Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-08, 20:27   #31
k4r00l4
Przyczajenie
 
Avatar k4r00l4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 14
GG do k4r00l4
Unhappy Tragus

Drogie wizażanki! Ostanio zapragnęłam zrobić sobie nowego kolczyka tak zwanego "tragusa" i już nawet poszłam do kosmetyczki, ale ona powiedziała mi, że w jej gabinecie nierobią kolczyka w takim miejscu ponieważ można od tego ogłuchnąć i że ci co mają tam kolczyka, a słyszą mają wielkie szczęście.. Potem poszłam jeszcze do innej kosmetyczki i ona nic o takim czymś niesłyszała.. Może któraś z was wie coś na ten temat? Byłabym wdzięczna bo już od dawna choruje na kolczyk w tym miejscu, ale się boje... A może któraś ma tam kolczyka??
k4r00l4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 20:33   #32
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Tragus

Takie pytanie z trochę innej beczki: w którym miejscu na ciele robi się tego kolczyka 'Tragus'? I jak on wygląda? Pozdrawiam i prosze o odp
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 20:49   #33
k4r00l4
Przyczajenie
 
Avatar k4r00l4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 14
GG do k4r00l4
Dot.: Tragus

W uchu. Na internecie w google.pl wpisz tragus to będzie tam takie ucho i będzie pokazane gdzie to.. bo ja nie potrafie wytłumaczyć. BUZIAKI!
k4r00l4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 21:00   #34
Voila Hexe
Przyczajenie
 
Avatar Voila Hexe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 27
Dot.: Tragus

Ogłuchnąć? Od wystrzału z pistoletu to na pewno A na poważnie, to na pewno nic Ci się nie stanie o ile zrobi to doświadczona osoba sterylnym sprzętem. Idź do salonu tatuażu i piercingu a nie kosmetyczki, zrobią Ci dziurkę igłą wenflonową - to o wiele bezpieczniejsza metoda niż pistolet, rana lepiej się goi, jest mniejsze ryzyko wystąpienia infekcji itd. Jeżeli dobrze się domyślam to chcesz zrobić tego kolczyka pistoletem. Pistolet rozrywa tkankę, a przecież tragus jest w chrząstce, więc pistolet to fatalny pomysł... Niech to zrobi ktoś od przekłuwania ciała kto ma jakieś doświadczenie z tragusami, bo spaprzesz uszko Kosmetyczkom zostawmy nakładanie maseczek
Voila Hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 21:02   #35
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Tragus

nie słuchaj kosmetyczki tylko idz do salonu piercingu. tam zrobia ci go nie opowiadajac głupot ze mozliwe jest uszkodzenie słuchu tylko wybierz sprawdzony salon, sprawdz czy sa spełnione elementarne warunki higieniczne< np. osoba przekłuwajaca ucho nosi rekawiczki, czy sprzet jest sterylny> wybierz ładny kolczyk i po sprawie sama jestem posiadaczke kolczyka vertical tragus, zrobionego w swietnym salonie w krakowie, przekłucie zajeło około 5 min prawie w ogole przebicie nie bolało, obsługa była fachowa i przemiła a opuchlizna zeszła po tyg, wszystko pieknie sie zagoiło.jak znajde kabel do aparatu to zamieszcze zdjecietazke podstawa to dobry salon.a nie zadna kosmetyczka.jedyne co z kolczykiem moze byc nie tak, to moze sie nie przyjac..w sesnie puchniecia, ropienia itd..no ale to ryzyko zawsze istnieje cokolwiek bys przekłuwała.
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 21:38   #36
k4r00l4
Przyczajenie
 
Avatar k4r00l4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 14
GG do k4r00l4
Dot.: Tragus

NIGDY W ŻYCIU bym sobie kolczyka w takim miejscu z pistoletu niezrobiła . Już mi raz kosmetyczka spieprzyła ucho w chrząstce tam gdzie teraz modnie jest.. przez rok mi się goiło i goiło i się w końcu niezagoiło.. do tej pory tą chrząstke mam taką grubszą niż drugą.. a jakby tego jeszcze było mało włożyła mi taki kolczyk jaki powienien być do normalnych dziurek w uszach!! Dobrze, że się mi nie wrósł albo coś gorszego.. chciałam iść do kosmetyczki, która mi pępek przekłówała, ponieważ robiła to sterylnie, igłą jednorazową, z rękawiczkami.. i jak się tam byłam pytać o tragusy to też normalnie igła robi i wsadza specjalny kolczyk z usztywnieniem.. Wydaje mi się, że będzie to tańsze niż w salonie tatuażu i piercingu o ile taki jest w Elblągu.
k4r00l4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 01:04   #37
Voila Hexe
Przyczajenie
 
