Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 16:20   #2191
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Buahhot to czekam jutro na foto relację

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



sexi ja czuję się w niej strasznie kobieco
i mam wrażenie, że każdy wtedy patrzy mi na usta a nie na cycki
no zawsze to cos innego



mi z tych paznokci podobaja sie 3 i 5 jak zwykle ,klasycznie i nie przesadziscie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:22   #2192
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie wiem czy będę zamawiała czy nie kupię u siebie w hurtowni
muszę popatrzeć co mi potrzebne
też chcę wiosnę
Ja mam dostawce
Do domu dostarcza tylko dzwonie i mowie co chce
Ale to jeszcze po salonie zostało
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:37   #2193
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hm no ja już podglądam aukcję chyba 4ty raz jakoś do końca nie jestem przekonana, bo nie ufam swoim zdolnościom a szkoda, żeby leżały i się kurzyły
u mnie tylko kurzą się chyba trzeba wyrzucić bo za długo już tak stoją

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana nie wiem czy jest bo widzialam ja na wizazu
Moja siostra troche zamawia i powiedzialam jej aby mi ja wziela
Taka czarno-różowa z naturalnym i syntetycznym wlosiem
Ma je wygladzac ale to tylko do torebki
A jak bede w pl to kupie TT

A dziekuje,dziekuje dzis wielki dzien
Porozumienie stron
ja też mam szczotę z naturalnego włosia
tata zawsze się śmiał, że idzie pomylić z tą dla psa
kupuj TT

to miłego porozumiewania się

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no zawsze to cos innego



mi z tych paznokci podobaja sie 3 i 5 jak zwykle ,klasycznie i nie przesadziscie
miła odmiana

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja mam dostawce
Do domu dostarcza tylko dzwonie i mowie co chce
Ale to jeszcze po salonie zostało
fajnie
ja kupiłam kiedyś dużo rzeczy od byłej tipserki oczywiście tanio po znajomości
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:39   #2194
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

dobra zmykam moze zajrze jeszcze pozniej
a w sobote mam bankiet na 19 nie znosze tych stojacych przekasek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:39   #2195
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Lady


Blondyneczki milego wieczoru
I dobrej nocy
paaaaaaaaaaa
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 17:14   #2196
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko kazda farba to chemia.
rozne firmy robia farby o roznym skladzie- wlasnie dlatego ze wlosy roznych osob roznie na nie zareaguja.
widac moze twoje nie lubia czegos co ma w skladzie wellaton, a np. lubia sie z garnierem itp.
zrob jeszcze raz tym wellatonem ale jesli znow bedziesz miec odczucia, suchych, siankowatych wlosow, albo ciagnacej gumy to ja bym zrezygnowala- nic na sile.
mnie np. na starym garnierze matowialy wlosy po 2 tyg kolor mialam tak matowy, ze wygladaly jak pol roku po farbie! i dlatego zaczelam proby z palette- po ktorej kolor mi sie minimalnie wymywa- raczej lekko traci blask zimna, stad plukanka. i to mnie zadowala.
na garnierze mialam jeszcze zdrowe wlosy bez rozjasniacza, i sobie nie radzil, a palette nie zawiodla mnie nawet na poniszczonych wlosach! stad jestem przekonana o jakosci i fenomenie tej farby...
niemniej sprobuje nowego garniera by zobaczyc czy cos sie polepszylo przez te 5 lat czy nadal taki sam bubel...
przeciez w zeszlym roku z garnierem wyszla afera ze kolory maja paskudny zielonkawy odcien... byc moze sprzedaz spadla i stad nowa receptura, pudelka itp.
to ze cos milionom pasuje- nie znaczy ze i tobie bedzie. tak jest ze wszystkim- lekami, kosmetykami, farbami, ubraniami... stad takie zapotrzebowanie na rynku i ciagle ulepszane nowosci.
Ja z Palette byłam bardzo zadowolona Wogóle po tej serii z 219 kondycja cudowna Po c12 troszke gorzej ale nadal dobrze, kolor troche żółkł ale to by sie dało pewnie znieść, po kilku razach było lepiej, no ale wycofane
Wellatonem to farbowałam kilka razy na inne kolory, pamietam ze jak robiłam tym 8 poziomem to tez mi wlasnie cos w kondycji nie grało wiec moze faktycznie tak jak mówisz jest tam jakiś składnik który mi nie odpowiada.
A co do Garniera to ja raczej złego słowa powiedzieć nie moge... farbowałam przez dobre 3-4 lata na kolory od blondu do brązu i zawsze byłam bardzo zadowolona 111 tez uzywałam ale to było tak dawno ze nie pamietam jak wychodziła

