Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-01, 21:36   #1891
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
on się nazywa Nourishing, więc interpretacja jak dla mnie jest jasna - odżywczy. Co innego, gdyby w opisie dali "makes your skin look nourished"... czy w ten deseń. A on dla mnie "nourishing" niestety nie jest.
Wiesz, specjaliści od reklamy na pewno trochę ubarwili nazwę, co by chwytliwe było toto. Mi babka na czacie (tak Corii, znowu wlazłam pogadać sobie na czacie) powiedziała, że ten podkład nadaje się do każdej skóry, ale dla mnie już sam fakt tego, że ma krycie średnie do pełnego czyni go nie nadającym się np. do skóry suchej, aczkolwiek nie wiem, w końcu ja takiej nie mam, no i go jeszcze też nie używałam, żeby stwierdzić, co zrobi z moją skórą.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 21:59   #1892
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wiesz, specjaliści od reklamy na pewno trochę ubarwili nazwę, co by chwytliwe było toto. Mi babka na czacie (tak Corii, znowu wlazłam pogadać sobie na czacie) powiedziała, że ten podkład nadaje się do każdej skóry, ale dla mnie już sam fakt tego, że ma krycie średnie do pełnego czyni go nie nadającym się np. do skóry suchej, aczkolwiek nie wiem, w końcu ja takiej nie mam, no i go jeszcze też nie używałam, żeby stwierdzić, co zrobi z moją skórą.
Znowu?!

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Hmmm, w sumie masz całkowitą rację
Ale Twoje rzęsy są przepiękne, także chyba nawet jakbyś użyła tuszu z firmy "Krzak", to i tak będzie cudnie
Dziekuję
Ale wyprowadzić Cie musze z błedu, otóz sa tusze w których nawet moje rzęsy wygladaja słabiutko bardzo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:02   #1893
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wiesz, specjaliści od reklamy na pewno trochę ubarwili nazwę, co by chwytliwe było toto. Mi babka na czacie (tak Corii, znowu wlazłam pogadać sobie na czacie) powiedziała, że ten podkład nadaje się do każdej skóry, ale dla mnie już sam fakt tego, że ma krycie średnie do pełnego czyni go nie nadającym się np. do skóry suchej, aczkolwiek nie wiem, w końcu ja takiej nie mam, no i go jeszcze też nie używałam, żeby stwierdzić, co zrobi z moją skórą.
nie no jasne
tylko tak mówię. Tylko dla mnie to jakby o Face&Body napisali, że jest matujący mi się wydaje, że stopień krycia nie ma się za bardzo jednak do typu cery.. Mogą być sucharki, które mają sporo do zakrycia i są też podkłady, które im powinny przypasować. Ja tam jednak pozostaję fanką tradcyjnego pro longa ale jeśli ten nowy Cię kusi to po prostu najlepiej wypróbować. Ja się cieszę, że wzięłam odlewkę bo już już go miałam kupić... ale coś mnie powstrzymało. Uf.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:35   #1894
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzyłam dzisiaj Blue Peep. Brassy jutro.
Fotkę poproszę
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 09:52   #1895
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Fotkę poproszę
Prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (30,1 KB, 46 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:22   #1896
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze
Błyskawica Ładnie, skojarzyło mi się z egipskimi klimatami W swoim przypadku dałabym jeszcze jakąś ciemniejszą kreskę tuż przy linii rzęs, ale do ciemnej tęczowki nawet tak wystarczy. Ale miało być Blue peep
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:34   #1897
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Błyskawica Ładnie, skojarzyło mi się z egipskimi klimatami W swoim przypadku dałabym jeszcze jakąś ciemniejszą kreskę tuż przy linii rzęs, ale do ciemnej tęczowki nawet tak wystarczy. Ale miało być Blue peep
To samo pomyslalam, ze on najlepiej będzie wspołgrał z ciemnym linerem wewnatrz linii, ale chciałam go pokazac bez niczego, bez zadnych dodatków.
Ja widziałam na necie fotke na oku z samym tym linerem, bez cieni, tylko ujednolicony kolor powieki bazą i tez fajnei wygladało
Myślę, ze na dolną powiekę się nada idealnie poza tym i na cała powiekę jako baza, albo cien tez

