z warzywami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 09:52   #1
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Question

z warzywami??


Odrazu mowi ze jestem noga kulinarna. Chce zaczac sie zdrowo odzywiac ale jedyne co umiem zrobic to makaron (jem go prawie codziennie, na szczescie nie z sosem ale z serem bialym), jem jakas zupe gdy mama zrobi, no i jak nie chce poraz kolejny jesc makaronu jem to co w domu czyli ziemniaki z jakims kotletem. Piszecie ze jecie kurczaka z warzywami, rybe z warzywami - ale z jakimi warzywami? i jak je przyrzadzic? i czy wszystkie sa do kupienia teraz w srodku zimy? Prosze o pomoc.. pare przykladow obiadów ktore mozna jesc (bo jak czytam ze ktos je omlet na obiad.. dla mnie to moglby byc deser) Mam bardzo nieunormowany styl zycia. Czasem zaczynam lekcje o 7 i wracam do domu o 21 - wiec na nic cieplego czasu nie ma - co wiec moglabym zabrac ze soba? Prosze bardzo o rady...
aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 10:05   #2
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: z warzywami??

Hmmmmm obiadki?
Moje obiady gotuje sobie sama - wiesz gotowana pierś z kurczaka czy indyka to żadna sztuka kulinarna a jeśli chodzi o warzywa to gotuje je na parze- w zimie co prawda mniej , bo nie ma na straganach swiezych ale mrożonki też są dobre Poszukaj przepisów na tym forum lub na kulinarnym - był już wątek o przepisach na zdrowe posiłki miłego szukania
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 10:49   #3
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: z warzywami??

W zimie używam przewaznie mrozonek na objad. Najbardziej lubie z Hortexu warzywa na patelnie!!!wlewam odrobinke oliwy z oliwek na patelnię teflonową i warzywka!!!!pychotka i bardzo syte
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:29   #4
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: z warzywami??

Powiem Ci, ze nie jestes sama w gotowaniu zla

Ja rowniez nie potrafie gotowac... i przyrzadzenie czegokolwiek sprawia mi okropne problemy...

...ale mieszkam z rodzicami jeszcze wiec nie ma zle
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 08:18
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:45   #5
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: z warzywami??

no to witaj w klubie, ja też od niedawna zaczęłam stosować zdrowe żarcie, nawet dobrze mi idzie i tak, jak mówią dziewczyny, kupuj mrozonki, ja np taką mam na dwa razy i do tego ryż albo pierś z kurczaka ugotowaną np wrzucasz do tych warzyw na patelni i danie jak talala..
Mozesz stosowac na zmiane albo z ryzem albo makaronem albo kaszą gryczaną albo z samym mięsem kurczaka, lub wołowego - rzecz upodobania.
Zupki tez lekkie, niesolone z warzyw z mrozonek wlasnie. Albo filety gotowe z ryb. Ja nadal sie uczę bo to nie jest tak hop siup, nie poznałam jeszcze wszystkich tajników co z czym itd ale uczę sie, jem, i staram sie modyfikować w praktyce. Chcialam tylko zaznaczyc ze czuje sie o wiele lepiej po tym zarciu niz takim zwykłym domowym , jakims kotlecie itp o niebbo lepiej.
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.