Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-25, 16:11   #271
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Re: Przebarwienia

Spróbuj moze sokiem z cytryny, ja maczałam w wyciśniętym soku patyczek i przykładałam parę razy na przebarwienia. Pomagało.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 18:48   #272
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Przebarwienia

Jeśli przebarwienia są malutkie i powierzchowne to pomogą kremy wybielające np.Drula Forte,delikatnie rozjaśniająco podziała też Flavo C, jeśli Twoja cera dobrze toleruje kwasy AHA to możesz także wybrać któryś z preparatów z kwasami. Musisz liczyć się z tym ,że działanie nie będzie błyskawiczne. Jeśli przebarwienia są bardziej rozległe, utworzyły się głębiej to walka z nimi może byc trudna i długa. Potrzebne będzie złuszczanie naskórka i wybielanie - kuracja rozłożona w czasie. O przebarwieniach i walce z nimi poczytaj w Pamiętniku Myszki Doświadczalnej - Maga pisała o swoich doświadczeniach w zwalczaniu przebarwień.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 22:47   #273
patibka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Zdomu:)
Wiadomości: 57
Wyślij wiadomość przez ICQ do patibka1
Re: Przebarwienia

polecam skinoren zel 2 razy dziennie lub krem 1 raz na wieczór złuszcza naskortek wypróbowałam super na przebarwienia cena waha sie ok 50 zł
patibka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 00:07   #274
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Przebarwienia

Dzięki za wskazówki
Moje przebarwienia nie są duże, po prostu małe różowe plamki po pryszczach, które ja głupia na siłę wyciskałam
Moja skóra dobrze znosi kwasy, właśnie przypomniałaś mi, że w szufladzie mam resztkę GlycoA. Ale czy on coś pomoże, jeśli będę nim smarować same przebarwienia (ogólnie mam gładką buzię i teraz nie potrzeba mi kwasów), czy lepiej użyć czegoś specjalnego właśnie w tymże celu?
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 10:41   #275
patibka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Zdomu:)
Wiadomości: 57
Wyślij wiadomość przez ICQ do patibka1
Re: Przebarwienia

nie wiem jak z tym GlycoA. nie spotkałam sie z tą nazwą polecam skinoren bo eypróbowałam i znikająprzebarwienia 1 g żelu skinoren bo mam akurat przy sobie zawiera 0,15 kwasu azelaninowego i sóbstancje pomocnicze:lecytyna,trójg licerydy,polisorbat 80,glikol propylenowy,kwas poliakrylowy,wodorotlenek sodu,kwas brenzoesowy,woda oczyszczona..
patibka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 11:52   #276
Magoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 30
preparaty na przebarwienia a slady po krostkach

CZy mozna tego typy preparaty stosowac na pozostalosci po krostce, rozdrapanej najczesciej. Czy te slady tez rozjasniaja i likwiduja?
Zawsze myslam ze tylko na przebarwienia np posloneczne i stad watpliwosci.

pozdrawiam
Magoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 20:55   #277
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: preparaty na przebarwienia a slady po krostkach

wydaje mi się, choć to tylko amatorskie podejrzenia że większość kremów na przebarwienia niweluje właśnie te posłoneczne i "wiekowe" , natomiast jeśli chodzi o coś na przebarwienia potrądzikowe to polecam Tointex - z apteki. Naprawdę jaśnieją, choć oczywiście zależy to od stopnia ich utrwalenia, że się tak wyrażę.

poza tym, w ulotce powinno być napisane, czy dany krem likwiduje przebarwienia potrądzikowe, czy te inne
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-15, 21:55   #278
niusia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 39
przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

Mam cerę mieszaną, naczynkową choć ostatnio trochę się unormowała, ale niestety na brodzie często wychodzą mi syfki, po których zostają wstrętne czerwone plamy. Bardzo chciałabym się ich pozbyć, może jakiś krem albo jakiś zabieg u kosmetyczki? Poradźcie proszę! A no i jeszcze coś, zastanawia mnie dlaczego akurat na brodzie mi wychodzą? I to naprawdę często i gęsto. Pozdrawiam
niusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 08:32   #279
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

poszukaj w archiwum - wrzuć na wyszukiwarkę "blizny", "trądzik", "kwasy", "bha", "aha", "tca", "Acne derm" itp... na KWC również są oceniane kosmetyki, np:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1682
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=220
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 21:42   #280
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

