W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-01, 09:32   #2461
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.
powodzenia!
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:37   #2462
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
hej



jezuniu ja na wiosnê walczy³am z nimi u córki, bo przynios³a ze szko³y... Tragedia... Obrzydlistwo... szybko wytêpi³am, ale ile prania i sprz±tania by³o, teraz dobrze, bo ja oprócz p³ynów zwalcza³am je prostownic± bo one gin± powy¿ej 50 stopni C, nie ¿yczê nikomu, na szczê¶cie siê nie zarazi³am, ale ba³am siê strasznie, no i dobrze, ¿e akurat córa teraz posz³a do gimnazjum i zmieni³a otoczenie, bo w podstawówce mia³a tak± w³a¶nie dziewczynê, która jak byl przegl±d u higienistki to siê chowa³a i nie sz³a, a Nikola mówi³a, ¿ê widaæ by³o jak siê jej w³osy ruszaj±, bleh

¶liczna, kochana, a pazurki te¿ rewelacyjne.
Ja te¿ lubiê ¶winiaki morskie mia³am kiedy¶ dwie, jedn± zwyk³± i jedn± rozetkê, mia³am te¿ dwa króliki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn±æ siê nie da³ i wszystkich gryz³. Mam teraz kota, ale te¿ nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w³asnymi ¶cie¿kami. Mia³am jeszcze kotkê rasy neva masquerade i ona by³a cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali¶my j± TZ kuzynce ze wzglêdu na sier¶æ która by³a wszêdzie, a jak ma³y siê urodzi³, to niestety nie mogli¶my sobie na to pozwoliæ. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i ¿e jej tam dobrze


sama jestem ciekawa jak Ci wyjdzie, trzymam kciuki


bo tygodnie ci±¿y przewa¿nie siê liczy od ostatniej miesi±czki i wtedy ci±¿a trwa 40 tygodni, od momentu zap³odnienia 38

Kotka

Siedzê w pracy i muszê siê wzi±æ za robotê, a tak mi siê nie chce dobrze, ¿e to pi±tek
Jak prowadzi³am zajêcia z dzieæmi to zauwa¿y³am, ¿e niektóre s± po prostu brudne Ubranka ³adne, ale wiadomo teraz mo¿na w lumpeksie kupiæ tanio. Jak ju¿ widaæ brud na szyi, to wiadomo, ¿e to nie jest jednorazowe "nie chcia³o mi siê dzi¶ umyæ", tylko zaniedbanie ze strony mamy
Zajêcia z dzieæmi by³y w okre¶lonych godzinach- na wakacjach i w czasie ferii Mia³am tak± dziewczynkê, któr± mama ju¿ 2-3 godziny wcze¶niej podrzuca³a - dos³ownie podrzuca³a Mama nie pracowa³a wiêc mog³a siê ni± zaj±æ, ale wola³a mieæ spokój. Wyprawia³a j± na te zajêcia np. bez chusteczek do nosa, a dziecko ma katar. Mówi³am wprost, ¿eby jej nie przyprowadza³a tyle wcze¶niej, bo mamy inne zajêcia i nie ma siê ni± kto zaj±æ, no i o tym katarze- ¿e nie ma chusteczek, ¿e inne dzieci nie chc± siê z ni± bawiæ przez ten katar Jak grochem o ¶cianê Nastêpnego dnia przyprowadzi³a j± 3 godziny wcze¶niej i uciek³a
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.

Trzymamy kciuki
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:40   #2463
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, jako i¿ wci±gu ostatnich kilku dni przesz³am diametraln± zmianê koloru (czerwony-> blond) pozwólcie , ¿e do was do³±cze Podczytujê ju¿ jaki¶ czas to forum, mia³am inny nick , lecz z przyczyn niezale¿nych ode mnie musia³am go zmieniæ

Co do ¶winek, planujê na wiosnê kupiæ o tak± http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...DkR9OsL1uZdA-A
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:45   #2464
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Czesc Dziewczyny!!!



Dzis bêdê farbowaæ i dam fociaki. A powiedzcie mi czy pasemka, ktore pozosyaly mi ze schodzenia z czerni tez a10 i 219 rusz±??? Nie ma ich wiele i bardziej zalezyi na odroscie i pojasnieniu ca³o¶ci, ale jakbu to da³o rade to by³oby supcio.




Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
jak siê mój syn urodzi³ i mówili¶my ¿e mu damy na imiê Daniel to dziadek siê zdziwi³ i powiedzia³: daniel? ten co po lesie chodzi? haha
a syn jednak jest Danielem i to imiê mu ¶wietnie pasuje (nawet ze wzglêdu na to ¿e jest rozbrykany i zwinny), ale jak by³ ma³y to mówi³ ¿e siê nazywa Danio
Tak s³ysza³am, ze jak dzidzia pojawia siê na ¶wiecie, to od razh rodzice widz± jakie imie pasuje do niego gdy maj± parê opcji.
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:47   #2465
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jak prowadzi³am zajêcia z dzieæmi to zauwa¿y³am, ¿e niektóre s± po prostu brudne Ubranka ³adne, ale wiadomo teraz mo¿na w lumpeksie kupiæ tanio. Jak ju¿ widaæ brud na szyi, to wiadomo, ¿e to nie jest jednorazowe "nie chcia³o mi siê dzi¶ umyæ", tylko zaniedbanie ze strony mamy
Zajêcia z dzieæmi by³y w okre¶lonych godzinach- na wakacjach i w czasie ferii Mia³am tak± dziewczynkê, któr± mama ju¿ 2-3 godziny wcze¶niej podrzuca³a - dos³ownie podrzuca³a Mama nie pracowa³a wiêc mog³a siê ni± zaj±æ, ale wola³a mieæ spokój. Wyprawia³a j± na te zajêcia np. bez chusteczek do nosa, a dziecko ma katar. Mówi³am wprost, ¿eby jej nie przyprowadza³a tyle wcze¶niej, bo mamy inne zajêcia i nie ma siê ni± kto zaj±æ, no i o tym katarze- ¿e nie ma chusteczek, ¿e inne dzieci nie chc± siê z ni± bawiæ przez ten katar Jak grochem o ¶cianê Nastêpnego dnia przyprowadzi³a j± 3 godziny wcze¶niej i uciek³a



Trzymamy kciuki
rodzice s± nie¼li to fakt, o tym mog³abym ksi±¿kê napisaæ. Jak chodzê do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio by³ temat ¿e na 20 osób w klasie 7 nie pali papierosów I klasa to jest a rodzice siê z tego ¶miej± mam wra¿enie, ¿e coraz wiêcej ludzi maj±cych dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym siê koñczy ich rodzicielstwo
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:53   #2466
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ja te¿ mam takie brazowe koncowki, pozostalosc po czerwieni... i tez mysle czy jakas farba da sobie z tym rade? fryzjerka nie dawala....