Juz chciałam kupić po drodze tego Garniera ale mówie nie, poczekam Zrobie tak jak mówisz
Ciągnących włosów na szczescie nie ma :d Chociaz zauwazyłąm duzo takich krótkich włosów,i z tyłu troche, i na samej górze przy przedziałku, ale doszłam do wniosku ze to pewnie nowe włoski a od czapki sie elektryzuja i bardziej odstaja od reszty. Zobaczymy jutro jak sie Wellaton spisze
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie dlatego opuscilam tamte progi po co mi bany kolejne zreszta inne tez opuscilam z tego samego powodu
wszystko rozumiem ale dowiedzialam sie tez rzeczy absurdalnych jak np polewanie wlosow woda w ktorej gotowal sie poprzednio makaron
O matko
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ej no bo jak ja gotuje makaron, to go potem przelewam zimna woda- bo klei sie i smierdzi wiec jak takie cos na leb sobie nalozyc...chybabym pawia od razu puscila i tz razem ze mna....
Ja tak samo robie Tylko ze jeszcze czasem do wody jak się gotuje dolewam ciutke oleju Moja by była bardziej odżywcza

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi kumpela kiedyś o moczu coś gadała

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



oczywiście
Nooo jest taka kuracja antytrądzikowa uryną
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 17:35   #2197
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Blondasy ale się dziś uśmiałam dzięki Wam normalnie niemożliwe jesteście

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!

ja tylko na moment

dodzwoniłam się do garniera i pytałam o te nowe farby i:

-woda w nich jest 9%
-w sprzedaży od lutego
-są to te same odcienie co color naturals i mają ten sam poziom rozjaśnienia tylko nowa nazwa ale tak to wszystko to samo

ciekawe bo mi tez wpadły w oko
czyli tak jak myślałam

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
po płukance: na długości ochłodziło, odrostu nie uję szamponetką

a włosy po niej suche
ja jak kiedyś używałam płukanek to jak chciałam ochłodzić sam odrost, maczałam po prostu wacik w tej płukance i jeździłam nim po przedziałku

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
w ogóle miałam się wam pochwalić ostatnio dupa znowu mi urosła do 64 kg jakoś i od pewnego czasu wzięłam się za siebie iiii 61. Huurraaa !!

a się posram chyba, jak zobaczę 5 na wadze!


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chciałam Wam o czymś napisać
zrobiłam eksperyment
nałożyłam olejek rycynowy ostatnio na końcówki włosów i nic a nic nie przyciemnił!
skąd informacja, że on przyciemnia?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------



w rossmannie
w aptece
nie zaobserwowałam syfów po niej wręcz przeciwnie kochana
przyciemnia Lady uwierz mi widzę po swoich rzęsach i brwiach regularnie stosowany, nie ma siły żeby nie przyciemnił

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra przeszlam 3 strony i sie poddaje
one klada na glowe totalnie wszystko, dobrze ze nie g....
najlepsze jest codzienne odzieranie wlosow mocnym szamponem, potem olej z maska na 3h, potem znow szampon odzieracz, albo maska z jajka, oleju i mielone siemie- ktore potem musza palcami wybierac bo nie idzie tego wymyc
i skargi ze sie wlosy tluszcza
wymiekłam
chociaz nie- dobre jest jeszcze smarowanie skalpu woda brzozowa albo jantarem, a zaraz potem zapychanie porow swiezo co oczyszczonych skory olejem na wiele godzin
logika
u marłam

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Rozumiem

a tak z ciekawości, widzę, że się świetnie dogadujecie i przez tak długi czas jesteście wciąż prawie w tym samym gronie i dlatego dziwię się, że nie miałyście jeszcze jakiegoś spotkania przy piwku
ja też dziwię się ale tak jak Bunny napisała, nie będzie łatwo nam się zgrać

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ostatnio narzekałam, że nie mam maski,a tu mamuśka mi niespodziewnke zrobiła i jakąś kupiła. O tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ie-wlosow.html
I jeszcze jedno, napisane jest na opakowaniu, żeby trzymać 2 minuty, aaa ja chciałam taką full version mogę potrzymać dłużej (np. z godzinkę), czy lepiej nie?


