domowe sposoby na cellulit - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-27, 01:09   #691
kasia0987654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: domowe sposoby na cellulit

podobno masaz banka chinska daje dobre efekty
kasia0987654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 06:39   #692
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez ann_a0208 Pokaż wiadomość
Hej
Zdecydowanie polecam masowanie skóry w trakcie prysznica lub na sucho np. szczotką lub rękawicą do tego przeznaczoną. Ja na zmianę kupuję szczotkę albo rękawicę w rossmanie za ok.8-10 zł i efekty są super. Prowadzę raczej siedzący tryb życia i na prawdę wiem co to znaczy problem z cellulitem
Pokaż ten swój sprzęt 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:15   #693
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
U mnie regularnie:

peeling co 4 dni plus codziennie dwa razy dziennie serum Vialise . Oczywiście ćwiczę przynajmniej pól godziny dziennie staram sie przeznaczć na aktywność fizyczna i widzę efekty. Cellulit jest znacznie mniejszy.

Ważne jest równięż picie wody. Trzeba pić dziennie po 2 litry czystej wody.
co to za serum ? u mnie podobnie peelingi 2 razy w tygodniu i olejowanie, teraz bielendowskim olejkiem kokosowym wczesniej balsamem, ale jakos olejki chyba lepeij nawilżają
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 00:26   #694
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez karinkaka2 Pokaż wiadomość
co to za serum ? u mnie podobnie peelingi 2 razy w tygodniu i olejowanie, teraz bielendowskim olejkiem kokosowym wczesniej balsamem, ale jakos olejki chyba lepeij nawilżają
Jak używasz olejków na mokre ciała i wycierasz się ręcznkiiem ?;p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 15:06   #695
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Znowu wróciłam do bańkowania. Trzymajcie kciuki, żeby mój zapał nie opadł za szybko! Muszę tylko kupić nowe bańki, bo stare się już wyrobiły. Widziałam wczoraj w rossku ten zestaw z Lirene olejek z bańką, akurat był na promocji, chyba się skuszę, bo cały zestaw baniek z 4 czy 5 rozmiarami nie jest mi potrzebny, i tak nie używam tych najmniejszych i największych baniek.
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:49   #696
DelicjaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja pozbyłam się cellulitu dzięki zmianie diety oraz zaczęłam aktywniej żyć i zaczęłam uczęszczać na siłownie. Peelingi i masaże traktowałam jako dodatek. Od czasu kiedy zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i zaczęłam chodzić na siłownie pozbyłam się cellulitu oraz zrzuciłam kilka niepotrzebny kilogramów. Siłownia nie jest w sumie domowym sposobem, ale niektóre ćwiczenia jak przysiady i wykroki możemy wykonywać w domu.
DelicjaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 10:04   #697
chloeBLUE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a co z tych takich lepszych zabiegów które robi się w salonach można zrobić w domu? Widziałam ostatnio w u mnie w krakowie w vesunie jakieś endermologie, vela shape i nie wiadomo co jeszcze. Było chyba z 10 albo i więcej takich zabiiegów wyszczuplających i antycellulitowych. Da się coś z tego zrobić samemu?
chloeBLUE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 13:00   #698
komplemenciara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 41
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez chloeBLUE Pokaż wiadomość
a co z tych takich lepszych zabiegów które robi się w salonach można zrobić w domu? Widziałam ostatnio w u mnie w krakowie w vesunie jakieś endermologie, vela shape i nie wiadomo co jeszcze. Było chyba z 10 albo i więcej takich zabiiegów wyszczuplających i antycellulitowych. Da się coś z tego zrobić samemu?
No chyba raczej ciężko. Wszystkie za zabiegi robi się jakimiś specjalnymi urządzeniami. W domu to możesz sobie co najwyżej zrobić body wrapping
komplemenciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 13:09   #699
Slowiczeq90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 33
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A kojarzycie w ogole jakie sa ceny tych zabiegow u kosmetyczki?
Slowiczeq90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 23:06   #700
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez karinkaka2 Pokaż wiadomość
co to za serum ? u mnie podobnie peelingi 2 razy w tygodniu i olejowanie, teraz bielendowskim olejkiem kokosowym wczesniej balsamem, ale jakos olejki chyba lepeij nawilżają
Olejki bardziej nawilżają niż rozbijają cellulit. Wiesz o co w tym chodzi najbardziej? O masaż, o ten sam ruch, który pobudza skórę i poprawia krążenie krwi i limfy
Poza tym to serum moim zdaniem średnie jest (no przynajmniej mi nie pomogło), znam lepsze

