Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 18:36   #2671
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ehhh Circusa już nie chcę. Że tak powiem: neeeeeext!
A co, sama mam cierpieć!?
Popieram
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:40   #2672
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ale za to jest pełny stand CC- łącznie z cieniami, rozświetlaczami itd.
Placki, nie żyjesz. Po coś mi pokazywała tę edycję p2
A tu ja popieram.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:43   #2673
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
to nie jest niestety korektor, tylko rozświetlacz pod oczy i to dość tandetny ... generalnie odradzam.
Czy ja jestem jedyną osobą, której on się podoba?
Pod oczy bym go nie użyła, to fakt, ale do kącików i pod łuk brwiowy jest moim zdaniem jak znalazł. Subtelny błysk i tafla to nie jest, rozświetlacz jest bardzo drobinkowy, ale brokatu też nie ma.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:04   #2674
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też ją mam i powiem Ci, że fajna jest, sasasa

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Nie, no coś Ty W końcu cień za 7zł to taniocha i mój portfel się tym razem nie rozpłakał Poza tym wypróbowałam na razie na dłoni, jeszcze przed zakupem, bo był tester i bardzo mi się spodobał. Taki kolor nałożony pacnięciem delikatnym w zewnętrznym kąciku i powyżej, odrobinę pod łuk brwiowy, pięknie odswieża i rewelacyjnie odmładza spojrzenie (chociaż mnie tej młodości to nie trzeba, bo mimo wieku potrafią mnie w sklepach o dowód pytać...).
Kupiłam też białą kredkę, tym razem z Kobo, bo wydała mi się najbardziej miękka i na tej kredce krewetka wymiata po prostu
No właśnie on jest piękny metodą pac pac mówiłam, że fajny? Mam go w końcu już od początku stycznia
Powiedz mi jeszcze jak używasz na kredkę - z bazą? Bez? Jakoś tego nie widzę, a czuję potrzebę, co więcej, dziś mi się kredka gr zrolowała i nie wiem cóż począć.
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Że ja? Ja dopiero zacznę kusić jak ją w swoje łapki dostanę
Ale sam fakt zakupu jest wielce kuszący
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:26   #2675
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Następna kusicielka (an)
Ja też ją polecam!

Nosiłam sobie dzisiaj cień i róż z MM - z różem muszę jeszcze pokombinować, bo za lekko nałożyłam (bałam się, że przesadzę, a spieszyłam się do pracy), więc nie bardzo go już widać, a w pracy marne oświetlenie do obserwacji jego zachowania ale cień trzyma się ładnie na bazie Kobo przez calutki dzień bez uszczerbku (no poza tym miejscem gdzie tarłam oko... :P) i wygląda naprawdę ślicznie lekko sobie miga i połyskuje, ale bardzo nienachalnie i nie musiałam się bawić w rozcieranie i blendowanie z rana, bo wystarczyło pacnąć pędzlem w dwóch różnych miejscach cienia i oko gotowe
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:32   #2676
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie lubię Was! Idę się zamknąć w sobie i wyrzucę kluczyk
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:42   #2677
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

EDIT: Się podwójnie dodało :P Net mi wariuje
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny

Edytowane przez karottkaa
Czas edycji: 2012-03-22 o 20:46
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 20:45   #2678
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

kurczę a mnie nic nie kręci z Essence już, z LE chyba coś ze mną nie tak
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:51   #2679
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość


No właśnie on jest piękny metodą pac pac mówiłam, że fajny? Mam go w końcu już od początku stycznia
Powiedz mi jeszcze jak używasz na kredkę - z bazą? Bez? Jakoś tego nie widzę, a czuję potrzebę, co więcej, dziś mi się kredka gr zrolowała i nie wiem cóż począć.

