Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 14:38   #1771
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
Sara znowu sie pozegnala z wizazem


dziękujemy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:41   #1772
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
Sara znowu sie pozegnala z wizazem

Dziękuję Frau
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:47   #1773
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cześć i czołem!
Kupiłam dziś lakier, więc się chwalę... tym, że zdjęcia w ogóle nie oddają koloru (serio, nie wiem co ostatnio stało się z moim aparatem...)
Plus wczorajsze malowanie
I się pożalę: mam potwornie suche paznokcie i nie wiem jak je nawilżyć W piątek chodziłam w niepomalowanych i bez pomocy odżywki (bez sklejenia) coraz odchodziły z końcówek małe, rozdwojone płatki. Rzeź i masakra po prostu. Może spróbuję czegoś z rękawiczkami na noc, ale później i tak muszę je pomalować choć odżywką, bo niepomalowane są takie słabe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060422.jpg (60,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060423.jpg (72,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060424.jpg (64,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060426.jpg (68,1 KB, 30 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:08   #1774
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry Dawno mnie nie było!

Pazurki wytrwale zapuszczam, choć nieraz miałam ochotę je spiłować na zero. Na przykład dzisiaj, gdy nie mogłam nadać im takiego kształtu, jaki marzy mi się od dawna. Nadal nie jest tak, jak chcę (migdałki o lekko szpiczastym czubku) i nie wiem, czy to, że spiłowałam również brzegi było dobrym pomysłem... Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie! Na pazurkach nadal odżywka Eveline, mam odwyk od malowania na kolory już od kilku tygodni. Szkoła robi swoje. Aktualnie szukam jakiegoś fajnego nudziaka

+ macie w gratisie mój widok za oknem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00288.jpg (81,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00289.jpg (76,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00281.jpg (127,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00286.jpg (89,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00287.jpg (78,1 KB, 22 załadowań)
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:25   #1775
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
Sara znowu sie pozegnala z wizazem

Dziękujemy
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I się pożalę: mam potwornie suche paznokcie i nie wiem jak je nawilżyć W piątek chodziłam w niepomalowanych i bez pomocy odżywki (bez sklejenia) coraz odchodziły z końcówek małe, rozdwojone płatki. Rzeź i masakra po prostu. Może spróbuję czegoś z rękawiczkami na noc, ale później i tak muszę je pomalować choć odżywką, bo niepomalowane są takie słabe
Może spróbuj witaminę A+E? Wycisnąć z kapsułki i nasmarować paznokcie z przyległościami, najlepiej po kąpieli/moczeniu. Moją łuszczącą twarz postawiło na nogi, więc może z paznokciami też da radę. Nie wiem, czy dysponujesz jakimiś półproduktami, jeśli tak, to spróbuj zmieszać dobry krem (np. zielony z biedry) z odrobiną olei i czegoś mocno nawilżającego (żel hialuronowy, aloes itd.) i posmaruj pod rękawiczki na noc. Używasz odżywek z formeldehydem? Może to efekty przedawkowania?
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dawno mnie nie było!

Pazurki wytrwale zapuszczam, choć nieraz miałam ochotę je spiłować na zero. Na przykład dzisiaj, gdy nie mogłam nadać im takiego kształtu, jaki marzy mi się od dawna. Nadal nie jest tak, jak chcę (migdałki o lekko szpiczastym czubku) i nie wiem, czy to, że spiłowałam również brzegi było dobrym pomysłem... Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie! Na pazurkach nadal odżywka Eveline, mam odwyk od malowania na kolory już od kilku tygodni. Szkoła robi swoje. Aktualnie szukam jakiegoś fajnego nudziaka

+ macie w gratisie mój widok za oknem.
Cześć Ładne pazurki, myślę, ze piłowanie po bokach to jak najbardziej dobry pomysł, ale chyba jakieś strzępki paznokci zostały ci na niektórych brzegach, przydałoby się wygładzić polerką
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:29   #1776
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Pożegnałam się z długimi - jak dla mnie - migdałkami. Spiłowałam je i nadałam niezdarnie kształt, które w niczym nie przypominają migdałków czy kwadratów, a raczej okrągłe łopaty. Wiem, że u mnie to kwestia miesiąca by znów cieszyć się długimi paznokciami, ale na razie byłam zmuszona się ich pozbyć, gdyż na zajęciach chemicznych w szkole bardzo mi przeszkadzały. Co chwila pękały rękawiczki, odpryskał lakier, odbarwiały się brzegi paznokcia i moje ruchy były niezgrabne, co skutkowało niszczeniem sprzętu
Na domiar złego po raz 7 będę miała zrywane paznokcie u stóp u paluchów...
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:39   #1777
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Brzmi świetnie.. Właśna czy sklepowa? Napisz więcej?
Dobra jest soplica orzech laskowy i tak pomyslałam, zę to z tym właśnie?
Bingo Upodobałyśmy sobie ją ostatnio strasznie z odrobiną syropu waniliowego Ale tylko i wyłącznie z mlekiem, smakuje identycznie jak monte do picia