Cascadkooo:
Skład: Aqua / Water, Cetyl Alcohol, Glycerin, Amodimethicone, Hydroxyethylcellulose, Safflower Glucoside, Behentrimonium Chloride, Trideceth-6, Chlorhexidine Dihydrochloride, Limonene, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Myristyl Alcohol, Cetyl Esters, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance.
też ją mam ale nie używałam jeszcze napisz jak już ją nałożysz na łeb

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
woda po burakach płukanka dla czerwonowłosych
mi kumpela kiedyś o moczu coś gadała

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



oczywiście


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Snow też sobie zrobię podpis z odliczaniem ile już zrobiłam tych ćwiczeń, będę się tym motywować, że jest na widoku bo jak powieszę taką kartkę na lodówce to pewnie po którymś razie bym ją wyrzuciła
oki no pewnie widzę, że porywasz sie na głęboką wodę 1/30

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Buahhot u mnie to skończy się na tym, że pokupuje full niepotrzebnych rzeczy m.in. kosmetyków ZAPASY

o to pokazuj jak na usteczkach wygląda
widziałam, że Snow ją też ma a nic nie chwaliła się tu na wątku a przynajmniej ja nie doczytałam nic takiego
pokazujcie na usteczkach
tak mam, zapomniałam napisać nawet nią już umalowałam się 2gi raz ale tylko w domu czuję się tak inaczej, sexi, nie powiem, że nie ale ja wstydzioch jestem i tak bym nie wyszła do ludzi chyba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 17:49   #2198
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
sikammmmmmmmm

o ☠☠☠☠a, szkoda, że nie wodę po gotowanych ziemniakach albo jajkach

blond + refleksy również z blondu
no po jajkach byloby bosko bo ma duzo wapnia

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
woda po burakach płukanka dla czerwonowłosych

mi kumpela kiedyś o moczu coś gadała

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



oczywiście


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ze to niby ma skleic loki taki stylizator:hahah a:
a swoja droga takie wymysly biora sie stad ze jak sie ma krecone wlosy to one bede krecone a z prostych krecone sie nie zrobia o tak sobie i polewanie makaronem czy nawet lnem nic nie daa robia rozne cuda ojj robia
dokladnie- jak ktos ma proste jak drut to chocby sobie kupa wysmarowal to beda proste
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny

A przeglądałam wątki i ostatnia wiadomość tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=586749



Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo właśnie, ostatnio myślałam nad zakupem farbek akrylowych, na początek czarną i białą, żeby robić jakieś proste, zwykłe wzorki, ewentulanie do odbijania stempelków, ale jak patrze tego typu zdjęcia pazurków to powątpiewam w swoje zdolności

widziałam dziś w Tesco jakąś nude, ale nie pamiętam jaki miała numer
to ja polecam farbki akrylowe do kupienia w sklepach plastycznych, koniecznie w tubkach- sa trwalsze, maja lepsze krycie i do tego cena korzystna
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 17:53   #2199
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

[/COLOR]Kotka słodka jest [COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
słodka jest, wygląda jak zabawka
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
słodko w nim wygląda na pewno nie zmarznie
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Kotka
Ale sweet lady
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
Gdzie się bateryjki wymienia w tym misiu?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sliczna jest! i jak jej twarzowo!
szkoda ze nie moze powiedziec czy jej cieplo

a woda w tych farbach pewnie bedzie jak zwykle 9%- wiekszej sie raczej nie ma co spodziewac.
ahhhh!!!!!!!! dziękuje za wszystkie opinie ljdusia zadowolona była bardzo ze sweterka
a bunny o tej farbie też tak pomyślałam wiekszej niż 9% nie dadzą

powiem wam ze ja pod koniec grudnia farbnełam a już mam spory odrost, i tak myśle muszę wkońcu podciąć końcówki... już wołają o pomstę
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 17:57   #2200
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ahhhh!!!!!!!! dziękuje za wszystkie opinie ljdusia zadowolona była bardzo ze sweterka
a bunny o tej farbie też tak pomyślałam wiekszej niż 9% nie dadzą

powiem wam ze ja pod koniec grudnia farbnełam a już mam spory odrost, i tak myśle muszę wkońcu podciąć końcówki... już wołają o pomstę
ja dzis swoim ulzylam o 0.5cm i sa zadowolone
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:03   #2201
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

uuuu... czyli tylko wymieniaja opakowania
a to wredne podejscie- ludzie sie rzuca... ale zdaje mi sie ze w skladzie cos pozmieniali tez- bo kolory maja bardziej blyszczec przeciez... i nie byc naturals wiec moze i tak sprobuje?
dla samej pewnosci ze nie bylo czego stracic?