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
rodzice s± nie¼li to fakt, o tym mog³abym ksi±¿kê napisaæ. Jak chodzê do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio by³ temat ¿e na 20 osób w klasie 7 nie pali papierosów I klasa to jest a rodzice siê z tego ¶miej± mam wra¿enie, ¿e coraz wiêcej ludzi maj±cych dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym siê koñczy ich rodzicielstwo
to straszne, ale tez to coraz czesciej obserwuje....
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:57   #2467
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
rodzice s± nie¼li to fakt, o tym mog³abym ksi±¿kê napisaæ. Jak chodzê do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio by³ temat ¿e na 20 osób w klasie 7 nie pali papierosów I klasa to jest a rodzice siê z tego ¶miej± mam wra¿enie, ¿e coraz wiêcej ludzi maj±cych dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym siê koñczy ich rodzicielstwo
To, ¿e w tym wieku zaczyna siê paliæ to normalne Te¿ tak zaczyna³am
Wiadomo wtedy to nie by³o na tak± skalê, ¿e w¶ród 20 osób tylko 7 nie pali, ale zabranianie nic nie da Naprawdê Bo, ¿e siê czego¶ nie wie - nie oznacza, ¿e nasz dzieciak tego nie robi Palenie to chyba w¶ród m³odzie¿y to nie jest najwiêkszy problem Osobi¶cie wola³abym ¿eby moja córka pali³a ni¿ bawi³a siê np. w s³oneczko
W moim mie¶cie 12 latka zasz³a w ci±¿ê i to jest problem- ich ma³a wiedza na takie tematy. Niby s± ksi±¿ki, internet, lekcje w szkole, a oni dalej nie wiedz±
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 09:58   #2468
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kamciurka, wiem wiem tyle, ¿e w³a¶nie czasem kto¶ powie. 4 tydzin, a ma na my¶li od zap³odnkenia dlatego wolê zawsze zapytaæ ;-)



Kitulka ombree mi te¿ siê widzi, ale wydaje mi siê ze wlasnie plynne przejscie jest dosc trudno samemu zrobic...ale ja sie na wlosach nie znam i popieram domowe farbowania ;-D
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:05   #2469
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Jako dziewczê, która nie tak dawno skoñczy³a gimnazjum i równie¿ pali³am od 1. klasy stwierdzam, ¿e w³a¶nie brakowa³o mi tego, by mi matka z ojcem skórê porz±dnie przetrzepali. Mama jak znalaz³a fajki spyta³a tylko, czy nie szkoda mi pieniêdzy, a zawsze jak czu³a zapach to tylko 3 minuty siê poprodukowa³a. My¶lê, ¿e mo¿naby tego unikn±æ, ale na pewno olanie problemu nie jest rozwi±zaniem. To jedynie przyzwolenie, którym mo¿na siê lansowaæ 'wiesz moja mama wie, ¿e jaram i nic sobie z tego nie robi'.
G³upie zabranie kieszonkowych, wszelkich 'dóbr' my¶lê, ¿e by lepiej poskutkowa³o.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:09   #2470
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Agatko, lekarz mi w³a¶nieówi³ jak sz³am do szpitala na zabieg ze jest wiêcej poronieñ ni¿ porodow. I ze dziewczyny wbogole nie weidza ze sa w ci±¿y, tak szybko trac± j±
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:10   #2471
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Jako dziewczê, która nie tak dawno skoñczy³a gimnazjum i równie¿ pali³am od 1. klasy stwierdzam, ¿e w³a¶nie brakowa³o mi tego, by mi matka z ojcem skórê porz±dnie przetrzepali. Mama jak znalaz³a fajki spyta³a tylko, czy nie szkoda mi pieniêdzy, a zawsze jak czu³a zapach to tylko 3 minuty siê poprodukowa³a. My¶lê, ¿e mo¿naby tego unikn±æ, ale na pewno olanie problemu nie jest rozwi±zaniem. To jedynie przyzwolenie, którym mo¿na siê lansowaæ 'wiesz moja mama wie, ¿e jaram i nic sobie z tego nie robi'.
G³upie zabranie kieszonkowych, wszelkich 'dóbr' my¶lê, ¿e by lepiej poskutkowa³o.
Metodê trzeba dobraæ do dzieciaka Jednego zabranie kasy i jakie¶ tam nakazy postawi± do pionu, a drugiego nie- i zbuntuje siê jeszcze bardziej
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 10:20   #2472
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej


Bunny mia³a¶ moze styczno¶æ z farb± Color&Soin 10 N? Je¿eli tak to czy j± polecasz?

