Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 08:16   #1
anna majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7

Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność


http://forsal.pl/artykuly/451268,sel...lacalnosc.html

Czy któraś z Was miała okazję wyjechać z biurem Selectours? czy może macie teraz uwięzionych znajomych gdzieś zagranicą przez upadłość biura?
anna majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 13:34   #2
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

w tym momencie właśnie usłyszałam to w radiu i miałam zakładać wątek. Aż mnie ciarki przeszły bo miałam upatrzoną jedną wycieczkę w tym biurze i wyjazd byłby za 3 dni... na szczęście jadę gdzie indziej...
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 14:26   #3
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Moich rodziców i brata spotkała nieprzyjemna sytuacja. Mieli lecieć za 2 tygodnie do Hurghady, a wczoraj dowiedzieli się o upadłości Selectoursa. Łącznie mieli lecieć w 7 osób, wszystkie dokumenty itp. potrzebne do odzyskania pieniędzy są już gotowe do odesłania do ubezpieczyciela, który obsługiwał Selectoursa.
Od 3 lat wybierali wycieczki z tego biura, nic nie zapowiadało upadłości.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:09   #4
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Ja naszczęscie wpłaciłam im zaliczki dopiero 1000zł , na zwrot podobno będzie się czekać 2 do 3 miesięcy .. o ile w ogóle oddadzą kase
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:01   #5
anna majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
Ja naszczęscie wpłaciłam im zaliczki dopiero 1000zł , na zwrot podobno będzie się czekać 2 do 3 miesięcy .. o ile w ogóle oddadzą kase

"Wszyscy poszkodowani mogą zgłaszać się do towarzystwa ubezpieczeniowego Signal Iduna, któremu urząd marszałkowski przekaże stosowne pełnomocnictwa. Informacje na temat roszczeń można znaleźć na stronie towarzystwa oraz pod numerem telefonu 022 5056508. Urząd uruchomił specjalny zespół, który monitoruje sytuacje na bieżąco i udziela informacji pod numerem telefonu: 022 5979543."

Źródło: http://forsal.pl/artykuly/451491,kli..._z_hoteli.html

może to pomoże w jakiś sposób
anna majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:24   #6
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Jestem ciekawa ile % wpłaconej kwoty oddadzą z tego ubezpieczenia.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:39   #7
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Dlatego najlepiej wykupować wakacje z większych biurach, np. w Itace. I w dodatku polskie
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 07:15   #8
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Dlatego najlepiej wykupować wakacje z większych biurach, np. w Itace. I w dodatku polskie
No świetna rada.
Spore biura też potrafią upaść. No i nie wiem w czym miałoby uratować nas polskie biuro.
No a selectours wcale nie było takie małe, 2 tysiące osób było w jednej chwili na wakacjach.

Według Ciebie rozumiem że Kopernik, który upadł jakiś czas temu, był małym zagranicznym biurem.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2010-09-16 o 07:17
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 11:01   #9
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Zadne biuro nie daje nam gwarancji, ze za chwile nie upadnie. Slyszalam w wiadomosciach, ze w PL w tym roku upadlo tylko jedno biuro, a w Wielkiej Brytanii az 18.
Mysle, ze dzisiaj mozna zaufac tylko Neckermanowi, takie mam wrazenie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 11:44   #10
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez anna majka Pokaż wiadomość
"Wszyscy poszkodowani mogą zgłaszać się do towarzystwa ubezpieczeniowego Signal Iduna, któremu urząd marszałkowski przekaże stosowne pełnomocnictwa. Informacje na temat roszczeń można znaleźć na stronie towarzystwa oraz pod numerem telefonu 022 5056508. Urząd uruchomił specjalny zespół, który monitoruje sytuacje na bieżąco i udziela informacji pod numerem telefonu: 022 5979543."

Źródło: http://forsal.pl/artykuly/451491,kli..._z_hoteli.html

może to pomoże w jakiś sposób
Dziękuje , ja na szczęście jechałam przez agencje turystyczną ktora miała selectours pod sobą wiec Pani z biura pomogła wszystko załatwić. Sama powiedziała , że ona również postara się w jakiś sposób pokryć tą kwote którą wpłacałyśmy z mamą do selectoursa ..

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Dlatego najlepiej wykupować wakacje z większych biurach, np. w Itace. I w dodatku polskie
No to teraz mnie dobiłaś
Po pierwsze selectours miał nagrode polskiej izby turystyki , po drugie na rynku był już 18lat a po trzecie miał wiele kierunków i dobre opinie .

