Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 19:51   #661
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
coś w tym jest, podkłady drogeryjne szybko ciemniały na mojej skórze, a i nie używałam najjaśniejszych i odkąd zaczełam używać mineralnych i w międzyczasie kwasić twarz to w pracy: szefowa wzieła mnie na stronę i zapytała, czy nie jestem przewlekle chora bo taka jestem blada, to samo mąż, teściowa i cała reszta. teraz mam taką skórę jak przed trądzikiem w 6 klasie w podstawówce. Tak było jakieś dwa tygodnie temu, teraz wszyscy pytają co zrobiłam z twarzą bo wygladam tak pieknie. Boże co mnie naszło na takie wynurzenia, ale nie będę kasować.
Miałam takie samo wrażenie. Podkłądy drogeryjne mają fatalne kolory.

Jeśli podkładu nie widać na skórze - to Twój kolor Wymodelować można bronzerem, ożywić różem i gra
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:39   #662
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny muszę się z wami podzielić taką oto 'historią'. Mam tłustą cerę i raczej używałam podkładów matujących, a przy gorszej cerze kryjącego. Jednak efekt ładności utrzymywał sie stosunkowo krótko (zresztą jak zawsze, do czego się przyzwyczaiłam, bo po drogeryjnych podkładach to i tak było mistrzostwo. Wystarczyło tylko pobawić się bibułką i znowu było ładnie). No i wracając do tematu to jako gratis do zamówionych własnie matowców i kryjących dostałam rozświetlający. I to chyba było odkrycie tego roku. Sama nie potrafię tego wyjaśnić, ale skóra dużo dłużej pozostała 'matowa', nie było potrzeby przykładania bibułek, przez cały dzień była po prostu OK.
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:11   #663
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nanadevir, czym kwasiłas?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:13   #664
malaosmiornica
Raczkowanie
 