a i o tej perle ,że niby na połysk i zapach kwiatowy
ale tak patrząc na to opakowanie z boku to z dość ciemnych robi takie jasne na wodzie 9%? ale to 111 jest piękne na obrazku jak C12 ciekawa jestem jak wyjdzie
przyznam się, że ja jeszcze nie testowałam farb garniera a dlatego, że właśnie naczytałam się samych minusów na jego temat

Bunny mam jeszcze pytanie do Ciebie odnośnie A10 i 219 jak Twoim zdaniem wychodziło A10 w porównaniu z 219 na odroście? podobnie, ciepło czy jak?bo testowałam C12 i 219 ale A10 jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
w ogóle miałam się wam pochwalić ostatnio dupa znowu mi urosła do 64 kg jakoś i od pewnego czasu wzięłam się za siebie iiii 61. Huurraaa !!

a się posram chyba, jak zobaczę 5 na wadze!


ja tez gubie potroszku kg

dziewczyny mam pytanie - biorę suplementy od dawna na okrągło praktycznie ,ale zauważyłam od jakiegoś czasu ,że bolą mnie paznokcie końcówki palców jakby i mam takie jakby białawe plamki na nich (przy dłoniach) w dodatku gdy moczę ręcę w ciepłej wodzie to wydaje mi się że mnie aż parzy w paznokcie( dokładnie to takie uczucie jak podczas sklejania żelu u kosmetyczki czuję takie pieczenie -gorąco)! do tego paznokcie mam bardzo liche i miękkie
a u paznokci u nóg mam podobnie białe plamki i poziome bruzdy jakby i takie jakby żółtawe te paznokcie
co to może oznaczać? nigdy wczesniej tak nie miałam a zaczęło się od żelów właśnie ok rok temu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 18:18   #2202
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a i o tej perle ,że niby na połysk i zapach kwiatowy
ale tak patrząc na to opakowanie z boku to z dość ciemnych robi takie jasne na wodzie 9%? ale to 111 jest piękne na obrazku jak C12 ciekawa jestem jak wyjdzie
przyznam się, że ja jeszcze nie testowałam farb garniera a dlatego, że właśnie naczytałam się samych minusów na jego temat

Bunny mam jeszcze pytanie do Ciebie odnośnie A10 i 219 jak Twoim zdaniem wychodziło A10 w porównaniu z 219 na odroście? podobnie, ciepło czy jak?bo testowałam C12 i 219 ale A10 jeszcze nie



ja tez gubie potroszku kg

dziewczyny mam pytanie - biorę suplementy od dawna na okrągło praktycznie ,ale zauważyłam od jakiegoś czasu ,że bolą mnie paznokcie końcówki palców jakby i mam takie jakby białawe plamki na nich (przy dłoniach) w dodatku gdy moczę ręcę w ciepłej wodzie to wydaje mi się że mnie aż parzy w paznokcie( dokładnie to takie uczucie jak podczas sklejania żelu u kosmetyczki czuję takie pieczenie -gorąco)! do tego paznokcie mam bardzo liche i miękkie
a u paznokci u nóg mam podobnie białe plamki i poziome bruzdy jakby i takie jakby żółtawe te paznokcie
co to może oznaczać? nigdy wczesniej tak nie miałam a zaczęło się od żelów właśnie ok rok temu
dlatego ja koniecznie sprobuje tego garnierka i zdam wam relacje w pelni szczera

wiec tak- a 10 wychodzi bardziej jak nutrisse kotki czyli bardziej taki jasniutki, zoltawo-bialy naturalny blond, tuz po farbie jest srebrny polysk ktory szybko znika.
podobny do wellatonu 12/1.
a 219 jest bardziej szare, robi bezowy odrost na ciemnych wlosach ale jak juz sie odrost doplucze to jest klasycznie popielaty- u mnie stare zloto- ale u mnie reakcja wlosa na popielata farbe to stare zloto ze srebrnym polyskiem
na jasnych wlosach bedzie golebio szaro.
takze to sa zupelnie rozne kolorki.
choc ja stosowalam je zamiennie.

