Mydło ALEPPO - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 09:29   #691
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Mydło ALEPPO

Ok Dzięki wielkie za pomoc.
A czy taki skład Sklad: olea europea, laurus nobillis 30 %, chlorek sodu(sól)
wodorotlenek sodu (soda), woda.
to oryginalne mydło czy podróbka?

Edytowane przez asiuulkaa
Czas edycji: 2013-06-05 o 10:08
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 23:01   #692
A Jonquille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Mydło ALEPPO

Firma Alepia ma oryginalne mydła aleppo. Bardzo dobre opinie. Same poczytajcie Również używam i zdecydowanie polecam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A Jonquille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:15   #693
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Mydło ALEPPO

A jak to w końcu jest z tą zawartością procentową? Najpierw gdzieś wyczytałam, że im większa zawartość oleju laurowego, tym większe właściwości antyseptyczne (np. przeciwtrądzikowe). W innych miejscach piszą, że im więcej oleju laurowego, tym mydełko jest bardziej nawilżające, więc dla skór zanieczyszczonych polecają raczej niskie stężenia.. I bądź tu człowieku mądry

Czy ktoś ma może linka do jakiegoś wiarygodnego źródła albo może rozwiać moje wątpliwości? Aktualnie mam mydełko 40% i chciałabym zamienić na coś "mocniejszego", tylko teraz nie wiem w którą stronę iść - 25 czy 70%?

A może znacie jakieś sklepy/strony, gdzie można zamówić mniejsze kostki? (zamówiłabym wtedy jedną 25 i jedną 70%) Wydaje mi się, że gdzieś kiedyś w wątku mignęła mi taka informacja, ale..

Jak tam w ogóle dziewczyny wasze mydełkowe doświadczenia? Ja swoje mydełko uwielbiam i żałuję, że tak późno zamówiłam (mam mydełko Alepia). Uwielbiam i do twarzy, i do ciała
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 12:13   #694
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Mydło ALEPPO

Ja na pierwszy raz zamówiłam 24 % I czekam właśnie niecierpliwie na przesyłkę. Dam znać jak będę już trochę używać. A słyszałam, że im więcej oleju laurowego tym lepsze działanie np. na trądzik. A im go mniej tym lepsze nawilżanie.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:37   #695
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Ja na pierwszy raz zamówiłam 24 % I czekam właśnie niecierpliwie na przesyłkę. Dam znać jak będę już trochę używać. A słyszałam, że im więcej oleju laurowego tym lepsze działanie np. na trądzik. A im go mniej tym lepsze nawilżanie.

Mam nadzieje że Twoja skóra poczuje różnicę i będziesz zadowolona u mnie najlepsze efekty obserwuję na plecach gdzie swego czasu krostki wyskakiwały, teraz już nawet przed okresem nie mam niespodzianek więc jestem bardzo zadowolona tym bardziej że lato przed Nami i okres odkrytych ramion na twarzy na pewno też jest jakaś różnica chociaż przed okresem nie jest tak idealnie jak na pleckach, bo jednak to tylko mydło (staram się robić kilkuminutowe maseczki z emulsjo-piany) to za nic nie wrócę do kolorowych i mega pachnących żeli, po eksperymentuje z innymi wersjami mydełek Aleppo
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 14:30   #696
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Mydło ALEPPO

Miałam problemy z pocztą i mydła użyłam dopiero trzy razy. Ostatnio miałam mega wysyp na twarzy, dużo małych czerwonych krostek na szczęście nie ropnych. Było ich po prostu coraz więcej i więcej. Najgorsze było czoło.
Zauważyłam, że stan cery się już poprawił, a ciekawe co będzie jeszcze za kilka dni Tylko nie wiem dlaczego, ale mydło mi strasznie wysusza skórę dłoni.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:22   #697
sara137
Raczkowanie
 