Ale sam fakt zakupu jest wielce kuszący
Wiesz co, jutro spróbuję to Ci wieczorem napiszę. Zazwyczaj bazę nakładam niezależnie od tego, co potem kładę na oko, kładę ją cienko i dokładnie wklepuję. Myślę, że jutro zrobię to samo, potem nałożę kredkę i popacam Krewetką.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:53   #2680
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Wiesz co, jutro spróbuję to Ci wieczorem napiszę. Zazwyczaj bazę nakładam niezależnie od tego, co potem kładę na oko, kładę ją cienko i dokładnie wklepuję. Myślę, że jutro zrobię to samo, potem nałożę kredkę i popacam Krewetką.
Oki, czekam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:07   #2681
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jedyną osobą, której on się podoba?
Pod oczy bym go nie użyła, to fakt, ale do kącików i pod łuk brwiowy jest moim zdaniem jak znalazł. Subtelny błysk i tafla to nie jest, rozświetlacz jest bardzo drobinkowy, ale brokatu też nie ma.
Ja jeszcze walczę ze sobą, bo jakoś sumienie mi nie pozwala przyznać racji takiemu drobiniastemu mazakowi, a jednak jak się tylko dotknie - wygląda ładnie. Tylko ręce precz od miejsca, gdzie jest - bo drobiny wędrują ...no ale do pracy i tak go nie użyję.

buahhot Ja obstawiam, że nas zamęczyli Circusem, bo mi się odechciało jak już ze 3 miesiące gdzie nie wejdę, to Circus w stadium pełnym, bądź rozkładu
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 21:20   #2682
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Myślę, że jutro zrobię to samo, potem nałożę kredkę i popacam Krewetką.
Ja tak mówię o moim kocie, jak mnie p a c a łapką o głaskanie
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:36   #2683
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja jeszcze walczę ze sobą, bo jakoś sumienie mi nie pozwala przyznać racji takiemu drobiniastemu mazakowi, a jednak jak się tylko dotknie - wygląda ładnie. Tylko ręce precz od miejsca, gdzie jest - bo drobiny wędrują ...no ale do pracy i tak go nie użyję.

buahhot Ja obstawiam, że nas zamęczyli Circusem, bo mi się odechciało jak już ze 3 miesiące gdzie nie wejdę, to Circus w stadium pełnym, bądź rozkładu
masz racje- juz przed swietami w grudniu pytalam o circus w douglasie, a teraz mamy prawie kwiecien! toz to 3miesiace...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:51   #2684
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Ja tak mówię o moim kocie, jak mnie p a c a łapką o głaskanie
Moja suczka też mnie tak paca
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 01:27   #2685
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

http://www.propertynews.pl/centra-ha...tura,8242.html
Natura się powiększy może nowe marki wprowadzą
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 06:30   #2686
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
http://www.propertynews.pl/centra-ha...tura,8242.html
Natura się powiększy może nowe marki wprowadzą
Ja czytałam, że może nawet ich właściciel kupi Schleckera. Mogłoby im się udać i mogliby nie zamykać tych przejętych Schlekerów tylko przejąć część ich produktów i wprowadzać do Natur.
Muszę przyznać, że kupiłam te 2 nudziaki i jestem pierwszy raz tak zadowolona z lakierów Essence, trzymają się aż 3-4 dni i ładnie kryją.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:55   #2687
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

u mnie w szlekerze czesc rzeczy essence jest po 1 euro.
wiem, ze sa cienie w kremie, lakiery i nie pamietam co jeszcze


a ja kupilam podojniaka essence i rozowa czesc ubostwiam - to najpiekniejszy roz jaki widzialam!!!!
klik klik
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:16   #2688
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jedyną osobą, której on się podoba?
Pod oczy bym go nie użyła, to fakt, ale do kącików i pod łuk brwiowy jest moim zdaniem jak znalazł. Subtelny błysk i tafla to nie jest, rozświetlacz jest bardzo drobinkowy, ale brokatu też nie ma.
jako alternatywne rozwiązanie dla tego produktu- tak, jest hmm dobry. ale wydaje mi się, że producentom zależało przede wszystkim na produkcie pod oczy. a do tego w mojej ocenie średnio się nadaje. wydaje mi się, że większość z nas posiada przynajmniej 1 kosmetyk, który świetnie nadaje się do rozświetlenia łuku brwiowego czy kącików, więc wydatek nawet tych 10 zł to zwykłe marnotrastwo w moim odczuciu. co prawda próbuje go w różnych proporcjach używać delikatnie pod oczy, szczególnie że zazwyczaj mam ciemny makijaż oczu, jednak na pewno nie zdecyduje się na zakup ponownie.


