nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 14:58   #2401
joamie
Raczkowanie
 
Avatar joamie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja dzis chcialam zobaczyc kolory na zywo ale niestety w zadnej drogerii ich nie było, jak był revlon to tylko jasny wiec chyba znowu zamowie w ciemno
joamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 16:13   #2402
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja uważam że niejest za ciemny ten podkład dla opalonej twarzy jak dla mnie w sam raz w wcale mi sie nie odznacza od szyji
wiec ale moze inne kobietki wypowiedzą się w tej kwesti byscie mialy pewnosc czy to dobry wybór

alw a moze wybierz sie do jakies drogerii i spr.kolor bys trafila z wyborem bo zeby niebylo ze namówiłam
No wlasnie bylam w Naturze ale byl tam tylko sand beige i buff a zapytalam czy jeszcze beda mieli i nne kolorki,to mi powiedziano,ze to koncowka i polecono mi podklad Gosh,ale ja chyba zaryzykuje i kupie ten golden, a jesli bedzie za jasny to zawsze mozna przyciemnic,no a cos mi sie zaczela bledsza skora podobac wiec chyba spastuje z opalaniem i lepiej jasniejszy kupic,bo na to zawsze mozna jeszcze polozyc jakis bronzer,np.Ziemie Lavertu i bedzie ok,tak wiec dzieki i na pewno nie bede miala do nikogo zalu,ze mnie namowil
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 17:57   #2403
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hmm chyba zdecyduje sie na sand beige jednak a czy używała któraś z Was pędzel do podkładu z Douglasa? bo się na niego czaję i nie wiem czy warto :p niby ma 3 pozytywne opinie w KWC, ale no nie wiem, co o tym myslec^^
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:42   #2404
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
No wlasnie bylam w Naturze ale byl tam tylko sand beige i buff a zapytalam czy jeszcze beda mieli i nne kolorki,to mi powiedziano,ze to koncowka i polecono mi podklad Gosh,ale ja chyba zaryzykuje i kupie ten golden, a jesli bedzie za jasny to zawsze mozna przyciemnic,no a cos mi sie zaczela bledsza skora podobac wiec chyba spastuje z opalaniem i lepiej jasniejszy kupic,bo na to zawsze mozna jeszcze polozyc jakis bronzer,np.Ziemie Lavertu i bedzie ok,tak wiec dzieki i na pewno nie bede miala do nikogo zalu,ze mnie namowil
czekam na relacje

pannaporanna niestety nieuzywałam pedzla ale z tego co obiło mi sie o uszy to najlepiej rączkami bo jednak na pedzlu zostaje sporo podkładu no ale to moje zdanie
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...

Edytowane przez Jessiczka
Czas edycji: 2009-07-28 o 19:44
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:08   #2405
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja napisalam jeszcze do sprzedawcy z allegro z zapytaniem o odcien golden beige i mi odpisal,ze jest to raczej jasny kolorek,natomiast do opalonej buzki najczesciej sprzedaje kolorek natural tan,z tym,ze on twierdzi iz ten odcien ma w sobie zbyt duzo zoltego pigmentu i polecil mi odcien true beige,gdyz to taki czysty lekko opalizujacy bezyk,bez domieszki zolci i rozu,wiec juz zglupialam
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:38   #2406
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
A ja napisalam jeszcze do sprzedawcy z allegro z zapytaniem o odcien golden beige i mi odpisal,ze jest to raczej jasny kolorek,natomiast do opalonej buzki najczesciej sprzedaje kolorek natural tan,z tym,ze on twierdzi iz ten odcien ma w sobie zbyt duzo zoltego pigmentu i polecil mi odcien true beige,gdyz to taki czysty lekko opalizujacy bezyk,bez domieszki zolci i rozu,wiec juz zglupialam
no to niewiem alw patrząc na str.revlon i ujrzawszy ten odcien true beige to nieładny jak dla mnie a moze warm gold
moze ktos sie wypowie ???
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:40   #2407
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No mnie tez nie bardzo na tej stronie sie kolor podoba,kurcze a tak chce juz miec ten podkad,tylko jak trafic na odpowiedni odcien
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 18:41   #2408
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
A ja napisalam jeszcze do sprzedawcy z allegro z zapytaniem o odcien golden beige i mi odpisal,ze jest to raczej jasny kolorek,natomiast do opalonej buzki najczesciej sprzedaje kolorek natural tan,z tym,ze on twierdzi iz ten odcien ma w sobie zbyt duzo zoltego pigmentu i polecil mi odcien true beige,gdyz to taki czysty lekko opalizujacy bezyk,bez domieszki zolci i rozu,wiec juz zglupialam
Widzę, że masz ten sam problem co ja W tej chwili wykańczam mojego Max Factora, ale przymierzam się do kupna Revlona i od jakiegoś czasu rozglądam się za odcieniem na lato i przy okazji na zimę też Jedna z Wizażanek poleciła mi odcień Golden Beige (300) lub Warm golden (310). Oba podobno mają ładny ciepły odcień z domieszką żółci i nie są bardzo ciemne.
A pojęcie jasny/ciemny jest bardzo względne. Dziewczyna, która poleciła mi te odcienie pisała, że golden beige używa przez cały rok, natomiast warm golden - latem. Z kolei wiele z Was pisze, że odcienie zaczynające się od numeru 300, to już odcienie ciemne
Sama więc też mam już mętlik w głowie