Nie wiem czy wiesz ale Kopernik był polskim biurem i upadł ?! Równie dobrze mogą upaść inne biura , np. Itaka .. ! I tu nie chodzi o to czy biuro jest polskie ,angielskie czy niemieckie ! Biura podrózy upadają na całym swiecie . Selectours był największym biurem skoro 2000 os. w czasie upadku biura było za granicą a wiele osób wpałciło zaliczki i całe kwoty a i tak nie pojadą na ich wymarzone i nieraz długo planowane wczasy ... !
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 15:21   #11
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Widać mnie nie zrozumiałaś. Czym większe biuro podróży tym mniejsze szanse, że ogłosi swoja upadłość. No oczywiście, że biura upadaja na całym świecie. A mówiąc polskie... miałam na myśli, że część pieniędzy zostaje w kraju!
Taka rada: czytaj uważnie.
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-09-16 o 15:22
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 11:23   #12
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

moja kumpela z ap z narzeczonym byla z tym biurem na wakacjach. wrocili tuz przed gloszeniem upadlosci. mysle ze wielkosc biura nie ma wiekszego znaczenia tylko sposob jego prowadzenia. juz byly przypadki updalosci gigantow na swiecie. pewnie tylko pezes wie dlaczego jest jak jest
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 00:53   #13
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Dlatego najlepiej wykupować wakacje z większych biurach, np. w Itace. I w dodatku polskie
Itaka ma tyle klientów, że mniej o nich dba skargi na pilotów idą odrazu do śmietnika, takie przynajmniej opinie słyszałam. Nie mam doświadczeń byłam dwa razy z Easytour i jestem zadowolona.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:59   #14
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Nie wydaje mi się, żeby dbała mniej. W każdej chwili można zadzwonić do rezydenta i uzyskać pomoc.
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 23:09   #15
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby dbała mniej. W każdej chwili można zadzwonić do rezydenta i uzyskać pomoc.
Tak słyszałam, że opowiem ową historię z tego roku z Grecji, było tyle bagaży, że były nawet w kiblach i w sypialni kierowców. Ludzie czekali od 6 rano, dzwonią tam, dzwonią, a ci odbierają o 7.20 i mówią, że głupia sprawa, ale o 6 to wyjeżdża z Gdańska autobus, taka pomyłka na umowie. Podczas podróży coś się stało, awaria autobusu, bagaże zostały naruszone. Po wczasach biuro kazało przyjechać do jakiejś tam siedziby i w zamian rekompensaty dostali długopis i kubek. Sądzą się znaczy będą.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 08:30   #16
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

ja w tamtym roku byłam z selectoursa w hurghadzie i wszystko było super, nie spodziewałam się czegos takiego, dobrze, że w tym roku wzięliśmy ine biuro chociaż zastanawialismy się nad tym
powodzenia życzę wszystkim, którzy czekaja na zwrot kasy
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 15:47   #17
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Tak słyszałam, że opowiem ową historię z tego roku z Grecji, było tyle bagaży, że były nawet w kiblach i w sypialni kierowców. Ludzie czekali od 6 rano, dzwonią tam, dzwonią, a ci odbierają o 7.20 i mówią, że głupia sprawa, ale o 6 to wyjeżdża z Gdańska autobus, taka pomyłka na umowie. Podczas podróży coś się stało, awaria autobusu, bagaże zostały naruszone. Po wczasach biuro kazało przyjechać do jakiejś tam siedziby i w zamian rekompensaty dostali długopis i kubek. Sądzą się znaczy będą.
napisałaś to tak,z ę trudno zrozumieć. Gdzie te bagaże? Na lotnisku, w hotelu? Jeśli była pomyłka na greckim lotnisku, to co do tego ma biuro?
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:35   #18
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Ja wróciłam właśnie z wycieczki z Itaką i nie zauważyłam, żeby mniej dbała o klientów. Wszystko było super
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:58   #19
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja wróciłam właśnie z wycieczki z Itaką i nie zauważyłam, żeby mniej dbała o klientów. Wszystko było super
Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
napisałaś to tak,z ę trudno zrozumieć. Gdzie te bagaże? Na lotnisku, w hotelu? Jeśli była pomyłka na greckim lotnisku, to co do tego ma biuro?
Widzę, że napisałam awaria autobusu, sypialnia kierowców - no nie wiem czy to odpowiedni opis do lotniska. Były po upychane po całym autobusie, łącznie z sypialnią. Biuro ma do tego tyle, że jako, że jedzie się ich autobusem są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i stan bagażu.