Avatar sara137
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 136
Dot.: Mydło ALEPPO

odkąd odrzuciłam aleppo moja skóra stała się lepsza, kupiłam przy tym czarne mydło raz z różą, a od wczoraj z eukaliptusem i stwierdzam, że mojej cerze bardziej odpowiada czarne ( zakupione w mydlarni u Franciszka - więc jakoś gwarantowana) Problemy z wielkimi ropnymi prycholami, ktore miałam właśnie chyba przez Aleppo ustąpiły, powoli skóra wraca do stanu gdzie nie brzydze się wyjść na ulice.
sara137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 12:11   #698
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Mydło ALEPPO

Mnie aleppo również nie posłużyło. Ten wysyp, który miałam to nie było żadne oczyszczanie, a podrażnienie mieszków włosowych. Aktualnie używam mydła z kwasem salicylowym i jest o wiele lepiej. A czarnego mydła używam od czasu do czasu jako peelingu. Szczególnie ciało pięknie po takim zabiegu wygląda
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 15:57   #699
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Odp: Mydło ALEPPO

Wysypu można dostać od zbyt świeżego aleppo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:31   #700
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Mnie aleppo również nie posłużyło. Ten wysyp, który miałam to nie było żadne oczyszczanie, a podrażnienie mieszków włosowych. Aktualnie używam mydła z kwasem salicylowym i jest o wiele lepiej. A czarnego mydła używam od czasu do czasu jako peelingu. Szczególnie ciało pięknie po takim zabiegu wygląda

mmm... mydło z kwasem salicylowym? Bardzo się zaciekawiłam mogę poprosić o więcej szczegółów na temat tego mydełka
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:38   #701
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez sara137 Pokaż wiadomość
odkąd odrzuciłam aleppo moja skóra stała się lepsza, kupiłam przy tym czarne mydło raz z różą, a od wczoraj z eukaliptusem i stwierdzam, że mojej cerze bardziej odpowiada czarne ( zakupione w mydlarni u Franciszka - więc jakoś gwarantowana) Problemy z wielkimi ropnymi prycholami, ktore miałam właśnie chyba przez Aleppo ustąpiły, powoli skóra wraca do stanu gdzie nie brzydze się wyjść na ulice.
Ja mam wrażenie, że Franciszek sprzedaje wlaśnie niedojrzale mydełka... gdybym nie znala savon noir dobrego to bym się obrazila na to mydło wlaśnie po mydlarni Franciszka
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 13:17   #702
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Odp: Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że Franciszek sprzedaje wlaśnie niedojrzale mydełka... gdybym nie znala savon noir dobrego to bym się obrazila na to mydło wlaśnie po mydlarni Franciszka
Natomiast ja swoje 1 kupiłam w organique i gdybym na tym forum nie przeczytała żeby polezalo to bym pewnie wyrzuciła bo tak podraznilo.

Kupiłam praktycznie zaraz 40% i to się okazało ok a właśnie we franciszku je kupiłam więc sądzę, ze nie ma reguły. A jak wygląda i zachowuje się niedojrzałe savon noir?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 14:01   #703
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
mmm... mydło z kwasem salicylowym? Bardzo się zaciekawiłam mogę poprosić o więcej szczegółów na temat tego mydełka
Informację o takim mydełku znalazłam na jakimś blogu. Poszukałam więc w sieci więcej informacji. Większość piszących chwaliła sobie jego dobre właściwości. Ja zauważyłam mniejszą ilość krostek oraz rozjaśnienie przebarwień, których narobiłam sobie dzięki aleppo

Mydło produkowane jest przez firmę od żeli i kremów marki Physiogel. Mydełko w sieci jest dostępne chyba tylko na all. Nie wiem jak z aptekami stacjonarnymi. Ja kupiłam tutaj

U tego samego sprzedawcy jest też dostępne mydełko ozonowe Botanique. Kupiłam też taki szampon - idealny dla włosomaniaczek