asiu z tego co opisujesz to wyglada jak jakas choroba plytki paznokcia
bo jakby byly tylko biale plamki a paznokiec normalny to brak witamin w organizmie, ale jesli plytka jest cienka, lamliwa, zolta a opuszki bola to cos jest nie tak
do dermatologa idz!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:35   #2203
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej
ale jestem wymęczona po pracy czeka mnie jeszcze nauka,bo jutro znów egzaminy

w końcu dzisiaj naskrobałyście

Lady ja mam tak zawsze,że jak mam pieniądze to nic mi się nie podoba za to jak ich nie mam to tyle rzeczy kusi
aa no i daj znać jak ten BB cream

Kotka psinka ślicznie wygląda

Może ja też sobie fundne tą szmineczkę Kate

Dobra idę się uczyć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:45   #2204
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dlatego ja koniecznie sprobuje tego garnierka i zdam wam relacje w pelni szczera

wiec tak- a 10 wychodzi bardziej jak nutrisse kotki czyli bardziej taki jasniutki, zoltawo-bialy naturalny blond, tuz po farbie jest srebrny polysk ktory szybko znika.
podobny do wellatonu 12/1.
a 219 jest bardziej szare, robi bezowy odrost na ciemnych wlosach ale jak juz sie odrost doplucze to jest klasycznie popielaty- u mnie stare zloto- ale u mnie reakcja wlosa na popielata farbe to stare zloto ze srebrnym polyskiem
na jasnych wlosach bedzie golebio szaro.
takze to sa zupelnie rozne kolorki.
choc ja stosowalam je zamiennie.

asiu z tego co opisujesz to wyglada jak jakas choroba plytki paznokcia
bo jakby byly tylko biale plamki a paznokiec normalny to brak witamin w organizmie, ale jesli plytka jest cienka, lamliwa, zolta a opuszki bola to cos jest nie tak
do dermatologa idz!
a jak myslisz jakby u mnie wyszła ta A10? skoro C12 wychodziło u mnie tak jak u Ciebie 219 na odroscie czyli tak złoto-srebrno ale chłodno,a 219 wychodziło rudawo czyli ciepło i gorzej?

a co do paznokci to u dłoni nie mam żółtawych tylko u nóg .u rąk sa nawet ładne te końcówki są białe jak french wyglądaja ,ale u rak mnie bolą jak dotykam i te koncówki palców pod paznokciem, sa jakby lekko zaróżowione i białe zarazem.w dodatku sa tak miękkie że ostatnio gdy poprawiałam kurtke to odwinął mi sie paznokieć w druga strone prawie w połowie palca i myslałam że się z bólu zesram mam bardzo krótkie a i tak zachaczam ciagle o coś
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:02   #2205
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny pytanie za 100 pkt Wlosy mam 2-dniowe, tylko wczoraj na zajeciach miałam masaz twarzy i maske algowa wiec wlosy na skroniach mi troche oberwały i sa takie bardziej nieświeże. I nie wiem czy myc włosy dla bezpieczeństwa czy nie? Bo tak mi sie nie chce

Asiu tez mi sie wydaje że to jakas choroba paznokci, idź do dermatologa bo nie ma żartów jak sie paskudztwo rozwinie. Ja mam czasem tak u paznokci u rąk że ta końcowka miejscami ma takie plamki żółtawe, jakby lekko prześwituje, ale znika np na nast. dzień. Ale to normalne akurat u mnie.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-18 o 19:03
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:03   #2206
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a jak myslisz jakby u mnie wyszła ta A10? skoro C12 wychodziło u mnie tak jak u Ciebie 219 na odroscie czyli tak złoto-srebrno ale chłodno,a 219 wychodziło rudawo czyli ciepło i gorzej?

a co do paznokci to u dłoni nie mam żółtawych tylko u nóg .u rąk sa nawet ładne te końcówki są białe jak french wyglądaja ,ale u rak mnie bolą jak dotykam i te koncówki palców pod paznokciem, sa jakby lekko zaróżowione i białe zarazem.w dodatku sa tak miękkie że ostatnio gdy poprawiałam kurtke to odwinął mi sie paznokieć w druga strone prawie w połowie palca i myslałam że się z bólu zesram mam bardzo krótkie a i tak zachaczam ciagle o coś
mysle ze a 10 wyszloby ci jak jasny naturalny blond, w najgorszym razie bezowo...