Avatar malaosmiornica
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
ja uzywałam golden fair i chlopak pytal "czemu jestem taka blada', to zamowilam golden light i..dramat;p cegła. taki ciemny. To teraz do porcji na spodku dorzucam ziarenko golden light i jest dobrze
haha między golden light a golden fair jest ogromna różnica! a już np między natural light a natural fair nie ma takiej drastycznej
malaosmiornica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:54   #665
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
nanadevir, czym kwasiłas?
kwasem miagdałowym, ale nie peling tylko najpierw 5% potem (10% tonik z kwasem hialuronowym). Tonik jest fajny bo można stosować codziennie, po 1,5 miesiąca widać efekty, zamknął mi pory, usunał wągry, których miałam troszeczkę na nosie,
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:08   #666
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam pytanie do dziewczyn stosujących filtry pod minerały. Jak nakładacie lub co nakładacie, żeby minerałki się nie warzyły? Dzisiaj testuję matujący golden fairest i kolor jest po prostu świetny. Pierwszy efekt też bardzomnie zadowolił, ale szybciutko przy nozdrzach i na czole zauważyłam, że podkład zaczyna się warzyć i schodzić. Co prawda nakładałam go na sucho i najpierw skrobią zmatowiłam filtry. Muszę kupić krzemionkę jako primer Chyba, że macie lepsze patenty Z ochotą poczytam, bo czuję, że AM ma szanse skraść moje serce
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:50   #667
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn stosujących filtry pod minerały. Jak nakładacie lub co nakładacie, żeby minerałki się nie warzyły? Dzisiaj testuję matujący golden fairest i kolor jest po prostu świetny. Pierwszy efekt też bardzomnie zadowolił, ale szybciutko przy nozdrzach i na czole zauważyłam, że podkład zaczyna się warzyć i schodzić. Co prawda nakładałam go na sucho i najpierw skrobią zmatowiłam filtry. Muszę kupić krzemionkę jako primer Chyba, że macie lepsze patenty Z ochotą poczytam, bo czuję, że AM ma szanse skraść moje serce
Do tej pory stosowałam najrózniejsze primery lub finishery - również jako primer Były to zarówno te dostępne wśród rożnych firm mineralnych jak i te ukręcone przeze mnie. A w tym momencie jestem z czystym pudrem ryżowym, bez żadnego dodatku [pierwszy raz] i tak zmatowionego filtra nie miałam jeszcze nigdy! Zaraz wybywam na miasto, więc jak wrócę, dam znać, czy te ochy i achy były słuszne.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 11:35   #668
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn stosujących filtry pod minerały. Jak nakładacie lub co nakładacie, żeby minerałki się nie warzyły? Dzisiaj testuję matujący golden fairest i kolor jest po prostu świetny. Pierwszy efekt też bardzomnie zadowolił, ale szybciutko przy nozdrzach i na czole zauważyłam, że podkład zaczyna się warzyć i schodzić. Co prawda nakładałam go na sucho i najpierw skrobią zmatowiłam filtry. Muszę kupić krzemionkę jako primer Chyba, że macie lepsze patenty Z ochotą poczytam, bo czuję, że AM ma szanse skraść moje serce
U mnie minerały warzą się nawet na zwykłym kremie matującym/nawilżającym i nie mam na to rady. Dlatego nieśmiało zerkam w stronę kremów BB, które są bardziej przewidywalne od minerałów (no i mają filtry same w sobie).
Na zwykłe filtry nie dałabym rady nic nałożyć, a jeszcze coś pomiędzy filtr a podkład, to już w ogóle ciastolinowy dramat
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:04   #669
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja muszę powiedzieć, że nadal jestem zachwycona, jeśli o puder ryżowy na filtr chodzi. Chyba będę musiała udać się do kolorówki po zapas. Najbardziej zaboli, kiedy opuszczę nasz kraj; pewnie kilogramy wykupię.
Co do samego działania; mat totalny przez caluteńki dzień. Pięknie! Tylko lekki błysk na nosie pod koniec dnia, nic więcej, więc to niesamowity wynik.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:07   #670
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie minerały warzą się nawet na zwykłym kremie matującym/nawilżającym i nie mam na to rady. Dlatego nieśmiało zerkam w stronę kremów BB, które są bardziej przewidywalne od minerałów (no i mają filtry same w sobie).
Na zwykłe filtry nie dałabym rady nic nałożyć, a jeszcze coś pomiędzy filtr a podkład, to już w ogóle ciastolinowy dramat
też tak mam :-(
ale ostatnio na podkład mineralny nałożyłam krem ochronny na mróz(bo mam goła skórę po kwasach) i nawet się tak bardzo nie świeciłam i nic nie ważyło się i nie rolowało.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:43   #671
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czyytam i czyyytam o minerałach i planuje jutro zamówić próbki właśnie Annabelle. To mój pierwszy "minerał", więc nie więc nie wiem czego się spodziewać. Zależy mi głównie na macie, ale czytając stwierdziłam, że chyba nie ograniczę się tylko do matujących. No i pytanie do Was-czy wystarcza Wam sam podkład czy używacie też pudru? Do tej pory zazwyczaj używałam podkładu+aby utrwalić i zmatowić cienka warstwa pudru sypkiego nakładana pędzlem.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 13:23   #672
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej Dziewczyny, mam prośbę Do tej pory używałam podkładu Lily Lolo, odcień Warm Peach był dla mnie idealny. Teraz chciałabym się przerzucić na Annabelle i w związku z tym, czy któraś orientuje się jaki odcień z kryjących podkładów Annabelle mógłby mi podpasować? Będę wdzięczna za pomoc
kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 14:30   #673
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzisiejsza próba z kryjącym beige fairest to totalna klapa. Bardzo jasny jest i schodzi paskudnie z twarzy, wchodzi w każdą zmarchę. Może to wina filtra... Jutro nakładam minerałki tylko na serum. Zobaczę co z tego wyjdzie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:15   #674
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jak bardzo niszcze sobie skórę nie stosując filtrów pod podkład AM?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:27   #675
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Jak bardzo niszcze sobie skórę nie stosując filtrów pod podkład AM?
O ile się nie kwasisz to w ogóle
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:38   #676
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Uff..

Co do kremu pod podkład.. ostatnio użyłam lipoaktywnego kremu nawilżającego cetaphilu i muszę powiedzieć nawet, nawet. Póki co jest dobrze, a może będzie jeszcze lepiej. Kolor, golden fair - idealnie trafiony, sama mam odcień cery w kolorze średniego piasku ( czy jak to skojarzyć ), chociaż policzki mam lekko różowe za sprawą naczynkowej cery. Trwałość? Po kilku godzinach złazi z buzi,ale mimo wszystko do późnego wieczoru mam te krycie, mimo, że używam matującego podkładu. Troszkę się waży, ale jest lepiej niż było. Zobaczymy za jakiś czas. Szczerze polecam wszystkim, tym bardziej i mniej wymagającym.

Zapomniałam dodać, że mat pozostawia wiele do życzenia.
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2013-03-19 o 16:15
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:51   #677
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mnie najbardziej zniechęca to ważenie się. Mam pracę kontaktową i wydaje mi się, że wszyscy patrzą na to, jak pięknie schodzi mi podkład z twarzy
Zobaczę jak jutrzejsze próby będą przebiegać.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:22   #678
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Trzymam kciuki.

