Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 06:58   #2011
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Balsam z Lavery ma konsystencję normalną bardzo dobrze się wchłania.

Zapomniałam dodać zdjęcie olejku kokosowego do włosów z Logony. Boże jak ona cudwnie pachnie, wcześniej miałam zwykłu oleje kokosowy który cudnie pachniała ale ten go bije.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:15   #2012
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Używam dopiero od kilku dni i na razie jestem zadowolona. Tyle że ja jestem dopiero 20+ więc nie mam zbyt dużych wymagań - dość dobrze nawilża, nie podrażnia (choć nie mam alergicznych oczu).

Do zadan specjalnych mam inne dodatki chodzi mi główie o nawilżanie i by obchodził się delikatnie z moją wrażliwą skłonną do podraznień skórą .


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Piękności!
Mydło Alep! Czaję się na nie od roku Muszę kiedyś kupić
Wszyscy wczoraj wieczorem pachnieliśmy jak grzybki marynowane . Jak przyniosłam mydło do domu TŻ troche kręcił nosem ale gdy szedł pod prysznic usłyszałam "to gdzie położyłaś to mydełko?" Po kąpieli mruknął "no , fajne to mydło" . Jeśli efekty nawilżania nadal będą tak dobre chyba przestanę używać balsamów do ciała . Mam nadzieję , że poprawi stan trądzikowej skóry Małoletniego.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Piękne nabytki
Ciekawa jestem trwałości kredki Logony
Od dziś ją testuje , za pare dni zdam relację

Nie wiem czy będę otwierać próbki serum Lavery-alkohol na drugim miejscu i krem Logony -alkohol na trzecim miejscu w składzie .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-09-19 o 07:27
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:22   #2013
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe powitanie Oto moje małe zbiory które mam pewnie nie wszystko jest nawet naturalne ale ja dopiero zaczynam więc chyba będzie mi to wybaczone Dzisiaj pójdę do apteki zapytam się czy mają krem i żel do mycia z sanoflore
anula zazdraszczam zakupów i mimo że jeszcze mnie nie znasz także trzymam kciuki za Twoją Córcię Sama mam córkę (co prawda o wiele młodszą bo 11-sto miesięczną ale rozumiem uczucie kiedy z dzieckiem dzieje się coś złego
Na pierwszym zdjęciu mamy po kolei:
1. Cetaphil który jak już wiemy nie jest naturalny;P
2. Woda termalna Avene
3. Oilwka Hipp
4. Krem pielęgnacyjny Hipp
5. Maseczka do twarzy Skintoneup
6. Maseczka do twarzy Neem Tone
7. Odżywka do włosów Kapoor Kahli
8. Maseczka sandałowa do twarzy
Na drugim zdjęciu:
1. Tonik PHA z Biochemium Urody
2. Hydrolat Oczarowy
3. Olej Jojoba
4. Hydrolat z róży damasceńskiej
5. Olej śliwkowy
6. Mleczko winogronowe
7. Żel hialuronowy
8. Olej rycynowy
Na trzecim zdjęciu:
1. Maseczki Biovax do włosów
2. Szampon Shikakai
3. SZampon oczyszczający BAN
3. Olejek do włosów Sesa -przelałam sobie do pojemniczka z atomizerem
4. Olejek Vatika do włosów
Witam serdecznie i bardzo dziekuje za kciuki
Zbiór bardzo ładny
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A co to za aplikacja? Prawnicza? Moja siostra jest po prokuratorskiej Trzymam kciuki!!




Anula Czekamy na fotki i daj znać, jak tam ręka Młodej.

Pusia, ja tez kciukuję
Dziękuje Kotwilka Młoda rękę ćwiczy - trzyma już długopis, ale na razie jej wypada co chwila , ale to drobiazg, po rehabilitacji wszystko bedzie jak wczesniej
Muszę zebrać te nowości zakupowe, bo troche sie ich zebrało....
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Jak ja się strasznie cieszę, że jest coraz lepiej!! Cudowna wiadomość Oby tak dalej Kciuki trzymam cały czas bardzo mocno!