no to w takim razie czegos twoim pazurkom brakuje, zmien suplement na jakis pazurkowy typu dromin- ja go bralam bedac nastolatka gdy lamaly mi sie pazurki i w ciagu mca mialam duza poprawe.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:05   #2207
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Mi a10 chyba gorzej wychodziło niż 219, co prawda a10 robiłam jak schodziłam z ciemnego koloru i sie tak nie odznaczało, ale jak potem robiłam próbe na pasemku bo podkradłam mamie farbe to mi wyszło identycznie jak zrudzialy odrost po c10
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:06   #2208
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny pytanie za 100 pkt Wlosy mam 2-dniowe, tylko wczoraj na zajeciach miałam masaz twarzy i maske algowa wiec wlosy na skroniach mi troche oberwały i sa takie bardziej nieświeże. I nie wiem czy myc włosy dla bezpieczeństwa czy nie? Bo tak mi sie nie chce

Asiu tez mi sie wydaje że to jakas choroba paznokci, idź do dermatologa bo nie ma żartów jak sie paskudztwo rozwinie. Ja mam czasem tak u paznokci u rąk że ta końcowka miejscami ma takie plamki żółtawe, jakby lekko prześwituje, ale znika np na nast. dzień. Ale to normalne akurat u mnie.
nie myc, juz bez przesady...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:09   #2209
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie myc, juz bez przesady...
To dobrze, bo mam dzień trolla i moje narzekanie chyba by słyszeli 2 piętra nizej

Ale jaja w "Na wspólnej" z Mikołajem i tą amerykanką
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 19:19   #2210
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

asiu nie wiem czy ci tak ulatwie ale daje fotki mojego odrostu po 219 i a10 obie w sloncu... moze zauwazysz roznice
bo dla mnie one sa tak podobne....

219 018.jpga10 w sloncu 003.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:33   #2211
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asiu nie wiem czy ci tak ulatwie ale daje fotki mojego odrostu po 219 i a10 obie w sloncu... moze zauwazysz roznice
bo dla mnie one sa tak podobne....

Załącznik 4448243Załącznik 4448244
faktycznie podobne ale 219 wydaje sie jakby mniej żółte, a bardziej bezowo-popielate własnie
sama nie wiem juz co mysleć zrobie w lutym jeszcze tym wellatonem i zobaczę jak bedzie z odrostem bo w sumie nie było źle tylko to samo zauwazyłam co dziewczyny ,jakby zżółknięcie koloru na drugi dzień po myciu
a na stronie palette to A10 wydaje sie najjasniejsze

pójdę w przyszlym tygodniu do lekarza to zapytam o te paznokcie przy okazji
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:51   #2212
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny mi się wydaje, że po 219 lepiej, chłodniej


Idę teraz przemalować pazury i obejrzę coś, dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 19:56   #2213
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny mi się wydaje, że po 219 lepiej, chłodniej


Idę teraz przemalować pazury i obejrzę coś, dobranoc
snowi no zalezy co kto lubi i jak wlosy zareaguja... na moich 219 chlodniej wyglada a na innych moze a10 byc bielsze, zimniejsze...
ciezko jest przewidziec 100%efekt farbowania, dlatego asiu musisz probowac jesli cos ci nie gra z kolorem...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:19   #2214
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

A ja dalej w pracy. Już mi się tak nie chce. A odnośnie tego blondu TO jaki odcień proponujecie? Bo czystego bardzo jasnego blondu nie chce;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:27   #2215
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Różnie bywa, zależy na jakiej wadze Ale na mojej 47, a było 50 juz. Na mnie to sporo bo ja się otłuszczam zawsze tylko.