Za kopy dziękuję, już mi lepiej

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Na domiar złego po raz 7 będę miała zrywane paznokcie u stóp u paluchów...
Brzmi strasznie, co się z nimi złego dzieje?
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 15:43   #1778
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Może spróbuj witaminę A+E? Wycisnąć z kapsułki i nasmarować paznokcie z przyległościami, najlepiej po kąpieli/moczeniu. Moją łuszczącą twarz postawiło na nogi, więc może z paznokciami też da radę. Nie wiem, czy dysponujesz jakimiś półproduktami, jeśli tak, to spróbuj zmieszać dobry krem (np. zielony z biedry) z odrobiną olei i czegoś mocno nawilżającego (żel hialuronowy, aloes itd.) i posmaruj pod rękawiczki na noc. Używasz odżywek z formeldehydem? Może to efekty przedawkowania?
Od formaldehydu trzymam się z daleka od feralnego użycia Eveline 8w1 ponad rok temu
Też pomyślałam o półproduktach: keratyna (proteiny i budulec), pantenol (witaminy) i mleczko pszczele (nawilżacz i witaminy) - ciekawe Tylko rękawiczki wełniane, ale to już nieważne
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:49   #1779
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Uwaga! Nadrabiam tyle, ile dało mi się nadrobić Za pominięcia przepraszam.

Cytat:
Napisane przez Laindise
Z Essence to zawsze piękne lakiery! Szkoda, że w moim mieście jeszcze się z tą firmą nie spotkałam. Co do pazurków - zadziwia mnie to, jak u niektórych ludzi świetnie mogą wyglądać króciaki, naprawdę! Twoje ledwo sięgają opuszka, a w każdym lakierze są po prostu idealne. Może to też zasługa tego, że potrafisz posługiwać się pędzelkiem i nie wyjeżdżasz za paznokcie Ja jeszcze tego nie opanowałam.

Uważam, że najlepiej Ci w kwadratach, chociaż z dłuższymi zaokrąglonymi też jest fajnie. Ale kwadraty są po prostu stworzone dla Ciebie, więc wracaj do tamtego kształtu!

Cytat:
Napisane przez ameljja
Spiłowałam o milimetr :P Powiedźcie mi jaki im nadać kształt, czy już zostawić?
Tamte, które dodawałaś jako pierwsze były odrobinkę za długie - moim zdaniem - i dobrze, że skróciłaś Teraz jest idealnie. Nie zmieniałabym kształtu, jakoś nie widzę Cię w innym, w kwadratach tym bardziej. Są ładnie zaokrąglone. A dłonie, jak już ktoś wspomniał, bajecznie smukłe Cała musisz być szczupła, zazdroszczę!

Dłuuuuugaśna płytka, wow!

Cytat:
Napisane przez ameljja
Cookie's love + gold fever z essence
Ale fajowo to wygląda I cudnie się świeci! Uwielbiam brokat, błysk i świecidełka.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej
A niech stracę
Bez topa, testuję wytrzymałość
Świetny kolor, taki kobiecy. Kwadraty wydają się tak ostre, że możnaby sobie nimi przeciąć skórę Ja już raz miałam i więcej chyba do nich nie wrócę, bo tylko krzywdę sobie robiłam.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale mam jakieś dziwaczne wrażenie, że za bardzo odsuwasz skórki. Ta strefa między pazurkiem a skórą wygląda na zaczerwienioną. Może mam jakieś zwidy

Cytat:
Napisane przez vivinn
Cześć i czołem!
Kupiłam dziś lakier, więc się chwalę... tym, że zdjęcia w ogóle nie oddają koloru (serio, nie wiem co ostatnio stało się z moim aparatem...)
Plus wczorajsze malowanie
Słodkie króciaczki Mają swój urok. Pokazałabyś wszystkie palce od przodu?