Dziewczynki piszcie je¿eli która¶ z was jej u¿ywa³a lub o niej s³ysza³a
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:26   #2473
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Kylie schowaj to
a ja to mialam
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:30   #2474
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
To, ¿e w tym wieku zaczyna siê paliæ to normalne Te¿ tak zaczyna³am
Wiadomo wtedy to nie by³o na tak± skalê, ¿e w¶ród 20 osób tylko 7 nie pali, ale zabranianie nic nie da Naprawdê Bo, ¿e siê czego¶ nie wie - nie oznacza, ¿e nasz dzieciak tego nie robi Palenie to chyba w¶ród m³odzie¿y to nie jest najwiêkszy problem Osobi¶cie wola³abym ¿eby moja córka pali³a ni¿ bawi³a siê np. w s³oneczko
W moim mie¶cie 12 latka zasz³a w ci±¿ê i to jest problem- ich ma³a wiedza na takie tematy. Niby s± ksi±¿ki, internet, lekcje w szkole, a oni dalej nie wiedz±
a ja nie do koñca siê zgodzê dla mnie to nie jest normalne i nigdy nie bêdzie ja sama spróbowa³am papierosa w wieku 25 lat, wiêc mo¿e dlatego... ja te¿ bym wola³a zeby pali³a ni¿ bawi³a siê w s³oneczko to raczej oczywiste ale nie zmienia to faktu, ¿e palenia bym nie zaakceptowa³a (bo podobno to jej nie dotyczy) wed³ug mnie dziecko powinno miec wyznaczone granice co mo¿e, a czego nie... jesli co¶ wybierze trudno nie powstrzymam jej na si³ê - wiadomo, bo zrobi to za moimi plecami, ale przyzwolenia dawaæ nie zamierzam
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Kamciurka, wiem wiem tyle, ¿e w³a¶nie czasem kto¶ powie. 4 tydzin, a ma na my¶li od zap³odnkenia dlatego wolê zawsze zapytaæ ;-)
a jak siê czujesz ogólnie?
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Jako dziewczê, która nie tak dawno skoñczy³a gimnazjum i równie¿ pali³am od 1. klasy stwierdzam, ¿e w³a¶nie brakowa³o mi tego, by mi matka z ojcem skórê porz±dnie przetrzepali. Mama jak znalaz³a fajki spyta³a tylko, czy nie szkoda mi pieniêdzy, a zawsze jak czu³a zapach to tylko 3 minuty siê poprodukowa³a. My¶lê, ¿e mo¿naby tego unikn±æ, ale na pewno olanie problemu nie jest rozwi±zaniem. To jedynie przyzwolenie, którym mo¿na siê lansowaæ 'wiesz moja mama wie, ¿e jaram i nic sobie z tego nie robi'.
G³upie zabranie kieszonkowych, wszelkich 'dóbr' my¶lê, ¿e by lepiej poskutkowa³o.
no w³a¶nie ja siê z tym zgadzam w 100 % zw³aszcza z tym zabraniem "dóbr", mnie szlag trafia jak np. ostatnio ogl±da³am jaki¶ tam stary odcinek o tych dzieciach trudnych, co jad± do innej rodziny by nauczyæ siê dyscypliny i jak widzia³am dziewuchê, która w wieku 13 lat skoñczy³a edukacjê, nie chodzi do szko³y, tylko siedzi w ³ózku ca³y dzieñ na laptopie to rêce mi opad³y. Gdzie tu logika, dziecko nei wywi±zuje siê ze swoich b±d¼ co b±d¼ obowi±zków a z przyjemno¶ci korzysta w pe³ni
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko, lekarz mi w³a¶nieówi³ jak sz³am do szpitala na zabieg ze jest wiêcej poronieñ ni¿ porodow. I ze dziewczyny wbogole nie weidza ze sa w ci±¿y, tak szybko trac± j±
jak ja le¿a³am w szpitalu w 20 tygodniu ci±¿y to rozwala³o mnie podej¶cie po³o¿nych tam, które jawnie wszystkim ciê¿arnym na patologii mówi³y ¿e jak siê urodzi to dopiero mo¿na byæ wszystkiego pewnym rêce opada³y na takie podej¶cie...
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Metodê trzeba dobraæ do dzieciaka Jednego zabranie kasy i jakie¶ tam nakazy postawi± do pionu, a drugiego nie- i zbuntuje siê jeszcze bardziej
no dobrze zgadzam siê, ale dziecko musi mieæ postawione jakie¶ granice i zas³u¿yæ sobie na pewne rzeczy, nie wyobra¿am sobie dziecku które mnie zlewa dawaæ kasy tylko dlatego ze to na nie dzia³a i jest wtedy grzeczne bo ja to tak rozumiem, ¿e jak go zabranie kasy nie postawi do pionu tylko zbuntuje siê jeszcze bardziej to mu j± dasz??
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2013-02-01 o 10:33
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:34   #2475
chabril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Laski help
W ogóle dzieñ dobry najpierw, jestem na forum od jakiego¶ czasu, ale tylko czytam ^^

Musicie mi pomóc. Bo chcê zrobiæ sobie na g³owie platynê, jaki¶ mega jasny blond. Mia³am ju¿ kiedy¶, ale robi³am to schodz±c z czerwieni (koszmar), potem mia³am br±z, potem znow blond, potem znowu br±z, a potem mia³am w³osy tak os³abione farbowaniem takimi kolorami (najpierw czerwony, potem rozja¶nianie przez 3 lata:p), ¿e je ¶ciê³am na 9mm
Ale chyba znowu wócê do blondu, bo odros³y mi mocne zdrowe w³osy w kolorze naturalnym. Taki najbardziej typowy z ciemnych blondów, o odcieniu nieokre¶lonym, bo niby jest szarawy, ale jak rozja¶nia³am to odrost mia³am taki ciep³y.
I teraz pytanie, czym najlepiej? Nie chcê ich traktowaæ rozja¶niaczem, ale nie wiem, czy farba rozja¶niaj±ca wystarczy, ¿eby osi±gn±æ taki efekt, jak chcê. Ile tonów musia³abym rozja¶niæ, ¿eby z ciemnego blondu doj¶æ do platyny?
chabril jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:35   #2476
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A na mnie by podzia³a³o przyzwolenie rodzica Bo taki przekorny charakter mam I pogl±dy mam bardzo liberalne , chocia¿ by³am wychowywana w konserwatywnym domu
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:50   #2477
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

heheh a ja w³a¶nie odwrotnie mia³am luz w domu i odebra³am to jako brak zainteresowania niestety
jako¶ tak ciêzko mi sobie wyobraziæ to, ¿e przychodzi do mnie moja 13 letnia córka i o¶wiadcza mi ¿e pali fajki, a ja jej na to przyzwalam dla mnie oczywista jest rozmowa i zakaz - podparty oczywi¶cie rozs±dnymi argumentami. Po to jest rodzic by nas nakierowaæ co jest dobre i egzekwowaæ to
a ¿e tak spytam jeszcze masz dzieci? pytanie nie bez powodu, bo ja dopóki problemy nie zaczê³y kr±¿yæ wokó³ mojego dziecka my¶la³am dok³adnie tak jak ty póki by³a ma³a by³o ok, ale jak zaczê³y siê problemy dorastania to nie zda³o egzaminu niestety
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2013-02-01 o 10:56
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:51   #2478
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wiêkszo¶æ sesji za mn±, zosta³ w sumie jeden egzamin w poniedzia³ek i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko³o i egzamin . Podczytujê Was ca³y czas,ale nie mia³am nawet czasu na pisanie.

A ja farbowa³am drugi raz Alf±, ale mia³am tylko wodê 6% no i tak zrobi³am wysz³o ³adnie, na górze takie ³adne pasemka mi siê zrobi³y ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my¶lisz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
Trzymam kciuki za dzi¶

Poka¿ w³oski Widaæ dalej rudo¶ci?

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.
Trzymam kciuki!!