Niusia21, mam ten sam probem co Ty. Ja mam tylko skórę suca na policzkach, a broda tłusta! Nie mogę się pozbyć tych wstrętnych syfków i tych czerwonych prebarwień po nich! Może znalazłaś już coś co pomoże? Proszę, daj znać
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 10:12   #281
niusia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 39
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

wenezja niestety nic nie znalazłam, smaruje na noc sudocremem, ale wątpię czy to cos daje. Mam zamiar wybrac się do kosmetyczki i popytać, może jakiś zabieg złuszczający albo cosik. Tylko wogóle nie orientuje się w cenach i mam nadzieję, że nie padnę jak mi je przedstawi Dam znać jak się dowiem.
niusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-20, 14:31   #282
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

Niuniusia21, będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje . Ja ostatnio wyczytałam, że dobrze jest smarować te przebarwienia Skinorenem bo zawiera jakiś kwas. Tak się składa, że mój mąż go używa! Podwędzam mu tę maść i muszę powiedzieć, że zaskórniki są mniej widoczne, ale to nie jest ten efekt, który mnie interesuje . Jeśli coś na to wynajdę, to na pewno również dam Ci znać. Pozdrawiam
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 18:47   #283
marti12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

dziewczyny kochane, jeżeli mogę wan coś podpowiedzieć, to polecam gorąco żel Isotrexin ( niestety tylko na receptę), to jest lek po pierwsze zwalczający trądzik, więc pomoże pozbyć się wyprysków, a po drugie zawiera związki pomagające złuszczać skórę, co osłabi widoczność tych przykrych pamiątek, jakie po syfkach zostają, nie jest abrdzo drogi, ok 20złotych. Natomiast na same przebarwienia pomaga i o skutecznie zabieg złuszczania kwasami ( glikopil ), ale tylko ten zobiony w gabinecie lekarskim ( u kosmetyczki są używane zbyt słabe stężenia kwasów), zabieg nie jest bolesny, można po nim normalnie egzystować i wyjść z domu, trzeba poddać się około czterem-sześciu zabiego, ale to już nie jest tanie, waro jednak odłożyć na te zagiegi nico kasy, zwłaszca, że kurację przeprowadza się tylko wiosną, lub jesienią ( zabiegi w odsetępach trzy tygodniowych ), mam nadzieję, że wam pomoże, pozdrawiam
wenezja napisał(a):
> Niuniusia21, będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje . Ja ostatnio wyczytałam, że dobrze jest smarować te przebarwienia Skinorenem bo zawiera jakiś kwas. Tak się składa, że mój mąż go używa! Podwędzam mu tę maść i muszę powiedzieć, że zaskórniki są mniej widoczne, ale to nie jest ten efekt, który mnie interesuje . Jeśli coś na to wynajdę, to na pewno również dam Ci znać. Pozdrawiam
marti12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 21:12   #284
niusia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 39
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

wenezja a orientujesz sie ile kosztuje ten skinocren?? w aptece sie go kupuje? miałam sie wybrac do kosmetyczki w ptk, ale nie wyszło, wiec teraz dopiero za 2 tygodnie bede mogła, bo wtedy bede w domu, a wole isc do mojej, znanej mi juz kosnmetyczki niz szukac.Pzdr
niusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 13:53   #285
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

Niusia21, Skinoren jest dostępny w aptece i kosztował jakieś 50 zł. Mąż dostał go na prosaki- takie białe krostki na twarzy. Na jego dolegliwości nic mu to nie pomogło, ale chodziaż na mnie coś działa . Ta maść zawiera jakiś kwas i dlatego coś wybiela te przebarwienia. Zapach ma trochę fuj, ale mi juz wszystko jedno!

P.S.
Mąż kupował go na receptę. Nie wiem jak jest z jego dostępnością bez niej, ale podobno możliwy do kupienia.
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 14:30   #286
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Re: przebarwienia po pryszczach, pozmóżcie proszę

Polskim odpowiednikiem Skinorenu jest Acne-derm, z tego co się orientuję ich sład jest taki sam, a cena niższa, Acne-derm kosztuje coś koło 16-18zł. A kupić go można bez recepty.

