ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 18:32   #2581
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taka czerwona,wypukła kreske na nosie czy acne derm ja usunie?
a wiesz z czego jest ta kreka? to jakaś blizna?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:46   #2582
eccentriic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 217
GG do eccentriic
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taka czerwona,wypukła kreske na nosie czy acne derm ja usunie?

wydaje mi sie ze tak. skoro wybiela przebarwienia no to usunie.
eccentriic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:11   #2583
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
a wiesz z czego jest ta kreka? to jakaś blizna?
No wyglada jak blizna jest wyczuwalne przy dotyku moze fote wstawic?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:31   #2584
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam!!! Używam AD ok dwóch tygodni, nieregularnie, na przemian z Lysanelem SVR bo po AD strasznie mnie wysypało Maoje pytanie jest takie... czy po AD na dzień wystarczy stosować krem Iwostinu z filtrem20??? Do tej pory stosowałam filtr LRP AC 30 do cery tłustej i trądzikowej, ale strasznie mnie tłuścił i mam podejrzenia ze zapychał. Dlatego zakupiłam Iwostin nawilżający z filtrem 20. Ale teraz się zastanawiam czy to nie za mały filtr???
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:34   #2585
bjum
Przyczajenie
 
Avatar bjum
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Witam!!! Używam AD ok dwóch tygodni, nieregularnie, na przemian z Lysanelem SVR bo po AD strasznie mnie wysypało Maoje pytanie jest takie... czy po AD na dzień wystarczy stosować krem Iwostinu z filtrem20??? Do tej pory stosowałam filtr LRP AC 30 do cery tłustej i trądzikowej, ale strasznie mnie tłuścił i mam podejrzenia ze zapychał. Dlatego zakupiłam Iwostin nawilżający z filtrem 20. Ale teraz się zastanawiam czy to nie za mały filtr???

Również mam zamiar stosować kurację AD + Lysanel. Pomaga?
bjum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 16:16   #2586
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez bjum Pokaż wiadomość
Również mam zamiar stosować kurację AD + Lysanel. Pomaga?
Tak jak pisałam wcześniej po AD strasznie ale to strasznie mnie wypryszczyło po prostu masakra!!! ale wyczytałam na wizażu ze to normalne, ze cera się oczyszcza wiec AD zaczęłam używać na zmianę z Lysanelem, który łagodzi trochę stan mojej buzi. Najbardziej teraz przeszkadza mi to że na twarzy mam masakryczne czerwone ślady po pryszczach, których wcześniej nie było czy to normalne??? myślałam że jak zacznę stosować AD to mi kolor mojej cery się ujednolici, małe przebarwiania które miałam znikną.... a tu taka niemiła niespodzianka. Po pryszczach które zlikwidował AD i Lysanel zostają okropne czerwone ślady!!! Czy to normalne???
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:45   #2587
mateja111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam, stosuje AD od tygodnia. Generalnie poprawy nie widzę ... chodzi mi likwidacje trądziku. Zauważyłem za to, że faktycznie mam jakby jaśniejszą twarz Czy AD pomoga na trądzik wogóle ? I nie wiem czy warto go dajel stosować, bo czasem zachwile będe wyglądał jak piekarz ... Mam dosyć jasną cerę a po stosowaniu AD czasem będe miał jeszcze jaśniejszą ?

Prosze powiedzcie mi czy warto stosować AD na trądzik, czy to tylko strata czasu ? I co byście ewentualnie mi polecili ? No i czy naprawdę po jego stosowaniu rozjaśni mi się cera :O ?

I właściwie jaką ilości powinno nakładać się na twarz ? Mam cały czas wcierać, czy lekką warstwę zostawić na twarzy ?

