Sklep iHerb.com (USA) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 12:35   #121
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
O i jak - czuć działanie tych enzymów - bo chciałam kupił początkowo peeling z tej samej serii, ale wyszedł
Ciezko powiedzieć, jak go zaczynałam testować to akurat przestawiłam sie na Acne Derm, który mi wtedy gębe mocno uwrażliwił no i po myciu tym http://www.iherb.com/Avalon-Organics...l-oz/4432?at=0 i ananasowa Alba miałam tak różową skóre jak bym ją mocno przypaliła na Słońcu, podejrzewam ze to olejki eteryczne tak mnie załatwiły. Dlatego nie używam do twarzy tylko do ciała i jest git. Co do tych enzymów to raczej wątpie żeby działały, bo są bardzo niestabilne w roztworach wodnych to raz, a dwa - za krótki kontakt ze skóra w czasie mycia.
Tak na marginesie, wygląda na to że zmienili skład, szczególnie detergenty, w Albie, na mojej butli są inne, łagodniejsze dodam
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:03   #122
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie za pomoc
Proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chciałam zapytać jak długo zwykle czekacie na paczkę - chodzi oczywiście o przesyłkę za 4$. Swoje pierwsze zamówienie zrobiłam w maju - nic wielkiego - żel do twarzy http://www.iherb.com/Alba-Botanica-P...-ml/11646?at=0 i jakieś suplementy, razem za jakieś 30parę$. Wysłane zostało 15 maja - powinnam już się bać, że zaginęło (tfu!!!)
W zeszłym tygodniu dostałam paczkę, która szła ponad 5 tygodni, dostarczył ją nie inPost, a zwykły listonosz z Poczty Polskiej. Wygląda na to, że teraz przesyłki idą do firmy Fibra hallo, oni naklejają naklejkę PP i wysyłają priorytetem
Mam tonik z tej serii, pachnie przecudownie
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:45   #123
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Ciezko powiedzieć, jak go zaczynałam testować to akurat przestawiłam sie na Acne Derm, który mi wtedy gębe mocno uwrażliwił no i po myciu tym http://www.iherb.com/Avalon-Organics...l-oz/4432?at=0 i ananasowa Alba miałam tak różową skóre jak bym ją mocno przypaliła na Słońcu, podejrzewam ze to olejki eteryczne tak mnie załatwiły. Dlatego nie używam do twarzy tylko do ciała i jest git. Co do tych enzymów to raczej wątpie żeby działały, bo są bardzo niestabilne w roztworach wodnych to raz, a dwa - za krótki kontakt ze skóra w czasie mycia.
Tak na marginesie, wygląda na to że zmienili skład, szczególnie detergenty, w Albie, na mojej butli są inne, łagodniejsze dodam
No nic - jak i jeśli przyjdzie to coś się dla niego wymyśli Ten tonik z wit.C faktycznie wydaje się ciekawy - dużo pozytywnych opinii... W każdym razie dziękuję za odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu dostałam paczkę, która szła ponad 5 tygodni, dostarczył ją nie inPost, a zwykły listonosz z Poczty Polskiej. Wygląda na to, że teraz przesyłki idą do firmy Fibra hallo, oni naklejają naklejkę PP i wysyłają priorytetem
Mam tonik z tej serii, pachnie przecudownie
Czyli obgryzać paznokci nie muszę Dziękuję za pełną i uspokajającą informację - swoją drogą nie łapię się w tych szczegółach (Fibra hallo etc), ale pełen szacunek
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:14   #124
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Lili99 napisz proszę, czy firma Fibra hallo wysyła już rejestrowaną przesyłkę?

Ja zwykle czekam 2 tygodnie na paczkę.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:55   #125
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Po pierwsze - witam nowe twarze!

Po drugie - Jaglanka poczytalam i poogladslam o tym kubeczku i okazuje sie, ze jest tez produkowany w UK pod nazwa Mooncup, a na amazonie moge go nabyc na 13 funciakow juz z przesylka wiec chyba z tej opcji skorzystam. Jak to jest tylko z tym kubeczkiem w nocy? Nic nie przecieka?