pozdrawiam
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 19:36   #287
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: BLIZNY PO TRĄDZIKU

ja uzywalam retin a i pomoglo blizny sa prawie nie widoczne kuracja trwala ok pol roku ale juz po 1 miesiacu blizny nie byly czerwone
jest jeden minus nie mozna sie opalac retin a zluszcza naskorek pamietam ze kosztowal ok 30zl nie wiem jak jest teraz
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 16:01   #288
atka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
mam blizny...ratunku

mam mieszana cere.od czasu do czasu cos mi wyskoczy..no i wlasnie...ja oczywisci nie wytrzymuje i musze cos dotknac,wygniesc...a pozniej mam blizny. co mam teraz zrobic? moze Wy znacie jakis sposob na pozbycie sie tych blizn?
atka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 20:07   #289
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: mam blizny...ratunku

wpisz w wyszukiwarę 'blizny' oraz 'przebarwienia' - było już na ten temat wiele wątków.
pozdro
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-20, 19:57   #290
Ala18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
Plamy po trądziku

Hej! Mam straszne plamy po trądziku (a raczej po jego wyciskaniu). Nigdy nie miałam ogromnego wysypu na twarzy, raczej takie pojedyńcze wypryski, jednak z uporem maniaka każdy wyciskałam do krwi i efekty widać na załączonych zdjęciach... Nie wychodzę z domu bez podkładu, bo wygląda to strasznie. Jaki zabieg u kosmetyczki mógłby w tym wypadku pomóc? Ewentualnie jakieś sprawdzone przez Was kremy, maści. Czy któraś z Was używała No-scar? Z góry dzięki za odpowiedź.
Ala18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 23:49   #291
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Plamy po trądziku

Tez mialm taka twarz.Jedyne co Ci moge poradzic to postaraj sie nie wyciskac,wiem trudno to zrobic ale sprobuj W zabiegach kosmetycznych sie nie orientuje,ale pomaga mi pozbyc sie takich plam peeling enzymatyczny,stosuje tez maseczke z glinki
Pozdrawiam i podbijam Ci topik do gory moze ktos wie cos wiecej
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 08:18   #292
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: Plamy po trądziku

tu znajdziecie dużo informacji:
http://www2.pwsz.krosno.pl/~henroz/plama_blizna.htm
ja stosuję aktualnie płyn nr1+tointex i idzie ku lepszemu
wcześniej stosowałam acne-derm i też działał
Nie sięgałam po bardziej radykalne środki czy zabiegi, ale na temat mikrodrmabrazji i peelingu neodermy znajdziecie info na 'dermatologicznym'

pozdr
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 13:37   #293
nolpa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Exclamation Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Właściwie to nadal mam trądzik. Mam cerę mieszaną, alergiczną, z licznymi zaskornikami, rozszerzonymi porami, bardzo czesto pojawiają się ropne stany zapalne. i one włśnie są najgorsze. najpierw pojawia się grudka podskórna,która rośnie, boli i sączy się z niej biała ropa. gojenie trwa barzo długo ok.1,5 tygodnia i pozostawia bliznę w postaci większego bądż mniejszego zagłębienia w skórze. obecnie mam 20 lat. blizny pojawily się u mnie po raz pierwszy 2 lata temu i pozostały. jak można się ich pozbyć, ile to kosztuje i jakie są przeciwskazania?

dziękuję za uwagę i prosze o odpowiedź.
nolpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 16:22   #294
Mallory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2
Re: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Witajcie!

To ja pozwole sobie opisac moj problrm z bliznani:

Mam tak, ze lubilam wyciskac nawet podskorne pryszcze - w koncu nic na nie nie pomagalo, choc wiedzialam, ze moge miec po tym blizny. Zbyt "podniecajace" jest do wyciskanie, ale od tygodnia tego nie robie [a wczesniej od listopada do marca nie robilam az ].

Mam miec peeling azjatycki. Kosmetyvzka (magister farmacji) twierdzi, ze przy moich blizenkach wystarczy 1 zabirg. Ale Rodzice powiedzieli, ze oplaca mi 1 zabieg, ale taki, ktory usunie moje blizny "raz, a dobrze" + pryszcze podskorne. Potrzebuje informacji o takim dobrym zabiegu na "raz, a dobrze". Cena nie gra roli.

Potrzebuje odpowiedzi na wage zlota...