I ostatnie pytanie. Czy jeśli rozjaśni mi się cera i będe chciał ją troche przyciemnić moge stosować np. samoopalacz albo chodzić do solarium ?
mateja111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 16:29   #2588
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mateja111 Pokaż wiadomość
Witam, stosuje AD od tygodnia. Generalnie poprawy nie widzę ... chodzi mi likwidacje trądziku. Zauważyłem za to, że faktycznie mam jakby jaśniejszą twarz Czy AD pomoga na trądzik wogóle ? I nie wiem czy warto go dajel stosować, bo czasem zachwile będe wyglądał jak piekarz ... Mam dosyć jasną cerę a po stosowaniu AD czasem będe miał jeszcze jaśniejszą ?

Prosze powiedzcie mi czy warto stosować AD na trądzik, czy to tylko strata czasu ? I co byście ewentualnie mi polecili ? No i czy naprawdę po jego stosowaniu rozjaśni mi się cera :O ?

I właściwie jaką ilości powinno nakładać się na twarz ? Mam cały czas wcierać, czy lekką warstwę zostawić na twarzy ?

I ostatnie pytanie. Czy jeśli rozjaśni mi się cera i będe chciał ją troche przyciemnić moge stosować np. samoopalacz albo chodzić do solarium ?
Po tygodniu chcesz poprawe widziec? Smaruj sie nim codziennie a po paru tygodniach bedzie roznica, przynajmniej u mnie byla po pierwszej tubce (u mnie cera nie byla bledsza ale przebarwienia zbledly). Wiesz i tez mam jasna cere, strasznie blada.. wiec moze dlatego juz sie bardziej rozjasnic nie dala

Ja nakladam tak z okolo CM wycisnietego kremu na twarz i po prostu wcieram/wklepuje.

Jak zamierzasz chodzic do solarium itp. to lepiej w ogole nie baw sie w AD.

------

No a teraz ja sie wypowiem

Juz od okolo 2 tyg uzywam AD.. i kurcze powiem Wam ze teraz sie zawiodłam niesamowicie, bo gule podskorna mam i czerwoną na brodzie i nie chce zejsc juz ladnych pare dni tak samo male pryszcze na twarzy..
Jestem tak strasznie zła.. no chyba ze mam nawrót tradziku po Tetracyklinie

Ja tam AD na pryszcze stricte nie stosuje tylko na przebarwienia (tzn smaruje cala twarz, ale blizej przygladam sie czerwonym plamkom czy szybciej zanikną).

Pamietam, ze po pierwszej tubce bylam zachwycona.. a teraz po uplywie 3 miesiecznej przerwy.. no niestety cos AD mnie nie zadowala.. ale zobaczymy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:19   #2589
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mateja111 Pokaż wiadomość
Witam, stosuje AD od tygodnia. Generalnie poprawy nie widzę ... chodzi mi likwidacje trądziku. Zauważyłem za to, że faktycznie mam jakby jaśniejszą twarz Czy AD pomoga na trądzik wogóle ? I nie wiem czy warto go dajel stosować, bo czasem zachwile będe wyglądał jak piekarz ... Mam dosyć jasną cerę a po stosowaniu AD czasem będe miał jeszcze jaśniejszą ?

Prosze powiedzcie mi czy warto stosować AD na trądzik, czy to tylko strata czasu ? I co byście ewentualnie mi polecili ? No i czy naprawdę po jego stosowaniu rozjaśni mi się cera :O ?

I właściwie jaką ilości powinno nakładać się na twarz ? Mam cały czas wcierać, czy lekką warstwę zostawić na twarzy ?

I ostatnie pytanie. Czy jeśli rozjaśni mi się cera i będe chciał ją troche przyciemnić moge stosować np. samoopalacz albo chodzić do solarium ?

po tygodniu to ty po niczym poprawy nie zobaczysz. Na tradzik to minimum miesiac i tak dziala na tradzik tzn pryszcze po nim nie wysakuja. Skora jak ktos ma ciemniejsza karnacje to sie rozjasnia ja tez wygladam jak piekarz stosuje samoopalacz i nie ma z tym problemu, na solarium to najglupszy pomysl z mozliwych, przeciez jestes na kurcji kwasem to jak sobie wyobrazasz pojscie na solarium??