Jadlyscie moze nasiona chia? Tez waham sie czy zamowic... Zaliczaja sie do superfoods.

Hey to ty zamawialas ten krem na plecy i dekolt z brzoskwinia czy mam omamy? I co? Pomaga cos?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:39   #126
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
No nic - jak i jeśli przyjdzie to coś się dla niego wymyśli Ten tonik z wit.C faktycznie wydaje się ciekawy - dużo pozytywnych opinii... W każdym razie dziękuję za odpowiedź
Nie zrozum mnie źle, ja nie pisze że jest kiepski, po prostu trafił na czas kiedy moja skóra była w okresie "osłabienia" i nadwrażliwosci. Tak normalnie to jest całkiem przyzwoite myjadło, ale bardziej mi pasuje do ciała

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey to ty zamawialas ten krem na plecy i dekolt z brzoskwinia czy mam omamy? I co? Pomaga cos?
Niestety, za cienki na moją słoniową skóre. Mimo wszystko 8% to za mało na te obszary, może na lżejszym podłożu, glikolu i alkoholu by działał, bo to nie?
Mam zamiar podrasować go migdałem albo innym, jak kupie i moze bedzie dobrze
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 05:36   #127
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

la songerie - przytoczę Ci co recenzję MoonCup z innego forum:

"Mooncup
Dla porządku – opisuję Mooncupa produkcji brytyjskiej**** Kubeczek średniej twardości, bardziej miękki od Lunette, ale z bardzo wyraźnym „schodkowym” brzegiem. Ogonek w kształcie rurki, dość niewygodny, lubi się wbijać. Na zewnątrz wypukłe okręgi ułatwiające wyjmowanie. Wewnątrz kubeczka wypukłe oznaczenie rozmiaru kubeczka, adres internetowy oraz dwie linie pomiarowe – to i „schodkowy” brzeg utrudniają czyszczenie. Silikon używany do produkcji ma lekko żółtawy odcień - widok może nieco zniechęcać."

Czytałam też ze Mooncup lubi przeciekać.

Zdecydowałam się na Diva, po opiniach na iherb

Też zastanawiam się nad zakupem nasion chia. Tu można trochę o nich przeczytać:

http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=2787
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 07:46   #128
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chciałam zapytać jak długo zwykle czekacie na paczkę - chodzi oczywiście o przesyłkę za 4$. Swoje pierwsze zamówienie zrobiłam w maju - nic wielkiego - żel do twarzy http://www.iherb.com/Alba-Botanica-P...-ml/11646?at=0 i jakieś suplementy, razem za jakieś 30parę$. Wysłane zostało 15 maja - powinnam już się bać, że zaginęło (tfu!!!)
Moja została wysłana 10 maja i z reguły do mnie idą paczki 3 tygodnie. Mam nadzieję, że i ta dojdzie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 22:07   #129
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hey ale na twarz to ten krem jest niebardzo, co? Zamawialas juz jakis nowy myjak z Giovanni?

Jaglanka dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Zastanowie sie wobec tego nad tym mooncup i poczekam na twoje opinie o divie na zywo!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 22:28   #130
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey ale na twarz to ten krem jest niebardzo, co? Zamawialas juz jakis nowy myjak z Giovanni?
Mam lepsze rzeczy na twarz
Nic na razie nie zamawiam, i jestem na nich wkurzona bo od dwóch m-cy nie oddają mi kasy za zawróconą paczke
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 06:49   #131
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

hey a czemu paczka została zwrócona?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 08:25   #132
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Lili99 napisz proszę, czy firma Fibra hallo wysyła już rejestrowaną przesyłkę?
Tak, trzeba potwierdzić odbiór podpisem
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:09   #133
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Lili99 - dzięki, to dobra wiadomość
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:55   #134
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Kilka dni temu przyszła kolejna paczka z iherb Moje wrażenia:

1. Blum naturals, Krem nawilżający na dzień - bardzo mi odpowiada, jest lekki, dobrze nawilża, a co dla mnie najważniejsze - bardzo szybko się wchłania. Do kremu dołączony jest "patyczek", którym można go nakładać. Jedyny minus to to, że jest w słoiczku - jakoś wolę kremy w tubce.

