Co ona mi zrobiła!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-24, 20:05   #1
gota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 17

Co ona mi zrobiła!!!!!


Witam. Poszłam wczoraj do fryzjera (jean luis david), mówię kobiecie, że chcę aby podcięła mi końcówki i trochę wycieniowała przód. Zaznaczyłam to dokładnie, ponieważ z pół roku temu miałam wycieniowane i po wyjściu od fryzjera było ok, ale później się puszyły i sterczały. No i co? Wycięła mi tak, że rany!!! podczas obcinania, jeszcze raz mówiłam czego oczekuję, ale ona zrobiła swoje i teraz mam część włosów do ramion a te przy górze są na wysokość ucha, więc ogólnie jak zebrałam w kucyk to jest o połowę cieńszy itd. I co teraz? czy zostało mi tylko czekanie aż odrosna? (jak szybko rosną włosy?)Czy są jakieś kosmetyki pobudzające wzrost? Albo jak je pielęgnować, żeby tak nie sterczały? Zaznaczam, że mam włosy mieszane. Pozdrawiam serdecznie.
Ps. Czy na fryzjerki trzeba się wydzierać żeby zrozumiały o co chodzi? te z jean luis david tną chyba na tą samą modłę i tyle
gota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 20:12   #2
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

Nie pierwszy raz slysze taka opinie o JLD, tzn.: fryzjerzy tna wedlug katalogu, czyli dostajesz taka fryzure jak na danym zdjeciu, obojetnie czy Ci pasuje czy nie

Niestety, nic nie przyspieszy wzrostu wloskow. Pozostaje Ci czekac i zbierac wlosy w kucyk. I poszukaj lepszego fryzjera...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 21:28   #3
gota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 17
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

Tak też myslałam. Trudno, czas leczy rany. Ale uważajcie na te salony. Ładnie się reklamują i chyba nic poza tym. To, że nazwa jest w innym języku i , że mają tyle punktów "obsługi klienta", nie oznacza dobrej jakości....Niestety
gota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 21:50   #4
kumiko
Raczkowanie
 
Avatar kumiko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 71
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

Ja natomiast słyszałam, że w JLD fryzjer musi ostrzyc określoną liczbę głów w danym czasie, nieważne czy zrobi to dobrze czy kiepsko. Poza tym już wiele moich koleżanek się przejechało na ich salonie w Gdańsku.
kumiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 21:53   #5
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

podobno WAX przyspiesza porost włosków. takie opinie słyszałam, u siebie nie zaobserwowałam bo w ogóle moje rosną bardzoo szybko. ale może warto spróbować(włoski są po wax'ie fajne, więc nie zaszkodzi a mnoże pomoże). współczuję, bo wiem co to znaczy-niezadowolenie, złośc, chęc zabicia fryzjerki pzdr
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 18:33   #6
gota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 17
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

Kochane,
wiem, ze pewnie poruszany był nie taz temat tej odżywki wax,ale mam pytanko - czy kupuje się ją w aptece i czy są różne rodzaje, do określonego typu włosów?
Ps. Przejeżdzałam dzisiaj znowu koło JLD i myślałam, że wysiądę z tramwaju i pójdę op..yć tą fryzjerkę, tak mi jakoś ta złość nie chce przejść. Pewnie dlatego, że pierwszy raz w życiu udało mi się zapuścić kudełki a tu taka kicha
gota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 18:45   #7
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

to sie nazywa cienowanie zalezy co powiedzialałas jesli powiedzialas ze cieniowanie nacałej długosci to nie rozumiem zdziwienia ja tez strzyglam sie jaen lois davida to ile i nazwisko fryzjetra tak aropo jestem zachwycona mnie cioł facet nie wiem gdzie ty ale ja byłam w salonie w tesco na wielickiej uwielbiam go co chwile pytał czy dobrze tnie czy taka długosc czy troszke bardziej czy przedzialek z dobrej strony jestem tam stała klientka im nie wiem po co chodzi
do salony gdzie za strzyzenie bieze 60zł a ty chcialas
tylko koncóweczki i ja mam 20% znizki bo mnie tam lubia
JEAN LOIS DAVIS ROLEZ ps ma tylko 14 latek wiec cie nie rozumem
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-25, 18:58   #8
gota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 17
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

To, że salon tak czy inaczej się nazywa w zasadzie nie ma większego znaczenia. Owszem fryzjeży z tych znanych są szkoleni dużo częściej i znają nowe trendy ale bywa tak, ze jak ktoś nie ma smykałki to i tak dobrze mu nie wyjdzie. W salonie w którym byłam (na Póławskiej)jest dużo fryzjerów i chodzą na różne zmiany a, że akurat trafiłam na jakąś nierozumną to mam efekt (zaznaczam, że byłam tam już nie pierwszy raz i wcześniej byłam zadowolona). Wyraźnie powiedziałam czego chcę ale pani była zbyt nadgorliwa - skoro delikatne wycieniowanie z przodu przerodziło się w wycieniowanie na całej głowie.
gota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 19:25   #9
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

Hej, Waxa kupisz w aptece.
Są dwa rodzaje - do włosów blond i do ciemnych.

pozdrawiam
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 22:13   #10
gota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 17
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

Dziękuję Fronka za informację. Jutro kupię i mam nadzieję, że to mi pomoże. Buziaki
gota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 09:46   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Re: Co ona mi zrobiła!!!!!

Ktos mi tutak kiedys poradzil, ze Seboradin przyspiesza wzrost wlosow. Jest na KWC - sprawdz. Ja sama nie stosowalam
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.