Avatar Voila Hexe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 27
Dot.: Tragus

No to całe szczęście Fakt, u kosmetyczki byłoby taniej, ale idąc do sprawdzonego salonu wiesz, że zrobią Ci to dobrze i będzie ładnie wyglądało - liczy się też doświadczenie. Nawet jak kosmetyczka się podejmie, to wątpię że będzie doświadczona, tragusa nie często widuję. Chyba nie chcesz mieć krzywo przebitego ucha? Nie mam pojęcia czy masz jakieś salony w Elblągu, ale google.pl pewno wie. W razie czego pozostaje wycieczka do większego miasta Życzę powodzenia z kolczykiem

Robiłam jakiś czas temu monroe i to w zasadzie w salonie kosmetycznym. Tyle że nie przekłuwała mnie kosmetyczka ale babka od tatuaży i piercingu która "przyjmowała" ze 3 razy w tygodniu. Może w Elblągu znajdziesz coś w tym stylu. Choć ja i tak zachęcałabym do salonu tatuażu/piercingu.

Myślę że nie ma się co bać tragusa. Aparat słuchowy nie jest przecież na zewnątrz ucha ani w chrząstce. Ach te zabobony Pewnie stąd że można uszkodzić nerw twarzy przy przekłuwaniu np. brwi...
Voila Hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-09, 08:44   #38
k4r00l4
Przyczajenie
 
Avatar k4r00l4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 14
GG do k4r00l4
Unhappy Dot.: Tragus

Niemoge wejść na forum i niewidze co mi odpisałyście
k4r00l4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:14   #39
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Tragus

ja mam taki kolczyk robilam sama sobie 2 razy ale to nie jest zbyt mądre, idz koniecznie do salonu a nie do kosmetyczki kosmetyczki nie są od piercingu! co do oguchniecia heh no comment
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:25   #40
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Tragus

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
nie słuchaj kosmetyczki tylko idz do salonu piercingu. tam zrobia ci go nie opowiadajac głupot ze mozliwe jest uszkodzenie słuchu tylko wybierz sprawdzony salon, sprawdz czy sa spełnione elementarne warunki higieniczne< np. osoba przekłuwajaca ucho nosi rekawiczki, czy sprzet jest sterylny> wybierz ładny kolczyk i po sprawie sama jestem posiadaczke kolczyka vertical tragus, zrobionego w swietnym salonie w krakowie, przekłucie zajeło około 5 min prawie w ogole przebicie nie bolało, obsługa była fachowa i przemiła a opuchlizna zeszła po tyg, wszystko pieknie sie zagoiło.jak znajde kabel do aparatu to zamieszcze zdjecietazke podstawa to dobry salon.a nie zadna kosmetyczka.jedyne co z kolczykiem moze byc nie tak, to moze sie nie przyjac..w sesnie puchniecia, ropienia itd..no ale to ryzyko zawsze istnieje cokolwiek bys przekłuwała.
Ja również mam vertical tragusa...a raczej miałam. Po prostu wyleciał, możliwe że został wypchnięty przez skórę...
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:38   #41
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Tragus

Cytat:
Napisane przez alorah Pokaż wiadomość
Ja również mam vertical tragusa...a raczej miałam. Po prostu wyleciał, możliwe że został wypchnięty przez skórę...
uu..fatalnie..nie przyjał sie? miałaś jakąs rope? bolało?
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 15:54   #42
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Tragus