2. Suncoat girl, lakier do paznokci - obawiałam się, że skoro jest naturalny nie będzie się długo trzymał, ale miło się zaskoczyłam. Pomalowałam paznokcie u stóp 4 dni temu i na razie się trzyma lepiej niż niejeden "normalny" lakier, zobaczymy jak będzie dalej. Jedyne co mi lekko w nim przeszkadza to to, że nie błyszczy się aż tak bardzo jak lakier "chemiczny"; jest bardziej matowy. Kolor nie odbiega od tego ze zdjęcia.

3. Now Foods, pasta do zębów wybielająca jak na razie nie zauważyłam żadnego wybielania, ale właściwie nie kupowałam jej pod tym kątem. W każdym razie jestem zadowolona - pasta trochę mniej się pieni niż "zwyczajna" z supermarketu (bo nie ma SLS ), ale np. pieni się o wiele bardziej niż pasta na bazie glinki zielonej (Argiletz? czy jakoś tak), którą kiedyś miałam. Wydaje się być wydajna, bo nie trzeba dużo nakładać. Zostawia bardzo delikatny i całkiem "smaczny" jak na pastę posmak. Ogólnie polecam.

4. Eco Tools, pędzle - nie wiem dlaczego piszą "6 piece brush set" - pędzli jest 5, z czego jeden to taki grzebyk połączony ze "szczoteczką" do brwi (?). Hmm... możliwe, że te wszystkie pełne zachwytu recenzje nastawiły mnie na jakieś nie wiadomo jakie CUDO. Choć pędzle są, nie powiem, są fajne i miłe w dotyku. Ogólnie dobrze się nimi maluje. Pędzel do różu wydaje mi się (choć ja się nie znam za bardzo) zbyt mało wyprofilowany i właściwie trochę przypomina mi pędzel do pudru (?). Ale też właściwie dobrze mi się nim nakłada róż. Jakość włosia przypomina mi pędzel kabuki Everyday Minerals, może którejś z was to coś podpowie. Ogólnie nie zostałam "powalona na kolana" ale jestem zadowolona.
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 21:48   #135
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
hey a czemu paczka została zwrócona?
Bo zamówilam sobie jakieś suplementy diety i okazało sie że w Norwegii, gdzie stacjonuje, wszystkie takie rzeczy są zabronione, o ile nie ma sie recepty A dlaczego celnicy przyczepili sie do paczki? bo pewnie deklaracja ceny była za wysoka, tak jak miałam za pierwszym razem, i zajrzeli. No i odesłali. Najpierw pytałam czy mogą mi zamienić te "dragi" na kosmetyki za taką samą cene - nie, później czy mogą mi tą paczke na polski adres wysłać - nie, aż w końcu zgodziłam sie na ten zwrot kasy minus 20% za ich fatyge, do teraz kasy nie ma Czegoś takiego to bym sie spodziewała po postpeerelowkim sklepie w PL
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:13   #136
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

hey - ale pech.

Gruby_Louie - fajne zakupy.

Dziewczyny, które macie swoje kody zniżkowe, jak wykorzystujecie naliczone środki za polecenie iherb?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 23:17   #137
MrMartinus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hej.

Pozdrawiam Wszystkich. Bardzo lubię iHerb.com, ale głównie kupuję ostatnio w vitacost.com, a wcześniej w luckyvitamin.com, bo oba sklepy zazwyczaj mają tańsze rzeczy niż iherb.com. Nie wiem jednak jak jest z wysyłką do Polski z tych sklepów.

Na szczęście mieszkam w USA i możliwość kupowania różnych suplementów, mydeł, szamponów itd. z tych sklepów, jest jednym z powodów, że nie chce mi się wracać do Polski .

Uwielbiam paczki z tych sklepów. Mydła zwykłe, w płynie, pasty do zębów, szampony, suplementy itd. wszystko kupuję z tych sklepów, tych rzeczy już nie kupuję z lokalnych sklepów. Po pierwsze są tańsze, a po drugie zdrowsze.

