Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 17:28   #1501
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszły moje próbki, matujący natural fairest pięknie się wtapia Nie pomyślałabym, że coś w pudrze może dawać takie krycie.
Jeśli kogoś interesowałoby porównanie z revlonem 110 lub rimmelem MP 010 to dajcie znać, wrzucę
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:41   #1502
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Przyszły moje próbki, matujący natural fairest pięknie się wtapia Nie pomyślałabym, że coś w pudrze może dawać takie krycie.
Jeśli kogoś interesowałoby porównanie z revlonem 110 lub rimmelem MP 010 to dajcie znać, wrzucę
Każde porównanie i każda opinia nas interesuje komuś zawsze się przyda - kobiety krążą krętymi ścieżkami
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-07-29 o 18:43
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:59   #1503
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Powiedzcie mi, czy mogę połączyć rozświetlacz w kremie z podkładem mineralnym? Czy mi się to zważy i inne cuda się będą dziać ? Bo wczoraj znalazłam idealny produkt, ale jego formuła jest niestety płynna
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 19:17   #1504
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja na minerały używam rozświetlacza w kremie nic się nie warzy
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 19:26   #1505
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja z kolei z inną sprawą - zamówiłam: matujący natural fairest oraz kryjący beige fairest. kolorystycznie bardziej pasuje mi natural, ale różnica jak dla mnie nie jest wielka. za to problem mam inny - jak rano nałożę, to jest wszystko pięknie, skóra taka satynowa i fajna, za to tak ze 3-4 godziny później świecę się już mocno (cera mieszana, w kierunku tłustej), podkład w okolicy nosa, ust i poniżej oczu zbiera się w takie nieestetyczne grudki :/ staram sie bardzo starannie nakładać podkład i oczywiście w małych ilościach, ale jakoś ciągle to samo. co robię źle? planuję na dniach wypróbować też minerałki z amilie, chociaż pewnie bedą za jasne, próbki wyglądają na niemal kredowobiałeXD

jakieś wskazówki?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:58   #1506
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Odebrałam wczoraj moje próbki Właśnie skończyłam testowanie na skórze i od razu dzielę się wrażeniami i kiepskimi swatchami

Natural fair - jest rzeczywiście "naturalny" - jasnobeżowy, wpadający w bardzo delikatny róż; teraz jest dla mnie dużo za jasny, ale będzie dobry na zimę

Natural light - w opakowaniu wygląda na neutralny, na mojej ciepłej
skórze wyłazi z niego brzoskwiniowa świnka ; jest wyrażnie bardziej różowy niż fair

Golden fair - jest ciemniejszy niż nat. fair, w opakowaniu wygląda na zdecydowanie żółty, ale chyba najlepiej stapia się z moją karnacją i niweluje zaróżowienia

Muszę przetestować jeszcze połączenie dwóch ciemniejszych odcieni, być może "to będzie to". Poza tym - miałyście racje, po roztarciu i wtopieniu się w skórę różnice są mniej widoczne - dorabiałam zdjęcia po kilkunastu minutach od nałożenia próbek i wszystkie odcienie ładnie zlały się z kolorem skóry.

Dostałam bardzo trafiony bonus - próbkę golden medium w wersji rozświetlającej To bardzo ładny, złoto-beżowy odcień (nie jest tak żółty jak golden light), idealny do rozświetlania opalonej skóry. Na zdjęciach wygląda na bardzo ciemny, ale to dlatego, że wylądował na bardzo jasnym nadgarstku. Nałożony na lekko opaloną skórę jest tylko 1-2 tony ciemniejszy od niej, przy tym jest słabiej napigmentowany niż wersje matujące więc ładnie wtapia się w skórę, dobrze cieniuje bez pozostawiania plam. Początkowo wygląda bardzo... choinkowo, ale mam wrażenie, że część brokatu osypuje się lub wyciera po jakimś czasie. Mimo to, raczej nie zdecydowałabym się używać tej wersji na całą twarz - niezależnie od koloru.