Nowy lakier ma ładny kolor. Szukam podobnego, żeby malować nim pazurki do szkoły. Nie lubię krzykliwych kolorów, na pewno nie na jesień.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa
Cześć Ładne pazurki, myślę, ze piłowanie po bokach to jak najbardziej dobry pomysł, ale chyba jakieś strzępki paznokci zostały ci na niektórych brzegach, przydałoby się wygładzić polerką
Dziękuuuję Nie chciałam tego robić, bo już raz zostałam za to skarcona na Wizażu, no, ale inaczej się chyba nie dało nadać takiego kształtu, jak mam. Takie całkiem okrągłe paznokcie (u mnie) do mnie nie przemawiają niestety.

Właśnie dopiero na zdjęciach zauważyłam te strzępki paznokci, ale polerki nie mam, więc chyba poczekam aż samo odejdzie. No i zauważyłam też niedociągnięcia na niektórych pazurkach, lecę lekko podrasować kształt
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 16:01   #1780
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Brzmi strasznie, co się z nimi złego dzieje?
Hm... trzy lata temu zaczęły wrastać. Okazało się, że to zanokcica. Zerwano mi je, wdało się zakażenie, grzybica, zakażenie gronkowcem i tak zrywano, ponieważ nadal wrastały. Ostatni raz miałam zrywane w lutym ubiegłego roku. Niestety, zaczęły wrastać, pojawił się mały stan zapalny i nadal mam grzybicę (choć u mnie to nie łątwe zadanie, bo leczyć powinnam ją przez rok, a mnie nikt nie da antybiotyku, bo po pierwsze jestem na dużo leków uczulona, po drugie choruję na wiele schorzeń i po trzecie mam chory ukł. pokarmowy, co pozwala mi zażywać antybiotyki tylko w przypadkach, kiedy grozi mi śmierć). Nic nie można z tym zrobić. Byłam u kosmetyczki, ale żadna nie chce założyć mi takich klamerek, ponieważ nie dość, iż te paznokcie mają ponad 0,5cm, to rosną na grubość, są pofałdowane, kruche, muszę uważać, żeby nie poodpadały, gdy o coś zahaczę, a przede wszystkim nieprawidłowo rosną). Teraz prawdopodobnie będę nalegać na leczenie grzybicy i ewentualnego zakażenia, a także doprowadzenia do jeszcze większego uszkodzenia macierzy, by paznokieć nie odrastał.
Nieraz miałam zwrócić się do Was, co zrobić z tym problemem, ale co innego opowiadać, a co innego widzieć moje paznokcie na własne oczy. Jednak nie "uraczę" nikogo ich zdjęciem
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 16:25   #1781
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

hej, hej
moja wkupna fotka - myślałam, że bardziej będzie widać pazury ale widać tylko jeden
fota z sierpnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chrzest.jpg (46,1 KB, 67 załadowań)
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 16:29   #1782
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dawno mnie nie było!

Pazurki wytrwale zapuszczam, choć nieraz miałam ochotę je spiłować na zero. Na przykład dzisiaj, gdy nie mogłam nadać im takiego kształtu, jaki marzy mi się od dawna. Nadal nie jest tak, jak chcę (migdałki o lekko szpiczastym czubku) i nie wiem, czy to, że spiłowałam również brzegi było dobrym pomysłem... Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie! Na pazurkach nadal odżywka Eveline, mam odwyk od malowania na kolory już od kilku tygodni. Szkoła robi swoje. Aktualnie szukam jakiegoś fajnego nudziaka

+ macie w gratisie mój widok za oknem.
Dobry

Ja bym spiłowała troszkę lewy brzeg wskazującego pazurka. Tak jak prawy brzeg

Może Iced Latte? Ja go uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Świetny kolor, taki kobiecy. Kwadraty wydają się tak ostre, że możnaby sobie nimi przeciąć skórę Ja już raz miałam i więcej chyba do nich nie wrócę, bo tylko krzywdę sobie robiłam.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale mam jakieś dziwaczne wrażenie, że za bardzo odsuwasz skórki. Ta strefa między pazurkiem a skórą wygląda na zaczerwienioną. Może mam jakieś zwidy