Mallory

PS. Hormony mam OK.
Mallory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 16:52   #295
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Re: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Hmm.. piszesz, ze nie ruszasz niczego na twarzy od tygodnia. Ale to chyba za malo, by sie wyszystko wygoilo, tak bez stupkow, by faktycznie zostaly same blizny do usuniecia. Druga sprawa, to czy wciaz pojawiaja ci sie nowe pryszcze. Bo jesli tak, to najpierw zaczelabym od jakies sensownej, dlugoterminowej pielegnacji, a nastepnie zajela sie samymi bliznami. Po co wydawac tyle pieniedzy, jesli za kilka miesiecy wszystko powroci do stanu poprzedniego. Ciezko ocenic, jakiego typu zabiegu potrzebujesz na tym etapie. Nie widze twoich blizn i nie moge niczego stwierdzic.
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 17:17   #296
Mallory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2
Re: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Oto wiecej informacji o moim przypadku:
Poajawiaja sie u mnie teraz pryszcze sporadyczne. Raz sa male, raz duze. Rok temu przeszlam 12 zabiegow u kosmetyczki kwasami AHA, aby zlikwidowac blizenki i pryszcze podskorne. Ale to dalo niewiele, moze wlasnie to, ze pryszczy od tamtego czasu mam mniej, duzo mniej, ale... blizne nie znikly (35 % AHA - tyle procentu kwasu bylo uzywanego do tego zabiegu przez jakies 5-7 zabiegow kuracji). Wczensiej mialam (3 lata temu) peeling u dermatolog, rowniez z uzyciem kw. AHA, ale to za bardzo zluszczalo skore 9przez 2 m-ce. 50 % kwasow (chyba).

Po ost. wyciskaniu pryszcze zagoily sie wyjatkowo szybko, Az sama sie dziwie. Ale blizny juz naprawde sa. Xhce usunac te dawne, jak i te "najnowsze". Niekotre powstaly po tym, jak Mama mi wyciskala w podstwowce (2 duze na nosie), sporo z nich jak ja [all the time , 2 powstaly z tego, co zrobila mi kosmetyczka... 1 po ospie... W sumie, mma ich spotro.

Jestem zdecydowana, co ich usnuniecia.

A co pielegnacji, to stosowalam, to co kazala mi pani dermatolog, ale moja skora reagowala zawsze niezlym podraznieniem. Ale od ponad pol roku robie tak: zel z woda, potem tonik, raz w tyg. maseczka drozdzowa, a takze peeling. Staram sie unikac kosmetykow z alkoholem i miec jak najwiecej dobrych kosmetykow, ktore uzyskaly pozytywna ogolna opinie w tym portalu. A ze Tato mi podebral masci przepisane przez pania drm., a po ktorych moja skora jest podrazniona, uzywam sztyfu TotalControl Clearasil i jest OK. Kosmetyki do makijazu: tez odpowiednie dla mojej cery. Przyjmowalam doustnie tabletki drozdzowe. Z pryszczami wiec nie jest tak juz zle, ale pragne nie miec blizn, bo zle sie z nimi czuje. Nie umawiam sie z chlopakami... Wiem, ze te blizxny nie sa takie tragiczne, ale robie to dla siebie, bo zasluguje na to, by miec jeszcze piekniejsza twarz.

Prosze o informacje o skutecznosci peelingu azjatyckiego, a jeszcze bardziej - o podanie metody, jak pisalam wczesniej, ktora "raz, a dobrze" pozegna moja twarz z bliznami.

Przypomne, ze moje blizny nie sa glebokie i sadze, ze zadna z nich nie siega soba do skory wlasciwej.

Bardzo prosze o pomoc!!!

Na majowy weekend przewiduje uporac sie z bliznami, a do tego czasu walczyc z tradzikiem przynajmniej tak, jak do tej pory.
Mallory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 17:15   #297
Reni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 31
Blizny po trądziku

Co najlepiej zastosować? Czy Contractubex to trafny wybór? W jaki sposób stosować ten preparat, żeby najskuteczniej zadziałał i po jakim czasie powinny być efekty?
Reni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 13:50   #298
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

znów ręce poszły w ruch i nawyciskałam się syfków, a dokładnie je porozwalałam, bo nic nie dało się z nich wydusić
jak teraz pozbyć się tych plam czerwonych i szybciej je zagoić
nakładam Sudocrem, ale może macie jeszcze jakieś sposoby
bo maść cynkowa raczej będzie je wysuszać i wyciągać do góry
może maseczke zwęzającą pory nalożyć
macie moze jakieś sposoby ?
prosze pomóżcie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 13:56   #299
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

nałóż maseczkę z zieloną glinką
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 14:00   #300
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

znam to, znam to...
ja czasami stosuję na to krople do oczu...
(zresztą chciałabym Wam polecić krople do oczu również na ugryzienia komarów!!! rewelacja! przestaje swędzieć)
może minimalnie łagodzi zaczerwienienia...
ale po takim dłubaniu zazwyczaj swoje trzeba odczekać
niedawno eksperymentowałam z pastą do zębów może i nawet troszkę przybladło
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.