Korzystając z okazji- męczę Big Lashes (czarny) i po mega rozczarowaniu na samym początku, gdy był świerzy- daje teraz coraz lepsze rezultaty... i nie potrzebował tygodnia na zgęstnienie tylko troszeczkę więcej czasu więc jeśli ktoś jest mocno rozczarowany tym tuszem (jak ja na początku) to odstawcie go i wróćcie za jakiś czas daje fajny efekt- szczególnie na dolnych rzęsach.
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg



Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2012-03-23 o 13:19
TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:23   #2689
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja przetestowałam go raz i wrzuciłam na wymiankę, jeśli ktoś ma ochotę Niestety, ja wolę efekt wydłużenia, a Big "Laszes" pogrubia raczej, jednak na moich rzęsach lepiej wyglada mniejsze pogrubienie, a zdecydowanie intensywniejsze wydłuzenie.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 14:27   #2690
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
jako alternatywne rozwiązanie dla tego produktu- tak, jest hmm dobry. ale wydaje mi się, że producentom zależało przede wszystkim na produkcie pod oczy. a do tego w mojej ocenie średnio się nadaje. wydaje mi się, że większość z nas posiada przynajmniej 1 kosmetyk, który świetnie nadaje się do rozświetlenia łuku brwiowego czy kącików, więc wydatek nawet tych 10 zł to zwykłe marnotrastwo w moim odczuciu. co prawda próbuje go w różnych proporcjach używać delikatnie pod oczy, szczególnie że zazwyczaj mam ciemny makijaż oczu, jednak na pewno nie zdecyduje się na zakup ponownie.
No tak, z tym, że pod oczy się nie nadaje zgadzam się w 100% - ma za dużo drobinek, nie tak powinno wyglądać tego typu rozświetlenie. Z kolei samo to, że produkt nie nadaje się do bycia używanym zgodnie z przeznaczeniem jest dużą wadą, bo w końcu nie każdy czyta fora i blogi, żeby wiedzieć, że produkt jest kul ale do czego innego. W każdym razie IMHO do okolic oczu się świetnie nadaje i daje bardzo ładny efekt, więc określenia jak strasznie tandetny ten rozświetlacz jest są, w moim odczuciu , na wyrost.
Niemniej jednak fakt faktem, że gdybym kupiła ten produkt nastawiona na ładny rozświetlacz pod oczy to bym się zawiodła.
Co do tego, że większość z nas posiada coś do rozświetlania oka i wydatek 10 zł na ten kosmetyk to marnotrawstwo - to już moim zdaniem kwestia indywidualna, ja tam nie żałuję wydanych pieniędzy, a rozświetlaczy mam pierdyliard .

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Ok, ta dyskusja okazuje się być zupełnie bezsensowna jeśli wziąć pod uwagę to, że na rozświetlaczu napisane jest: "illuminating highlighter. Apply highlighter under eyebrow and to the inner corner of the eye".
Tak więc moim zdaniem ten produkt się bardzo dobrze sprawdza jeśli używa się go z jego przeznaczeniem.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:33   #2691
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Widzę, że zauwazony został krewetkowy cień. Dla posiadaczek: spróbujcie użyć go jako różu, jest pięęękny
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:35   #2692
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Widzę, że zauwazony został krewetkowy cień. Dla posiadaczek: spróbujcie użyć go jako różu, jest pięęękny
Został, został
Nie próbowałam - spróbuję, zaintrygowałaś mnie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:37   #2693
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ok, ta dyskusja okazuje się być zupełnie bezsensowna jeśli wziąć pod uwagę to, że na rozświetlaczu napisane jest: "illuminating highlighter. Apply highlighter under eyebrow and to the inner corner of the eye".
Tak więc moim zdaniem ten produkt się bardzo dobrze sprawdza jeśli używa się go z jego przeznaczeniem.
nawet tego nie widziałam byłam tak zajarana w drogerii, że w ogóle są nowości, że capnełam i nigdy nie czytałam co na nim pisze to zwracam honor temu produktowi.
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:41   #2694
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
nawet tego nie widziałam byłam tak zajarana w drogerii, że w ogóle są nowości, że capnełam i nigdy nie czytałam co na nim pisze to zwracam honor temu produktowi.
No ja sama tego nie widziałam, dopóki się właśnie nim nie pomalowałam i mnie nie tknęło, żeby zrobić sobie chwilkę przerwy na lekturę.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:45   #2695
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mogę zrobić zdjęcia.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