Co do tych już ciemniejszych, to wydaje mi się, że natural tan (330) jest ok, no i rich tan (350) ma ładny odcień, ale chyba bardzo ciemny jest

Wybrałam się ostatnio do sklepu, żeby przekonać się na własne oczy, a tam jak na złość tylko te najjaśniejsze i najciemniejsze były

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
no to niewiem alw patrząc na str.revlon i ujrzawszy ten odcien true beige to nieładny jak dla mnie a moze warm gold
moze ktos sie wypowie ???
True beige wg mnie również nie jest ładny. Ja tam widzę jednak domieszkę różu.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:04   #2409
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no to kurcze który by sie nadał na lato jak nie golden to chyba skłaniałabym sie ku warm aczkolwiek metlik mam sama
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:15   #2410
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wklejam jeszcze dokładne słowa jednej z Wizażanek:
Odcień 310 jest moim zdaniem idealny dla osób o średniej karnacji, na lato do średnio opalonej buzi- nie jest ciemny- to taki ładny ciepły odcień. 300 minimalnie jaśniejsza używam jej cały rok.

I jeszcze zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon od 300.jpg (64,8 KB, 201 załadowań)
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 07:34   #2411
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wam kochane,jesli twierdzicie,ze warm jest to kolorek do sredniej karnacji to dzis go zamowie,chyba,ze w ostatniej chwili zdecyduje sie na natural tan, a pozniej bede zalowac,ze Was nie posluchalam
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 09:34   #2412
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Wam kochane,jesli twierdzicie,ze warm jest to kolorek do sredniej karnacji to dzis go zamowie,chyba,ze w ostatniej chwili zdecyduje sie na natural tan, a pozniej bede zalowac,ze Was nie posluchalam
alw, nie kuś tym natural tan, bo ja jeszcze do niedawna byłam pewna, że zamówię odcień golden beige, a juz teraz skłaniam się do warm golden. Nie chcę mysleć, co będzie dalej
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:48   #2413
sin_city
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Podkład Revlon Colorstay

Aktualnie uzywam podkładu lirene citty matt (odcień beżowy 209)
Potrzebuję podkładu do zadań specjalnych i pomyślałam o Revlonie Color Stay. Który odcień będzie odpowiedni? Niestety nie mam możliwości udania sie do dregerii :/ Nie chcę żądnego o różowym zabarwieniu żeby nie wyglądać na świnkę pigi...

Mam ten podkład: http://img21.imageshack.us/img21/727...matt207gw4.jpg
sin_city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:39   #2414
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