Ledwo się pojawiłaś a już mnie czymś zainteresowałaś no Ciekawie wygląda ten mineralny krem myjący Alvy



To ja dołączam do tych, które nie są na odwyku a jednak w ostatnim czasie nic nie nakupowały Ah, te zapasy

Dziewczyny a jeśli chodzi o rzeczy do mycia twarzy to co stosowałyście, co było najbardziej oczyszczającego?
Młoda wróciła z dalekiej podróży...... Ale jest cudna i strasznie dzielna!! Zaczyna mi juz pyskować, czyli można uznać, że już zdrowa
Krem myjący alvy całkiem fajny - miałam nadzieję, że będzie miał bardziej ziarnista strukturę i posłuży przy okazji jako peeling, ale jest za drobny na peeling. Nieźle oczyszcza, tylko trzeba go wymieszać przed uzyciem.
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z oczyszczaniem twarzy to najbardziej oczyszczające było mydło z glinką zieloną i mydło alep z błotem z morza martwego - alep niestety mnie wysuszyło.
Ale chyba i tak moim najwiekszym hitem do oczyszczania twarzy jest maska z błota syberyjskiego z biolandera - nakładam na 10 minut przed kapielą, potem pod prysznicem zwilżam, robie peeling i ryja nie moge poznac w lustrze
Ja tez zawsze narzekałam na zapasy a teraz bardzo je doceniam - mam pełne zestawy kosmetyków w domu, u ciotki gdzie obecnie pomieszkuję, Młoda tez ma ze sobą wszystko co jej potrzebne. W końcu na cos zapasy sie przydały!
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam taki zamiar

Egzamin zaliczony Teraz tylko czekam na ocenę w USOSie z egzaminu ze wstępu do etnologii i mam rok za sobą
Gratuluję egzaminu super wiadomośc!
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniemnigdy nie używałam mydełek do buzi więc może warto spróbować i też będę stosować na zmianę z żelami
Mydełka do twarzy sa świetne - nie używam mleczek do demakijażu, płyn micelarny tylko do oczu, więc mój demakijaz twarzy to własnie mydła Alep, les argiles z glinkami, tuli (węglowe, czerwona glinka obecnie) i wieeele innych.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witam was ponownie
Nareszcie jesteś
Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Dodaje zdjęcie moich aktualnych zbiorów, trochę czasu wymagało uzbieranie takiego zestawu kosmetyków naturalnych.

1. Balsam do ciała Lavera Honey Moments - pięknie pachnie, zpach jest zabójczy, dobrze nawilża
2.Żel pod prysznic Born to Bio Kokos&Monoi - bardzo dobrze się pieni pieknie pachnie, bardzo wydajny.
3. Szampon do włosów migdałowy Lavera - dobry, ładny zapach, dobrze się pieni, wydajny
4. Hydrolat oczarowy - doskonaly używam jako tonik
5. Dwufazowy koncentrat AMB -bomba witaminowa, zapach zabójczy, doskonala nawilża i odżywia
6. Olejek do demakijażu oczu Logona - doskonala usuwa makijaz i dodatkowo odżywia rzęsy
7. Olejek Nigella
8. Płyn do kąpieli dla dzieci Logona - delikatny zapach doskonale się pieni
9. Lekki krem AMB do cery mieszanej - mój ulubiony dobrze nawilża a zarazem matuje skóre, nie zapycha
10. Moj najnowysz nabytek zel do mycia twarzy Marilo Bio - wydajny dobrze się pieni
11. Delikatny pelling do twarzy Miessence - bardzo wydajny delikatny, nie podraznia, doskonale usuwa martwy naskórek
12. Peelin do ciała La claree - mój najnowszy nabytek bardzo mnie zachwycil, wart swojej ceny poprostu doskonały, ma drobne drobinki które świetnie peelingują ciało, ciało jest delikatne i miłe w dotyku
13. Pasta do zebów bez fluoru Lavera - dla mnie klasyka gatunku

żel z monoi musi być cudny!!!
Daj znać jak nogelle sie u Ciebie sprawuje - mój TŻ uzywa juz drugą butle 110ml i zrobił się strasznie nerwowy jak mu sie olej skończył - musiałam czym prędzej nowy zamawiać
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Miałam wstawić dzisiaj zdjęcie moich nabytków, ale poczekam na paczkę z biolandera z moją nagrodą
A cóż to za nagroda ?