Blue Peep wstawiłam przecież wczoraj juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 11:35   #1898
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze
Chciałabym, żeby u mnie też tak ladnie było Idę dziś testować.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Błyskawica Ładnie, skojarzyło mi się z egipskimi klimatami W swoim przypadku dałabym jeszcze jakąś ciemniejszą kreskę tuż przy linii rzęs, ale do ciemnej tęczowki nawet tak wystarczy. Ale miało być Blue peep
Blue Peep wczoraj już był
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:38   #1899
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby u mnie też tak ladnie było Idę dziś testować.
Ciekawam, jak wyjda testy
Sama sie bedziesz malować, czy poprosisz macówke? Popytaj ich, jak one widzą Brassy - ciekawam jestem co powiedzą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:41   #1900
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawam, jak wyjda testy
Sama sie bedziesz malować, czy poprosisz macówke? Popytaj ich, jak one widzą Brassy - ciekawam jestem co powiedzą
Wolę, żeby mnie pomalowały, może się czegoś nauczę przy okazji Wczoraj już pytałam o Brassy i Macówka polecała, chociaż boję się, że dla mnie będzie za żółty.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 13:23   #1901
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To samo pomyslalam, ze on najlepiej będzie wspołgrał z ciemnym linerem wewnatrz linii, ale chciałam go pokazac bez niczego, bez zadnych dodatków.
Ja widziałam na necie fotke na oku z samym tym linerem, bez cieni, tylko ujednolicony kolor powieki bazą i tez fajnei wygladało
Myślę, ze na dolną powiekę się nada idealnie poza tym i na cała powiekę jako baza, albo cien tez

Blue Peep wstawiłam przecież wczoraj juz
A nie widziałam. Zaraz poszukam. Ciągle jestem w biegu i Wizaż mam z doskoku, do niczego ta aplikacja, że zdjęcia się nie wyświetlają

Ten krem CC z filtrem, w białym opakowaniu, jest super. Kupię go, jak zorganizuję kasę Przetrwał całkiem nieźle nawet rower w upale i potem siłownię, a ledwo żyję, jak stamtąd wychodzę Mam próbkę extra light i wcale nie jest aż tak jasny, ale do opalonej cery da radę.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wolę, żeby mnie pomalowały, może się czegoś nauczę przy okazji Wczoraj już pytałam o Brassy i Macówka polecała, chociaż boję się, że dla mnie będzie za żółty.
A on taki złoty żółty, czy złoty miedziany? Mam kredkę MUFE Aqua eyes (swoją drogą, rewelacja, przetrwa wszystko) w takim złoto-miedzianym kolorze i niby mi pasuje, ale niezbyt lubię takie cieplaki. Kusicie tym Brassy, ciekawe, jak by wyglądał jako cień na całej powiece, wtedy to już dopiero przepych
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 13:28   #1902
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ten krem CC z filtrem, w białym opakowaniu, jest super. Kupię go, jak zorganizuję kasę Przetrwał całkiem nieźle nawet rower w upale i potem siłownię, a ledwo żyję, jak stamtąd wychodzę Mam próbkę extra light i wcale nie jest aż tak jasny, ale do opalonej cery da radę.

to ten lightful c w białym opakowaniu ? czaję się na niego
(zazdroszczę upałów u mnie zimno jak cholera )

Corii Blue Peep a od kilku dni noszę Royal W i jest
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 14:16   #1903
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A on taki złoty żółty, czy złoty miedziany? Mam kredkę MUFE Aqua eyes (swoją drogą, rewelacja, przetrwa wszystko) w takim złoto-miedzianym kolorze i niby mi pasuje, ale niezbyt lubię takie cieplaki. Kusicie tym Brassy, ciekawe, jak by wyglądał jako cień na całej powiece, wtedy to już dopiero przepych
Nie, on złoto-zółty, miedzi nie ma wcale