Bo to tajna broń Jak mi ktoś podskoczy, straci tętnicę I scyzoryk zawsze pod ręką
Tak patrzę teraz i rzeczywiscie są ostre. Zaokrąglam je zawsze po bokach, ale one się zawijają i wyglądają na bardzo ostre. Cyknę fotkę z boku i wrzucę po radę

Jak maniaczka odsuwam je paznokciem. Stoję na przystanku i dawaj Mam jakieś głupie przekonanie, że wydłużę płytkę od strony macierzy, księżyca (tak to się nazywa?). O ile to w ogóle możliwe

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Hm... (...)
Nieraz miałam zwrócić się do Was, co zrobić z tym problemem, ale co innego opowiadać, a co innego widzieć moje paznokcie na własne oczy. Jednak nie "uraczę" nikogo ich zdjęciem
Dżizas Jesteś miedzy młotem a kowadłem w pewnym sensie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 16:47   #1783
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
tDżizas Jesteś miedzy młotem a kowadłem w pewnym sensie
Świetnie ujęłaś...

P.S. Piękny ten Iced Latte
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 17:13   #1784
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Właśnie dopiero na zdjęciach zauważyłam te strzępki paznokci, ale polerki nie mam, więc chyba poczekam aż samo odejdzie. No i zauważyłam też niedociągnięcia na niektórych pazurkach, lecę lekko podrasować kształt
Można też szklanym pilniczkiem delikatnie podpiłować od spodu
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Hm... trzy lata temu zaczęły wrastać.
O kurczaki Bardzo ci współczuję, to musi niesamowicie uprzykrzać życie
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 17:27   #1785
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ojej z tym wrastaniem to nie ciekawie.

Mi też jak lakieru nie nosiłam z paznokci odchodziły jak by cienkie płaty, uznałam że to przez 8w1. Teraz już tylko tak na jednym mam, ale niedługo się pozbędę.

I znowu mam dylemat jak pomalować. Czy na smerfowy niebieski, czy granatowy czy szary + jakiś brokat na dwa paznocie. Jeszcze muszę się pozbyć kosmetyków z nadstawki na biurko, bo czasem mi spadają. Tylko nie mam pomysłu co z nimi zrobić. Bo przecież wszytskiego nie będę trzymać w podełku po butach.
Teraz muszę jakieś inne zajęcie sobie znaleźć żeby tylko się nie uczyć. Pewnie będę miała z kilka wejściówek w następnym tygodniu.
Posprzątałam cały pokój, dokładnie. Powywalałam na górę w końcu stare zeszyty z liceum. Znalazłam sposób na ciągle latające kartki co brudnopisania. Wrzuciłam je do pudełka po butach
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 17:35   #1786
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37165665]
I znowu mam dylemat jak pomalować. Czy na smerfowy niebieski, czy granatowy czy szary + jakiś brokat na dwa paznocie. Jeszcze muszę się pozbyć kosmetyków z nadstawki na biurko, bo czasem mi spadają. Tylko nie mam pomysłu co z nimi zrobić. Bo przecież wszytskiego nie będę trzymać w podełku po butach.[/QUOTE]
Dawaj szary z brokatem

Czemu nie? Oklej je jakimś ładnym papierem i będzie git

Tak się zastanawiam, wiecie może, czy sklepy internetowe wysyłają na poste restante?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 17:56   #1787
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
O kurczaki Bardzo ci współczuję, to musi niesamowicie uprzykrzać życie
Rzeczywiście, ale teraz od poprzedniego zerwania miałam ponad rok spokoju (nie licząc okresu nieleczenia się ran, bo z tym mam ogroooomny problem), więc jestem w stanie się poświęcić.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:23   #1788
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A, to do przeżycia.


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Obstawiałam, że dostała Choose me, ale jak widać byłam blisko
No prawie, prawie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
pisz na pw
lubię, ale zdecydowanie nie nasze i zimą. kocham deskę i włoskie góry i stoki a morze/jeziora/rzeki kocham ale tylko pociapać się na brzegu o ile woda czysta. na więcej się nigdy nie skuszę, bo .... się brzydzę a czego? glonów, roślinności wodnej, rybek, wszystkiego
Skrobnę, a co!
Aaaa, sporty zimowe hahaha, no glony są obrzydliwe

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Prezio się melduje Prezio paczy. Widzi


Nadrabiam dalej...

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
DMka, jeśli znajdę jeszcze gdzieś tego Ir... coś tam, to Ci wezmę
kocham Cię!