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jak prowadzi³am zajêcia z dzieæmi to zauwa¿y³am, ¿e niektóre s± po prostu brudne Ubranka ³adne, ale wiadomo teraz mo¿na w lumpeksie kupiæ tanio. Jak ju¿ widaæ brud na szyi, to wiadomo, ¿e to nie jest jednorazowe "nie chcia³o mi siê dzi¶ umyæ", tylko zaniedbanie ze strony mamy
Zajêcia z dzieæmi by³y w okre¶lonych godzinach- na wakacjach i w czasie ferii Mia³am tak± dziewczynkê, któr± mama ju¿ 2-3 godziny wcze¶niej podrzuca³a - dos³ownie podrzuca³a Mama nie pracowa³a wiêc mog³a siê ni± zaj±æ, ale wola³a mieæ spokój. Wyprawia³a j± na te zajêcia np. bez chusteczek do nosa, a dziecko ma katar. Mówi³am wprost, ¿eby jej nie przyprowadza³a tyle wcze¶niej, bo mamy inne zajêcia i nie ma siê ni± kto zaj±æ, no i o tym katarze- ¿e nie ma chusteczek, ¿e inne dzieci nie chc± siê z ni± bawiæ przez ten katar Jak grochem o ¶cianê Nastêpnego dnia przyprowadzi³a j± 3 godziny wcze¶niej i uciek³a
Masakra...

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jako i¿ wci±gu ostatnich kilku dni przesz³am diametraln± zmianê koloru (czerwony-> blond) pozwólcie , ¿e do was do³±cze Podczytujê ju¿ jaki¶ czas to forum, mia³am inny nick , lecz z przyczyn niezale¿nych ode mnie musia³am go zmieniæ

Co do ¶winek, planujê na wiosnê kupiæ o tak± http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...DkR9OsL1uZdA-A
Hej Poka¿ w³osy przed i po bo a¿ jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
rodzice s± nie¼li to fakt, o tym mog³abym ksi±¿kê napisaæ. Jak chodzê do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio by³ temat ¿e na 20 osób w klasie 7 nie pali papierosów I klasa to jest a rodzice siê z tego ¶miej± mam wra¿enie, ¿e coraz wiêcej ludzi maj±cych dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym siê koñczy ich rodzicielstwo
Oj sk±d ja to znam.. jak ja chodzi³am do gimnazjum to wiêkszo¶æ klasy niestety pali³a
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:00   #2479
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
A na mnie by podzia³a³o przyzwolenie rodzica Bo taki przekorny charakter mam I pogl±dy mam bardzo liberalne , chocia¿ by³am wychowywana w konserwatywnym domu
Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
heheh a ja w³a¶nie odwrotnie mia³am luz w domu i odebra³am to jako brak zainteresowania niestety
jako¶ tak ciêzko mi sobie wyobraziæ to, ¿e przychodzi do mnie moja 13 letnia córka i o¶wiadcza mi ¿e pali fajki, a ja jej na to przyzwalam dla mnie oczywista jest rozmowa i zakaz - podparty oczywi¶cie rozs±dnymi argumentami. Po to jest rodzic by nas nakierowaæ co jest dobre i egzekwowaæ to
a ¿e tak spytam jeszcze masz dzieci? pytanie nie bez powodu, bo ja dopóki problemy nie zaczê³y kr±¿yæ wokó³ mojego dziecka my¶la³am dok³adnie tak jak ty póki by³a ma³a by³o ok, ale jak zaczê³y siê problemy dorastania to nie zda³o egzaminu niestety
A ja bym chcia³a mieæ luz Ca³e dzieciñstwo mia³am ci±gle kary, zakazy, a tak naprawdê to co chcia³am i tak robi³am Wg. mnie najlepiej rozmawiaæ z dzieckiem, t³umaczyæ mu, ale prawda jest taka ¿e ka¿dy ma swój rozum, i ja np. nigdy nie pali³am, mimo ¿e to by³o "takie fajne i cool" A z tego co widzia³am po ludziach u mnie w klasie zakazy nic nie dawa³y, rodzice pokrzyczeli jak siê dowiedzieli, t³umaczyli, rozmawiali, i potem dzieci dalej robi³y swoje
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 11:05   #2480
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ale s³uchajcie to wiadomo, ¿e trzeba rozmawiaæ z dzieæmi i zrobi± to co chc±, ale dla mnie przyzwalanie na niestosowne dla dziecka rzeczy równa siê z tym, ze mi na dziecku nie zale¿y, bo nie potrafi³abym patrzeæ jak samo sobie kuku robi. Je¶li bêdzie chcia³o paliæ czy robiæ inne rzeczy to i tak zrobi zgadzam siê, ale musi mieæ ¶wiadomo¶æ, ze ja tego nie akceptujê.
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:22   #2481
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Ale dzis mialam fajny ranek rok temu, znaczy w listpadzie kupilam sobie wiosenne kozaki. Takie jasne, nieocieplane, jakby dziurkowane z zamkiem z ty³u byla wyprzeda¿ ostatni mój rozmiar. I wczoraj jak ³azilam po sklepach zgadalam sie z babka ze dzi¶ bedzie mia³a dostawe tych kozakow, ale ze to pojedyncze pary przychodza. Dzi¶ do mnie dzwoni i kozaki s± oczywiscie w sumie takie same jak te co mam (tyle ze lekko zdewastowane juz), ale co tam, skoro s± ladne i wygodne wzielam. Ja bardzo opornie kupuje buty, nic mi nie pasuje.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jako i¿ wci±gu ostatnich kilku dni przesz³am diametraln± zmianê koloru (czerwony-> blond) pozwólcie , ¿e do was do³±cze Podczytujê ju¿ jaki¶ czas to forum, mia³am inny nick , lecz z przyczyn niezale¿nych ode mnie musia³am go zmieniæ

Co do ¶winek, planujê na wiosnê kupiæ o tak± http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...DkR9OsL1uZdA-A

witaj
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko, lekarz mi w³a¶nieówi³ jak sz³am do szpitala na zabieg ze jest wiêcej poronieñ ni¿ porodow. I ze dziewczyny wbogole nie weidza ze sa w ci±¿y, tak szybko trac± j±
wiesz, roznie to bywa...trzeba byc dobrej mysli.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:27   #2482
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ

Kotka jak ty dajesz radê na komputerze pisaæ?
Ja gustujê w krótkich kwadratowych- takie mi najbardziej pasuj± Praktycznie non stop u¿ywam komputera i z d³u¿szymi ¼le mi siê pisze
Shizaxa mo¿na k³a¶æ ¿el na krótkie, tips klej±- jak chcesz przed³u¿yæ Robi³am na krótkich, ale co dwa tygodnie musia³am lataæ Jak odrasta to paskudnie wygl±da
ja jakbym mia³a robiæ ¿ele na krótkich to sama bym siê uczy³a z YT i blogów
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zaczynam od dzis
Mam nadzieje,¿e mi sie to uda
Juz nie moge na siebie patrzec
powodzenia!!
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s³odziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj±tku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali³am wy¶wietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy³ mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠³am nim o ¿elazna pó³ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po³ozylam sie wczoraj i nie mog³am zasna tak mi serducho ³upa³o
normalnie chodzilo ze mna cale ³ozko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,¿e pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko³atanie serca i gorsze samopoczucie
mo¿e jaka¶ meliska?
a najlepiej to odpoczywaj!!
nie przejmuj siê choæ jeden dzieñ tym brudem i jak masz wolne to ¶pij, rób cos dla siebie, wszystko tylko nie zajmuj siê domem!!
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.
trzymam kciuki!!
Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
ale s³uchajcie to wiadomo, ¿e trzeba rozmawiaæ z dzieæmi i zrobi± to co chc±, ale dla mnie przyzwalanie na niestosowne dla dziecka rzeczy równa siê z tym, ze mi na dziecku nie zale¿y, bo nie potrafi³abym patrzeæ jak samo sobie kuku robi. Je¶li bêdzie chcia³o paliæ czy robiæ inne rzeczy to i tak zrobi zgadzam siê, ale musi mieæ ¶wiadomo¶æ, ze ja tego nie akceptujê.
ja siê na temat wychowania nawet nie wypowiadam, wiem tylko, z w³asnego do¶wiadczenia, ¿e zakazy nic nie daj±!! a jak bêde postêpowaæ z w³asnymi dzieæmi to siê oka¿e jak je bêdê mieæ

A teraz moje paznokcie, szerokie i krótki, Bunny, Kotka, mo¿na na nie ¿el k³a¶æ? normalnie na p³ytkê czy modelowaæ kszta³t? potem tylko dorabiaæ jak uro¶nie? ja siê totalnie nie znam
100_2880_800x600.jpg
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:36   #2483
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dobrze ze ja sie nie znam na paznokciach i nak³ada mi kosmetyczka shellac sama bym nic znimi nie zrobi³a:P
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:36   #2484
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dobra koñcz±c temat powiem tylko, ¿e ja mia³am meeeeeeega luz a b³êdów pope³ni³am wiele, bo w³a¶nie nikt mnie nie poprowadzi³, nie nakierowa³ i nie jestem zwolenniczk± zakazywania tak o sobie, tylko u¶wiadamiania dziecka co jest z³e a co dobre i nie przyzwalania oficjalnego na te z³e rzeczy. Przyk³ad - mojej ostatnio zabrali telefon w szkole, bo na lekcji u¿ywa³a (twierdzi, ze sprawdza³a godzinê ) musia³am go odebraæ od dyrektorki :/ wiêc teraz wchodzi do szko³y, telefon wy³±cza, chowa do szafki i w³±cza po zakoñczeniu lekcji, nie uwa¿am by jej siê jaka¶ krzywda dzia³a, a na nastêpny raz mo¿e siê zastanowi zamiast na lekcji bawiæ siê telefonem
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:38   #2485
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ooo Bunny to jak jutro poka¿e moje brzydkie pazury to powiesz mi czy da siê na nie ¿al k³a¶æ i jak??
jasne

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
a we¼ konia nawet bym tak nie nazwa³a



no to pokazuj i zdawaj relacje co do kolorków

no co¶ tam podpatruje no i bardzo du¿o zawdziêczam bunny mam jeden mój ulubiony wzór który kiedy¶ zrobi³am poprostu go kocham
tez kocham ten twoj wzor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno sie uda, wiele kobiet traci ciaze i wcale nie wynika to z zadnych nieprawidlowosci



kurcze szkoda ze nie zobaczylas....moze jakos sie dowiesz?
pytam z ciekawosci bo kolor sie trzyma. wella (ta co ja robie) jest super super ale jednak sie troche splukuje.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

o t± szminka bede ciapac usta teraz, numer 205, jest mega jaskrawa ale matowa

http://mostlysunnyblog.com/2013/01/1...e-up-swatches/

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=365
agatko pokaz sie w niej
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wiêkszo¶æ sesji za mn±, zosta³ w sumie jeden egzamin w poniedzia³ek i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko³o i egzamin . Podczytujê Was ca³y czas,ale nie mia³am nawet czasu na pisanie.

Kitka mi siê ombre bardzo podoba ale na moich w³osach wygl±da³oby g³upio pewnie

Kotka gratulujê ¶winki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma³o, ja mam 70 i jak na pocz±tku wydawa³a mi siê wielka tak teraz najchêtniej kupi³abym 120 tylko nie mia³abym gdzie postawiæ. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mnóstwo informacji i zdjêæ . ¦winki uwielbiaj± hamaczki, ja swoim zrobi³am ze starej po¶cieli, albo nawet kawa³ek polaru zwiniêty, one lubi± siê w tym zakopywaæ . A no i pamiêtaj,¿e ¶winki to zwierzêta stadne iii najlepiej siê czuj± jak s± przynajmniej dwie (oczywi¶cie tej samej p³ci). Kotka jak chcesz przyzwyczaiæ ¶winke do siebie i do imienia to dawaj jej z rêki jedzenie i mów do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowaæ no i to zwierz±tko boja¼liwe wiêc na razie daj jej spokój, daj siê jej zaklimatyzowaæ w nowym pomieszczeniua w³oski jej urosn± spokojnie, moja ma na dupce takie d³ugie,¿e muszê jej podcinaæ


A ja farbowa³am drugi raz Alf±, ale mia³am tylko wodê 6% no i tak zrobi³am wysz³o ³adnie, na górze takie ³adne pasemka mi siê zrobi³y ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my¶lisz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
ja pisalam kotce o minimum klatki dla takiego zwierzatka, wiadomo im wieksza tym lepiej jeszcze jak ma sie kilka swinek.
przez was ja tez zaczynam chorowac na swinke ale moja trucha chyba by jej nie zaakceptowala w swojej klatce jest strasznei terytorialna
pewnie mozesz ten wellek probowac