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wolę, żeby mnie pomalowały, może się czegoś nauczę przy okazji Wczoraj już pytałam o Brassy i Macówka polecała, chociaż boję się, że dla mnie będzie za żółty.
No to podpytaj na pomyslu wykorzystania Brassy Bo mnie się nei chce tam leźć, scc mi bardziej po drodze
A która polecała Brassy?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Corii Blue Peep a od kilku dni noszę Royal W i jest
Dziękuję
RW wymiata
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 15:40   #1904
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corri, jak Ci się sprawdza ten puder prasowany UD? Robi płaski macik czy raczej satynka? Zastanawiam się, czy kupić go, a może prasowanego PREPa z MAC
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 16:01   #1905
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Corri, jak Ci się sprawdza ten puder prasowany UD? Robi płaski macik czy raczej satynka? Zastanawiam się, czy kupić go, a może prasowanego PREPa z MAC
Dobrze sie sprawdza, lepiej niz macowy biały. Problem w tym, ze bardzo szybko sie zuzywa
Mat jest, ale nie taki płaski, satyna tez nie tak do konca. Nie wiem jak to okreslic, ale ani satynowy ani tępy, a swoje robi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:29   #1906
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A nie widziałam. Zaraz poszukam. Ciągle jestem w biegu i Wizaż mam z doskoku, do niczego ta aplikacja, że zdjęcia się nie wyświetlają

Ten krem CC z filtrem, w białym opakowaniu, jest super. Kupię go, jak zorganizuję kasę Przetrwał całkiem nieźle nawet rower w upale i potem siłownię, a ledwo żyję, jak stamtąd wychodzę Mam próbkę extra light i wcale nie jest aż tak jasny, ale do opalonej cery da radę.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------


A on taki złoty żółty, czy złoty miedziany? Mam kredkę MUFE Aqua eyes (swoją drogą, rewelacja, przetrwa wszystko) w takim złoto-miedzianym kolorze i niby mi pasuje, ale niezbyt lubię takie cieplaki. Kusicie tym Brassy, ciekawe, jak by wyglądał jako cień na całej powiece, wtedy to już dopiero przepych
Macałam Tint z serii Lightfull C z filtrem i extra light za ciemny dla mnie.
Jak dla mnie to Brassy nie jest na pewno miedziany, ale to też nie takie ładne delikatne złoto, na jakie liczyłam, tylko hmm... mosiądz? Coś takiego w każdym razie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to podpytaj na pomyslu wykorzystania Brassy Bo mnie się nei chce tam leźć, scc mi bardziej po drodze
A która polecała Brassy?
Wróciłam z testowania. Dobrze, że nie kupiłam w ciemno, bo to kolor zupełnie nie dla mnie. Jakoś niezdrowo w nim wyglądałam
Ogólnie to Macówki polecały Brassy jako cień kremowy, do podkreślenia dolnej powieki albo klasycznie jako liner.
Jakościowo jest całkiem niezły, dobrze kryje. Podoba mi się takie metaliczne wykończenie, tylko szkoda, że kolor nie ten.

Przy okazji oglądałam też Deliciously rich, ale to też nie to.

Dotarły do mnie za to zakupy z D. Mam już Matte bronze i 211. Potestuję pędzel, ale kurczę... wygląda na trochę krzywo przycięty. Niewiele, ale przy tak małym pędzlu może robić różnicę. W każdym razie sprawdzę jutro.
125 też wysłany, mam nadzieję, że jutro będzie już u mnie (oby bez skaz!).
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:35   #1907
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Znowu?!

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



Dziekuję
Ale wyprowadzić Cie musze z błedu, otóz sa tusze w których nawet moje rzęsy wygladaja słabiutko bardzo
Ja chyba lubię z nimi gadać po prostu, ale ich wiedza równa się zero, albo raczej powiem, że swoją wiedzę przekazują w taki sposób, że myślisz, że wszystko będzie dobre i super się sprawdzi...

Zgadzam się co do tych tuszy, ja mam dość długie rzęsy naturalnie, ale jeszcze teraz podrasowane odżywką i też są takie tusze, które mi nie leżą wcale. Jaki ostatni źle wspominasz?