Cytat:
Napisane przez Manguesie Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Cześć jak dla mnie za długie trochę, skróć jak Medi pisze

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha... Przed nami też dwóch lamusów siedziało. Caluuutki koncert! My szalejemy, wszyscy wokół w amoku (nawet moje Szczęście się przkonał i "wył" na Home ) A oni siedzą... Mało, wyszli przed bisem!

Ja też Wiekowym parkerem z fioletowym atramentem.

Mam problem.... Mam 50 pln i nie wiem co z nimi zrobić.
Może do Jasmin pójdę? Może Pędzelek sobie kupię.. ale gdzie...? Ech te dylematy
Oesu jedyny siedzący koncert, na którym byłam to poniedziałkowy DCD oczywiście znalazło się parę osób, które wyszły przed bisami na pociąg...my zaryzykowaliśmy i mieliśmy szczęście

Uwielbiam pisać piórem fioletowy atrament?

Hihi, ciekawe co kupiłaś... lecę czytać dalej...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja nie umiem pisać piórem. A bardzo bym chciała
A co stoi na przeszkodzie? no Prezio!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:26   #1789
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jazdę miałam o 8.00. Super się jeździ, kiedy większość Warszawy jeszcze śpi.
wierzę chociaż ja to bym się nie odważyła samochodem wyjechać na Warszawe


Cytat:
Napisane przez Saraa93 Pokaż wiadomość
niegowa myslisz ze nie wiem ze HODOWLA to do mnie ? zalosne



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
ZAMILCZ.



A bo tak daleko musze dojezdzac na egzamin i jednoczesnie jazdy po trasie.
oj, daleko, biedna Ty!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o mamusiu, ja chcę, bardzo chcę



Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
Sara znowu sie pozegnala z wizazem

chwała Ci!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Cześć i czołem!
Kupiłam dziś lakier, więc się chwalę... tym, że zdjęcia w ogóle nie oddają koloru (serio, nie wiem co ostatnio stało się z moim aparatem...)
Plus wczorajsze malowanie
I się pożalę: mam potwornie suche paznokcie i nie wiem jak je nawilżyć W piątek chodziłam w niepomalowanych i bez pomocy odżywki (bez sklejenia) coraz odchodziły z końcówek małe, rozdwojone płatki. Rzeź i masakra po prostu. Może spróbuję czegoś z rękawiczkami na noc, ale później i tak muszę je pomalować choć odżywką, bo niepomalowane są takie słabe
śliczny lakier a na ten z vipery też się czaiłam dzisiaj


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pożegnałam się z długimi - jak dla mnie - migdałkami. Spiłowałam je i nadałam niezdarnie kształt, które w niczym nie przypominają migdałków czy kwadratów, a raczej okrągłe łopaty. Wiem, że u mnie to kwestia miesiąca by znów cieszyć się długimi paznokciami, ale na razie byłam zmuszona się ich pozbyć, gdyż na zajęciach chemicznych w szkole bardzo mi przeszkadzały. Co chwila pękały rękawiczki, odpryskał lakier, odbarwiały się brzegi paznokcia i moje ruchy były niezgrabne, co skutkowało niszczeniem sprzętu
Na domiar złego po raz 7 będę miała zrywane paznokcie u stóp u paluchów...
jejku, biedna Ty..
mówisz że na zajęciach chemicznych przeszkadzają? ja przywykłam i totalnie mnie to nie rusza, ani moich pazurków


Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
hej, hej
moja wkupna fotka - myślałam, że bardziej będzie widać pazury ale widać tylko jeden
fota z sierpnia
hej ho! szkoda że tylko jednego widać




Aniu, czekam na pw
a ja zaraz się pochwalę odżywką, którą evelinkę zastąpię, holosia, i takie tam


a i pamiętam, ale nie zacytowało... Śniegowa, czemu się śmiejesz z tego co napisałam? z drzewa?
Kochana jesteś
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 18:32   #1790
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha hodowla coś mi to przypomina....

I na pewno czeka mnie zakup co najmniej 2 podkładów MAP... to jakieś 200 pękną... Szczęście to jakoś przełknął.