A jak juz jesteśmy w temacie Biolandera to ja pytałam o możłiwość stosowania oleju z róży piżmowej alepi na swieże blizny pooperacyjne dla Młodej. Jak zamawiałam to akurat alepii nie było, ale ponieważ miałam jeszcze pół butelki w domu to miałam zamiar domówić za jakiś miesiąc - ale nie będe musiała, bo Pani Elżbieta przysłała mi w prezencie dla Małej olej z róży argile provence (ma takie same właściwości jak ten alepii i tez można go na świeze blizny używać). Bardzo mnie wzruszył gest Pani Elzbiety....Jestem pod wielkim wrażeniem
Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Hej Anulka, jak tam córeczka. Jak rączka, mam nadzieję, ze lepiej, daj znać, bo się niepokoimy.
Dziękuję łapka z dnia na dzień coraz lepiej ma dużo indywidualnych zajęć nakierowanych własnie na przywrócenie precyzyjnych ruchów paluszków. Napewno ją z tego wyprowadzą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:29   #2014
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A jak juz jesteśmy w temacie Biolandera to ja pytałam o możłiwość stosowania oleju z róży piżmowej alepi na swieże blizny pooperacyjne dla Młodej. Jak zamawiałam to akurat alepii nie było, ale ponieważ miałam jeszcze pół butelki w domu to miałam zamiar domówić za jakiś miesiąc - ale nie będe musiała, bo Pani Elżbieta przysłała mi w prezencie dla Małej olej z róży argile provence (ma takie same właściwości jak ten alepii i tez można go na świeze blizny używać). Bardzo mnie wzruszył gest Pani Elzbiety....Jestem pod wielkim wrażeniem

Dziękuję łapka z dnia na dzień coraz lepiej ma dużo indywidualnych zajęć nakierowanych własnie na przywrócenie precyzyjnych ruchów paluszków. Napewno ją z tego wyprowadzą
Aniu piękny gest :tak: Mam nadzieję, że olej pomoże

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że z Twoim Skarbem coraz lepiej! Nawet moi rodzice trzymają kciuki cały czas i pytają czy mam wieści od Ciebie Jesteście niesamowite dziewczyny!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:32   #2015
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula strasznie radosne wieści z samego rana przynosisz. Od razu humor mam lepszy. Ciesze się, że tak dobrze Wam idzie i dalej myślę o Was cieplutko.

Dziewczynki, które używały balsamu twardego z Tuli: czy Wasz balsam też tak intensywnie pachnie? Dla mnie jest strasznie ciężki. I czy któraś może próbowała robić taki balsam w domu?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:48   #2016
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
W piątek wybrałam się w końcu do sklepu ze zdrowymi kosmetykami w moim mieście i oto moje skromne łupy :

1.Kredka Logona Double Eyeliner 04
2.Szampon Sante Bio Gingko&Oliw (mini)
3.Mydło Alep 25% oleju Laurowego

Dostałam też próbki :
4.Liftingserum white tea+karanja oil Lavera
5.Krem pod oczy, na dekolt i szyję Flos Lek
6.Pur Fluchtigkeits Creme Logona
ale zapomniałam je dodać przy robieniu zdjęcia
ładne zakupy
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anulka bardzo,bardzo się cieszę,że jest lepiej.Mam nadzieję,że najgorsze już za wami.Trzymam kciuki nadal i nie puszczam

Ja zamówiłam 5 mydełek tuli do twarzy,bo mam już końcówkę.Wzięłam wszystkie glinki jakie były.

ja obecnie używam z czerwona glinką - les argiles lepsze, ale tuli przyjemnie się uzywa.

Młoda bardzo sobie chwali kokosowy zel pod prysznic AA

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu piękny gest :tak: Mam nadzieję, że olej pomoże

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że z Twoim Skarbem coraz lepiej! Nawet moi rodzice trzymają kciuki cały czas i pytają czy mam wieści od Ciebie Jesteście niesamowite dziewczyny!
Podziękuj Rodzicom od nas koniecznie , aż mi sie łezka zakręciła....
To Wy jesteście niesamowite
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula strasznie radosne wieści z samego rana przynosisz. Od razu humor mam lepszy. Ciesze się, że tak dobrze Wam idzie i dalej myślę o Was cieplutko.

Dziewczynki, które używały balsamu twardego z Tuli: czy Wasz balsam też tak intensywnie pachnie? Dla mnie jest strasznie ciężki. I czy któraś może próbowała robić taki balsam w domu?
mamy mnóstwo powodów do radości.
To dzięki Waszych kciukom i pozytywnej energii tak ładnie poszło
A ja teraz jestem tak potwornie zmęczona, że padam na pysk.... Nerw odpuścił to wychodza te wszystkie nieprzespane noce

Ja mam balsam twardy z lf, ale nie przypadł mi do gustu i po 3 krotnym uzyciu leży w domu....chyba sie juz nawet wziął i przeterminował, bo one chyba 3 miesiące sa ważne.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:50   #2017
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z oczyszczaniem twarzy to najbardziej oczyszczające było mydło z glinką zieloną i mydło alep z błotem z morza martwego - alep niestety mnie wysuszyło.
Ale chyba i tak moim najwiekszym hitem do oczyszczania twarzy jest maska z błota syberyjskiego z biolandera - nakładam na 10 minut przed kapielą, potem pod prysznicem zwilżam, robie peeling i ryja nie moge poznac w lustrze
Ja tez zawsze narzekałam na zapasy a teraz bardzo je doceniam - mam pełne zestawy kosmetyków w domu, u ciotki gdzie obecnie pomieszkuję, Młoda tez ma ze sobą wszystko co jej potrzebne. W końcu na cos zapasy sie przydały!