No a mi dzisiaj pryszcz wyszedl na policzku. ;| no ale przyznam ze zapomialam makijazu zmyc po imprezie wiec sobie to tym tlumacze... Mam sucha skore i czerwona (dosc ze blada to czerwona) ale to nie wina zamego acne bo stosuje jeszcze benzacne 3 razy w tygodniu na 15 min
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 21:06   #2590
mateja111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak tak czytam niektóre posty to widzę, że aby osiągnąć trwałe efekty trzeba stosować AD praktycznie cały czas tzn. "miesiącami", to prawda ? Ja ogólnie zawsze nakładam go sobie rano i wieczorem (uprzednio myje twarz mydłem siarkowym), czy to dobrze ?

No i czy skoro rozjaśnia mi to twarz proponujecie używać samoopalacza ? Bo naprawdę jeśli tak to działa to niedługo będe blady jak ściana :P
mateja111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 08:52   #2591
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej po AD strasznie ale to strasznie mnie wypryszczyło po prostu masakra!!! ale wyczytałam na wizażu ze to normalne, ze cera się oczyszcza wiec AD zaczęłam używać na zmianę z Lysanelem, który łagodzi trochę stan mojej buzi. Najbardziej teraz przeszkadza mi to że na twarzy mam masakryczne czerwone ślady po pryszczach, których wcześniej nie było czy to normalne??? myślałam że jak zacznę stosować AD to mi kolor mojej cery się ujednolici, małe przebarwiania które miałam znikną.... a tu taka niemiła niespodzianka. Po pryszczach które zlikwidował AD i Lysanel zostają okropne czerwone ślady!!! Czy to normalne???
Mi też się zrobiły po AD drobne przebarwienia w postaci czerwonych plamek. I nie chcą zniknąć. W tych miejscach nie smaruje się AD tylko kremem nawilżającym ale i tak nie schodzą. Nie wiem też co z tym zrobić, bo na brodzie utrzymuje się to już ponad miesiąc.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 08:56   #2592
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
No wyglada jak blizna jest wyczuwalne przy dotyku moze fote wstawic?
no wstaw fotę to się zastanowimy co "hodujesz" na tym nosku ale na blizny to jest chyba cepan
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 13:18   #2593
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Mi też się zrobiły po AD drobne przebarwienia w postaci czerwonych plamek. I nie chcą zniknąć. W tych miejscach nie smaruje się AD tylko kremem nawilżającym ale i tak nie schodzą. Nie wiem też co z tym zrobić, bo na brodzie utrzymuje się to już ponad miesiąc.
Ja też mam te straszne czerwone plamki, które nie schodzą miesiącami a niektóre nawet latami.Mam je ponad 2 lata. Próbowowałam własnie acne derm na nie żeby zlikwidować bo acne jest na przebarwienia a le nic nie podziałało również kwasy i retionoidy na to nie działają.Stosuję to ponad 6 miesięcy aczerwone plamy dalej są i nei chcę zejść.Nie wiem co to i czym to sie da usunąć.Jakieś propozycje??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 15:07   #2594
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wiem, że to wątek o AD, ale widzę, że kilka osób ma problemy z przebarwieniami, więc poszukałam trochę w necie i na przebarwienia znalazłam:

1. Flos Lek, White & Beauty, Krem na dzień zapobiegający powstawaniu przebarwień

2.Flos Lek, White & Beauty, Tonik wybielający przebarwienia z kwasami AHA

3. IWOSTIN - ROZJAŚNIAJĄCY KREM NA PRZEBARWIENIA (ale na KCW przeczytałam, że to dla bardzo cierpliwych)


bardziej jednak mnie przekonuje (z takich tańszych kosmetyków):
4. ERIS PHARMACERIS W ALBUCIN MAXIMA krem intensywnie wybielający