Rano stosuję mydełko ozonowe żeby dotleniło twarz, wieczorem salicylowe żeby złuszczyć pozostałości po całym dniu. Potem tylko krem lub olejek i spać. Rano cera wygląda całkiem znośnie. Chyba że coś mi wyskoczy, ale właśnie mam okres, to tylko kilka krostek się pojawiło. Także nie jest źle, polecać nie będę, ale zachęcam żeby wypróbować. Jestem bardziej zadowolona niż z aleppo.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 15:50   #704
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Odp: Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Natomiast ja swoje 1 kupiłam w organique i gdybym na tym forum nie przeczytała żeby polezalo to bym pewnie wyrzuciła bo tak podraznilo.

Kupiłam praktycznie zaraz 40% i to się okazało ok a właśnie we franciszku je kupiłam więc sądzę, ze nie ma reguły. A jak wygląda i zachowuje się niedojrzałe savon noir?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patrząc po moim to to od Franciszka ma bardziej rozlaną konsystencję. Ja się jeszcze wkopałam bo wzięlam z dodatkiem i z wyjątkiem zapachu to lipa jest. Nie doczyszcza aż tak jak klasyczne savon noir.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 21:19   #705
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Odp: Mydło ALEPPO

Miałam z neroli od franciszka ale zuzylam i kupiłam sobie zwykle. S swoją droga to w tej samej cenie co neroli 50g zwykle savon ma 100g.

To z dodatkiem jest jak kisiel a zwykłe jak guma ale różnicy w działaniu nie dostrzegłam. Może to z neroli lepiej się nakłada bo tę gumę trzeba rozpuścić i "lata"po całych dłoniach
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 12:10   #706
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Odp: Mydło ALEPPO

Dziewczyny a ile razy dziennie mogę używać Aleppo?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:26   #707
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Odp: Mydło ALEPPO

To juz chyba zalezy od indywidualnych potrzeb. Ja np. na poczatku przez pierwszy miesiac uzywalan 2x dziennie, a teraz raz bo troche mnie wysuszylo mimo ze mam tlusta cere
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 22:12   #708
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że Franciszek sprzedaje wlaśnie niedojrzale mydełka... gdybym nie znala savon noir dobrego to bym się obrazila na to mydło wlaśnie po mydlarni Franciszka
Danusiaes, a możesz polecić to dobre savon noir? Ja na razie mam na koncie przygodę (udaną) z takim bardziej no name, chętnie kupię teraz jakieś polecane
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 19:08   #709
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Danusiaes, a możesz polecić to dobre savon noir? Ja na razie mam na koncie przygodę (udaną) z takim bardziej no name, chętnie kupię teraz jakieś polecane
Najlepsze jest to z Efas http://argani.pl/EfasCzarne-mydlo-Savon-Noir_285.html Na drugim miejscu Alepia https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Ktoraś z wizażanek mowiła o konsystencji-z mojego doświadczenia im bardziej tępy smar tym lepsze
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 23:01   #710
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to z Efas http://argani.pl/EfasCzarne-mydlo-Savon-Noir_285.html Na drugim miejscu Alepia https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Ktoraś z wizażanek mowiła o konsystencji-z mojego doświadczenia im bardziej tępy smar tym lepsze
O kurczaki! A ja właśnie tego Efasa miałam Myślałam, że to jakiś podrzędny no name, bo opakowanie takie siakieś mało atrakcyjne, no i brałam pierwsze lepsze, byleby było - chyba jakiś kosmetyczny anioł stróż nade mną czuwa..

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź Skuszę się teraz na Alepię, trzeba jakąś nowość wypróbować
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 23:16   #711
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
O kurczaki! A ja właśnie tego Efasa miałam Myślałam, że to jakiś podrzędny no name, bo opakowanie takie siakieś mało atrakcyjne, no i brałam pierwsze lepsze, byleby było - chyba jakiś kosmetyczny anioł stróż nade mną czuwa..