Na zdjęciach od lewej: nat. fair, nat. light, golgen light, Rimmel match perfection 200 (soft beige), Maybelline affinitone 14 (creamy beige) i golden medium rozświetlający. Wszystkie próbki roztarłam, żeby pokazać jak wyglądają kolory nałożone cienką warstwą - tylko nat. fair wyraźnie się odcinał. Zwykłe podkłady wyglądają na zdj. na bardzo ciemne, ale nakładam je na twarz znacznie cieniej, poza tym - do zdjęć wybrałam nieopalony kawałek ciała

Na zdj. w opakowaniach, od lewej: nat. fair, nat. light, golden fair i golden medium R. Na drugim zdj. w górnym rzędzie nat. fair i nat. light, w dolnym golden fair i golden medium R.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF8434.jpg (37,9 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8437.jpg (53,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8441.jpg (36,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8450.jpg (80,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8462.jpg (230,8 KB, 61 załadowań)
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:49   #1507
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nelyen warzy się, tak bywa czasami, a jeszcze te upały ostatnie nie sprzyjają...
spróbuj pod i na podkład nakładać jakiś primer (szczególnie w strefie T), ja używam z Amilie - Angel dust
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 21:14   #1508
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Sama nie wiem jak ocenić te minerały.
Pierwsze dni byłam zachwycona kolorami bo jakieś takie przyjemniejsze niż Pixie na mojej buzi ale po paru dniach stwierdzam, że chyba Pixie lepiej leżały na mnie.
Szybciej się świecie
Matuje się cały czas tym samym pudrem jedwabnym dr Hauschka a poliki muskam różową glinka - swoja drogą mój hit - naturalny tani róż za 5 zł
Oliwka tez zawsze ta sama pod makijazem, wiec ta różnica wynika z zmiany minerałów.

Za to zadowolona jestem z korektora medium. Daje go na podkład przed pudrem i bardzo ładnie się wtapia. Daje go głównie na sine przebarwienia.
Nawet korektor dark nie jest bardzo ciemny. Przyda się na pewno

Mi pasują odcienie LIGHT. Fair tez pasują ale są za jasne. Pewnie nawet coś miedzy light a medium, gdyby istniało by mi pasowało.

PS. Light golden - żółtek. Nie wiem komu taki kolor by pasował
Ja dobrze się czuje w neutralach, choć beże brzydkie też nie są.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2013-07-31 o 21:20
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 10:52   #1509
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Widocznie mycie wodą mi nie służy, chociaż używałam ostatnio żelu Fitomedu, który skóry nie wysuszał. Wcześniej męczyłam się z Aleppo, które było zabójcze dla mojej cery (co widzę dopiero teraz) a skutki jego działania (plaga suchych skórek i przetłuszczanie) zwalałam na każdy inny kosmetyk.
Wracam znowu z problemem mycia twarzy wodą - przepraszam za zmianę tematu na chwilę. Minerały z AM jednak mi podsuszają skórę cały czas, ale na razie nie chcę z nich rezygnować i wolę najpierw z woda się uporać. na BU szukałam olejków myjących bez użycia wody, ale widziałam, że wszystkie należy dokładnie zmyć wodą. Jakich szukać olejków do oczyszczania twarzy, które ewentualnie na koniec mozna zetrzeć delikatnie chusteczką, a już nie wodą?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:30   #1510
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
PS. Light golden - żółtek. Nie wiem komu taki kolor by pasował
Ja dobrze się czuje w neutralach, choć beże brzydkie też nie są.
No mi np. pasuje on idealnie .
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:04   #1511
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Wracam znowu z problemem mycia twarzy wodą - przepraszam za zmianę tematu na chwilę. Minerały z AM jednak mi podsuszają skórę cały czas, ale na razie nie chcę z nich rezygnować i wolę najpierw z woda się uporać. na BU szukałam olejków myjących bez użycia wody, ale widziałam, że wszystkie należy dokładnie zmyć wodą. Jakich szukać olejków do oczyszczania twarzy, które ewentualnie na koniec mozna zetrzeć delikatnie chusteczką, a już nie wodą?
A próbowałaś przegotowaną wodę? Ewentualnie pozostaje jakiś hydrolat, woda termalna (jako droższa opcja).