co za kusicielki no to i ja tez jestem za warm badz natural tan hmm jak alw och och co by tu wybrac hm a moze jeszcze jakis inny hehe
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:15   #2415
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, ja w tej chwili kończę Max Factora LP odcień 105, w Revlonie szukam podobnego odcienia na lato.
Napisałam dziś do jednego sprzedawcy z Allegro z prośbą o porównanie kolorów. Pani co prawda nie miała tych odcieni (300, 310 i wyżej), ale napisała, że z tych, które posiada o podobnym pigmencie jest fresh beige (250), ale jest on ciemniejszy od MF 105. W takim razie te powyżej 300 muszą być bardzo ciemne
Teraz to już mam kompletny mętlik w głowie
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 07:26   #2416
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w tej chwili kończę Max Factora LP odcień 105, w Revlonie szukam podobnego odcienia na lato.
Napisałam dziś do jednego sprzedawcy z Allegro z prośbą o porównanie kolorów. Pani co prawda nie miała tych odcieni (300, 310 i wyżej), ale napisała, że z tych, które posiada o podobnym pigmencie jest fresh beige (250), ale jest on ciemniejszy od MF 105. W takim razie te powyżej 300 muszą być bardzo ciemne
Teraz to już mam kompletny mętlik w głowie
No ja tez kompletnie nie wiem,ktory wybrac,mialam wczoraj zamawiac i jednak nic z tego nie wyszlo.A jesli chodzi o odcien fresh beige to nawet nie bralam go pod uwage,ja najbardziej sklaniam sie ku dwom odcieniom albo ten warm beige albo natural tan,no a jesli beda naprawde za ciemne to zakupie druga buteleczke z jakim jasniutkim odcieniem i bede mieszac,no chyba ze jakosc podkladu mi nie przypasuje.W tej chwili mam Max Factora 109 i jestem bardzo zadowolona i z odcienia i z jakosci, no moglby troche bardziej matowic i mam nadzieje wlasnie,ze Revlon bedzie jeszcze lepszy.
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:37   #2417
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja też mam problem z zamówieniem...od kilku wertuję allegro, ale nie mogę się zdecydować, który wybrać kolor. Nawet nie wiem, który wybrać pod względem cery, ale raczej zdecyduję się na mieszaną. Gorzej w wyborem kolorku
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:59   #2418
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z zamówieniem...od kilku wertuję allegro, ale nie mogę się zdecydować, który wybrać kolor. Nawet nie wiem, który wybrać pod względem cery, ale raczej zdecyduję się na mieszaną. Gorzej w wyborem kolorku
No to tak jak ja,chcialabym juz miec to z glowy i trafic idealnie z wyborem odcienia
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 16:35   #2419
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
No ja tez kompletnie nie wiem,ktory wybrac,mialam wczoraj zamawiac i jednak nic z tego nie wyszlo.A jesli chodzi o odcien fresh beige to nawet nie bralam go pod uwage,ja najbardziej sklaniam sie ku dwom odcieniom albo ten warm beige albo natural tan,no a jesli beda naprawde za ciemne to zakupie druga buteleczke z jakim jasniutkim odcieniem i bede mieszac,no chyba ze jakosc podkladu mi nie przypasuje.W tej chwili mam Max Factora 109 i jestem bardzo zadowolona i z odcienia i z jakosci, no moglby troche bardziej matowic i mam nadzieje wlasnie,ze Revlon bedzie jeszcze lepszy.
Ja odcienia fresh beige też nie brałam pod uwagę, bo dziewczyny pisały, że na twarzy różowy jest, w sklepie wydawał mi się raczej żółty
Wydaje mi sie, że skoro teraz używasz MF 109, to możesz spokojnie któryś z wybranych zamówić A ja dalej nie wiem, co zrobić Może jednak ten golden beige...
Co do jakości, ja z MF LP też jestem zadowolona, rzeczywiście mógłby na dłużej matowić, no i w ogóle się nie ścierać , ale skoro Dziewczyny tak zachwalają Revlona, to grzech nie wypróbować
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 17:07   #2420
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

eh wzięłam pare próbek z douglasa i tak: sand beige ździebko za jasny, natural beige i fresh beige świnkowe takie i wyglądałam w nich nieładnie, chciałam przetestować golden beige ale w żadnym douglasie we wrocku nie było obawiam sie, ze byłby za ciemny dla mnie... chyba zostaje mi kupic sand beige i golden beige i mieszac, bo chyba oba nie wpadaja w roz a miedzy nimi to mi sie wydaje że są same w róż wpadające

Edytowane przez pannaporanna
Czas edycji: 2009-07-31 o 17:08
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 17:23   #2421
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Podkład Revlon Colorstay