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Witam sie i nadrabiam


Dziekuje
Mnie zazwyczaj piecze i mam strupki na skorze glowy, chyba ,¿e tak jak Bunny umyje odzywka wtedy obywa sie bez wiekszej tragedii, ale dla tego koloru warto pocierpiec


u mnie ciezko znalesc ciuszki z metkami


dlatego ja nie ogladam takich rzeczy, bo potem mi sie koszmary snia

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------


Ja zaczynam od dzis
Mam nadzieje,¿e mi sie to uda
Juz nie moge na siebie patrzec


Mam wrazenie, ¿e jest jasniej niz po 219
i kolor sie dluzej utrzymuje w lepszym stanie, ale moze sie myle.
Zawsze bede miala sentyment do 219, bo to z nia byl moj "pierwszy raz" udanego farbowania domowego i bede do niej tez wracac.
To farby to sa moje dwa pewniaki
Wyobrazcie sobie jaki ja mam odrsot ja ost. farbowalam w Wigilie


W³asnie od wczoraj zaczelam wprowadzac Twoje rady w zycie.
Na poczatku jak mu powiedzialam,¿e musi ³eb ma¶cia smarowac, to powiedzial,¿e on nie ma takiego skrzywienia na punkcie w³osów i nie zamierza ich myc 5h tak jak ja
ale jak uzylam mojego spojrzenia a la " morderca", to odrazy sie zgodzil

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------


Mi sie tam podoba
zapisze sobiefarbe, w razie jakby na przyszlosc mnie cos sieklo
a jak kondycja w³osow?

Kupi³ to


na jednoro¿cu
no ja przy a10 tez mam wrazenie ze jest jasniej ale u mnie zolciej dlatego mieszam
dobrze zrobilas, niech walczy zlupiezem bo to nie jest cos do czego czlowiek sie przyzwyczai i powienien z tym zyc bo tak potem moze ci lysiec przedwczesnie czy cos

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s³odziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj±tku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali³am wy¶wietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy³ mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠³am nim o ¿elazna pó³ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po³ozylam sie wczoraj i nie mog³am zasna tak mi serducho ³upa³o
normalnie chodzilo ze mna cale ³ozko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,¿e pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko³atanie serca i gorsze samopoczucie
och ty nerwusie telefonik zabilas daj znac jak ta cha cha bo jak fajna to pomysle o niej bo mnie lumia do ob³edu doprowadza czasem i mam tez ochote nia grzmotnac

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
jestem rocznik 87'
tabletki zio³owe na mnie nie dzialaja

Telefonem sie w ogole nie przejmuje, bo zaraz koniec umowy i bede bra³a ten:
http://alejka.pl/puro-case-etui-htc-cha-cha.html
³adny jest tylko na zywo spory mi sie wydawal...

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
wczoraj pierwszy raz od dluzszego czasu
ja tak po prostu reaguje na przemeczenie, stres i caly ten syf

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

osz....bosiu
http://kwejk.pl/obrazek/1646055/piesek.html
jaki cudaczek
Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
hej



jezuniu ja na wiosnê walczy³am z nimi u córki, bo przynios³a ze szko³y... Tragedia... Obrzydlistwo... szybko wytêpi³am, ale ile prania i sprz±tania by³o, teraz dobrze, bo ja oprócz p³ynów zwalcza³am je prostownic± bo one gin± powy¿ej 50 stopni C, nie ¿yczê nikomu, na szczê¶cie siê nie zarazi³am, ale ba³am siê strasznie, no i dobrze, ¿e akurat córa teraz posz³a do gimnazjum i zmieni³a otoczenie, bo w podstawówce mia³a tak± w³a¶nie dziewczynê, która jak byl przegl±d u higienistki to siê chowa³a i nie sz³a, a Nikola mówi³a, ¿ê widaæ by³o jak siê jej w³osy ruszaj±, bleh

¶liczna, kochana, a pazurki te¿ rewelacyjne.
Ja te¿ lubiê ¶winiaki morskie mia³am kiedy¶ dwie, jedn± zwyk³± i jedn± rozetkê, mia³am te¿ dwa króliki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn±æ siê nie da³ i wszystkich gryz³. Mam teraz kota, ale te¿ nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w³asnymi ¶cie¿kami. Mia³am jeszcze kotkê rasy neva masquerade i ona by³a cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali¶my j± TZ kuzynce ze wzglêdu na sier¶æ która by³a wszêdzie, a jak ma³y siê urodzi³, to niestety nie mogli¶my sobie na to pozwoliæ. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i ¿e jej tam dobrze


sama jestem ciekawa jak Ci wyjdzie, trzymam kciuki


bo tygodnie ci±¿y przewa¿nie siê liczy od ostatniej miesi±czki i wtedy ci±¿a trwa 40 tygodni, od momentu zap³odnienia 38

Kotka

Siedzê w pracy i muszê siê wzi±æ za robotê, a tak mi siê nie chce dobrze, ¿e to pi±tek
opowiedz wiecej o tym paskudstwie...
mylas dziecku wlosy specjalnym szamponem? wyczesywalas? jak siebie zabezpieczylas zeby nie zlapac? to prawda ze trzeba wszystko w domu wyprac????czy tylko to co sie nosilo od zarazenia?

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.
spokojnie, zdasz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:56   #2486
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
j
opowiedz wiecej o tym paskudstwie...
mylas dziecku wlosy specjalnym szamponem? wyczesywalas? jak siebie zabezpieczylas zeby nie zlapac? to prawda ze trzeba wszystko w domu wyprac????czy tylko to co sie nosilo od zarazenia?
u¿ywa³y¶my szamponu Hedrin i tak jak mówi³am prostowa³am jej w³osy prostownic± po ka¿dym myciu. Wyczesywa³am te¿, ale ona ma b. d³ugie w³osy i mnie to przerasta³o, wo³a³am te jaja hapsn±æ prostownic±
Je¶li chodzi o zabezpieczenie ¿eby nie z³apaæ, to niestety do¶æ rygorystycznie, praktycznie odseparowa³am j± od nas, to znaczy nie siedzia³a zamkniêta w pokoju ale mia³a swój rêcznik, swoj± szczotkê, gumki, które po ka¿dym umyciu by³y wyparzane, a gumki wywalane. Chodzi³a po domu w gaciach i bluzce (by³a ju¿ pó¼na wiosna) i codziennie by³o od razu po zdjeciu gotowane w pralce. Po¶ciel to samo, codziennie zmiana Ja pra³am tylko to z czym ona mia³a kontakt. No i pozby³y¶my siê w miarê szybko. Potem tylko zapobiegawczo jeszcze kilka razy na³o¿y³am jej ten szampon. Wszy poza g³ow± prze¿ywaj± chyba tylko kilkadziesi±t godzin, bo musza mieæ dostêp do krwi, wiêc wystarczy po prostu nie dopu¶ciæ do tego, by mia³a mo¿liwo¶æ na czym¶ siê przenie¶æ lub przeskoczyæ.
Zanim zorientowa³y¶my siê ¿e ma wszy obwinia³y¶my kilka szamponów, bra³y¶my wapno, jednak jak po kilku dniach nie przesz³o przejrza³am g³owê i niestety dostrzeg³am je do¶æ szybko, na skórze by³y te¿ widoczne zaczerwienienia od ugryzieñ.
Sorry za tak szczegó³owy opis, mam nadziejê, ze nikogo nie obrzydzi³o to
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:01   #2487
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc Dziewczyny!!!