U mnie problemem nie jest woda jako taka (bo jak włażę pod prysznic, to potrafię tam stać długo ), ale połączenie jej z żelem/mydłem. I na razie jest całkiem nieźle, to znaczy nic się nie warzy. Przetłuszcza się dalej, ale w końcu mam cerę tłustą/mieszaną, na cud nie ma co liczyć. Dzisiaj kupiłam jedwabny puder Hauschki. Nie dość że cena zbójecko okrutna, to jeszcze capi też okrutnie. Ale może się sprawdzi jako puder matujący.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-08-01 o 21:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 21:08   #1512
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a mineralna? bo zrodlana jest podobno duuuuzo gorsza
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 23:06   #1513
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
a mineralna? bo zrodlana jest podobno duuuuzo gorsza
Tak się też zastanawiam nad wodą destylowaną. Jest 'miękka'. Mogłabyś wylać na jakiś delikatny ręczniczek lekko podgrzaną wodę (nie gorącą) i przyłożyć do twarzy na kilka sekund. Następnie zetrzeć delikatnie olejek. Powtórzyć już z chłodniejszą. Takie mini OCM.

Edit:

Dlaczego nie micel?
Proponuję jednak zmienić wątek jeśli chodzi mycie buźki

Zastanawiam się czy to nie Annabellki były przyczyną mojego kilkumiesięcznego wysypu. Sprawdzę ponownie na jesieni, bo teraz żaden odcień mi nie odpowiada. Winnych może być więcej...
Ogólnie podkłady oceniam na duży plus. Ładne krycie. Nawet wersji matującej. U mnie lepsze niż Lauress, Lumiere. Jednak w wypadku lepszej cery wybierałam coś lżejszego.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-08-01 o 23:20 Powód: Edit
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:15   #1514
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
No mi np. pasuje on idealnie .
Mi też Łaziłam wczoraj cały dzień z każdym policzkiem w innym kolorze i z natural light ewidentnie wychodził mi róż, golden fair był niewidoczny i niwelował pojedyncze zaczerwienienia. Cóż, jestem zółta
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:59   #1515
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Nelyen warzy się, tak bywa czasami, a jeszcze te upały ostatnie nie sprzyjają...
spróbuj pod i na podkład nakładać jakiś primer (szczególnie w strefie T), ja używam z Amilie - Angel dust
no właśnie nie wiem. myślę żeby spróbować z jakimś pudrem bambusowym czy czymś takim, to chyba powinno działać?
ale na razie missha perfect cover wygrywa z minerałkami... dziś nałożyłam jedną cieniutką warstewkę annabelle kryjącego i nie zważył się, za to świecę się jak księżyc w pełni :/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 18:58   #1516
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
dziś nałożyłam jedną cieniutką warstewkę annabelle kryjącego i nie zważył się, za to świecę się jak księżyc w pełni :/
Ja nawet po matujących świecę się bardzo szybko, dla mnie one w ogóle nie spełniają funkcji matowienia. W każdym razie nie widzę różnicy w porównaniu z "bezformułowym" Lily Lolo.
Nie ma takiej możliwości, żebym po nałożeniu podkładu nie użyła pudru matującego.
Kremy BB to u mnie niestety porażka.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 21:15   #1517
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja nawet po matujących świecę się bardzo szybko, dla mnie one w ogóle nie spełniają funkcji matowienia. W każdym razie nie widzę różnicy w porównaniu z "bezformułowym" Lily Lolo.
Nie ma takiej możliwości, żebym po nałożeniu podkładu nie użyła pudru matującego.
Kremy BB to u mnie niestety porażka.
dokładnie
ba, ja szybciej się błyszczę po matującym AM niż po bezformułowym LL
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 22:35   #1518
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