Może to zależy od wycieczki. Bywają sytuacje, a w temacie o Biurach Podróży można spokojnie zauważyć rozbieżne opinie. Taką historię i opinię słyszałam, małżeństwo wpadło do mnie do lokalu na kawę, opowiedzieli, nie mam powodów by im nie wierzyć
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”

Edytowane przez Nerchie
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:01
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 13:44   #20
stoowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez Deixisss
Dlatego najlepiej wykupować wakacje z większych biurach, np. w Itace. I w dodatku polskie

No świetna rada.
Spore biura też potrafią upaść. No i nie wiem w czym miałoby uratować nas polskie biuro.
No a selectours wcale nie było takie małe, 2 tysiące osób było w jednej chwili na wakacjach.

Według Ciebie rozumiem że Kopernik, który upadł jakiś czas temu, był małym zagranicznym biurem. __________________
asiulka




Tak Asiulka z pewnością to miał na myśli pisząc o Itace.... MASAKRA ALE LUDZIE WYCIĄGAJĄ WNIOSKI.................. ......

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Ja wróciłam właśnie z wycieczki z Itaką i nie zauważyłam, żeby mniej dbała o klientów. Wszystko było super

Cytat:
Napisane przez Deixisss
napisałaś to tak,z ę trudno zrozumieć. Gdzie te bagaże? Na lotnisku, w hotelu? Jeśli była pomyłka na greckim lotnisku, to co do tego ma biuro?

Widzę, że napisałam awaria autobusu, sypialnia kierowców - no nie wiem czy to odpowiedni opis do lotniska. Były po upychane po całym autobusie, łącznie z sypialnią. Biuro ma do tego tyle, że jako, że jedzie się ich autobusem są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i stan bagażu.

Może to zależy od wycieczki. Bywają sytuacje, a w temacie o Biurach Podróży można spokojnie zauważyć rozbieżne opinie. Taką historię i opinię słyszałam, małżeństwo wpadło do mnie do lokalu na kawę, opowiedzieli, nie mam powodów by im nie wierzyć __________________
Studentka historii.
Zapuszczam włosy.
Dbam o cerę.
Walczę ze swoimi lękami.



Byłam z Itaki kilka razy na wycieczkach i zawsze wszystko było dobrze dograne zawsze mi się podobało, a że ktoś trafił na ferelną wycieczkę z każdego biura może się zdarzyć liczy się większość usług a nie jedna...
Mam większe porównanie...

Edytowane przez stoowa
Czas edycji: 2010-09-27 o 13:37
stoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:55   #21
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Strasznie dziwnie nas zacytowałaś. Podzieliłam się po prostu niusem, który ostatnio uderzył mnie swoją niesprawiedliwością i opinią, którą usłyszałam bez oburzeń dziewczyny.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 13:03   #22
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Witam. Pracowałam troche w b.p jako agent i jak widze teksty "że tylko duże biura nie upadają" to mnie śmiech ogarnia Wszystkie duże biura upadają i nadal tak będzie. Niestety nikt nie jest w stanie tego przewidzieć. Pracownicy takich biur wiedza co sie dzieje ale nadal sprzedaja swoje imprezy po to by dostac swoja pensje. A drugiego dnia ogłaszana jest upadłość. Co do kasy z ubezpieczeń to raczej nikt nic nie dostanie - takie sa realia. A co do pracy b.p. jako agenta to nie jest tak że nie mamy dostepu do systemów - a niby jak bysmy robili rezerwacje - telefonicznie? Tak, to każdy może to zrobić. Niestety nie każdy mieszka w dużym mieście żeby biuro organizatora odwiedzić soobiście. Po to są agenci Pozdrawiam
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 07:50   #23
Bzdzulka
Raczkowanie
 
Avatar Bzdzulka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

i kolejne biuro oglosilo upadlosc, tym razem orbis

http://biznes.onet.pl/orbis-zlozyl-w...8,1,news-detal
Bzdzulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 08:04   #24
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Bardzo przykra informacja.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 08:38   #25
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

No i prosze... a nie mówiłam, albo wykrakałam?
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!

Edytowane przez ruda1984m
Czas edycji: 2010-09-29 o 08:39
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:14   #26
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Dlatego najlepiej wykupować wakacje z większych biurach, np. w Itace. I w dodatku polskie
I teraz nie mogę się powstrzymać . Zapewne Orbis byś poleciła na kupowanie wycieczek bo to polskie i większe biuro?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:16   #27
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Dla mnie Itaka jest tak wiarygodna jak kazde inne Alfa Star. Najlepszy jest Neckermann i Tui i im najbardziej bym zawierzyla.... Choc jak widac, roznie z tym moze byc.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:32   #28
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

Dzwonili już do Was z Sigmy w sprawie zwrotów pieniędzy ??
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:44   #29
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: Biuro podróży Selectours ogłosiło wczoraj niewypłacalność

DO moich rodziców nikt nie dzwonił.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.