A jednak nie mogę, tych kolorów nie da się dobrze sfotografować.
Są do siebie bardzo podobne, jednak ten z BB jest trochę bardziej żywy, nie ma w sobie tej przygaszonej nuty, która tak mnie razi w c'est la vie.
Dzięki
to już wiem, że nie chcę c'est la vie chyba wiem o co Ci chodzi - podejrzewam, że jest wypraną marchewką
Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
W Niemczech jeszcze niet. Przynajmniej nie w moim mieście.
OK
Cytat:
Napisane przez adi_89 Pokaż wiadomość
aaaa..to nie wiedziałam w takim razie stara wersja bez drobinek..
OK
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Chciałam dzisiaj kupić bazę rozświetlającą po to aby stosować ją jako rozświetlacz i po obmacaniu testera stwierdziłam, że daje słaby efekt i jej nie zakupiłam Wzięłam jednak bazę z Catrice z limitki HW i po zeswatchowaniu jestem nią zachwycona:lo ve:
Ajjjjj też ją mam od wczoraj, i pół limitki HW - ale powiedz jak Ty używasz tej bazy HW? bo ja po zeswatchowaniu też umarłam z zachwytu, a chciałam ją dać pod podkład i w sumie to przykrył cały efekt... a potem nie wyszło mi nałożenie różu HW i o... na razie nie wiem co myśleć
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Niestety, ale jej nie posiadam. Podobieństwo, do koloru jaki ma w opakowaniu błyszczyk z Balleriny.
Przepraszam właśnie dopiero zajarzyłam, że porównywałaś c'est la vie to błyszczyka, nie do lakieru z Balleriny
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Miałam okazję kupić dzisiaj skórkowańca, ale przeraziłam się trochę tych alkaliów i ostatecznie wzięłam ten 2-minutowy żel.
chodzi Ci o ten w pomarańczowej tubce?
On ma jakiś lepszy skład? działa? => OK, juz doczytałam, że słabo
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
To była płytka DRK-A. Wzorki są dość spore klikusiamy Kosztuje 23$. O cenę dostawy trzeba pytać - chyba jest zależna od kraju, nie wiem zresztą Szukałam kogos kto by się zajął sprawami organizacyjnymi
Kurczę, fajna.
Ale wychodzi ok 70 zł... nie dałabym tyle za płytkę jak miałabym się nią bawić raz na rok...
Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
stand
po raz kolejny proszę dobrą duszę o zakup paru rzeczy z SS jak wejdzie
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Właśnie jakoś cieniami Essence nikt się nie zachwyca
A mi się podoba wycofany go all girlie i dance all night czy jakoś tak - beż ze złotymi drobinami. Fajne są.
Innych nie mam to się nie wypowiem (tylko z limitowanek)
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Na moje subiektywne, nieużywanie filetów to zuoooooo
Zgadzam się
Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
http://kosmetikaddicted.blogspot.de/...-sista-te.html
Soul Sista
swoją drogą... mnie bronzer w płynie nie przekonuje- strasznie złoty
ehehe choć nie powiem parę rzeczy mi się odechciało
Brązer w kamieniu też mi się wydawał taki fajny a teraz to sama nie wiem, szkoda że nie jest matowy jak z Bondi Beach w którym juz niezły dołek wykopałam...
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Jest któraś z was zainteresowana rozświetlaczem z Crystalliced lub Return to Paradise? Doszłam do wniosku, że swoich prędko nie zużyję Oba kosmetyki nieotwierane. Za każdy z nich 12 złotych i koszty przesyłki (5 zł)
Ja dzięki, ale jak ktoś by miał rozświetlacz z ItW to wiecie
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
leci do mnie Paraguaya ze Sleeka
mam ją, szał
Heh, oby nie wywalili nam tylko essence czy catrice...
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że kupiłam te 2 nudziaki i jestem pierwszy raz tak zadowolona z lakierów Essence, trzymają się aż 3-4 dni i ładnie kryją.
Ja mam na paznokciach Iced Latte od poniedziałku (na odżywce z Eveline i pod 10 in 1 essence) i też jestem zadowolona, Obłędny kolor!!!! tak pięknie i szlachetnie wyglądają w nim dłonie... i ma ochotę już na więcej nudziaków...
Ale jak na razie przy okazji zakupów z HW kupiłam sobie tylko średni cień z CC i porównując jakościowo do cieni w kremie z Catrice to szału nie ma ale nie jest zły, tylko mniej napigmentowany i taki jakby brudny...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:49   #2696
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS
http://kosmetikaddicted.blogspot .de/...-sista-te.html
Soul Sista
swoją drogą... mnie bronzer w płynie nie przekonuje- strasznie złoty
Czyli z bronzerem w kamieniu jest tak jak podejrzewałam od początku - naćkali tam drobin :/
O tym w płynie to nawet nie będę się wypowiadać - dla mnie okropny :/