A jak juz jesteśmy w temacie Biolandera to ja pytałam o możłiwość stosowania oleju z róży piżmowej alepi na swieże blizny pooperacyjne dla Młodej. Jak zamawiałam to akurat alepii nie było, ale ponieważ miałam jeszcze pół butelki w domu to miałam zamiar domówić za jakiś miesiąc - ale nie będe musiała, bo Pani Elżbieta przysłała mi w prezencie dla Małej olej z róży argile provence (ma takie same właściwości jak ten alepii i tez można go na świeze blizny używać). Bardzo mnie wzruszył gest Pani Elzbiety....Jestem pod wielkim wrażeniem

Widzę,że ta maska dostępna jest to sobie zamówie-przez Ciebie ofkors

Gest Pani Eli Jestem pod wrażeniem.

Cieszę się razem z Tobą z efektów coraz lepszych
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 07:59   #2018
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Widzę,że ta maska dostępna jest to sobie zamówie-przez Ciebie ofkors

Gest Pani Eli Jestem pod wrażeniem.

Cieszę się razem z Tobą z efektów coraz lepszych
też jestem pod wrażeniem ogromnym...
Jedną maskę bedziesz zamawiać?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 08:03   #2019
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
też jestem pod wrażeniem ogromnym...
Jedną maskę bedziesz zamawiać?
No właśnie pusto w tym koszyku z jedną maską,ale kompletnie nie wiem co jeszcze zamówićSzukam i nie wiem...PomóżWszystko mam,zapasy takie,że naprawdę pierwszy raz w życiu nie wiem co jeszcze kupićMuszę ten dzień zapisać gdzieś na czerwono
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-09-19 o 08:05
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:10   #2020
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula, bardzo się cieszę i nie przestaje dalej trzymać kciuków!

Dziękuję dziewczyny za trzymanie za mnie kciuków!
cd. aplikacji to jestem na 2 roku radcowskiej!
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:52   #2021
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No właśnie pusto w tym koszyku z jedną maską,ale kompletnie nie wiem co jeszcze zamówićSzukam i nie wiem...PomóżWszystko mam,zapasy takie,że naprawdę pierwszy raz w życiu nie wiem co jeszcze kupićMuszę ten dzień zapisać gdzieś na czerwono
Kup swojej Małej mydełka
Kawke bio sobie i krem z żelem pod prysznic dla męża.
Nowe peelingi do ciała są......
Albo kosmetyczke eko i plecak dla Niuni!
I mydełko les argiles z glinką - bo cudne są
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Anula, bardzo się cieszę i nie przestaje dalej trzymać kciuków!

Dziękuję dziewczyny za trzymanie za mnie kciuków!
cd. aplikacji to jestem na 2 roku radcowskiej!

wow, super!! trzymanie kciuków przez wizażanki zawsze pomaga - wiem z autopsji!!

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Anakazar, jest pasta poziomkowa do zębów dla dzieci i jakieś bajeranckie produkty do włosów wejdź w zakładke dla dzieci (w aromaterapii)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 10:21   #2022
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A cóż to za nagroda ?
Zestawi Alepi: olej arganowy, mydło savon noir i rękawica kessa

Miło słyszeć takie dobre wieści o Młodej. Powodzenia w dalszej rehabilitacji Gest pani Eli bardzo miły


Proszę Was o poradę. Szukam lekkiego oleju nawilżającego na noc. Który będzie najlepszy i będzie miał najmniejszą skłonność do zapychania. Olej z pestek truskawki, konopny czy jeszcze jakiś inny ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:23   #2023
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja polecam macerat brzozowy
U mnie się super sprawdza - nawilża, odżywia i szybko wchłania do matu.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:25   #2024
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i bardzo dziekuje za kciuki

Pusia, ja tez kciukuję
Dziękuje Kotwilka Młoda rękę ćwiczy - trzyma już długopis, ale na razie jej wypada co chwila , ale to drobiazg, po rehabilitacji wszystko bedzie jak wczesniej
Muszę zebrać te nowości zakupowe, bo troche sie ich zebrało....