Dzis bêdê farbowaæ i dam fociaki. A powiedzcie mi czy pasemka, ktore pozosyaly mi ze schodzenia z czerni tez a10 i 219 rusz±??? Nie ma ich wiele i bardziej zalezyi na odroscie i pojasnieniu ca³o¶ci, ale jakbu to da³o rade to by³oby supcio.






Tak s³ysza³am, ze jak dzidzia pojawia siê na ¶wiecie, to od razh rodzice widz± jakie imie pasuje do niego gdy maj± parê opcji.
lekko ci pojasni je ale nie licz na rownomierny kolor.

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
rodzice s± nie¼li to fakt, o tym mog³abym ksi±¿kê napisaæ. Jak chodzê do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio by³ temat ¿e na 20 osób w klasie 7 nie pali papierosów I klasa to jest a rodzice siê z tego ¶miej± mam wra¿enie, ¿e coraz wiêcej ludzi maj±cych dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym siê koñczy ich rodzicielstwo
masakra i mysle jak ty... zrobic se dziecko i potem dac mu minimum socjalne i niech sobie rosnie w cholere podejscie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
To, ¿e w tym wieku zaczyna siê paliæ to normaln Te¿ tak zaczyna³am
Wiadomo wtedy to nie by³o na tak± skalê, ¿e w¶ród 20 osób tylko 7 nie pali, ale zabranianie nic nie da Naprawdê Bo, ¿e siê czego¶ nie wie - nie oznacza, ¿e nasz dzieciak tego nie robi Palenie to chyba w¶ród m³odzie¿y to nie jest najwiêkszy problem Osobi¶cie wola³abym ¿eby moja córka pali³a ni¿ bawi³a siê np. w s³oneczko
W moim mie¶cie 12 latka zasz³a w ci±¿ê i to jest problem- ich ma³a wiedza na takie tematy. Niby s± ksi±¿ki, internet, lekcje w szkole, a oni dalej nie wiedz±
dyskutowalabym co lepsze... prawda jest taka ze wiek inicjacji sexualnej znacznie sie obnizyl, zreszta ja sama szybko zaczynalam nie czuje sie przez to gorsza, nie wpadlam i nic zlego mi sie nie stalo. dzis widze tego plusy- szybciej poznalam swoja wartosc, i potrafie cieszyc sie sexem nieziemsko nikt z moich realnych znajomych, kolezanek, przyjaciol nie cieszy sie sexem i nie ma udanego zycia erotycznego jak ja, nie chwalac sie. mam wrazenie ze moje kumpelki robia to z przymusu, z jakiegos obowiazku a gdzie przyjemnosc jak po pijaku nachodza towarzycho zwierzenia- i slysze od ich partnerow- moze raz w miesiacu, gora dwa to zawsze mam ochte ich wysmiac... bo albo sa tacy slabi w te klocki ze ich panny unikaja, albo maja naprawde problem- wiec zachowuje powage mamy o tyle lepsza sytuacje od naszych rodzicow i dziadkow- gadzety, zabezpieczenia, inne podejscie do sexu przedmalzenskiego a nie umiemy sie tym cieszyc! nie wiem skad to wynika dla mnieto najlepszy srodek relaksu, odstresowanie na maxa i do tego doskonale spie pozniej

no ale zabawy w sloneczko nie toleruje i moze nie chodzi o mechanizm ze robia to z kilkoma, co na pewno nie sa na tyle dojrzali by udzwignac tego konsekwencje bo przeciwniczka sexu grupowego nei jestem jesli sie trafia odpowiedni ludzie i sa pewne zasady ustalone

ja bylam doedukowana na maxa porownujac rowiesnikow wowczas... plus mialam pow przez matke- jak wrocisz z brzuchem to w tym domu miejsca dla ciebie nie ma... ja sie potwornie balam ciazy i moze stad nawet jakies przygody zawsze byly z zabezpieczeniem

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej


Bunny mia³a¶ moze styczno¶æ z farb± Color&Soin 10 N? Je¿eli tak to czy j± polecasz?

Dziewczynki piszcie je¿eli która¶ z was jej u¿ywa³a lub o niej s³ysza³a
nic o niej nie powiem.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
A ja bym chcia³a mieæ luz Ca³e dzieciñstwo mia³am ci±gle kary, zakazy, a tak naprawdê to co chcia³am i tak robi³am Wg. mnie najlepiej rozmawiaæ z dzieckiem, t³umaczyæ mu, ale prawda jest taka ¿e ka¿dy ma swój rozum, i ja np. nigdy nie pali³am, mimo ¿e to by³o "takie fajne i cool" A z tego co widzia³am po ludziach u mnie w klasie zakazy nic nie dawa³y, rodzice pokrzyczeli jak siê dowiedzieli, t³umaczyli, rozmawiali, i potem dzieci dalej robi³y swoje
ja mialam od zakazow i kar po obojetnosc i przyznam ze glupialam momentami co na pewno to czulam sie niekochana, niepotrzebna przez takie postepowanie.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Ale dzis mialam fajny ranek rok temu, znaczy w listpadzie kupilam sobie wiosenne kozaki. Takie jasne, nieocieplane, jakby dziurkowane z zamkiem z ty³u byla wyprzeda¿ ostatni mój rozmiar. I wczoraj jak ³azilam po sklepach zgadalam sie z babka ze dzi¶ bedzie mia³a dostawe tych kozakow, ale ze to pojedyncze pary przychodza. Dzi¶ do mnie dzwoni i kozaki s± oczywiscie w sumie takie same jak te co mam (tyle ze lekko zdewastowane juz), ale co tam, skoro s± ladne i wygodne wzielam. Ja bardzo opornie kupuje buty, nic mi nie pasuje.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------




witaj


wiesz, roznie to bywa...trzeba byc dobrej mysli.
pokaz buciki

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja jakbym mia³a robiæ ¿ele na krótkich to sama bym siê uczy³a z YT i blogów

powodzenia!!