Musiałabym zobaczyc jak mi wyszedł wtedy ten Wellaton Ale narazie bede robić tym 12/1 chyba że znowu bede miała siano po niej to Garniera spróbuje. Góra jest niby troche cieplejsza ale co to za problem przy nast. farbowaniu dać farbe na stary odrost. Wole tak niż znowu wpaść w paranoje i ciągle coś kombinować, bo dól za ciepły, bo odrost za żółty, za rudy za sraczkowaty

Ja mam sianko tylko przy nasadzie włosów No nie rozumiem tego... może od czapki? Ale to bez sensu... wiem że od czapki mi sie zapewne przetłuszczają szybciej, ale te sztywne, splątane kudła to nie wiem skąd.

ja też ostatnio schudłam przez tą moją pracę. Ważyłam 51kg a ważę 49 kg

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dlatego ja koniecznie sprobuje tego garnierka i zdam wam relacje w pelni szczera

wiec tak- a 10 wychodzi bardziej jak nutrisse kotki czyli bardziej taki jasniutki, zoltawo-bialy naturalny blond, tuz po farbie jest srebrny polysk ktory szybko znika.
podobny do wellatonu 12/1.
a 219 jest bardziej szare, robi bezowy odrost na ciemnych wlosach ale jak juz sie odrost doplucze to jest klasycznie popielaty- u mnie stare zloto- ale u mnie reakcja wlosa na popielata farbe to stare zloto ze srebrnym polyskiem
na jasnych wlosach bedzie golebio szaro.
takze to sa zupelnie rozne kolorki.
choc ja stosowalam je zamiennie.

asiu z tego co opisujesz to wyglada jak jakas choroba plytki paznokcia
bo jakby byly tylko biale plamki a paznokiec normalny to brak witamin w organizmie, ale jesli plytka jest cienka, lamliwa, zolta a opuszki bola to cos jest nie tak
do dermatologa idz!

Ja sie też już napaliłam na tego nowego Garnierka strasznie spodobał mi ise ten odcień http://www.garnier.pl/img/our_produc...-9.13-pack.png i jak będą tylko w sprzedaży to od razu go kupuje

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja chcialam zamowic a avonu pare kolorowek jak cienie i kredki ale jakos rozmyslilam sie bo denerwuje mnie te czekanie na paczke wole isc i kupic majac to w reku
a nie powiem kusza kusza te avony i oriflame kolorowka ale na moje rozumowanie to zawsze kusi cos co jest niedostepne i ladnie wyglada na dodatek
Ja jestem konsultantką Oriflame'u i naprawdę z czystym sumieniem wiele kosmetyków mogę polecić
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-01-18 o 22:45
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 23:13   #2216
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja też ostatnio schudłam przez tą moją pracę. Ważyłam 51kg a ważę 49 kg




Ja sie też już napaliłam na tego nowego Garnierka strasznie spodobał mi ise ten odcień http://www.garnier.pl/img/our_produc...-9.13-pack.png i jak będą tylko w sprzedaży to od razu go kupuje



Ja jestem konsultantką Oriflame'u i naprawdę z czystym sumieniem wiele kosmetyków mogę polecić
Ja też jestem konsultantka ORIFLAME
co polecasz ?

nie mogę usnąć :-(
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 23:23   #2217
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja też jestem konsultantka ORIFLAME
co polecasz ?

nie mogę usnąć :-(

ojj wiele rzeczy )

np. uniwersalne miodki, całą serię ze Swedish Spa, krem do bardzo wysuszonych dłoni z migdałami, krem do ciała Milk&Honey, perfumy Precious itd.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 23:42   #2218
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ojj wiele rzeczy )

np. uniwersalne miodki, całą serię ze Swedish Spa, krem do bardzo wysuszonych dłoni z migdałami, krem do ciała Milk&Honey, perfumy Precious itd.
te perfumy są piękne
ja z Oriflame lubię maseczkę z łopianem i glinką, dobrze oczyszcza
wiele rzeczy testowalam ale byłam ciekawa co Ty byś poleciła, a mialaś może krem matujacy ten dla nastolatków ?
zapomniałam jak nazywa się ta seria
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 00:28   #2219
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Livia a co to za nowy garnier?
Zdjecie male,nie widze jaki to kolor

Przeczytalam o tym marakonie,niezle
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 06:57   #2220
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nooo jest taka kuracja antytrądzikowa uryną

ale nie o tym mówiła tylko, że czytała o moczu na włosy raka płukanka

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Snow
raz zastosowałam na końcówki jak do tej pory
rzęsy i brwi przyciemnia, z czego bardzo cieszę się
ale swędzi mnie po nim skóra w okół oczu czasami

pokazuj usteczka na jakąś imprezę może przełamiesz się

też uważam, że niełatwo będzie nam zgadać się ale mam nadzieję, że uda się

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja dzis swoim ulzylam o 0.5cm i sa zadowolone
ja tydzień temu robiłam i już widzę odrost

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-01-19 o 06:52
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.