Młoda wróciła z dalekiej podróży...... Ale jest cudna i strasznie dzielna!! Zaczyna mi juz pyskować, czyli można uznać, że już zdrowa

Dziękuję łapka z dnia na dzień coraz lepiej ma dużo indywidualnych zajęć nakierowanych własnie na przywrócenie precyzyjnych ruchów paluszków. Napewno ją z tego wyprowadzą
Jak dobrze, że Młodej już lepiej Pozdrów ją od nas, trzymajcie się mocno.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Gratuluję egzaminu super wiadomośc!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

żel z monoi musi być cudny!!!
Daj znać jak nogelle sie u Ciebie sprawuje - mój TŻ uzywa juz drugą butle 110ml i zrobił się strasznie nerwowy jak mu sie olej skończył - musiałam czym prędzej nowy zamawiać
A do czego Twój TŻ używa oleju?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A jak juz jesteśmy w temacie Biolandera to ja pytałam o możłiwość stosowania oleju z róży piżmowej alepi na swieże blizny pooperacyjne dla Młodej. Jak zamawiałam to akurat alepii nie było, ale ponieważ miałam jeszcze pół butelki w domu to miałam zamiar domówić za jakiś miesiąc - ale nie będe musiała, bo Pani Elżbieta przysłała mi w prezencie dla Małej olej z róży argile provence (ma takie same właściwości jak ten alepii i tez można go na świeze blizny używać). Bardzo mnie wzruszył gest Pani Elzbiety....Jestem pod wielkim wrażeniem
Bardzo miło z jej strony, naprawdę
Jeśli olej z róży będzie działał na blizny, to napisz mi, dobrze? Sama mam wielką na plecach - po 2 operacjach kręgosłupa - i od roku nie chce mi się dobrze, ładnie zabliźnić.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-19 o 10:27
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:32   #2025
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja polecam macerat brzozowy
U mnie się super sprawdza - nawilża, odżywia i szybko wchłania do matu.
Stosujesz go solo ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:57   #2026
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zestawi Alepi: olej arganowy, mydło savon noir i rękawica kessa

Miło słyszeć takie dobre wieści o Młodej. Powodzenia w dalszej rehabilitacji Gest pani Eli bardzo miły


Proszę Was o poradę. Szukam lekkiego oleju nawilżającego na noc. Który będzie najlepszy i będzie miał najmniejszą skłonność do zapychania. Olej z pestek truskawki, konopny czy jeszcze jakiś inny ?
Super zestaw wygrałaś!!!
Dzięki za kciuki
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że Młodej już lepiej Pozdrów ją od nas, trzymajcie się mocno.



Dziękuję



A do czego Twój TŻ używa oleju?



Bardzo miło z jej strony, naprawdę
Jeśli olej z róży będzie działał na blizny, to napisz mi, dobrze? Sama mam wielką na plecach - po 2 operacjach kręgosłupa - i od roku nie chce mi się dobrze, ładnie zabliźnić.
Pozdrawiam od Was codziennie
Pani Elzbieta jest super Zreszta od zawsze mi pomagała, doradzała, to dzięki niej miałam tak mało porazek kosmetycznych - moje zakupy z biolandera przewaznie sa bardzo udane i musiałabym dobrze pomyslec, zeby znaleźć jakis prawdziwy niewypał a przerobiłam naprawde znaczną część asortymentu sklepu.
Tż oleju z nigelli uzywa do twarzy i czaszki , bo on prawie łysy Ma tłusta skórę i często mu jakieś paskudy wyskakiwały, ale od kiedy uzywa nigelli jest ogromna poprawa!!! ja tez czasem uzywam, ale mnie akurat lubi wysuszać, więc tylko od czasu do czasu stosuję.
Olej z róży alepii bardzo pomógł mojej Młodej na rozstępy - na takie świeże rozstepy. Liczę, że na blizny równie dobrze podziała i oczywiście dam znac jak efekty. Z tego co czytałam na świeżych bliznach efekt lepszy, ale takie roczne pewnie też poprawi tylko pewnie trochę dłużej to potrwa.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-09-19 o 10:59
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:23   #2027
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

Do zadan specjalnych mam inne dodatki chodzi mi główie o nawilżanie i by obchodził się delikatnie z moją wrażliwą skłonną do podraznień skórą
Jak chcesz, to Ci podeślę próbkę, bo w 6 miesięcy w życiu nie zużyję takiego dużego słoika
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i bardzo dziekuje za kciuki
Zbiór bardzo ładny

Pusia, ja tez kciukuję
Dziękuje Kotwilka Młoda rękę ćwiczy - trzyma już długopis, ale na razie jej wypada co chwila , ale to drobiazg, po rehabilitacji wszystko bedzie jak wczesniej
Muszę zebrać te nowości zakupowe, bo troche sie ich zebrało....
Za parę tygodni Córa będzie nówka sztuka
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Widzę,że ta maska dostępna jest to sobie zamówie-przez Ciebie ofkors

Gest Pani Eli Jestem pod wrażeniem.