Wyszukiwarka.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:42   #2422
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam fresh beige i to prawda na twarzy różowieje, a u mnie to raczej nie wskazane, bo sama w sobie na codzień mam różowiutką twarz.
Szukam odpowiedniego odcienia na lato, za tydzień mam weselę, więc czas mnie nagli. Buzie mam już ładnie opaloną. Odcień nie może wpadć w róż, to napewno.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 10:30   #2423
joamie
Raczkowanie
 
Avatar joamie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja zamówiłam w koncu golden beige, i powiem wam, ze wcale nie jest ciemny, od sand beige rózni sie minimalnie, myslalam ze bedzie ciemniejszy
joamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 11:20   #2424
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez joamie Pokaż wiadomość
ja zamówiłam w koncu golden beige, i powiem wam, ze wcale nie jest ciemny, od sand beige rózni sie minimalnie, myslalam ze bedzie ciemniejszy
No a jestes zadowolona czy zalujesz,ze jednak wzielas ten golden.Ja jeszcze nie zamowilam bo dalej nie wiem,ktory wybrac, warm golden czy natural tan
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:48   #2425
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez joamie Pokaż wiadomość
ja zamówiłam w koncu golden beige, i powiem wam, ze wcale nie jest ciemny, od sand beige rózni sie minimalnie, myslalam ze bedzie ciemniejszy
Minimalnie? To ja chyba jednak zamówię warm golden. Joamie, a jaką masz normalnie (tzn. nie opaloną) cerę? A teraz mocno jesteś opalona?

alw, widzę, że też jeszcze nie zdecydowałaś Ja już w końcu chyba w tym tygodniu zamówię...
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:21   #2426
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny naczytałam się bardzo dobrych opinii odnośnie podkładu revlon softflex colorstay.
Niestety mieszkam w małej mieścinie gdzie nie ma tego podkładu - chodzi mi to żeby gdzieś spróbować.
Mam cere mieszaną .Do tej pory używałam podkładów giordani gold oriflame kolor golden beige oraz teraz ostatnio loreal true match w7.szukam odpowiedniego podkładu= odcienia z revlon który mógłby być jeszczę odrobinę ciemniejszy od tych wyżej.czy ktos mi umie pomóc -??
Jeden sprzedawca mi zaproponował 350 lub 360....
Nie chce aby podkład wchodził w kolor różowy-wiecie o co chodzi.
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:40   #2427
Ala666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Pytanie do bladolicych. Uzywalam 110 ivory dla tlustej skory. Teraz chcialam wyprobowac formule dla skory suchej. Tylko mam wrazenie ze w wakacje przy takim mocnym kryciu ivory bedzie troche za jasny, i teraz pytanie czy buff nie bedzie juz za ciemny(probowalam na rece i nadal nie jestem przekonana)? Poza tym testery byly tylko do podkladow dla tlustej skory i nie wiem czy odcienie dla suchej sa identyczne?
Ala666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:09   #2428
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Zastanawiam sie czy nie zamowic najpierw probek z trzema odcieniami do porownania,bo kurcze naprawde ciezko mi na ktorys sie zdecydowac .Wyslalam dzis tez meila z zapytaniem o kolor TRUE BEIGE i dostalam odpowiedz,ze to sliczny kolorek bez domieszki rozowego,a na stronie Revlona ten kolor nie wyglada zachecajaco.Czy ktoras z Was moze widziala ten odcien na zywo
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:40   #2429
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy nie zamowic najpierw probek z trzema odcieniami do porownania,bo kurcze naprawde ciezko mi na ktorys sie zdecydowac .Wyslalam dzis tez meila z zapytaniem o kolor TRUE BEIGE i dostalam odpowiedz,ze to sliczny kolorek bez domieszki rozowego,a na stronie Revlona ten kolor nie wyglada zachecajaco.Czy ktoras z Was moze widziala ten odcien na zywo
Ja też chętnie zamówiłabym próbki, ale tych odcieni, które mnie interesują, niestety nie ma
Co do true beige, z tego co kojarzę, ktoś pisał na forum, że to jest dość ciemny odcień.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:20   #2430
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja mam takie pytanie do posiadaczek Revlona. Czy nie pogorszyła Wam się cera? Ja mam niemalże bezproblemową, tylko przed okresem pojawiają się niespodzianki i nie chciałabym tego zniszczyć. Pani w drogerii mówiła mi, że to podkład tylko na specjalne wyjścia i poleciła mi IsaDorę..
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.