to już totalnie bez sensu jest O.o spróbowałam też parę dni temu połączenia BB i minerałków i efekt jak na zdjęciu (mam nadzieję, że się doda poprawnie). to dość zabawne połączenie, ale jakoś zadziałało, a krycie juz konkretne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img_5072.jpg (89,1 KB, 132 załadowań)
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 16:17   #1519
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dla mnie mieszanie podkładu mineralnego z podkładami czy bb to profanacja
to tak jakby zjeść coś co nas uczula i popić tabletką anty...
cały urok podkładów mineralnych to ich świetny skład...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 16:25   #1520
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
dla mnie mieszanie podkładu mineralnego z podkładami czy bb to profanacja
to tak jakby zjeść coś co nas uczula i popić tabletką anty...
cały urok podkładów mineralnych to ich świetny skład...
Zależy od podejścia. Jeśli ktoś jest nastawiony na naturalną pielęgnację, to będzie do tego podchodził tak jak Ty. Ja raczej patrzę na efekt a nie na skład, bo etap dobierania kosmetyków pod kątem składu nauczył mnie, że ekologiczność kosmetyku wcale nie oznacza dobrego działania. A dla idei niczego robić nie lubię. Gdyby BB nie dawały u mnie efektu posmarowanej smalcem, to może bym się na nie przerzuciła. A tak to, chcąc nie chcąc, jestem skazana na minerały
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 19:23   #1521
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kurcze, ja bym chętnie używała samych minerałów, bo właśnie przemawia do mnie ich nieskomplikowanie. ale na razie nie wymyśliłam, jak ich używać i właśnie po tych 3 godzinach nie wyglądać jak po wysmarowaniu się smalcem
za to efekt łączony jest perfekcyjny i się nie psuje...
popróbuję jeszcze z tymi jakimiś pudrem bambusowym czy innymi naturalnościami, ale to też mniejsza ochrona przeciwsłoneczna jest, albo poszukać dobrego filtru mineralnego... tak czy inaczej po następnej wypłacie
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 22:16   #1522
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
kurcze, ja bym chętnie używała samych minerałów, bo właśnie przemawia do mnie ich nieskomplikowanie. ale na razie nie wymyśliłam, jak ich używać i właśnie po tych 3 godzinach nie wyglądać jak po wysmarowaniu się smalcem
za to efekt łączony jest perfekcyjny i się nie psuje...
popróbuję jeszcze z tymi jakimiś pudrem bambusowym czy innymi naturalnościami, ale to też mniejsza ochrona przeciwsłoneczna jest, albo poszukać dobrego filtru mineralnego... tak czy inaczej po następnej wypłacie
U mnie też tak na początku było, wyglądałam po pewnym czasie jak latarnia Ale przebolałam i dobrze zrobiłam, bo to była tylko przyspieszona reakcja mojej buzi. Możliwe że po prostu cera musiała się przestawić. I teraz po dłuższym stosowaniu, wszystko wraca do normy

EDIT: teraz mi się przypomniało, że w sumie to może też być wina kremu? Bo niektóre kremy w połączeniu z Annabelle tak mają...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2013-08-04 o 20:22
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:02   #1523
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
U mnie też tak na początku było, wyglądałam po pewnym czasie jak latarnia Ale przebolałam i dobrze zrobiłam, bo to była tylko przyspieszona reakcja mojej buzi. Możliwe że po prostu cera musiała się przestawić. I teraz po dłuższym stosowaniu, wszystko wraca do normy