Cieszę się razem z Tobą z efektów coraz lepszych
Która to maska, zarzućcie linkiem
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Anula, bardzo się cieszę i nie przestaje dalej trzymać kciuków!

Dziękuję dziewczyny za trzymanie za mnie kciuków!
cd. aplikacji to jestem na 2 roku radcowskiej!
Zdolniacha
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zestawi Alepi: olej arganowy, mydło savon noir i rękawica kessa

Miło słyszeć takie dobre wieści o Młodej. Powodzenia w dalszej rehabilitacji Gest pani Eli bardzo miły


Proszę Was o poradę. Szukam lekkiego oleju nawilżającego na noc. Który będzie najlepszy i będzie miał najmniejszą skłonność do zapychania. Olej z pestek truskawki, konopny czy jeszcze jakiś inny ?
Super nagroda, gratulacje, wrzuć fotki jak dostaniesz!
Z niezapychających to znam, mam i polecam: z pestek maliny, jojoba, konopny.

Ponawiam pytanko o olej monoi
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:28   #2028
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Super nagroda, gratulacje, wrzuć fotki jak dostaniesz!
Z niezapychających to znam, mam i polecam: z pestek maliny, jojoba, konopny.
Nagroda super i z niecierpliwością na nią czekam. Fotki na pewno wstawię

Jojobe miałam, fajnie nawilżał, ale jednak szukam czegoś lżejszego. Dziękuje za pomoc
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:37   #2029
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kotwilka, ja powinnam mieć jakąś resztkę oleju monoi z BU. Jak chcesz to Ci wyślę. Tylko jak wrócę do domu to powiem Ci na 100%.

Dziewczynki, muszę pożegnać się z szamponem yes pomidorowym Zaczyna mnie po nim swędzieć skalp. A zapowiadało się tak ładnie. Jak któraś chce wypróbować to mam na zbyciu pół butelki. Mam jeszcze cały nie zaczęty ogórkowy i boje się otwierać.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 11:37   #2030
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Jak chcesz, to Ci podeślę próbkę, bo w 6 miesięcy w życiu nie zużyję takiego dużego słoika
Dziękuje bardzo kotwilka za chęci szczere Dostałam w piątek próbkę tego kremu jak byłam na rekonesansie w stacjonarnej fili zdrowekosmetyki.com.pl ale na razie chodzę przy niej jak pies wkoło jeża . Dopiero podleczyłam troche twarz z jakiegoś paskudztwa
i obawiam się nawrotu czerwonych , wypukłych najeźdźców a z drugiej strony dobry nawilżacz by się przydał .

Anula super , że jesteście już na prostej
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-09-19 o 11:40
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:52   #2031
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Za parę tygodni Córa będzie nówka sztuka

Która to maska, zarzućcie linkiem
To jeszcze sobie faceta wymienię - bo ten stary chyba nie bedzie pasował do nówki sztuki córy Tylko ja ta sama stara zostanę.....

http://biolander.com/produkty/katego...jskiego-100gr/ polecam maskę - mam druga i wciąż jestem nią zachwycona