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź Skuszę się teraz na Alepię, trzeba jakąś nowość wypróbować
Nie ma za co
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:54   #712
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Mydło ALEPPO

Ostatnio umyłam twarz mydłem aleppo i zostawiłam tą piankę na czas prysznica i niestety strasznie mnie podrażniło Czy jeśli będę tylko myć tym twarz to efekt też będzie dobry?
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 20:10   #713
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Ostatnio umyłam twarz mydłem aleppo i zostawiłam tą piankę na czas prysznica i niestety strasznie mnie podrażniło Czy jeśli będę tylko myć tym twarz to efekt też będzie dobry?
Pierwszy raz używałaś aleppo?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 10:01   #714
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Dziewczyny mam pytanie, zastanawiam się nad zamówieniem mydła Aleppo ale nie z olejem laurowym a z czerwoną glinką. Mam cerę mieszaną i chciałabym spróbować czegoś innego. Ostatnio zużyłam 4 opakowania mydła czarnego i chcę zmienić je aby moja skóra się nie przyzwyczaiła. Polecacie? Odradzacie?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 13:00   #715
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Pierwszy raz używałaś aleppo?
Stosowałam je przez kilka dni wcześniej i nie miałam nic takiego. Teraz odstawiłam, bo się boję, ale pewnie za kilka dni sięgnę znowu po nie. A czy po jego użyciu powinnam użyć toniku czy wystarczy sam krem?
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 13:19   #716
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Stosowałam je przez kilka dni wcześniej i nie miałam nic takiego. Teraz odstawiłam, bo się boję, ale pewnie za kilka dni sięgnę znowu po nie. A czy po jego użyciu powinnam użyć toniku czy wystarczy sam krem?

Jaka jest zawartość oleju laurowego? W moim przypadku nic się takiego nie działo. Jednak wiadomo, każda cera reaguje inaczej. Hm, może to akurat nie wina mydełka, tylko akurat miałaś twarz podrażnioną a w połączeniu z mydłem zareagowała tak a nie inaczej? Przyczyn może być wiele....

Wiele razy po użyciu mydła nie stosowałam toniku czy kremu i wszystko było w porządku.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 14:08   #717
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Odp: Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Stosowałam je przez kilka dni wcześniej i nie miałam nic takiego. Teraz odstawiłam, bo się boję, ale pewnie za kilka dni sięgnę znowu po nie. A czy po jego użyciu powinnam użyć toniku czy wystarczy sam krem?
mnie pierwsze aleppo (12-15%)też podraznilo, okazało się, ze to przez jego niedojrzałość.

Kupiłam od razu 40 i ta była ok.

Możesz od razu nakładać krem po myciu, tonik też można przed kremem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:30   #718
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, zastanawiam się nad zamówieniem mydła Aleppo ale nie z olejem laurowym a z czerwoną glinką. Mam cerę mieszaną i chciałabym spróbować czegoś innego. Ostatnio zużyłam 4 opakowania mydła czarnego i chcę zmienić je aby moja skóra się nie przyzwyczaiła. Polecacie? Odradzacie?
tp to juz nie bedzie aleppo tylko mydlo olwikowe z glinka. Aleppo ma olej laurowy w skladzie i moze miec dodatki takie jak glinka, sol morska, rozne ziolowe dodatki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 12:06   #719
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jaka jest zawartość oleju laurowego?
Mam chyba 24 albo 25 %
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:40   #720
maravilla80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Mydło ALEPPO

witam, chce kupic to mydelko. Czy tak ono wyglada?

http://www.inkanat.com/es/detalle.as...on-Alepo-al-30

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

I jesli to laurel ma takie dzialanie to tak sobie mysle czy nie bylo by korzystne (na krosty na plecach) zrobic sobie taki wywar z liscia laurowego i przemywac tym plecy..........???
maravilla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 21:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.