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Slowiczeq90 Pokaż wiadomość
A kojarzycie w ogole jakie sa ceny tych zabiegow u kosmetyczki?
Nie szkoda ci kasy?
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 08:49   #701
chloeBLUE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: domowe sposoby na cellulit

jeden zabieg kilkaset złotych, zależy co wybierasz. Chyba najlepiej w pakiecie bo wtedy trochę taniej ale to i tak spora kasa więc myślałam że może da się coś z tego przenieść na warunki domowe
chloeBLUE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 08:58   #702
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez chloeBLUE Pokaż wiadomość
jeden zabieg kilkaset złotych, zależy co wybierasz. Chyba najlepiej w pakiecie bo wtedy trochę taniej ale to i tak spora kasa więc myślałam że może da się coś z tego przenieść na warunki domowe
W warunkach domowych t tylko peelingi, bańka, masaż i body-wrapping. Ja polecam szczególnie to ostatnie. Uwielbiam! To doskonały sposób na cellulit dla leniwych
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 06:10   #703
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Z bańką bym nie ryzykowała. Co jak co ale jeśli się źle wykonuje taki zabieg to można narobić sobie krzywdy.... Za to moge polecić peelingi z kawy Nie dość.ze działaja to jeszcze jest to czysta przyjemnośc.
Fajne jest równiez serum Vialise na cellulit. Nie jest tanie ale rzeczywiście go zmniejsza.
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 16:35   #704
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez irila Pokaż wiadomość
Z bańką bym nie ryzykowała. Co jak co ale jeśli się źle wykonuje taki zabieg to można narobić sobie krzywdy.... Za to moge polecić peelingi z kawy Nie dość.ze działaja to jeszcze jest to czysta przyjemnośc.
Fajne jest równiez serum Vialise na cellulit. Nie jest tanie ale rzeczywiście go zmniejsza.
Vialise jest za☠☠☠iście drogi. Masz jakieś potwierdzenie, że faktycznie działa? Zdjęcia efektów po stosowaniu?
Ja już wiele koncentratów na cellulit stosowałam i wiem, że wcale nie trzeba wywalać zaraz takiej kasy by się cellulitu pozbyć. Są tańsze specyfiki... moim zdaniem.
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 09:21   #705
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez RudaRysia Pokaż wiadomość
Vialise jest za☠☠☠iście drogi. Masz jakieś potwierdzenie, że faktycznie działa? Zdjęcia efektów po stosowaniu?
Ja już wiele koncentratów na cellulit stosowałam i wiem, że wcale nie trzeba wywalać zaraz takiej kasy by się cellulitu pozbyć. Są tańsze specyfiki... moim zdaniem.

Dowody? Moja pupa oraz uda. Widzę naprawdę sporą różnicę ale bez przesady nie bedę tutaj zdjęcia swojego kuperka wrzucała
Stosowany regularnie widocznie wygładza, napina i ujędrnia skórę. Nie jest tani to fakt ale jeśli porównam jego działanie do środków, które wcześniej probowałam. Tych tanich z drogerii to normalnie niebo i ziemia. Ten działa Inne nie.
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 23:16   #706
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez irila Pokaż wiadomość
Dowody? Moja pupa oraz uda. Widzę naprawdę sporą różnicę ale bez przesady nie bedę tutaj zdjęcia swojego kuperka wrzucała
Stosowany regularnie widocznie wygładza, napina i ujędrnia skórę. Nie jest tani to fakt ale jeśli porównam jego działanie do środków, które wcześniej probowałam. Tych tanich z drogerii to normalnie niebo i ziemia. Ten działa Inne nie.
No to super!
Ja pytałam o te dowody, bo byłam ciekawa jak to u Ciebie wygląda
Nie to żebym chciała oglądać twój tyłek, ale cellulit znikający... hmmm