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
uu..fatalnie..nie przyjał sie? miałaś jakąs rope? bolało?
Nie, wszystko było idealnie, pięknie się zagoiło. Aż tu jednego dnia...dotknęłam tego miejsca i poprostu wyleciał(zakręcony kolczyk). Myślałam że może się odkręcił, ale nic z tego:P
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:18   #43
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Tragus

pistoletem mozna robic tylko i wylacznie (!!!!) kolczyki w platku ucha

wszelkie inne przeklucia robi sie w salonie tatuazu

ja mialam swego czasu troszke bardziej skomplikowane przeklucie, mianowicie snug:
http://i6.photobucket.com/albums/y20...o/IMG_0001.jpg

bardzo ciezko sie goil meczylam sie z ziarnina (tutaj skuteczna okazala sie malo przyjemna kuracja ze skoncentrowana witamina C) az kiedys w nocy jakims cudem mi wylecial i juz go nie wlozylam, mimo iz genialnie to wyglada nigdy wiecej bym tego nie zrobila;D
a na tragusa mam za malusia chrzastke
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:19   #44
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Tragus

mi sie tez zabliznil na poczatku po prostu "wyszedł" ale zrobilam drugi raz i jest wszystko ok
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:48   #45
alternatywka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 15
Talking Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

ja teraz tez jestem chora na punkcie tragusa tylko mam takie glupie pytanie...
otoz jak potem mam sobie ucho czyscic??bo przeciez to podraznie patyczkiem a syfu nie chce w uszach
moze mi ktos cos zaproponowac??
alternatywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 17:32   #46
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez alternatywka Pokaż wiadomość
ja teraz tez jestem chora na punkcie tragusa tylko mam takie glupie pytanie...
otoz jak potem mam sobie ucho czyscic??bo przeciez to podraznie patyczkiem a syfu nie chce w uszach
moze mi ktos cos zaproponowac??
Odkąd pamiętam uszy czyszczę normalnie Fakt, że w początkowej fazie gojenia musiałam to robić delikatnie, ale nie pamiętam, żeby pałeczka do uszu jakąkolwiek krzywdę mi zrobiła
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 20:54   #47
kamcia-km
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Domek, Bydgoszcz
Wiadomości: 1
GG do kamcia-km Send a message via Skype™ to kamcia-km
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Witam!! Powiem Wam tyle, ja juz mam 13 kolczyków i 14 w pepeku a tragus własnie bolał mnie najmniej, ale nie źle napisałam mnie nie bolało to wogole, bez znieczulenia:P czułam tylko jak igła jest wbijana:P nio i koleżanka mi robiła go u kosmetyczki w granicach 80zł do 130zł a ja mam znajomości po 40zł, wiec jak by cio klikajcie a macie załatwione tu u mnie, polecm bo warto. narzedzia sie sterylne i panuje miły klimat. a co do kolczyka to obalam wszystkie nagatywne stwierdzenia. kolczyk jest cacy nie boli nie puchnie i nie traci się słuchu jak już kiedys słyszałam:p pozdrawiam
kamcia-km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 14:54   #48
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Od jakiegoś czasu zastanaiwam się nad tragusem. Ile kosztuję przekłucie z kolczykiem? i czy później mogę go sama wymieniać? Jak długo wam się goił?
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 15:11   #49
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Od jakiegoś czasu zastanaiwam się nad tragusem. Ile kosztuję przekłucie z kolczykiem? i czy później mogę go sama wymieniać? Jak długo wam się goił?
w kolicach 80-120zł-zależy od studia,miasta i piercera
jak wygoisz przekłucie możesz go samam wymieniać-to nie jest żaden problem
mój w prawym uchu goił się ok.3 miesięcy
w lewym-ok .6 misięcy-mój pies mi próbował odgryźć kolca jak spałam i robabrał mi juz prawie zagoone przekłucie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 15:14   #50
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
w kolicach 80-120zł-zależy od studia,miasta i piercera
jak wygoisz przekłucie możesz go samam wymieniać-to nie jest żaden problem
mój w prawym uchu goił się ok.3 miesięcy
w lewym-ok .6 misięcy-mój pies mi próbował odgryźć kolca jak spałam i robabrał mi juz prawie zagoone przekłucie
dzieki za odpowiedz. to teraz tylko pozostaje mi poszukac dobrego studia.

stalam sie posiadaczka tragusa kosztowalo mnie to 70zl z tytanowym kolczykiem i znieczuleniem. wszystko sterylnie przebiegało co dla mnie najwazniejsze.