Kurcze, kusi mnie ten podkład

Cytat:
Napisane przez Saraa93 Pokaż wiadomość
niegowa myslisz ze nie wiem ze HODOWLA to do mnie ? zalosne


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
ZAMILCZ.
dlaczego mnie zawsze takie atrakcje omijają

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
pogoda pikna za oknem, spacer zaliczony, a potem mamy zaproszenie na grilla. Tak tak dobrze czytacie
O tak, też byłam na spacerku długim. Przy okazji weszłam do TKMaxx i wiecie co? Nie kupiłam żadnego lakieru koniec świata...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Medi, ale ja pytałam serio jak Ci to wynagrodzić, bo mnie jest głupio teraz.
Wymyśl coś
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:45   #1791
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

1 - eveline, holografic shine
2,3 - isadora art brush
4,5 - cienie miyo, chciałam czarny i czerwień, ale była taka malina, więc stwierdziłam, że wolę te za 9 zł niż jeden czarny za 5
6,7 - odżywka 10 w 1 coral air repair
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2072.jpg (78,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2074.jpg (99,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2073.jpg (91,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2077.jpg (95,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2078.jpg (68,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2081.jpg (92,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2082.jpg (126,8 KB, 12 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:49   #1792
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kupiłam sobię pędzelek do blendowania, skrzyp, i lipstaina Catrice. A ło!
No to już wiem napisz jak ten lipstain się sprawuje

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nieraz miałam zwrócić się do Was, co zrobić z tym problemem, ale co innego opowiadać, a co innego widzieć moje paznokcie na własne oczy. Jednak nie "uraczę" nikogo ich zdjęciem
strasznie współczuję

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Aniu, czekam na pw
a ja zaraz się pochwalę odżywką, którą evelinkę zastąpię, holosia, i takie tam
Jak nadrobię kilka wątków ;P
Poka poka!
EDIT: Fajne zakupy a takiego duo Delii nie widziałam holosia mam, a nawet wszystkie (chyba 16) kolorów
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-10-20 o 18:51
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:50   #1793
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jak nadrobię kilka wątków ;P
Poka poka!
w porządeczku
a fotki up
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:51   #1794
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
1 - eveline, holografic shine
2,3 - isadora art brush
4,5 - cienie miyo, chciałam czarny i czerwień, ale była taka malina, więc stwierdziłam, że wolę te za 9 zł niż jeden czarny za 5
6,7 - odżywka 10 w 1 coral air repair

holoś z eveline!!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:53   #1795
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Tak. A analiza matematyczna, matematyka dyskretna, algebra sobie czekają.
Troche pokemoniaste wyszły
Znatowione. Potem domaluję jeszcze jedną warstwę.
Wiem że te kreski troche nie równe, ale malowałam takie pierwszy raz
Takie nie za specjalne wyszły, ale jak pomyślałam sobie o zmywaniu brokatu

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2012-10-20 o 18:55
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 19:00   #1796
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
holoś z eveline!!
nno
zaraz maluję tylko musiałam na szybko zdobienie zrobić do zabawy ,,zainspiruj się naturą a mam holosia, niebieskiego miyo, suede i WC tree hugging marny efekt poniżej w załącznikach. skórki ciapnięte, wyglądają na fotkach 100x gorzej, ale to i tak do zmywania leci od razu


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37166578]Tak. A analiza matematyczna, matematyka dyskretna, algebra sobie czekają.
Troche pokemoniaste wyszły
Znatowione. Potem domaluję jeszcze jedną warstwę.
Wiem że te kreski troche nie równe, ale malowałam takie pierwszy raz
Takie nie za specjalne wyszły, ale jak pomyślałam sobie o zmywaniu brokatu[/QUOTE]

fajne ale za duzo kropek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2063.jpg (64,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2064.jpg (73,5 KB, 35 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 19:03   #1797
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Dobry

Ja bym spiłowała troszkę lewy brzeg wskazującego pazurka. Tak jak prawy brzeg

Może Iced Latte? Ja go uwielbiam
Cześć, cześć

Do rady się zastosuję po wieczornej kąpieli, jeszcze raz podrównam wszystkie pazurki, wmasuję krem kokosowy z Ziaji i będzie cacy. Też myślałam, żeby dzisiaj skórki potraktować oliwką, bo coś ostatnio są suche.

