czy można przyciąć przedłużane rzęsy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 22:37   #1
wiktorja
Raczkowanie
 
Avatar wiktorja
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 50

czy można przyciąć przedłużane rzęsy?


dzisiaj po raz pierwszy przedłużyłam rzęsiska (profesjonalny salon, certyfikaty, do niczego nie można się przyczepić) - generalnie wszystko fajnie, wyglądają bardzo ładnie, z tym że są.. za długie. byłam zaskoczona, bo widziałam jak takie same jak moje wyglądają na kimś i wyglądało to bardzo ładnie, a u mnie - zdecydowanie zbyt sztucznie. i teraz moje pytanie, czy jest wogóle możliwość chociaż lekkiego skrócenia ich? nożyczkami, samemu albo u kosmetyczki, obojętnie, byleby nie wyglądać aż tak sztucznie - nawet znajomi zwrócili mi dziś uwagę, więc to raczej nie moje widzimisię. domyślam się że to niemożliwe, ale wolę zapytać, może któraś z Was była w podobnej sytuacji?

z góry bardzo dziękuję za wszystkie porady i odpowiedzi!
__________________
last.fm
wiktorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 23:55   #2
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: czy można przyciąć przedłużane rzęsy?

Cytat:
Napisane przez wiktorja Pokaż wiadomość
dzisiaj po raz pierwszy przedłużyłam rzęsiska (profesjonalny salon, certyfikaty, do niczego nie można się przyczepić) - generalnie wszystko fajnie, wyglądają bardzo ładnie, z tym że są.. za długie. byłam zaskoczona, bo widziałam jak takie same jak moje wyglądają na kimś i wyglądało to bardzo ładnie, a u mnie - zdecydowanie zbyt sztucznie. i teraz moje pytanie, czy jest wogóle możliwość chociaż lekkiego skrócenia ich? nożyczkami, samemu albo u kosmetyczki, obojętnie, byleby nie wyglądać aż tak sztucznie - nawet znajomi zwrócili mi dziś uwagę, więc to raczej nie moje widzimisię. domyślam się że to niemożliwe, ale wolę zapytać, może któraś z Was była w podobnej sytuacji?

z góry bardzo dziękuję za wszystkie porady i odpowiedzi!
Pewnie dlatego, że każdy ma inną budowę oka i inną długość rzęs Co prawda nie miałam przedłużanych rzęs, ale nawet tak na chłopski rozum, przedłużane rzęsy nie mają takiej samej grubości (na końcach będą trochę cieńsze), więc jeśli przytniesz to chyba nadal będą wyglądać nienaturalnie.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 05:30   #3
Szyszkinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
Dot.: czy można przyciąć przedłużane rzęsy?

Jeżeli chcesz je podciać to podetnij przecież są sztuczne więc nic się nie stanie. A jeżeli wolałabyś żeby zrobił to profesjonalista to idź się zapytaj do salonu czy mogliby to zrobić
Szyszkinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:34   #4
Ani4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 278
Dot.: czy można przyciąć przedłużane rzęsy?

Nie podcinaj, rzęsa sztuczna jest tak wyprofilowana że zwęża się ku końcowi, jeśli je obetniesz zrobią się z tych rzęs nieestetyczne "kołki".
Ani4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-13 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.