Krem do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-07, 15:07   #1
Olaaap123
Przyczajenie
 
Avatar Olaaap123
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Question

Krem do twarzy


Hej, szukam kremu do twarzy na dzień który będzie nadawał się również pod makijaż.
Zainspirowana koreańską pielęgnacją zaczęłam używać kremu do mycia twarzy i wode termalną firmy la roche posay. Używałam różne kremy tej firmy które sprawowały się dosyć dobrze, ale nie jestem przekonana czy są warte swojej ceny.
Zastanawiam się nad kremem Bielenda Zielona Herbata, Matujący krem do twarzy na dzień. Używałam jakiś czas temu krem Bielenda algi morskie lecz strasznie zapychał pory i oddałam go koleżance i przez to trochę zraziłam się do kosmetyków bielendy. Teraz zastanawiam się nad tym kremem lub esencją w perłach(podobno konsystencja żelu taka jak lubię najbardziej ) Możecie mi coś doradzić? Używacie tych kosmetyków? Ewentualnie jakie inne kremy polecacie?
Mam skórę mieszaną, często przesuszoną nadmierną ilością kosmetyków (taka praca ), czasem coś tam wyskoczy przed miesiączką lecz nie ma dramatu.:confus ed:
Olaaap123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:22   #2
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez Olaaap123 Pokaż wiadomość
Hej, szukam kremu do twarzy na dzień który będzie nadawał się również pod makijaż.
Zainspirowana koreańską pielęgnacją zaczęłam używać kremu do mycia twarzy i wode termalną firmy la roche posay. Używałam różne kremy tej firmy które sprawowały się dosyć dobrze, ale nie jestem przekonana czy są warte swojej ceny.
Zastanawiam się nad kremem Bielenda Zielona Herbata, Matujący krem do twarzy na dzień. Używałam jakiś czas temu krem Bielenda algi morskie lecz strasznie zapychał pory i oddałam go koleżance i przez to trochę zraziłam się do kosmetyków bielendy. Teraz zastanawiam się nad tym kremem lub esencją w perłach(podobno konsystencja żelu taka jak lubię najbardziej ) Możecie mi coś doradzić? Używacie tych kosmetyków? Ewentualnie jakie inne kremy polecacie?
Mam skórę mieszaną, często przesuszoną nadmierną ilością kosmetyków (taka praca ), czasem coś tam wyskoczy przed miesiączką lecz nie ma dramatu.:confus ed:
Ziaja 25+ krem matująco nawilżający, yves-rocher krem na niedoskonałości skóry(zielony taki) i holika holika żel aloesowy. Testowałam te produkty, cały czas je mam na półce, wracam do nich . Mam cere mieszaną, kapryśną ,zapychającą się od kosmetyków.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 07:44   #3
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Krem do twarzy

Mam cerę problematyczną (chociaż coraz mniej) i suchą. Trochę już tych kremów przerobiłam

Jak dla mnie la roche w ogóle nie jest warte swojej ceny. Kupiłam krem nawilżający, nie pamiętam ile za niego dałam, ale w granicach 50-70 zł, tak czy inaczej mojej skóry nie nawilżał. Już lepiej sprawdzała się w moim przypadku nivea care, dlatego byłam bardzo zła, że przepłaciłam.

Jeśli chcesz połączyć nawilżenie z pielęgnacją cery problematycznej, mogę Ci polecić Iwostin Purritin Rehydrin (nie jestem pewna czy dobrze napisałam). Jak potrzebujesz mocniejszego nawilżenia to jest wręcz idealny i nadaje się pod makijaż. Używałam go po kwasach.

Stosowałam też krem Ziaja z aloesem - bardzo dobry nawilżacz, nie zapychał. Teraz pod makijaż stosuję serum z witaminą C, bo mam przebarwienia do rozjaśnienia i kremu azelac, wszystko z sesdermy. Ten krem działa na trądzik, ale też ma właściwości nawilżające. Kosmetyczka mi mówiła, że już nie wymaga stosowania żadnego kremu nawilżającego, ale z racji tego, że moja skóra jest wymagająca to dawkuję jej co drugi dzień pod makijaż krem Ziaja 25+, ale wygładzający. Nie ma jakiś super właściwości nawilżających, ale jak na mój obecny stan skóry wystarcza w zupełności
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 11:06   #4
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez Olaaap123 Pokaż wiadomość
Hej, szukam kremu do twarzy na dzień który będzie nadawał się również pod makijaż.
Zainspirowana koreańską pielęgnacją zaczęłam używać kremu do mycia twarzy i wode termalną firmy la roche posay. Używałam różne kremy tej firmy które sprawowały się dosyć dobrze, ale nie jestem przekonana czy są warte swojej ceny.
Zastanawiam się nad kremem Bielenda Zielona Herbata, Matujący krem do twarzy na dzień. Używałam jakiś czas temu krem Bielenda algi morskie lecz strasznie zapychał pory i oddałam go koleżance i przez to trochę zraziłam się do kosmetyków bielendy. Teraz zastanawiam się nad tym kremem lub esencją w perłach(podobno konsystencja żelu taka jak lubię najbardziej ) Możecie mi coś doradzić? Używacie tych kosmetyków? Ewentualnie jakie inne kremy polecacie?
Mam skórę mieszaną, często przesuszoną nadmierną ilością kosmetyków (taka praca ), czasem coś tam wyskoczy przed miesiączką lecz nie ma dramatu.:confus ed:
Jesli interesuje Cie koreanska pielegnacja, to zafunduj sobie koreanski krem ze sluzem slimaka. One sa lekkie, szybko sie wchlaniaja, super nawilzaja i nadaja sie pod makijaz.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 09:26   #5
Ciuciuuaua
Przyczajenie
 
