co mam zrobić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 20:00   #1
reggae woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30

co mam zrobić??


Tydzień temu wydarzyła się pewna sytuacja z której nie wiem jak wybrnąć, ale do rzeczy... Skończyły się zajęcia na uczelni, miałam jechać do koleżanki na noc, ale autobus miałam stosunkowo późno wiec miałam dużo wolnego czasu. Wyszłam z uczelni razem z kolegą z roku (znamy się bardzo krótko, wiec nic o sobie nie wiemy) Ja nie miałam co ze sobą zrobić w tym czasie, a on gdy go zapytałam co robi odpowiedział ze idzie do domu. Niewiele myśląc poszłam razem z nim (nie pytając go o zgodę). Próbowałam jakoś rozkręcić rozmowę, ale momentami widziałam, że mu się nudzi. Końcowy efekt był taki, że ja ciągle gadałam a on chyba słuchał. Po drodze miałam już kilka razy zamiar powiedzieć mu że pójdę już, ale jakoś nie wiedziałam jak to zrobić. Jednak po jakimś czasie to zrobiłam. Pożegnałam się i poszłam. Powiecie, że nie widzicie problemu, ale ja widzę, ponieważ wyszła z tego bardzo niezręczna sytuacja. Wyszło to trochę tak jakbym ja się mu narzucała, a tak nie miało być. Chciałam po prostu pogadać po koleżeńsku. Czuję, że źle zrobiła, że z nim poszłam choć on wcale mnie nie "zapraszał". Poradźcie mi coś, proszę. W poniedziałek pewnie się z nim zobaczę na uczelni, bo teraz przez tydzień byłam chora i nie uczęszczałam na zajęcia. Nie wiem jak mam się zachowywać Nie chcę żeby miał do mnie jakiś uraz. Wolałabym żeby tamta sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Może powinnam go przeprosić?...
__________________
61,5_| 61__60__59_| 58__57__56_| 55__54__53_|

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-10-23 o 22:47
reggae woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 20:05   #2
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: co mam zrobić??

Ja tam bym się nie przejmowała - skoro nie wpakowałaś mu się do domu tylko kawałek z nim szłaś to raczej chyba nie powinien tego potraktować jakoś dziwnie. Jeśli teraz dasz mu względny spokój to wszystko będzie ok
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 20:33   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: co mam zrobić??

Powiedz mu "cześć" jak go zobaczysz i tyle I nie przejmuj się, nie ma czym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:53   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: co mam zrobić??

Dlaczego usunęłaś pierwszego posta?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 08:38   #5
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: co mam zrobić??

Nie przejmuj się, nic strasznego przecież nie zrobiłaś, powiedz mu cześć i tyle
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:41   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: co mam zrobić??

Lexie, dziękuję

Cytat:
Napisane przez reggae woman Pokaż wiadomość
Tydzień temu wydarzyła się pewna sytuacja z której nie wiem jak wybrnąć, ale do rzeczy... Skończyły się zajęcia na uczelni, miałam jechać do koleżanki na noc, ale autobus miałam stosunkowo późno wiec miałam dużo wolnego czasu. Wyszłam z uczelni razem z kolegą z roku (znamy się bardzo krótko, wiec nic o sobie nie wiemy) Ja nie miałam co ze sobą zrobić w tym czasie, a on gdy go zapytałam co robi odpowiedział ze idzie do domu. Niewiele myśląc poszłam razem z nim (nie pytając go o zgodę). Próbowałam jakoś rozkręcić rozmowę, ale momentami widziałam, że mu się nudzi. Końcowy efekt był taki, że ja ciągle gadałam a on chyba słuchał. Po drodze miałam już kilka razy zamiar powiedzieć mu że pójdę już, ale jakoś nie wiedziałam jak to zrobić. Jednak po jakimś czasie to zrobiłam. Pożegnałam się i poszłam. Powiecie, że nie widzicie problemu, ale ja widzę, ponieważ wyszła z tego bardzo niezręczna sytuacja. Wyszło to trochę tak jakbym ja się mu narzucała, a tak nie miało być. Chciałam po prostu pogadać po koleżeńsku. Czuję, że źle zrobiła, że z nim poszłam choć on wcale mnie nie "zapraszał". Poradźcie mi coś, proszę. W poniedziałek pewnie się z nim zobaczę na uczelni, bo teraz przez tydzień byłam chora i nie uczęszczałam na zajęcia. Nie wiem jak mam się zachowywać Nie chcę żeby miał do mnie jakiś uraz. Wolałabym żeby tamta sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Może powinnam go przeprosić?...
Nie masz za co go przepraszać. Rozmowa się nie kleiła, więc się pożegnałaś. Przecież mogliście iść razem w jednym kierunku jak znajomi z roku. Nie masz czym się przejmować.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 18:16   #7
sheimage
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: co mam zrobić??

luz...nic się nie stało, nie przejmuj się tak wszystkim bo popadniesz w stany depresyjne.
__________________
Zobacz dlaczego wszyscy są w szoku!!!
handbagheaven.pl
sheimage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 18:20   #8
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: co mam zrobić??

Pewnie,po prostu się nie znacie,gadaliście jak znajomi z roku,nie pasujecie do siebie rozmową i już to wiecie:d
Gdybyś wiedziała,jakie ja gafy popełniałam do gości z roku to byś się martwiła
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:08   #9
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: co mam zrobić??

Ja bym powiedziała chociaż koledze " chyba idziemy w jedną stronę albo odprowadzę cię kawałek". Sama bym się zdziwiła jakby ktoś tak się do mnie "przyczepił" i ze mną szedł..
Właściwie to nic takiego nie zrobiłaś, sytuacja jak sytuacja. Ja bym z nim gadała normalnie jak do tej pory i tyle
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.