do Basi ... oczy mojej mamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-09, 14:41   #1
Kaasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2

do Basi ... oczy mojej mamy


Od jakiegos miesiaca obserwuje to co sie dzieje na stronie wizaz.pl i jestem pod wrazeniem. Skorzystalam juz z wielu Waszych opinii za co bardzo dziekuje.
Ale do rzeczy.
Oczy mojej mamy potrzebuja pomocy, Basiu moze cos poradzisz.
Mama jakies pol roku temu przeszla operacje,ze wzrokiem jest ok,ale skora pod oczami jest w fatalnym stanie.Jest wysuszona jak pergamin (od ciaglego naciagania dolnej powieki by zakrapiac oko). Poza tym oprocz tego, ze jest strasznie wysuszona, widac kazda...doslownie kazda zmarszczke i to do tego "w powiekszeniu". Mama probowala roznych kremow, przeszla przez ROC'a, Galenic'a, probowala tez kremow Chanel, H.Rubinstein, Bioterm - ale niestety tylko w probkach bo sa za drogie.Czy jest szansa na uratowanie skory pod oczami, troszke mniejszym kosztem? Bede wdzieczna za wszelkie informacje.
Dziekuje i pozdrawiam !!!
Kaasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 14:48   #2
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: do Basi ... oczy mojej mamy

przecież jest bardzo wiele tańszych i dobrych produktów do stosowania pod oczy: kremy, zele, kapsułki, płatki itd, zarówno krajowych jak i zagranicznych. rozejrzyj sie na KW, za pewno coś znajdziesz.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 15:04   #3
Kaasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2
Re: do Basi ... oczy mojej mamy

wiem,ze jest pelno roznych roznosci, tylko boje sie czy probowanie raz tego potem tamtego jeszcze bardziej nie zaszkodzi,wiem natomiast ze zele zupelnie odpadaja,bo mama ma wrazenie ze po zelu jeszcze bardziej na te oczy suche.
Ale moze jakies kapsulki sobie zapoda, dziekuje.
Kaasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 16:12   #4
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi ... oczy mojej mamy

Może kapsułki np z serii Reti+vit z firmy Oceanic opisane w dziale NEWS, lub Dermiki z serii Dermika 2001 albo 100% olejek jojoba dostępny w sklepach zielarskich, bardzo dobry jest też czysty skwalen, jednak nie mam pewności czy jest dostępny w Polsce.
Jeśli skóra będzoe tolerować retinoidy można zasięgnąć rady dermatologa i zastosować kurację z kwasem retinowym (na receptę) lub też samemu na początek spróbować kremy z retinolem (wymienione wcześniej kapsułki zawierają retinol jak podaje firma w dość wysokim jak na Polskę stężeniu 0,2% lub Krem z firmy St.Ives Retinol Firming Treatment zawiera 0,15 % retinolu i można go także stosować wokół oczu jeśli skóra będzie tolerować ten składnik.
Pozdrawiam
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.