Śliczny ten Iced Latte, tylko że u mnie w mieście niestety nie ma lakierów z Essence. A szkoda!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Bo to tajna broń Jak mi ktoś podskoczy, straci tętnicę I scyzoryk zawsze pod ręką
Tak patrzę teraz i rzeczywiscie są ostre. Zaokrąglam je zawsze po bokach, ale one się zawijają i wyglądają na bardzo ostre. Cyknę fotkę z boku i wrzucę po radę

Jak maniaczka odsuwam je paznokciem. Stoję na przystanku i dawaj Mam jakieś głupie przekonanie, że wydłużę płytkę od strony macierzy, księżyca (tak to się nazywa?). O ile to w ogóle możliwe
W takim razie ja też sobie takie zrobię, bo obronić gołymi rękami to ja się raczej nie umiem Jeżeli nie przeszkadzają Ci i nie robisz sobie nimi krzywdy to zostaw tak jak jest, ja właśnie wolę kwadraty z takimi ostrymi brzegami, Ewalucja chyba też takie ma. Kiedyś próbowałam podobnie spiłować, ale nigdy nie wychodził mi aż tak fajny efekt "ostrego brzegu".

Co do odsuwania - rozumiem, bo ja również robię to samo, tyle że kilka razy dziennie. Czytałam gdzieś, że podobno można dzięki temu wydłużyć płytkę paznokcia. Poza tym te białe półksiężyce u mnie prawie nie istnieją i chcę je dzięki temu wydobyć Głupie przekonanie, ale chyba skutkuje. Czy częste odsuwanie skórek może szkodzić? Bo kiedyś tak sobie mocno odsunęłam skórkę, że potem przez kilka dni mnie bolało. Teraz robię delikatnie.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa
Można też szklanym pilniczkiem delikatnie podpiłować od spodu
Spróbuję Dziękuję za radę!

Cytat:
Napisane przez smoothly
1 - eveline, holografic shine
2,3 - isadora art brush
4,5 - cienie miyo, chciałam czarny i czerwień, ale była taka malina, więc stwierdziłam, że wolę te za 9 zł niż jeden czarny za 5
6,7 - odżywka 10 w 1 coral air repair
Gratuluję zakupów! Gdzie kupiłaś odżywkę? Wygląda na fajną, poza tym ten nawilżający krem do skórek mnie kusi... Ile kosztowała?

Cytat:
Napisane przez kqq
Tak. A analiza matematyczna, matematyka dyskretna, algebra sobie czekają.
Troche pokemoniaste wyszły
Znatowione. Potem domaluję jeszcze jedną warstwę.
Wiem że te kreski troche nie równe, ale malowałam takie pierwszy raz
Takie nie za specjalne wyszły, ale jak pomyślałam sobie o zmywaniu brokatu
Fajny, pozytywny mani. Ładny błękit.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-10-20 o 19:05
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 19:07   #1798
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów! Gdzie kupiłaś odżywkę? Wygląda na fajną, poza tym ten nawilżający krem do skórek mnie kusi... Ile kosztowała?
dzięki
kupiłam w drogerii wispol, zastanawiałam się nad joko i tą i skusił mnie krem a różnica w cenach 9 groszy. za tą dałam 8,99 zł na promocji normalnie koło 11-12 zł jest
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 19:14   #1799
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
dzięki
kupiłam w drogerii wispol, zastanawiałam się nad joko i tą i skusił mnie krem a różnica w cenach 9 groszy. za tą dałam 8,99 zł na promocji normalnie koło 11-12 zł jest
Boże, dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy Jak są jakieś fajne kosmetyki to nigdy w moim mieście! No nie mogę! Jeszcze taka taniutka! Mam odżywkę z Eveline, która kosztowała koło 12zł, a czytałam o niej takie opinie w Internecie, że aż strach używać. Regenerum chciałam kupić, ale podobno strasznie długo schnie. A jak ta wydaje się ok, to nie mam takiej drogerii u siebie w Dąbrowie
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 19:20   #1800
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Boże, dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy Jak są jakieś fajne kosmetyki to nigdy w moim mieście! No nie mogę! Jeszcze taka taniutka! Mam odżywkę z Eveline, która kosztowała koło 12zł, a czytałam o niej takie opinie w Internecie, że aż strach używać. Regenerum chciałam kupić, ale podobno strasznie długo schnie. A jak ta wydaje się ok, to nie mam takiej drogerii u siebie w Dąbrowie
to jak chcesz i jej nie znajdziesz u siebie, to mozemy sie dogadac, bede w domu na wszystkich świętych to mogę Ci ją wziąć i wysłać na początku listopada, tylko nie daję gwarancji że będzie nadal na promocji.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.