Ja stosowałam już różne cuda, tanie, droższe i tylko jedno jest u mnie pewne - cellulit, który niestety powraca jak sobie pofolguje trochę z dietą i ćwiczeniami. Ehh, podlec ten cellulit!
Wciąż się łudzę i oszukuję, że może znajdę sposób na pozbycie się go na zawsze, ale niestety jak się zaprzestanie diety i ćwiczeń to szybko wraca cholernik jeden! :P

Pozdrawiam!
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 15:27   #707
BasiaB1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja stosuje tylko naturalne sposoby na cellulit. Dzięki temu szybko i skutecznie się go pozbyłam po ciąży.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-03-29 o 17:11 Powód: link
BasiaB1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 20:27   #708
wacusiaa
Przyczajenie
 
Avatar wacusiaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kup sobie bańki chińskie, są w aptece nie są drogie, na yt masz dużo filmików jak taki masaż wykonywać. No i najlepiej kup sobie oliwkę do ciała żeby te bańki miały dobry poślizg i rób taki masaż co 2 dzień czy co 3. Serio pomaga
wacusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 13:59   #709
vizir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Bańka chińska jest w porządku, byleby nie bolało Polecam też detoks. Jest dzisiaj tak dużo sposobów na oczyszczanie, że nie będę ich tu wypisywać. Każdy może wybrać coś dla siebie. Połączenie bańki i oczyszczania to naprawdę dobry efekt. Cellulit to nie kłopot powierzchowny, więc działanie wgłąb jest atakiem na przyczynę.
vizir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 21:53   #710
LoloPudlo
Raczkowanie
 
Avatar LoloPudlo
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 30
Dot.: domowe sposoby na cellulit

u mnie działały peelingi z kawy a później zawijka w folie z warstwą serum antycellulitowego na ok 45 min, pod ciepłym szlafrokiem
skóra jest napięta i gładka od razu po zdjęciu folii ale wiadomo że na widoczne efekty trzeba poczekać przy regularnym stosowaniu 2 razy w tyg z jakieś 1,5 - 2 miesiące
te bańki brzmią kusząco, zaczynam szukać
__________________
Nie jest źle być głupkiem pod warunkiem, że masz świadomość własnej ignorancji. -Charles Bukowski
LoloPudlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 13:57   #711
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Czy komuś może pomogło pływanie, albo bicze wodne na basenie..? Bo zaczęłam robić jedno i drugie, ale efektów jakoś nie widzę :/ A te rękawice do masażu - działają? Są jakieś lepsze i gorsze, jakiś konkretny typ, który lepiej wybrać? I jak często się tym masować i jak długo, z jaką siłą..?

Ktoś pisał, że cellulit trzeba zwalczać od środka - ale jak? Zdrowo się odżywiam, nie jem mięsa, zato dużo warzyw, mało słodyczy i innych przekąsek jak czipsy, a cellulit ma się świetnie...
jhet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:57   #712
oliwiax1296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez jhet Pokaż wiadomość
Czy komuś może pomogło pływanie, albo bicze wodne na basenie..? Bo zaczęłam robić jedno i drugie, ale efektów jakoś nie widzę :/ A te rękawice do masażu - działają? Są jakieś lepsze i gorsze, jakiś konkretny typ, który lepiej wybrać? I jak często się tym masować i jak długo, z jaką siłą..?

Ktoś pisał, że cellulit trzeba zwalczać od środka - ale jak? Zdrowo się odżywiam, nie jem mięsa, zato dużo warzyw, mało słodyczy i innych przekąsek jak czipsy, a cellulit ma się świetnie...
Ja miałam ten sam problem, że pomimo względnej diety cellulit nie znikał. Próbowałam brać różne suplementy już nawet nie pamiętam nazwy ale też bezskutkowo. Ostatnią deską ratunku w moim przypadku był zabieg antycellulitowy. Po małym researchu padło na Swiss CellVibe. Skończyłam już całą kurację o czym pisałam już w innych postach. Efekty u mnie świetne, wszystko na plus pod względem czasu trwania całej kuracji i końcowych rezultatów. Cały zabieg nie należy do najtańszych ale zdecydowanie warto
oliwiax1296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 08:24   #713
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: domowe sposoby na cellulit

mi tylko pomagaja dieta plus cwiczenia......
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 11:37   #714
syplijawka
Przyczajenie
 