A tak poza tym, to śnił mi się dziś pędzel kabuki z SS Że ktoś mi go przysłał pocztą Tylko nie zdążyłam go wypróbować, bo się obudziłam Także, przykro mi dziewczyny, ale nie zrecenzuję go Wam Ale nie powiem, ogólnie piękny sen....
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:55   #2697
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

czy to prawda ze konturowka w kolorze 09 nude coral nie bedzie juz dostepna?
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:19   #2698
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Został, został
Nie próbowałam - spróbuję, zaintrygowałaś mnie
Fajny jest, no
Zanim się dorobiłam Apricot Smoothie Catrice używałam go praktycznie codziennie w tej roli bo mi brakowało takiego koloru na rynku w równie rozsądnej cenie
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:27   #2699
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja czytałam, że może nawet ich właściciel kupi Schleckera. Mogłoby im się udać i mogliby nie zamykać tych przejętych Schlekerów tylko przejąć część ich produktów i wprowadzać do Natur.
Muszę przyznać, że kupiłam te 2 nudziaki i jestem pierwszy raz tak zadowolona z lakierów Essence, trzymają się aż 3-4 dni i ładnie kryją.
Oj tak mam wrażenie że jakość nowych lakierów się poprawiła nie smużą, dobra konsystencja i nawet trwałe są
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:49   #2700
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to śnił mi się dziś pędzel kabuki z SS Że ktoś mi go przysłał pocztą Tylko nie zdążyłam go wypróbować, bo się obudziłam Także, przykro mi dziewczyny, ale nie zrecenzuję go Wam Ale nie powiem, ogólnie piękny sen....
ale ja zrecenzuje
odebrałam dzisiaj moj kabuki Soul Sista zakupiony na allegro
i powiem tak. nie żałuje ani grosza wydanego na ten pędzel
rozumiem już co to znaczy "klasa" mówiąc o tym produkcie. szczerze powiedziawszy gdyby to była jakaś inna marka niż tanie essence kosztowałby pewnie z 60 zł. jest gęsty, zbity, mięciutki, cudownie się nim mizia. jest całkiem spory. jeszcze nie wiem jaki jest w użytkowaniu i czy wypadają włoski. po prostu musiałam wam to powiedzieć oby wprowadzili SS do niesieciowych (swoją drogą- nie ma takich plotek )
przy okazji- kupiłam sobie 1 lakier z LotS
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.