A jak to nie pomoże to znalazłam jeszcze w necie coś takiego :
5. DRULA SPECIAL INTENSIV
Opis działania; Krem Drula Specjalny zawiera kompleks kwasów owocowych (AHA), wyciąg z owocu morwy, lanolinę, pantenol oraz witaminy A i E. Przeznaczony jest dla wymagającej skóry wieku dojrzałego. Krem wybiela przebarwienia związane z wiekiem (plamy starcze), pojawiające się najczęściej na grzbietach dłoni u kobiet i mężczyzn. Skutecznie usuwa przebarwione zrogowacenia skóry. Dobre wyniki uzyskuje się również w usuwaniu plam posłonecznych i piegów. Zabarwienie kremu jest zbliżone do koloru skóry, co umożliwia stosowanie w ciągu dnia.
Niby dla skóry wieku dojrzałego, ale jak pisze, że usuwa piegi
drula (Small).jpg

A najbardziej to mi się podoba ten:
6. Bioderma WHITE OBJECTIVE CREME ACTIVE (cena powyżej 110 zł)
Zastosowanie: Witamina C zmniejsza ilość melaniny nagromadzonej w skórze, redukuje istniejące już przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości. Jest ona uwalniana stopniowo, aby zapewnić długotrwałą skuteczność działania. Opatentowany kompleks W.O. działa na główne mechanizmy powstawania przebarwień. W połączeniu z innymi składnikami aktywnymi zapewnia wysoką skuteczność oraz wielowymiarową kontrolę na wszystkich etapach pigmentacji Filtry przeciwko promieniowaniu UVA-UVB (SPF 27) chronią przed tworzeniem się nowych przebarwień Lekka, nietłusta konsystencja sprawia, że White Objective Crème active stanowi doskonała bazę pod makijaż Bardzo dobrze tolerowany
Działanie: Krem na dzień z serii White Objective zawiera, chroniony patentem, kompleks W.O., który rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry oraz redukuje przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu. Skrupulatnie opracowana formuła sprawia, że White Objective Crème active może być stosowany nawet do skóry bardzo wrażliwej.
white (Small).jpg

7.SVR CLAIRIAL - KREM ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA CLAIRIAL (cena:95 zł)

Dodam, że nie próbowałam niczego jeszcze i nie wiem jak to działa. A jak nic z tego nie pomoże to zostanie nam laser
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 17:43   #2595
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja stosuję ten 6 White Objects z Biodermy i na te czerwone plamki po pryszczach mi nei pomaga.Może to nie są przebarwienia. Ktoś wie dokładnei co to jest może był z tym u dermatologa i coś mu powiedział na ten temat??JA niedługo jadę do dermatologa więc spytam się co to i napiszę co na to poleca
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:47   #2596
mateja111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak tak czytam niektóre posty to widzę, że aby osiągnąć trwałe efekty trzeba stosować AD praktycznie cały czas tzn. "miesiącami", to prawda ? Ja ogólnie zawsze nakładam go sobie rano i wieczorem (uprzednio myje twarz mydłem siarkowym), czy to dobrze ?

No i czy skoro rozjaśnia mi to twarz proponujecie używać samoopalacza ? Bo naprawdę jeśli tak to działa to niedługo będe blady jak ściana :P
mateja111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 20:12   #2597
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

1. jak dla mnie mydło siarkowe jest zbyt wysuszajace
ale inni polecaja, ale wtedy trzeba sie nawilzac czyms co nie zapycha
i stosowac AD nadal