Np. jeśli chodzi o szampony, kupowałem kiedyś szampony znanych firm itd., ale swędziała mnie często skóra. W końcu zacząłem kupować szampony dla dzieci, ale też nie za bardzo je tolerowałem. Problem skończył się dopiero wtedy, gdy zacząłem kupować szampony naturalne.

Moje ulubione szampony to:
1) http://www.iherb.com/Avalon-Organics...0-ml/3477?at=0
2) http://www.iherb.com/Giovanni-Tea-Tr...0-ml/6412?at=0
3) http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...5-ml/7557?at=0

Moje ulubione mydła:
1) http://www.iherb.com/Nubian-Heritage...Bar/11242?at=0
2) http://www.iherb.com/Nubian-Heritage...1-g/12780?at=0
3) http://www.iherb.com/Dr-Woods-Shea-V...-ml/10365?at=0

Teraz testuję "żele" do twarzy:
1) http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Vitamin-C-✂✂✂✂✂✂✂ing-Cleansing-Gel-8-5-fl-oz/4432?at=0
2) http://www.iherb.com/Avalon-Organics...0-ml/4420?at=0
3) http://www.iherb.com/Desert-Essence-...-ml/13563?at=0

Na Amazon.com kupiłem szczoteczkę do mycia twarzy i połączenie jej działania z powyższymi "żelami" do twarzy, daje rewelacyjne efekty, oprócz przyjemności . A nawilżenie potem skóry olejem kokosowym firmy Nutiva sprawia, że prawie czuję się jak w raju .

Szczoteczka do twarzy, którą używam:
http://www.amazon.com/Olay-Professio...dp/B0043OYFKU/

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-12-23 o 19:52
MrMartinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:13   #138
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Gruby Lui tez podobaja mi sie twoje zakupy. Wydaje mi sie tylko ze ten krem troche drogi jak na stosunek ceny do ilosci. No chyba ze sie myle...

Hey nie obrazaj sie na nich - wysylaj maile do skutku. Ja tam nie wierze w ich cudownosc bo zlewaja generalnie maile albo wysylaja szablon. Traktuje ta strone jakos bez emocji - fajna bo duzy asortyment i przystepne ceny. Niemniej sodowa napewno uderzyla kiedy sie rozrosli. Generalnie ich duza wada jest zlewanie komunikacji z klientem. Ja tam kupuje odkad moj portfel sie cieszy i nie mialam zadnego problemu. Napewno monitorowalabym ich zachowanie i dalsze akcje. W dobie kryzysu sa fajnym rozwiazaniem, zobaczy sie jednak jak bedzie ma dluzsza mete. Jak tam wogole twoja praca dyplomowa, hmm?

Mr Martinus- witamy rodzynka wsrod nas. Moj maz tez mial problemy ze skora glowy dlatego wlasnie zainteresowalam sie naturalnymi kosmetyksmi. Nie mige znalesc mu jednak skutecznego naturalnego dezodorantu i zelu go golenia. Kupilam jakies lokalnie ale nie jest zadowolony. Polecisz cos? Co do mydel to tez mam jedno z Nubian ale jeszcze nie uzywalam. Narazie uzywam 'czarne' z Giovanni i jestem zachwycona.

Jaglanka jestem upierdliwa z tymi kubeczkami ale znalazlam jeszcze fajniejsze z firmy meLuna w Niemczech. Kubeczki sa po 13 euro a sla wszedzie. Do Polski i UK to wyjdzie kolo 6 euro za przesylke. Pisze o nich dlatego ze maja bardziej wyrazny brzeg i rozne rodzaje 'uchwytow' m.in. Kuleczka i uszko co jest ponoc bardziej wygodne. No i wystepuja w roznych kolorach! Co ty na to?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:30   #139
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

la songerie meLuna jest z plastiku, a kubeczki innych firm z silikonu.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 13:05   #140
MrMartinus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Nie mige znalesc mu jednak skutecznego naturalnego dezodorantu i zelu go golenia. Kupilam jakies lokalnie ale nie jest zadowolony. Polecisz cos? Co do mydel to tez mam jedno z Nubian ale jeszcze nie uzywalam. Narazie uzywam 'czarne' z Giovanni i jestem zachwycona.
Jeśli chodzi o dezodorant pod pachy, to polecam specjalne kryształy mineralnych soli np. te http://www.iherb.com/Crystal-Body-De...20-g/5705?at=a