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczynki, muszę pożegnać się z szamponem yes pomidorowym Zaczyna mnie po nim swędzieć skalp. A zapowiadało się tak ładnie. Jak któraś chce wypróbować to mam na zbyciu pół butelki. Mam jeszcze cały nie zaczęty ogórkowy i boje się otwierać.
Oj, to pech.....
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula super , że jesteście już na prostej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:02   #2032
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pozdrawiam od Was codziennie
Pani Elzbieta jest super Zreszta od zawsze mi pomagała, doradzała, to dzięki niej miałam tak mało porazek kosmetycznych - moje zakupy z biolandera przewaznie sa bardzo udane i musiałabym dobrze pomyslec, zeby znaleźć jakis prawdziwy niewypał a przerobiłam naprawde znaczną część asortymentu sklepu.
Tż oleju z nigelli uzywa do twarzy i czaszki , bo on prawie łysy Ma tłusta skórę i często mu jakieś paskudy wyskakiwały, ale od kiedy uzywa nigelli jest ogromna poprawa!!! ja tez czasem uzywam, ale mnie akurat lubi wysuszać, więc tylko od czasu do czasu stosuję.
Olej z róży alepii bardzo pomógł mojej Młodej na rozstępy - na takie świeże rozstepy. Liczę, że na blizny równie dobrze podziała i oczywiście dam znac jak efekty. Z tego co czytałam na świeżych bliznach efekt lepszy, ale takie roczne pewnie też poprawi tylko pewnie trochę dłużej to potrwa.
Mi ten olej by się przydał przy AZS (dodałabym do masła shea i oleju z ogórecznika) i do skóry głowy, bo swędzi... Ale wciąż jakoś nie mogę się przekonać. Podobno brudzi i śmiedzi, jak to jest naprawdę? Jak działa na tłustą skórę, to do suchej nie będzie za lekki? Nie wysuszy bardziej?

Mam też rozstępy, teraz smaruję je olejkiem Babydream fur Mama (całe ciało smaruję, bo swędzi, a po tym olejku trochę mniej). Efektów nie widać, ale wątpię, żeby było - mi się rozstępy robią na bieżąco, bo biorę kortykosterydy na astmę. I ich więcej, i więcej tylko, wszędzie Na cyckach już mi bledną, bo one się zrobiły podczas ich rozrostu (nic dziwnego, mam 95E miseczkę, powinnam mieć cały biust w rozstępach) Ale na brzuchu, na ramionach (przy pachach), przy talii, po wewnętrznej stronie ud...
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-19 o 12:04
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:10   #2033
Varietta
Raczkowanie
 
Avatar Varietta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań, Polska
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość


Varietta też mam ten olejek sesa i rzeczywiście zapach ma okropny!!Strasznie duszący. Mój mąż to nie przytula się w ogóle do mnie jak go nakładam na noc... mówi że capię na odległość.Ale pomógł mi (używałam razem z Vatiką) na wypadające włosy po ciąży, także wybaczam mu to. Ja go zmywam szamponem Shikakai z tej samej serii co kupiłaś szampon Amla lub szamponem Charm&Glow z firmy ban który uwielbiam jest z amlą, arithą i shikakai- ma czarny kolor i jak dla mnei pachnie pięknie (ziołowo)ma też świetny skłąd bez żadnych slsów a pieni się nawet lepiej niż te z slsami
Dzięki za informację. Oblukam te szampony. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, które lepsze i działałam trochę na zasadzie entliczek pętliczek i na mnie słowo ajurweda (był w tym dziale) działa jak magnes!
Varietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:23   #2034
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mi ten olej by się przydał przy AZS (dodałabym do masła shea i oleju z ogórecznika) i do skóry głowy, bo swędzi... Ale wciąż jakoś nie mogę się przekonać. Podobno brudzi i śmiedzi, jak to jest naprawdę? Jak działa na tłustą skórę, to do suchej nie będzie za lekki? Nie wysuszy bardziej?

Mam też rozstępy, teraz smaruję je olejkiem Babydream fur Mama (całe ciało smaruję, bo swędzi, a po tym olejku trochę mniej). Efektów nie widać, ale wątpię, żeby było - mi się rozstępy robią na bieżąco, bo biorę kortykosterydy na astmę. I ich więcej, i więcej tylko, wszędzie Na cyckach już mi bledną, bo one się zrobiły podczas ich rozrostu (nic dziwnego, mam 95E miseczkę, powinnam mieć cały biust w rozstępach) Ale na brzuchu, na ramionach (przy pachach), przy talii, po wewnętrznej stronie ud...
trudno mi powiedzieć jak nigella zachowa sie na suchej skórze. Jest polecany jako olej o właściwościach leczniczych, ale do póki nie sprawdzisz na sobie to pewnie sie nie dowiesz....
Mi jego zapach nie przeszkadza, ale mało co mi przeszkadza (nawet sese polubiłam) wersja bio jest mniej eteryczna jakby co i naprawdę uważam, ze nie pachnie ani intensywnie ani brzydko.
Olej z róży własnie na takie świeże rozstępy zadziała najlepiej, powinien tez troche im zapobiec. Ja olej z róży bardzo lubię - uzywam do twarzy raz na jakiś czas i twarz bardzo go lubi.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:46   #2035
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość

Dziewczynki, muszę pożegnać się z szamponem yes pomidorowym Zaczyna mnie po nim swędzieć skalp. A zapowiadało się tak ładnie. Jak któraś chce wypróbować to mam na zbyciu pół butelki. Mam jeszcze cały nie zaczęty ogórkowy i boje się otwierać.
zai ja bym chętnie go wypróbowała bo się przymierzam do kupna idę na pw
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:49   #2036
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Stosujesz go solo ?
Solo albo na hydrolat - psikam twarz psikadłem z hydrolatem i olejuję
W obu wersjach świetnie się sprawdza Chce tez go dodać od olejku myjącego, bo poprzedni właśnie na wykończeniu i nowy będę kręciła.