mo¿e jaka¶ meliska?
a najlepiej to odpoczywaj!!
nie przejmuj siê choæ jeden dzieñ tym brudem i jak masz wolne to ¶pij, rób cos dla siebie, wszystko tylko nie zajmuj siê domem!!

trzymam kciuki!!

ja siê na temat wychowania nawet nie wypowiadam, wiem tylko, z w³asnego do¶wiadczenia, ¿e zakazy nic nie daj±!! a jak bêde postêpowaæ z w³asnymi dzieæmi to siê oka¿e jak je bêdê mieæ

A teraz moje paznokcie, szerokie i krótki, Bunny, Kotka, mo¿na na nie ¿el k³a¶æ? normalnie na p³ytkê czy modelowaæ kszta³t? potem tylko dorabiaæ jak uro¶nie? ja siê totalnie nie znam
Za³±cznik 5091404
najpierw trzeba ksztalt wyprowadzic czyli musisz spilowac boki na prosto by odchudzic optycznie plytke, bo jest szeroka to fakt.
a dopiero na opilowane dajesz zel.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
u¿ywa³y¶my szamponu Hedrin i tak jak mówi³am prostowa³am jej w³osy prostownic± po ka¿dym myciu. Wyczesywa³am te¿, ale ona ma b. d³ugie w³osy i mnie to przerasta³o, wo³a³am te jaja hapsn±æ prostownic±
Je¶li chodzi o zabezpieczenie ¿eby nie z³apaæ, to niestety do¶æ rygorystycznie, praktycznie odseparowa³am j± od nas, to znaczy nie siedzia³a zamkniêta w pokoju ale mia³a swój rêcznik, swoj± szczotkê, gumki, które po ka¿dym umyciu by³y wyparzane, a gumki wywalane. Chodzi³a po domu w gaciach i bluzce (by³a ju¿ pó¼na wiosna) i codziennie by³o od razu po zdjeciu gotowane w pralce. Po¶ciel to samo, codziennie zmiana Ja pra³am tylko to z czym ona mia³a kontakt. No i pozby³y¶my siê w miarê szybko. Potem tylko zapobiegawczo jeszcze kilka razy na³o¿y³am jej ten szampon. Wszy poza g³ow± prze¿ywaj± chyba tylko kilkadziesi±t godzin, bo musza mieæ dostêp do krwi, wiêc wystarczy po prostu nie dopu¶ciæ do tego, by mia³a mo¿liwo¶æ na czym¶ siê przenie¶æ lub przeskoczyæ.
Zanim zorientowa³y¶my siê ¿e ma wszy obwinia³y¶my kilka szamponów, bra³y¶my wapno, jednak jak po kilku dniach nie przesz³o przejrza³am g³owê i niestety dostrzeg³am je do¶æ szybko, na skórze by³y te¿ widoczne zaczerwienienia od ugryzieñ.
Sorry za tak szczegó³owy opis, mam nadziejê, ze nikogo nie obrzydzi³o to
mnie to bardziej zaciekawilo

ale codziennie jej mylas wlosy? i potem po wyschnieciu codziennie prostowalas? ale gnidy chyba dosyc nisko sa przyczepione? siegalas tam prostownica? nie poparzylas jej?
mysle np o sobie jakby mnie to kiedys spotkalo- mam tak geste i dlugie wlosy, nie szloby tego wyczesac a obciac bym nie dala
a jak sie poznalas ze ma? skarzyla sie ze ja swedzi czy co?
te wszy naprawde widac jak biegaja po glowie? cos jak pchly u zwierzat?
sorki za te pytania ale ja nigdy sie z tym nie spotkalam a to ciekawiacy mnie temat
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:02   #2488
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z³ego s³owa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam ³aske robi³y. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci±¿y jestem a ona na holu mówi, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokazaæ podpaskê- ....
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:03   #2489
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej


Bunny mia³a¶ moze styczno¶æ z farb± Color&Soin 10 N? Je¿eli tak to czy j± polecasz?

Dziewczynki piszcie je¿eli która¶ z was jej u¿ywa³a lub o niej s³ysza³a
Zobacz sobie efekt koñcowy po niej: http://obsessionhaircare.blogspot.co...ac-wosy-z.html


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Ale dzis mialam fajny ranek rok temu, znaczy w listpadzie kupilam sobie wiosenne kozaki. Takie jasne, nieocieplane, jakby dziurkowane z zamkiem z ty³u byla wyprzeda¿ ostatni mój rozmiar. I wczoraj jak ³azilam po sklepach zgadalam sie z babka ze dzi¶ bedzie mia³a dostawe tych kozakow, ale ze to pojedyncze pary przychodza. Dzi¶ do mnie dzwoni i kozaki s± oczywiscie w sumie takie same jak te co mam (tyle ze lekko zdewastowane juz), ale co tam, skoro s± ladne i wygodne wzielam. Ja bardzo opornie kupuje buty, nic mi nie pasuje.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------




witaj


wiesz, roznie to bywa...trzeba byc dobrej mysli.
Oo, ale fajnie Poka¿ agatko usta w tej szmince

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko, lekarz mi w³a¶nieówi³ jak sz³am do szpitala na zabieg ze jest wiêcej poronieñ ni¿ porodow. I ze dziewczyny wbogole nie weidza ze sa w ci±¿y, tak szybko trac± j±
Moja pierwsza ci±¿a by³a zagro¿ona, mia³am skurcze, plami³am, mia³am i¶æ do szpitala ale zdecydowa³am siê na le¿enie 2 tyg w domu. Mia³am 3takie serie po 2 tygodnie w ci±gu ca³ej ci±¿y o ile dobrze pamiêtam, do tego mia³am braæ nospê forte na skurcze i mia³am przepisany duphaston czy co¶ takiego, którego bra³am do 36-37 tyg ci±¿y (nie pamiêtam dok³adnie). Dzidziu¶ urodzi³ siê zdrowy, choæ te¿ by³y chwile zw±tpienia... musisz uwierzyæ w to ¿e bêdzie dobrze! Uwierz ¿e mia³am sporo nerwów w czasie ci±¿y, i napewno nie by³ to dla mnie spokojny okres wyczekiwania.. ale mimo wszystko siê uda³o, i Tobie te¿ tego ¿yczê
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:04   #2490
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A samopoczucie mam dobre wrecz fantastyczne, ale wiem jak daleka droga od zap³odnienia do porodu... tym bardziej ze mam poprzednie do¶wiadczenia.
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.