Mam wrażenie, że na mojej buzi podkład trzyma się lepiej pod kremem gęstszej konstystencji, niż pod 'wodnistym'. Konstystencja kremu może mieć wpływ na trzymanie się podkładu?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 16:55   #679
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Jak bardzo niszcze sobie skórę nie stosując filtrów pod podkład AM?
promieniowanie UVA jest szkodliwe dla skóry, najlepiej przynajmniej 30
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 17:15   #680
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A takie filtry są tłuste? Sam podkład wytrzyma?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:30   #681
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie na filtrach się waży. Ale jutro spróbuję nałożyć na mokro, może lepiej będzie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:45   #682
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Czyytam i czyyytam o minerałach i planuje jutro zamówić próbki właśnie Annabelle. To mój pierwszy "minerał", więc nie więc nie wiem czego się spodziewać. Zależy mi głównie na macie, ale czytając stwierdziłam, że chyba nie ograniczę się tylko do matujących. No i pytanie do Was-czy wystarcza Wam sam podkład czy używacie też pudru? Do tej pory zazwyczaj używałam podkładu+aby utrwalić i zmatowić cienka warstwa pudru sypkiego nakładana pędzlem.
Podobnie jak u Ciebie - Annabelle Minerals to moje pierwsze minerałki. Z uwagi na to, że mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej zawsze pudruję buźkę na koniec. Też mam wersję matującą podkładu z AM
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:51   #683
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przed godziną nałożyłam wersję kryjącą i już powłaziła mi w zmarchy Chciałam delikatnie palcem usunąć zgromadzony nadmiar i od razu zrobiła mi się plama bez podkładu. I dodatkowo zaczyna gromadzić się w porach. Eh, chyba te minerałki nie dla mnie. A szkoda, bo zaraz po nałożeniu buźka taka śliczna jest.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:56   #684
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Przed godziną nałożyłam wersję kryjącą i już powłaziła mi w zmarchy Chciałam delikatnie palcem usunąć zgromadzony nadmiar i od razu zrobiła mi się plama bez podkładu. I dodatkowo zaczyna gromadzić się w porach. Eh, chyba te minerałki nie dla mnie. A szkoda, bo zaraz po nałożeniu buźka taka śliczna jest.
Damon a próbowałaś formuły matującej? Ona jest lżejsża i dużo łatwiejsza w stosowaniu przy porównywalnym kryciu
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:07   #685
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Czyytam i czyyytam o minerałach i planuje jutro zamówić próbki właśnie Annabelle. To mój pierwszy "minerał", więc nie więc nie wiem czego się spodziewać. Zależy mi głównie na macie, ale czytając stwierdziłam, że chyba nie ograniczę się tylko do matujących. No i pytanie do Was-czy wystarcza Wam sam podkład czy używacie też pudru? Do tej pory zazwyczaj używałam podkładu+aby utrwalić i zmatowić cienka warstwa pudru sypkiego nakładana pędzlem.
Ja mam cerę tłusta i sam podkład mineralny mi wystarcza. Nie wiem jak będzie latem.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:13   #686
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
A takie filtry są tłuste? Sam podkład wytrzyma?
Są też nietłuste, ja takim ale niestety AM nie trzyma się na nim dobrze Plusem jest fakt, że AM ma mineralny filtr
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:21   #687
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Damon a próbowałaś formuły matującej? Ona jest lżejsża i dużo łatwiejsza w stosowaniu przy porównywalnym kryciu
Jutro się za nią zabieram. Mam w odcieniu golden fairest i kolor wygląda super.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:33   #688
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Damon a próbowałaś formuły matującej? Ona jest lżejsża i dużo łatwiejsza w stosowaniu przy porównywalnym kryciu
Potwierdzam. Różnica miedzy kryjącymi a matującymi jest spora. Sama posiadam oba typu podkładu. Gdy zaaplikowałam kryjący, to myślałam, że cera mi żarty robi, ale wyczytałam, że nie mi jedynej. :p Krycie nijakie, momentalnie miałam plamiska, ciasto i Bóg wie co jeszcze. Chociaż używałam tylko raz, to jednak jeszcze dam formule kryjącej szansę.
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2013-03-19 o 18:34
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:33   #689
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jutro się za nią zabieram. Mam w odcieniu golden fairest i kolor wygląda super.
A ja czekam na swój matowy Golden Fairest ;D Już się niecierpliwię Wcześniej miałam Natural Fairest, ale był troszeczkę za różowy.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!

Edytowane przez eveliska
Czas edycji: 2013-03-19 o 18:36
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 18:39   #690
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Filtrów używam tylko wtedy, gdy się kwasze. Na codzien uważam, że jest mi zbędny.

Na ważenie dobrze jest nakładanie cieniutkich warstw. Miałam tak z pixie. Strasznie się ważył na nosie.Zaczęłam nakładać na sucho i dało radę.

Kryjący AM ma chyba największe skłonności do warzenia.Jest dość ciężki.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.