2.juz o to pytales
juz dostales odpowiedz

ps/ a jak nie chcesz uzywac caly czas mesiacami AD to co bedziesz uzywał od tradziku? z ciekawosci pytam
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 08:06   #2598
CzasemSlonce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kiedyś po 2 miesiącach stosowania Acne Derm uznałam, ze cera tak mi się poprawiła ze mogę zrobic przerwę. I to był poważny błąd, bo w ciągu tygodnia cały efekt kuracji trafił szlag. Teraz nie popełaniam tego błedu, smaruję regularnie na noc, codziennie. I mysle ze pół roku trzeba robic to minimum, zeby utrzymać efekt zadowalający. I tak samo w walce z przebarwieniami. Jak ktoś chce się ich pozbyć w ciagu tygodnia to powinien chyba użyć domestosa
CzasemSlonce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:16   #2599
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez CzasemSlonce Pokaż wiadomość
Kiedyś po 2 miesiącach stosowania Acne Derm uznałam, ze cera tak mi się poprawiła ze mogę zrobic przerwę. I to był poważny błąd, bo w ciągu tygodnia cały efekt kuracji trafił szlag. Teraz nie popełaniam tego błedu, smaruję regularnie na noc, codziennie. I mysle ze pół roku trzeba robic to minimum, zeby utrzymać efekt zadowalający. I tak samo w walce z przebarwieniami. Jak ktoś chce się ich pozbyć w ciagu tygodnia to powinien chyba użyć domestosa

mi derma mówi nawet że conajmniej z 3 lata
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 10:38   #2600
mateja111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Właśnie czuje się wysuszony jak niewiem ... AD + Mydło siarkowe swoje robi Więc co proponujecie używać, żebym nie "uschnął" :P Może krem Nivea wystarczy ? Podpowiedźcie mi, bo kompletnie się na tym nie znam.
mateja111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:17   #2601
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mateja111 Pokaż wiadomość
Właśnie czuje się wysuszony jak niewiem ... AD + Mydło siarkowe swoje robi Więc co proponujecie używać, żebym nie "uschnął" :P Może krem Nivea wystarczy ? Podpowiedźcie mi, bo kompletnie się na tym nie znam.

Mydło siarkowe wysusza. Kiedyś używałam i mi strasznie ściągało i wysuszało skórę. Teraz zamiast mydła, żelów itp do przemywania rano i wieczorem twarzy (przed nałożeniem AD) używam hydrolatów (do kupienia np na Biochemii Urody). Nie wyszają tak skóry i do tego są antybakteryjne.

Oprócz tego krem nawilżający (na dzień, lub co 2 noc zamiast AD). W KWC możesz sobie jakiś wybrać.
Już pisałam że Ziaja HCL mnie zapycha (nie tylko mnie) więc nie polecam.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:00   #2602
mateja111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Więc to mydło siarkowe tak wysusza a nie AD Więc, co z tym kremem Nivea ? Działa na wysuszenia skóry czy nie ? Bo chyba akurat ten krem nie zapycha co ?
mateja111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:16   #2603
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Myślałam że pytasz tylko o to mydło. Mydło siarkowe wysusza ale AD też wysusza i to chyba bardziej
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:21   #2604
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

jaki to jest krem Nivea? Nivea ma wiele kremów. Poszukaj sobie recenzje na KCW. Ja nie testowałam na sobie każdego kremu, więc nie wiem
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:39   #2605
mateja111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Chodzi mi o taki zwykły krem Nivea - http://www.hjrg.pl/cmd.php?cmd=img&c...d=image&type=t

Dziś rano odpuściłem sobie AD, bo codziennie rano i wieczorem to chyba troche za często go stosować ... Dopiero teraz wieczorem i jutro rano sobie posmaruje twarz. Ogólnie najbardziej się boje tego rozjaśnienia cery i troche mniej wysuszenia. Poprawa już lekka jest, tak mi się wydaje. Zobaczymy co bedzie dalej.
mateja111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:42   #2606
CzasemSlonce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
mi derma mówi nawet że conajmniej z 3 lata