Avatar Ciuciuuaua
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Krem do twarzy

Ja uzywam tego hadalabotokyo i sobie chwale. Swietnie chroni skore i bardzo ladnie ja nawilza. Poza tym nie ma problemu z nakladaniem na niego makijaz. Zobacz sobie przy okazji cala ich serie pielegnacyjna, bo jest swietna do codziennego ulepszania jakosci skory.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-03-23 o 11:10 Powód: link
Ciuciuuaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 12:34   #6
sylvia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Krem do twarzy

wypróbuj sobie ten krem: xxx fajnie nawilża i nadaje się pod makijaż, a przede wszystkim na naturalny skład <3

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-03-26 o 13:16 Powód: link
sylvia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 13:03   #7
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 57
Dot.: Krem do twarzy

Z Bielendy stosuję olejek arganowy do mycia twarzy, fajnie rozpuszcza makijaż. Też interesowałam się tą serią, ale z olejkiem różanym, ale koniec końców jeszcze się nie zdecydowałam.
Z serii drogeryjnych kosmetyków to prawie każdy producent ma takie w swojej ofercie. Ja miałam do czynienia do tej pory z ziają i yves rocher.
Ale kuzynka ma problemy z cerą (mieszana, początki trądziku, 20 lat) i kupowała teraz kosmetyki z serii Skinicer Repair z algami, z polecenia kosmetyczki, u której była na zabiegu. Jak czytam o tych algach to wydają się być bardzo dobrym składnikiem w kremach, ze względu na swoje dobroczynne właściwości. A Wy próbowałyście takich kosmetyków? Jestem ciekawa jak bardzo algi w kosmetykach są popularne i ile osób miało już z nimi do czynienia
agnieszka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-01, 21:32   #8
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Krem do twarzy

Kremy, ktore wymienilas nie maja zbyt ciekawego skladu. Moi ulubiency to Sukin rosehip oil, Sylveco krem odzywczy i Resibo ultranawilzajacy.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 12:37   #9
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 57
Dot.: Krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Kremy, ktore wymienilas nie maja zbyt ciekawego skladu. Moi ulubiency to Sukin rosehip oil, Sylveco krem odzywczy i Resibo ultranawilzajacy.
Ziaja, Yves Rocher czy Skinicer nie mają ciekawych składów?
Sądzę, że każda firma znajdzie swoich przeciwników jak i zwolenników. Każda cera jest inna, więc inaczej będzie reagować na różne kosmetyki. Jeżeli moja cera wykazuje tolerancje na dany krem (nie czerwieni się, nie występuje reakcja alergiczna, nie mam uczucia ściągnięcia, skóra nie jest przesuszona) to kosmetyk jest u mnie na plusie i nie mogę spisać go na straty
agnieszka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 20:09   #10
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez agnieszka_321 Pokaż wiadomość
Ziaja, Yves Rocher czy Skinicer nie mają ciekawych składów?
Sądzę, że każda firma znajdzie swoich przeciwników jak i zwolenników. Każda cera jest inna, więc inaczej będzie reagować na różne kosmetyki. Jeżeli moja cera wykazuje tolerancje na dany krem (nie czerwieni się, nie występuje reakcja alergiczna, nie mam uczucia ściągnięcia, skóra nie jest przesuszona) to kosmetyk jest u mnie na plusie i nie mogę spisać go na straty
Oczywiscie, ze ziaja nie ma dobre go skladu. Parafina, ktora zapycha wiekszosc ludzi na samej gorze skladu. Bardzo malo skladnikow odzywczych...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 09:52   #11
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Krem do twarzy

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze ziaja nie ma dobre go skladu. Parafina, ktora zapycha wiekszosc ludzi na samej gorze skladu. Bardzo malo skladnikow odzywczych...
Otoz to Yves Rocher tez nie powala
EDIT
Zwlaszcza w porownaniu z kosmetykami Sukin.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2018-04-10 o 09:59
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-10 10:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.