Koronkowa sukienka jakie dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-19, 06:58   #1
Choco33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 25

Koronkowa sukienka jakie dodatki


Proszę o pomoc, co założyć do takiej sukienki?

Jaki kolor i fason biżuterii, torebki, butów, marynarki?
Jestem brunetką.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-20 o 12:49
Choco33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 10:04   #2
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

postawiłabym na dodatki w kolorach pastelowych, delikatny beż lub róż, skromne sandałki na szpilce niewielką kopertówkę, no a biżuteria też raczej skromna by całość nie wydała się zbyt ciężka i do tego delikatna bransoletka
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 18:07   #3
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

Zgadzam się - najlepiej jakieś delikatne sandałki. Postawiłabym na jakieś długie kolczyki lub naszyjnik/wisiorek na dekolcie. Buty i torebka dość proste, bez ozdób. Myślę, że mogłabyś zaryzykować z bardziej intensywnymi kolorami, ale do sukienki pasuje mi tylko intensywny róż/fuksja - powiedzmy na butach i torebce (nadal proste fasony). Marynarka jeśli jest konieczna, to jakaś lekka - krótki rękaw, kończąca się wysoko (zależy, jaką masz figurę). W każdym razie nie założyłabym klasycznej marynarki, bo będzie za ciężka. Możliwe, że możesz marynarkę, buty, torebkę dobrać w innym pastelowym kolorze - może niebieski (to już zależy od dokładnego odcienia obu rzeczy) albo biały. Prywatnie nie przepadam za pastelami, więc nie doradzę dokładniej.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 13:56   #4
gorzka idiotka
Soyelle
 
Avatar gorzka idiotka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 457
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

Powiem szczerze, modelka na zdjęciu wygląda idealnie - nie widać biżuterii, buty delikatne, ledwie widoczne. Koronki mają to do tego, że same w sobie są bardzo dekoracyjne i dlatego dodatki powinny być bardzo stonowane i ograniczone do minimum. Wiem z doświadczenia, bo ostatnio "walczyłam" z koronkową, długą suknią w kolorze fuksji. Skończyło się na długich, delikatnych złotych kolczykach i butach w kolorze nude. Cokolwiek więcej dodałam wyglądało już na przesadzone.
__________________
I Love fashion
gorzka idiotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 20:00   #5
Choco33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 25
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

Dziękuję za zainteresowanie. Sama też już trochę to przemyślałam.


Też na początku myślałam o sandałkach, ale poczytałam i wiele osób pisze, że na wielkie wyjścia raczej zakryte buty i sama nie wiem.


Torebka prosta, to jasne. Tylko musze odpowiednią znaleźć.


O jakimś odważniejszym różu to myślałam ewentualnie o paznokciach, jakiś ciemny intensywny.


Marynarki najchętniej w ogóle bym nie zakładała. Krótka i z krótkim rękawem, taka ala bolerko będzie chyba niepraktyczna i nie przyda mi się później. Zwykła tez chyba zresztą nie.


Przymierzałam tą kreację z czarnymi butami i też jakoś w oczy nie gryzło, ale może to mi tylko tak się wydawało.
Choco33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 16:03   #6
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

Z tymi butami, to zależy od okazji. Ja też zawsze byłam przekonana, że np. wesele to koniecznie pełne buty, a dużo osób idzie w sandałkach na obcasie i wygląda elegancko. Zresztą modelce ze zdjęcia braku elegancji nie zarzucę.

Co do żakietu chyba masz rację. Jeśli koniecznie potrzebujesz czegoś na ramiona (np. na ślub), to może dobierz jakiś szal. Sporo jasnych jednokolorowych będzie pasować (nawet biały), a to przynajmniej nie jest drogie i możesz później wykorzystać jako apaszkę. Sukienka jest lekko w stylu retro, więc połączenie z szalem powinno pasować.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 09:01   #7
Triciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

Zgadzam się z przedmówczyniami. Wydaje mi się,że szal będzie delikatniejszy od bolerka, co do butów to też często widuję sandałki na weselach więc jakieś delikatne moim zdaniem jak najbardziej będą stosowne i postawiłabym na jakiś delikatny aczkolwiek robiąc ciekawy pierścionek.
Triciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 09:35   #8
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

Zestaw ze zdjecia wygląda optymalnie Nie uważam, ze odkryte buty nie nadają się na formalne uroczystości - oczywiście jesli odbywają sie latem. Stylizację uzupełniłabym moze o jakąś ciekawą bransoletkę
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 12:35   #9
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

moim zdaniem powinny być bardzo delikatne
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 11:47   #10
aniaa3024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 3
Dot.: Koronkowa sukienka jakie dodatki

Witam kobietki. Potrzebuję waszej porady. Będę druhna na ślubie 28 grudnia. Sukienka już jest (załącznik) . Ale potrzebuje pomocy w dobraniu dodatków. Nie mam pojęcia jaki kolor butów i chusty/szalu będzie pasował do sukienki. Czekam na pomysły

Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1574788965538.jpg (19,1 KB, 17 załadowań)
aniaa3024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.