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no jasne
tylko tak mówię. Tylko dla mnie to jakby o Face&Body napisali, że jest matujący mi się wydaje, że stopień krycia nie ma się za bardzo jednak do typu cery.. Mogą być sucharki, które mają sporo do zakrycia i są też podkłady, które im powinny przypasować. Ja tam jednak pozostaję fanką tradcyjnego pro longa ale jeśli ten nowy Cię kusi to po prostu najlepiej wypróbować. Ja się cieszę, że wzięłam odlewkę bo już już go miałam kupić... ale coś mnie powstrzymało. Uf.
Kurcze, tak mnie przestrzegacie, że faktycznie w ciemno nie kupię raczej (bo u mnie tylko taka opcja wchodzi w grę), dzisiaj dostałam moje próbeczki Sculpta i Face&Body, zobaczymy, jak one się spiszą Następnym razem poproszę tatę, żeby mi wysłał Pro Longa tego normalnego i nowego, tylko muszę trochę odczekać, bo tydzień temu prosiłam go o dwie inne próbki, panie w tym MACu już do niego pewnie na "ty" mówią
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:46   #1908
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja chyba lubię z nimi gadać po prostu, ale ich wiedza równa się zero, albo raczej powiem, że swoją wiedzę przekazują w taki sposób, że myślisz, że wszystko będzie dobre i super się sprawdzi...

Zgadzam się co do tych tuszy, ja mam dość długie rzęsy naturalnie, ale jeszcze teraz podrasowane odżywką i też są takie tusze, które mi nie leżą wcale. Jaki ostatni źle wspominasz?
Ale oni mają maja tak gadać własnie zeby skłonic w ten sposób do zakupu

A wiesz, dawno nie miałam lipnego tuszu, bo unikam takich Dzisiaj Pan w Sephorze bardzo zachwalał nową amscare Lancoma, ze nadaje objetosci, podkreca. Niespecjalnie sie lubie z tuszami tej firmy, ale chyba sie przy okazji skusze Chciałam w sumie nową odsłone klasycznego Effect Faux Cilss ysl po reformulacji, ale jak kupie oba to nci sie nei stanie Jednak jak Pana przycisnełam pytaniem który tusz daje spektakularniejsze efekty, to poddał sie i powiedział ze ysl

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wróciłam z testowania. Dobrze, że nie kupiłam w ciemno, bo to kolor zupełnie nie dla mnie. Jakoś niezdrowo w nim wyglądałam
Ogólnie to Macówki polecały Brassy jako cień kremowy, do podkreślenia dolnej powieki albo klasycznie jako liner.
Jakościowo jest całkiem niezły, dobrze kryje. Podoba mi się takie metaliczne wykończenie, tylko szkoda, że kolor nie ten.

Przy okazji oglądałam też Deliciously rich, ale to też nie to.

Dotarły do mnie za to zakupy z D. Mam już Matte bronze i 211. Potestuję pędzel, ale kurczę... wygląda na trochę krzywo przycięty. Niewiele, ale przy tak małym pędzlu może robić różnicę. W każdym razie sprawdzę jutro.
125 też wysłany, mam nadzieję, że jutro będzie już u mnie (oby bez skaz!).
No Brassy to taki kolor, ze nie każdemu będzie pasował.
Czyli nic odkrywczego nie powiedziały No własnie na dolną powiekę mi najlepiej pasuje jakos
Ale chetnie sprawdzę tez na całej powiece

No mówilam, ze mi Deliciously Rich cos nei spasował

Ale 211 jest oglnie inaczej sciety niz klasyczne pedzelki. No chyab, ze Twojemy wystaja jakies włosy pojedyncze?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 21:02   #1909
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale oni mają maja tak gadać własnie zeby skłonic w ten sposób do zakupu

A wiesz, dawno nie miałam lipnego tuszu, bo unikam takich Dzisiaj Pan w Sephorze bardzo zachwalał nową amscare Lancoma, ze nadaje objetosci, podkreca. Niespecjalnie sie lubie z tuszami tej firmy, ale chyba sie przy okazji skusze Chciałam w sumie nową odsłone klasycznego Effect Faux Cilss ysl po reformulacji, ale jak kupie oba to nci sie nei stanie Jednak jak Pana przycisnełam pytaniem który tusz daje spektakularniejsze efekty, to poddał sie i powiedział ze ysl

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------



No Brassy to taki kolor, ze nie każdemu będzie pasował.
Czyli nic odkrywczego nie powiedziały No własnie na dolną powiekę mi najlepiej pasuje jakos
Ale chetnie sprawdzę tez na całej powiece

No mówilam, ze mi Deliciously Rich cos nei spasował

Ale 211 jest oglnie inaczej sciety niz klasyczne pedzelki. No chyab, ze Twojemy wystaja jakies włosy pojedyncze?
Mam miniaturę YSL, ale na razie czeka Skoro taki dobry, to wypróbuję jak tylko skończy mi się obecny.