Kotwilko Za podesłany szampon

Ogórkowy Yes sprawdził się u mnie bardzo dobrze - jest rzeczywiście baaardzo wydajny, pieni się jak goopi i świetnie domywa (bez problemu zmył olej rycynowy). Pachnie też super - świeżo, lekko, chociaż akurat wg. mnie mało ogórkowo Włosy po myciu lekkie, błyszczące, stopień splatania zwyczajny (ani mniej, ani więcej), za to ładnie się układają.
Odżywka mniej wydajna, ale też generalnie dobra (tylko "wyciągnięcie" jej z ampułki graniczy z cudem). Włosy po niej błyszczące, odżywione, ale drugiego dnia, już troszkę oklapnięte - czyli mnie obciąża, nie bardzo, ale jednak. Myślałam, że ułatwi rozczesywanie, ale nie - podobnie jak po szamponie, czyli bez zmian. Na duży plus zapach - naprawdę długo się utrzymuje, jest przyjemny i delikatny. Mąż ofukał mnie o nowe perfumy, a to tylko Yes był

Anula
Widać, że z Młodą dobrze, bo wróciłaś na forum i znowu kusisz
Aha, macie też pozdrowienia od mojego Męża, który normalnie na Wizaż fuka, ale jak mu opowiedziałam Wasza historię, to się codziennie świeżych wiadomości domaga... i żeby były dobre
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:52   #2037
Varietta
Raczkowanie
 
Avatar Varietta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań, Polska
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Aaa widzisz, bo ja weszłam sobie na stronę 3 kroków i tam był jakiś lotion nawilżający i myślałam, że to po prostu krem (zresztą składowo tak wygląda).
Powiem Ci, że odkąd wprowadziłam tonik z kwasami i mocniejsze peelingi kwasowe 1-2 razy w tygodniu znacznie mi się poprawiła cera. Tzn na początku było duże pogorszenie: wyglądało to, jakby to, co było gdzieś głębiej pod skórą zostało uwolnione i wylazło na wierzch w postaci różnych krostek, masakra Ale teraz się uspokoiło i jest mniej krostek i zaskórników, cera jest znacznie gładsza.
Tonik z kwasem salicylowym 2% jest polecany dla cer trądzikowej, migdałowy 5% dla większości cer. Można też robić wieczorem tak: umyć buzię, na to maseczka aspirynowa (kwas acetylosalicylowy podobny właściwościami do salicylowego), potem tonik migdałowy i na koniec olej/krem.
Kotwilka, a napisz jakiego toniku i maseczki używasz? Na mnie bardzo dobrze działa krem orzeźwiający Sanoflore, ale pory nadal mam zanieczyszczone.
Varietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:54   #2038
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anula życzę Tobie i Córce wszystkiego dobrego jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności cieszę się że wszystko idzie już ku dobremu

anakazar ja właśnie zbieram info co by tu kupić na biolanderze i podobnie jak Ty biorę maskę z błota syberyjskiego (za namową anuli) , mydło Argiles z różową glinką -bo podobno takie cuuuudo , mydło Alep z Aleppo 25%, jeszcze jakieś mydło z glinką może bym wzięła i ten olej nigella mnie kusi
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-09-19 o 12:58
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:59   #2039
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula miło Cię widzieć na wizaz w dobrym nastroju,z dobrymi wieściami

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Aha, macie też pozdrowienia od mojego Męża, który normalnie na Wizaż fuka, ale jak mu opowiedziałam Wasza historię, to się codziennie świeżych wiadomości domaga... i żeby były dobre
Zazdrośniczek jeden
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:03   #2040
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zazdrośniczek jeden
Niom
Poza tym ma jakąś taką dziwną teorię, że im więcej czasu żona spędza na Wizażu, tym mniej pieniędzy na koncie się znajduje
.... no ja zupełnie nie rozumiem o co mu chodzi
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.