EDIT: teraz mi się przypomniało, że w sumie to może też być wina kremu? Bo niektóre kremy w połączeniu z Annabelle tak mają...
ech, to może na jesieni potestuję dłużej, na sam krem... czyli jeszcze krem muszę dobrać jakiś pod toXD ych, wydatki wydatki...
cóż, jak siedzę w pracy cały dzień bez słońca, to minerałki ok, ale jak wyjść na słońce to wolę BB - nie muszę się paprać z dodatkowymi filtrami ani nic.
zostaje nadzieja, że faktycznie przy dłuzszym stosowaniu będzie lepiej. a jakiego kremu Ty używasz i jaki masz rodzaj cery?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:19   #1524
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja to mam masakre w takie upaly.... ale to nie wina AM. Co sie natre 50-spf to za minute mam zwazony nawet krem... jedynym wyjsciem jest przyklepaniem go puszkiem.
Ale jezeli jakas dziewczyna ma perfekcyjny makijaz w temp. 34" daje jej dzisiaj order po odbior w lodzi
Ponarzekajcie tez troche bo czuje sie jak alien kazdy w makijazu a ja topionko
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:28   #1525
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi tez się waży, przy takich upałach normalne ze szybciej schodzi u mnie nie tyle co podkłąd co korektor Podkład jakoś w miare wygląda, po paru godz. mniej kryje, ale nie mam ciasta na twarzy. Musze wunikać korektora. A dzieje sie tak bez filtra. A jak bym nalozyla to pewnie bylaby mala katastrofa.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:34   #1526
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie wiem, moze to wina, ze w domu non stop pod wiatrakiem.... A jak juz wyjde to mega mi sie twarz poci. Dotykam chusteczkami pun ktowo i za 5 minut to samo.... Tak samo jak na wiosne czy jesien oczy mi lzawia...
W zwyklym "klajstrze" to chusteczka bym zdjela po 2 minutach podklad.
Skrobia, puder nic nie pomaga, a bez podkladu nawet w okularach czylabym sie jak szarak
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 18:33   #1527
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ja to mam masakre w takie upaly.... ale to nie wina AM. Co sie natre 50-spf to za minute mam zwazony nawet krem... jedynym wyjsciem jest przyklepaniem go puszkiem.
Ale jezeli jakas dziewczyna ma perfekcyjny makijaz w temp. 34" daje jej dzisiaj order po odbior w lodzi
Ponarzekajcie tez troche bo czuje sie jak alien kazdy w makijazu a ja topionko
Ja zrezygnowałam w te upały z minerałów... Już o 10 nic z nich nie zostawało, a potrzebny jest mi makijaż do 17 zainwestowałam w BB z Maybelline + korektor z Loreala i póki na dworze temperatura się nie obniży mam zamiar korzystać z takiego zestawu... Cały dzień ze mnie ciekło, ale BB nie zszedł ze mnie całkowicie (było jeszcze co zmywać) a korektor przetrwał praktycznie bez szwanku Trudno, minerały poczekają na jesień
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:36   #1528
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
ech, to może na jesieni potestuję dłużej, na sam krem... czyli jeszcze krem muszę dobrać jakiś pod toXD ych, wydatki wydatki...
cóż, jak siedzę w pracy cały dzień bez słońca, to minerałki ok, ale jak wyjść na słońce to wolę BB - nie muszę się paprać z dodatkowymi filtrami ani nic.
zostaje nadzieja, że faktycznie przy dłuzszym stosowaniu będzie lepiej. a jakiego kremu Ty używasz i jaki masz rodzaj cery?
Teraz się przerzuciłam na minerały z Amilie, ale jedno duże opakowanie Annabellków zużyłam. To co miałam to była formuła kryjąca i pamiętam że jakoś wybitnie to mi nie zjeżdżał z twarzy, ładnie się trzyma, ale jednak gama kolorystyczna zdecydowała że zrezygnowałam z AM.
Ja mam cere mieszaną, ale z tendencją do odwodnienia? Właśnie takie dziwne połączenie. Przy fluidach używłama kremów matującyhc, które z czasem mnie przsuszały. Dlatego przy minerałach stosuje tylko kremy nawilżające. Na początku do AM używałam kremu z fitomedu "tradycyjny krem nawilżający", ale wraz z nadejściem lata był za ciężki i przerzuciłam się na krem Ziaja Med "kuracja dermatologiczna AZS, kojący krem nawilżający", zresztą do tej pory go używam. Ziaja u mnie nadaje się do AM jak i teraz do Amilie.

A co do makijażu w upały to ja się pochwalę że nie wiem czy moja twarz taka jest czy co, ale u mnie wszystko ładnie się trzyma. Mimo że czasem mam wrażenie że wszystko płynie, ale jak spojrzę do lusterka to wszystko jest na miejscu :P Wiadomo, że nie jest 100% jak rano, ale mimo to jest bardzo dobrze. Miałam tak i z Amilie i z Annabelle. Ale może tak jest bo ja jak czuje że na twarzy jakoś wybitnie się "spociłam" to tego nie wycieram chusteczką bo wiadomo że wszystko zjedzie, tylko czekam aż samo się wchłonie, albo wachluje się jakąś kartką, albo co tam mam akurat pod ręką :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 23:15   #1529
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja przestawiłam się kompletnie na formułę rozświetlającą. Kiedyś sądziłam, że będę świecić się jak bombka, ale generalnie podczas rozcierania te drobinki jakoś się "ulatniają" lub dzielą na praktycznie niewidoczne - zostaje tylko taka "zdrowa poświata". I mimo nazwy nie jest kompletnie transparentny, zakryje drobne zaczerwienienia (używam mieszanki golden i beige 60/40).

Jednak w te upały niestety świece się bardzo szybko. Zresztą nieumalowana tak samo, więc nie jest to wina ani kremu ani podkładu. Po prostu moja skóra się broni i już
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 00:43   #1530
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
to już totalnie bez sensu jest O.o spróbowałam też parę dni temu połączenia BB i minerałków i efekt jak na zdjęciu (mam nadzieję, że się doda poprawnie). to dość zabawne połączenie, ale jakoś zadziałało, a krycie juz konkretne
też zastosowałam ten patent, zadziałał u mnie świetnie super się trzymał makijaż.
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.