Nie jest to wprawdzie typowy dezodorant, bo nie ma zapachu, ale jest bardzo skuteczny (przynajmniej u mnie działa rewelacyjnie), jeśli chodzi o wyeliminowanie brzydkiego zapachu. Ja używam to chyba już z ponad 5 lat, bo zacząłem jeszcze w Polsce (jest do kupienia w Polsce). I prawdę mówiąc, nie pamiętam już swojego zapachu potu . Ważne jest to, żeby stosować to zaraz po umyciu się, po prysznicu, kąpieli itd. Miejsca pod pachami muszą być czyściutkie przed posmarowaniem tym specyfikiem.

Stosowanie tego nie oznacza jednak, że w ogóle się nie będziemy pocić. Na pewno będziemy, ale nie będzie to pocenie intensywne, jak zazwyczaj, to po pierwsze, a po drugie pot ten nie będzie miał brzydkiego zapachu. U mnie jest tak, że ten pot w ogóle nie ma zapachu.

Jeśli chodzi o żele do golenia, nic nie doradzę, bo golę się elektryczną maszynką.

Spróbuję tego czarnego mydła Giovanni.

Pozdrawiam.
MrMartinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:43   #141
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez MrMartinus Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dezodorant pod pachy, to polecam specjalne kryształy mineralnych soli np. te http://www.iherb.com/Crystal-Body-De...20-g/5705?at=a
To jest to samo tylko w sprayu?
http://www.iherb.com/Crystal-Body-De...8-ml/5710?at=0.
Mój TŻ nie znosi wszelkich mazideł (a zalicza do nich również dezodoranty w sztyfcie i w żelu) więc tego chyba mógłby używać bez większych oporów
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:14   #142
MrMartinus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To jest to samo tylko w sprayu?
http://www.iherb.com/Crystal-Body-De...8-ml/5710?at=0.
Mój TŻ nie znosi wszelkich mazideł (a zalicza do nich również dezodoranty w sztyfcie i w żelu) więc tego chyba mógłby używać bez większych oporów
Tak, to jest to samo, ale to co ja podałem jest lepsze, bo na długo dłużej starcza. Jest to kryształ, który polewa się wodą, a potem przeciera się tym kryształem skórę pod pachami. Nie jest to mazidło ani żel. Nie zatyka to porów w skórze. Nie zostawia to plam na ubraniach. Ten kryształ ma coś takiego w sobie, co zabija bakterie, które powodują brzydki zapach potu. Efekt, przynajmniej u mnie przez 5 lat, jest taki, że mniej się pocę, a pot jest bezwonny.

To, co ja podałem, starcza mi zazwyczaj na pół roku, czasami dłużej.
MrMartinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:28   #143
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez MrMartinus Pokaż wiadomość
Tak, to jest to samo, ale to co ja podałem jest lepsze, bo na długo dłużej starcza. Jest to kryształ, który polewa się wodą, a potem przeciera się tym kryształem skórę pod pachami. Nie jest to mazidło ani żel. Nie zatyka to porów w skórze. Nie zostawia to plam na ubraniach. Ten kryształ ma coś takiego w sobie, co zabija bakterie, które powodują brzydki zapach potu. Efekt, przynajmniej u mnie przez 5 lat, jest taki, że mniej się pocę, a pot jest bezwonny.