Edytowane przez paulina__89
Czas edycji: 2007-04-17 o 16:21
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:02   #51
bella...
Przyczajenie
 
Avatar bella...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Hej
Słuchajcie. mam pytanie w sprawie przekłuwania tej chrząstki o której pisałyście. a więc, czy to bezpieczne? bardzo bolesne w porównaniu do przekłucia płatka ucha? i czy można to zrobić w każdym salonie kosmetycznym?
pozdrawiam
bella... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:48   #52
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Nie powinno się niczego przekłuwać u kosmetyczki...pozdrawiam
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:56   #53
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

A ile kosztuje przeklucie ? Kolczyki takie sam jak do 'zwyklej' chrząstki?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:01   #54
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

oj ja bym nie ryzykowala poniewz w tym miejscu znajduje sie jakis nerw a jego naruszenie mogłoby sparalizowac twarz...
tak wiec przekuwanie w tym miejscu jest bardzo ryzykowne,ja sama mam kolczyka w chrzastce juz pól roku-własnie ostatnio musialam zahaczyc czyms,bo mnie boli od jakiegos czasu
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:27   #55
bella...
Przyczajenie
 
Avatar bella...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Podoba mi się to, ale boje się bólu w czasie robienia i potem jak się będzie goić, boje się że się będzie paskudziło nie wiadomo ile... no i wolałabym trafić do jakiejś kompetentnej osoby, żeby mi nic nie spierniczyła...
bella... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:48   #56
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

to przekłucie nazywa sie traugus wpiszcie w googlach traugus piercing i znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań

chrząstka się generalnie długo goją,przekłuwac się u profesjonalisty,zakładac albo labret albo sztange albo kólko,kolczyki i sprzet mają być autoklawowane
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 13:34   #57
bella...
Przyczajenie
 
Avatar bella...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Tak, poczytałam troche, wiem już że to tragus. Narazie pytam znajomych o "zaufane" salony i piercerów w Warszawie
bella... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 14:00   #58
Ja_MoNa
Raczkowanie
 
Avatar Ja_MoNa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 236
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
to przekłucie nazywa sie traugus wpiszcie w googlach traugus piercing i znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań

chrząstka się generalnie długo goją,przekłuwac się u profesjonalisty,zakładac albo labret albo sztange albo kólko,kolczyki i sprzet mają być autoklawowane
No dokladnie. Ponoć to najbardziej bolesne miejsce przekłuć ucha. Nie ma co porównywać do przebici platka bo przebicia platka nie czuć ani ale znowu aż tak nie boli - bardziej wsadzanie kolca kółka. Goić się może nawet rok ale to nowmalne przy chrząstkach. Miejsce jest całkowicie bezpieczne. Jak jescze jakieś pytania to śmiało

Co do ceny to od 50 do 100 PLN. Co do kosmetyxczki to strach się bać co ona by tam poczynila na tej chrząstce swoim pistolecikiem...

W załączniku mój traugus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0675.JPG (64,1 KB, 661 załadowań)
Ja_MoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 15:15   #59
bella...
Przyczajenie
 
Avatar bella...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

A słuchaj. Jeśli chodzi o kolczyk: jaki najlepszy na początku - sztanga, kółko..? Który wygodniejszy? Czy nie ma większej różnicy?
bella... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:28   #60
Ja_MoNa
Raczkowanie
 
Avatar Ja_MoNa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 236
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez bella... Pokaż wiadomość
A słuchaj. Jeśli chodzi o kolczyk: jaki najlepszy na początku - sztanga, kółko..? Który wygodniejszy? Czy nie ma większej różnicy?
Nie ma większej różnicy ale:
1. Wkladanie kółka troszkę boli bo trzeba obracać gruby pręt w malusieńkiej dziurce w chrząstce.
2. Koleś ze studia gdzie ja robilam opowiadał mi kiedyś że ktoś niedoświadczony zakładał mu traugusa i założył mu za krótką sztangę, a ta mu wrosła w chrząstkę - więc jest takie niebezpieczeństwo gdy założy się za krótką.
3. Kółko wydaje mi się że tochę szybciej się goi bo można go lekko przekręcić, pozatym jak uszko napuchnie nie ma problemu.
4. O kółko jednak chyba latwiej zachaczyć i... wyrwać.

Jednak na codzień nie ma różnicy - zależy to już od upodobań - co Ci bardziej sie podoba

A tu dla porównania kółko i sztanga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bmepb512386.jpg (75,5 KB, 338 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bmepb505935.jpg (40,7 KB, 369 załadowań)
Ja_MoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.