211 wygląda jakby kilka włosków z płaskiej strony było lekko ugryzionych Nie wygląda tak idealnie, jak np. TEN, ale mam nadzieję, że to nie będzie mi przeszkadzać przy robieniu kreski.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 21:05   #1910
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam miniaturę YSL, ale na razie czeka Skoro taki dobry, to wypróbuję jak tylko skończy mi się obecny.

211 wygląda jakby kilka włosków z płaskiej strony było lekko ugryzionych Nie tak, jak np. TEN, ale mam nadzieję, że to nie będzie mi przeszkadzać przy robieniu kreski.
Ja swego czasu, jak zaczynałam przygode z górna półką, to mialam chyba z 5 opakwoań ysl efc - kochałam go, ale potem zaczełam inne tetsowac, uzywac i do dzisiaj tak mi zostało. Ale w miedzyczasie mialam jeden ysl i jakos mi już tyłka nie urwał, ale znowu zatesknilam za nim. Pewno wezmę go za bon urodzinowy kiedys

Hmmm, nie wiem, mnie odstające nierówne włoski w pędzelku przeszkadzaja, mialam taki jeden i wywaliłam, bo źle sie nim malowało. Pędzelki do linera wole kupowac stacjonarnie i wybrac bez skaz - tak ostatnio kupowałam 209 - macóweczka pomagała mi wybrac najlepszy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 21:22   #1911
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm, nie wiem, mnie odstające nierówne włoski w pędzelku przeszkadzaja, mialam taki jeden i wywaliłam, bo źle sie nim malowało. Pędzelki do linera wole kupowac stacjonarnie i wybrac bez skaz - tak ostatnio kupowałam 209 - macóweczka pomagała mi wybrac najlepszy.
To może go zwrócę i w Macu wybiorę taki, jak trzeba... Ech, powinni mieć lepszą kontrolę jakości. Myślisz, że 209 jest lepszy niż 211?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 21:30   #1912
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To może go zwrócę i w Macu wybiorę taki, jak trzeba... Ech, powinni mieć lepszą kontrolę jakości. Myślisz, że 209 jest lepszy niż 211?
Zrób tak Po co masz wydawac kase na cos, co nie jest do konca dobrze zrobione i może potem przeszkadzać
Niestety, w dzisiejszych czasach króluje masówka i bylejakosc

Wszystko zalezy jakie kreski preferujesz i jak sobie radzisz z pędzelkami.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 21:56   #1913
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zrób tak Po co masz wydawac kase na cos, co nie jest do konca dobrze zrobione i może potem przeszkadzać
Niestety, w dzisiejszych czasach króluje masówka i bylejakosc

Wszystko zalezy jakie kreski preferujesz i jak sobie radzisz z pędzelkami.
Radzę sobie całkiem nieźle, przynajmniej nie gorzej niż Macówka, która mnie dziś malowała Brassy Niespecjalnie przepadam za skośnymi pędzlami, ale takiego bardzo cienkiego jak 210 też nie chcę, dlatego zastanawiałam się nad 209 i 211. Kształt Inglota 32T mi odpowiada, tylko tamten jest bardziej spłaszczony.

Zgłosiłam zwrot. Teraz boję się klikać 128 w D., chociaż mam fajne gratisy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 22:22   #1914
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Radzę sobie całkiem nieźle, przynajmniej nie gorzej niż Macówka, która mnie dziś malowała Brassy Niespecjalnie przepadam za skośnymi pędzlami, ale takiego bardzo cienkiego jak 210 też nie chcę, dlatego zastanawiałam się nad 209 i 211. Kształt Inglota 32T mi odpowiada, tylko tamten jest bardziej spłaszczony.

Zgłosiłam zwrot. Teraz boję się klikać 128 w D., chociaż mam fajne gratisy
Jak dobrze Ci idzie to w sumie obojętne. 209 jest jednak precyzyjniejszy.

Te do twarzy mozna spokojnie online, bo tam pare nierównych włosow nie ma znaczenia. Ja dooczne w sklepie biore, a przynajmniej te, w ktorych precyzyjnie przycięcie włosów pędzla ma znacznie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 22:56   #1915
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak dobrze Ci idzie to w sumie obojętne. 209 jest jednak precyzyjniejszy.