To, co ja podałem, starcza mi zazwyczaj na pół roku, czasami dłużej.
Dzięki, może uda mi się go przekonać

Ale zamówię dopiero kiedy dotrze do mnie poprzednie zamówienie - jeśli to nie zaginie to następne może też nie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:47   #144
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Nie zrozum mnie źle, ja nie pisze że jest kiepski, po prostu trafił na czas kiedy moja skóra była w okresie "osłabienia" i nadwrażliwosci. Tak normalnie to jest całkiem przyzwoite myjadło, ale bardziej mi pasuje do ciała

Rozumiem - ja też czasem z "dobrodziejstw" AkneDermu korzystam - więc przestrogę biorę sobie do serca


Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Moja została wysłana 10 maja i z reguły do mnie idą paczki 3 tygodnie. Mam nadzieję, że i ta dojdzie
Dziękuję za informację A ja ciągle czekam - może będzie szła 5 tygodni - jak do Lili - ale cóż - cierpliwość jest ponoć cnotą

Edytowane przez Yoko99
Czas edycji: 2011-06-08 o 19:49
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 20:11   #145
MrMartinus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki, może uda mi się go przekonać

Ale zamówię dopiero kiedy dotrze do mnie poprzednie zamówienie - jeśli to nie zaginie to następne może też nie
W Polsce też można ten kryształ kupić.
http://www.mydlarnia.info/krysztal-a...49-id-408.aspx
http://www.helfy.pl/dezodorant-natur...rysztal-sztyft
https://zakupy.myecolife.pl/dezodora...l60-p-362.html

Ważne jest to, żeby stosować ten kryształ po każdym umyciu się.
MrMartinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:02   #146
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość




Dziękuję za informację A ja ciągle czekam - może będzie szła 5 tygodni - jak do Lili - ale cóż - cierpliwość jest ponoć cnotą
Moja nadal nie doszła. Poczekam do 5 tyg a potem spiszę ją chyba na straty A mam tam pędzelki
Napisz proszę jeśli twoja przesyłka dojdzie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 10:13   #147
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Moja nadal nie doszła. Poczekam do 5 tyg a potem spiszę ją chyba na straty A mam tam pędzelki
Napisz proszę jeśli twoja przesyłka dojdzie
Pewnie - dam znać - chyba, że z tej radości zapomnę o wszystkim Czyli jesteśmy w kontakcie Faktycznie szkoda tych pędzelków by było...
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:09   #148
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Pewnie - dam znać - chyba, że z tej radości zapomnę o wszystkim Czyli jesteśmy w kontakcie Faktycznie szkoda tych pędzelków by było...
Pół godziny po tym jak juz napisałam o tym, że paczka nie doszła przyjechała Pani z InPostu i moje pędzelki i filtr do twarzy doleciały.
Matko ale się cieszyłam, jak dziecko
Mam nadzieję, że twoja też szybciutko dotrze
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 16:36   #149
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Pół godziny po tym jak juz napisałam o tym, że paczka nie doszła przyjechała Pani z InPostu i moje pędzelki i filtr do twarzy doleciały.
Matko ale się cieszyłam, jak dziecko
Mam nadzieję, że twoja też szybciutko dotrze
To super - cieszę się z Tobą i ćwiczę ciągle swoją cierpliwość - może jutro.....Dzięki za informację!
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 17:14   #150
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey nie obrazaj sie na nich - wysylaj maile do skutku. Ja tam nie wierze w ich cudownosc bo zlewaja generalnie maile albo wysylaja szablon. Traktuje ta strone jakos bez emocji - fajna bo duzy asortyment i przystepne ceny. Niemniej sodowa napewno uderzyla kiedy sie rozrosli. Generalnie ich duza wada jest zlewanie komunikacji z klientem
Nie zamierzam sie na niech za bardzo obrażać, jak tylko oddadza kase to sie zakończe ten etap obrazenia. Mimo wszystko wkur***ł mnie ten brak elastyczności, czy to jest taki problem wysłać mi paczke na inny adres?
Co prawda w tych chaotycznych (wyglądaja jakby cztery osoby pisały jeden rózne czcionki, powtarzanie sie) mailach napisali mi że potrzebują paru tygodnia na "procesing", paru tygdni, której już mineły, ale dam im jeszcze z tydzień i zaczne bombardowanie mailami
Cytat:
Napisane przez la songerie
Jak tam wogole twoja praca dyplomowa, hmm?
Drepcze w miejscu
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.