3 lata bez przerwy???? na www.acnederm.pl w odpowiedziach admina przeczytałam ze pół roku i wtedy należy zrobic przerwę.
Chyba skończy się na tym , ze aby miec twarz w przyzwoitym stanie trzeba sie bedzie smarować do końca swych dni
CzasemSlonce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:10   #2607
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mateja111 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o taki zwykły krem Nivea - http://www.hjrg.pl/cmd.php?cmd=img&c...d=image&type=t

Dziś rano odpuściłem sobie AD, bo codziennie rano i wieczorem to chyba troche za często go stosować ... Dopiero teraz wieczorem i jutro rano sobie posmaruje twarz. Ogólnie najbardziej się boje tego rozjaśnienia cery i troche mniej wysuszenia. Poprawa już lekka jest, tak mi się wydaje. Zobaczymy co bedzie dalej.

Taki nivea??????????
Nie zapycha cię? przecież to jest ciężki krem, tłusty. W życiu bym tego na twarz nie dała...

Kup sobie lepiej coś innego. Jakiś inny nawilżający. Nie wiem ile pieniędzy możesz na to przeznaczyć, ale jest WIELE kremów nawilżających. Tego kremu na twarz nie polecam

Boisz się rozjaśnienia cery? po 1 AD AŻ TAK nie rozjaśnia, a po 2 możesz się chyba trochę "poświęcić", żeby się pozbyć trądziku czy na co to tam używasz?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:28   #2608
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
mi derma mówi nawet że conajmniej z 3 lata
Czyli jesli chce sie przebarwienie pozbyc to musze sie 3 lata ad smarowac ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 14:15   #2609
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

będzie troche chaotycznie bo źle sie czuje..
uzywałam AD 2 razy dziennie, bez nawilżania, cerę miałam gładziutką, zero łojotoku, zero nowych wyskoczysk, po 4,5 tubki nie było widac na fotkach moich policzków plam/przebarwien pozapalnych, które miałam od roku
dodam ze nie paciałam twarzy niczym innym
później dodałam Effacklar K, na zaskórniki, bo zaczęły mi sie tworzyc, wydaje mi sie ze to zasługa AD, czytalam tez cos w tym stylu
do czyszczenia skóry używam żeli do mycia bez SLS (under 20, albo Dax Cosmetics ten arbuzowy)
w ciągu dnia przecieram tonikiem ogórkowym Ziaja, rano to nawet tylko tonik, bez zelu
żadnych tłustych kremów nie polecam, w ogóle pacianie buziek róznymi duperelami, NIC DROGERYJNEGO, bo po co
jak czujecie ze skóra sie sciaga i jest za sucha, to rano nawilzac noca kwasic
albo dzien kwasic na noc, dzien nawilzac na noc
ktos wspomnial hydrolaty, bdb rzecz, podobniez jak olejki do mycia twarzy z BU

przy kuracjach kwasami niezbędne jest MINIMUM

kremu Nivea nie uzywaj, mateja111
najlepiej tez nic matującego, bo to tylko wzmaga łojotok
ja bym polecała ~> HUMEKTAN <~
ma rewelacyjny skład, bardzo dobrze nawilża,
podobnie ~> Cetaphil <~
a z reszty kremów, to musisz sam, kupic i wypróbowac czy Cie nie wysypie/pozapycha
ja uzywalam na poczatku jeszcze niby matujacego kremu ale w składzie z Paraffin Oil (zapychacz) oraz Alcohol Denat (wzmagacz tłustości), a to wiadomo... mimo to po nim nie mialam nieprzyjemnosci
ale kazdemu co innego sluzy

sweetpoison1991 wyobraz sobie ze skóra naturalnie złuszcza Ci sie co miesiąc, dodatkow niby złuszaczasz ja AD, myslisz ze aż tyle masz wartstw skory do zdarcia by sie dokopac do przebarwienia ze potrzebujesz 3lat na to? ja wątpie
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:05   #2610
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Heh mam nadzieje uspokoilas mnie dzieki
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.