Te do twarzy mozna spokojnie online, bo tam pare nierównych włosow nie ma znaczenia. Ja dooczne w sklepie biore, a przynajmniej te, w ktorych precyzyjnie przycięcie włosów pędzla ma znacznie
Popytam Macówki jeszcze, który mi polecą. Dziś kreskę miałam robioną 209

Mam nadzieję, że split fibre nie spierniczą i nie będę miała 3 razy większej strony naturalnej od syntetycznej
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 00:09   #1916
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Na dobranoc w końcu kliknęłam pędzel 125
Ale się cieszę
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 08:48   #1917
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale oni mają maja tak gadać własnie zeby skłonic w ten sposób do zakupu

A wiesz, dawno nie miałam lipnego tuszu, bo unikam takich Dzisiaj Pan w Sephorze bardzo zachwalał nową amscare Lancoma, ze nadaje objetosci, podkreca. Niespecjalnie sie lubie z tuszami tej firmy, ale chyba sie przy okazji skusze Chciałam w sumie nową odsłone klasycznego Effect Faux Cilss ysl po reformulacji, ale jak kupie oba to nci sie nei stanie Jednak jak Pana przycisnełam pytaniem który tusz daje spektakularniejsze efekty, to poddał sie i powiedział ze ysl
Wiem, że mają tak gadać, ale w ten sposób nie jestem w stanie dowiedzieć się niczego pożytecznego ani przydatnego, bo wszystko dla nich jest och i ach i super klawe
A wiesz, że ja nigdy nie miałam tuszu z Lancome? Ale jakoś tak nie przepadam za tymi kosmetykami, razem z moją koleżanką jakiś dłuższy czas temu poszłyśmy do stoiska Lancome w naszym Debenhamsie babka zachwalała pod niebiosa ten tusz taki w bulbiastym opakowaniu - Grandiosa, czy jak on tam ma. No wszystko pięknie, ale zapytałyśmy ją, co ona ma na rzęsach, a ona na to, że właśnie ten tusz. Spoko, tylko że rzęsy poklejone, a pod oczami osypany tusz, to nie zachęca do zakupu
Ja z YSL też nie miałam tuszu, ale nie wiem, na jaki miałabym się zdecydować na początek, żeby dał mi spektakularny efekt
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 09:09   #1918
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no jasne
tylko tak mówię. Tylko dla mnie to jakby o Face&Body napisali, że jest matujący mi się wydaje, że stopień krycia nie ma się za bardzo jednak do typu cery.. Mogą być sucharki, które mają sporo do zakrycia i są też podkłady, które im powinny przypasować. Ja tam jednak pozostaję fanką tradcyjnego pro longa ale jeśli ten nowy Cię kusi to po prostu najlepiej wypróbować. Ja się cieszę, że wzięłam odlewkę bo już już go miałam kupić... ale coś mnie powstrzymało. Uf.
F&B faktycznie płaski mat

Dziewczyny, zamówiłam sobie ten Lightful C tint coś tam w odcieniu light plus, bo czytałam na necie, że są dosyć ciemne. Ja jestem gdzieś między F&B C3 a N2 (chyba). Tzn C3 jest odpowiednio ciemne, ale trochę zbyt pomarańczowe. Z Mineralize mam NC25 i jest trochę za jasne i lekko żółte obecnie, ale w sumie może być. Pewnie jestem w rzeczywistości czymś pomiędzy NC a NW.
Zastanawiam się czy się light plus wtopi czy powinnam była pójść w medium plus (medium jest opisane jako ciepłe więc byłabym pomarańczowa). Ale to medium plus jakieś okropnie ciemne jest, na poziomie NC42 więc bez przesady
Poza tym jakie to daje wykończenie i efekty? Jesteście zadowolone?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:01   #1919
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Na dobranoc w końcu kliknęłam pędzel 125
Ale się cieszę


Kurczę, dziś mam CYY na ustach i sama nie wiem, ale chyba mi tak super nie pasuje jednak Lepiej mi w ciemniejszych różach, jak np. Miley.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 10:19   #1920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kurcze, zeby to szlag, wygenerowałam sobie kosztowną potrzebę znowu

A tak w tamcie macowym, to uzylam dzisiaj Brassy na cała powiekę z ciemnym brazowym cieniem i jest super, aczkolwiek z ciemnym cieniem do kotleta zrobił sie w sumie miedziany
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.