Avatar syplijawka
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja wlasnie stosowalam Vialise no i pomogl mi tak w mniejszym stopniu, ale pomogl.Bylam na zabiegu Palomarem (on dziala na blizny i cellulit tez) w Gdansku i efekty byly o wiele lepsze niz takim kremem..
syplijawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 02:14   #715
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: domowe sposoby na cellulit

peelingi z użyciem rękawicy z rossmanna - u mnie dały efekty
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 21:15   #716
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja się zastanawiam nad koncentratem z bingospa.
Chociaż jestem sceptyczna.
Nie chcę marnować kasy na jakiś szajs.
Sama nie wiem od czego mam cellulit.
Aktywna jestem całe życie. Regularnie trenuję siłowo, oraz uzupełniam ten trening treningami hitt oraz gdy jestem w słabszej formie treningiem o mniejszej intensywnośi.
Michę mam praktycznie czystą, piję bardzo dużo wody, nie łykam tabsów antykoncepcyjnych i ten cholerny cellulit jest.
Nie wierzę,żebym była tak bardzo pomarszczona tylko dlatego,że codziennie grzeszę 3 filiżankami czarnej, mocnej kawy bez cukru i mleka
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 23:45   #717
Evi921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 10
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez QueenOfHearts Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad koncentratem z bingospa.
Chociaż jestem sceptyczna.
Nie chcę marnować kasy na jakiś szajs.
Sama nie wiem od czego mam cellulit.
Aktywna jestem całe życie. Regularnie trenuję siłowo, oraz uzupełniam ten trening treningami hitt oraz gdy jestem w słabszej formie treningiem o mniejszej intensywnośi.
Michę mam praktycznie czystą, piję bardzo dużo wody, nie łykam tabsów antykoncepcyjnych i ten cholerny cellulit jest.
Nie wierzę,żebym była tak bardzo pomarszczona tylko dlatego,że codziennie grzeszę 3 filiżankami czarnej, mocnej kawy bez cukru i mleka
Mi pomogło na cellulit :
- ćwiczenia Mel b pośladki + bieganie
- codzienne masaże pod prysznicem rękawicą z rossmana
- polewanie pod prysznicem nóg i pośladków naprzemiennie lodowatą i ciepłą wodą
- codzienne ( rano i wieczorem) wcieranie kremu z perfecty na cellulit ( koszt ok 18 zł, dostępny w rossmanie )
- ograniczenie soli

Jak połączysz to wszystko razem to efekt gwarantowany !
Evi921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 10:48   #718
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Evi921 Pokaż wiadomość
Mi pomogło na cellulit :
- ćwiczenia Mel b pośladki + bieganie
- codzienne masaże pod prysznicem rękawicą z rossmana
- polewanie pod prysznicem nóg i pośladków naprzemiennie lodowatą i ciepłą wodą
- codzienne ( rano i wieczorem) wcieranie kremu z perfecty na cellulit ( koszt ok 18 zł, dostępny w rossmanie )
- ograniczenie soli

Jak połączysz to wszystko razem to efekt gwarantowany !
Który dokładnie krem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 11:52   #719
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Wiele dobrego słyszałam tez o masażach na sucho tylko nie wiem, ile w tym prawdy.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 18:02   #720
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja ważę ok. 48 kg i mam cellulit - do tego dosyć spory, na udach oraz pośladkach.. Bez względu na dietę czy ruch - brak różnicy. Jakiś czas temu stosowałam kremy na cellulit (już niestety nie pamiętam nazwy, ale były to raczej łatwo dostępne sera rozgrzewające bądź chłodzące). Stosowałam je dwa razy dziennie w ten sposób, że na rozgrzane partie ciała wmasowywałam produkt, następnie obklejałam folią spożywczą i tak chodziłam pół godziny. Po ok. dwóch miesiącach cellulit się zmniejszył z dość dużego na średni - ale dalej ten efekt już nie chciał się posunąć.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.