Chanel kolorówka część II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 19:48   #751
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A to już wyszły? A ja miałam sobie z jeszcze jeden kolor kupić
U mnie w trzech D. i jednej S. same puste przegródki po nich, więc mnie zastanowiło, czy to już ich 'koniec'
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:23   #752
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31746203]Te chanelkowe cienie w kremie jeszcze się pojawią w perfumeriach?[/QUOTE]

A to byla limitka??
Moj butik tez juz ma tylko 3 kolory: zielony, brazowy i chyba brzoskwiniowy. Czarny, bialy i fioletowy juz sie skonczyly.

Ps, A juz sie pogodzilam ze swoim jednym i myslalam, ze przygarne sobie biel
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:28   #753
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mademoiselle jest fajna i lekka. Kojarzy mi sie z romansem, cieplym deszczem, przyjemnym spacerem i sterta pieknych kwiatow.

Co myslisz o Chance? Ja sie do nich nie moge przekonac, a jest az 3 wersje. Jedna jest taka dosc swieza i malo kwiatowa - taka codzienna, a 2 jakos nie powalaja.
Nie powiedziałabym że Mademoiselle jest lekka ale z resztą się zgadzam )
A Chance mam, eau Fraiche i kocham kojarzy mi się z ciepłem i czymś takim na kształt letniego deszczu właśnie. w dodatku pięknie się zgrywa z moją skórą

a cienie w kremie miały być chyba w stałej sprzedaży... tak mi się obiło o uszy.. Temptalia pisała że to nie jest limitka
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:31   #754
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A to byla limitka??
Moj butik tez juz ma tylko 3 kolory: zielony, brazowy i chyba brzoskwiniowy. Czarny, bialy i fioletowy juz sie skonczyly.

Ps, A juz sie pogodzilam ze swoim jednym i myslalam, ze przygarne sobie biel
Ja miałam wrażenie, że biały się najgorzej w PL sprzedawał. Gdzie o kolory nie pytałam, to bieli mieli dużo, a inne (szczególnie Illusoire) wymiotło.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a cienie w kremie miały być chyba w stałej sprzedaży... tak mi się obiło o uszy.. Temptalia pisała że to nie jest limitka
Też tak gdzieś czytałam.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:31   #755
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A to byla limitka??
Moj butik tez juz ma tylko 3 kolory: zielony, brazowy i chyba brzoskwiniowy. Czarny, bialy i fioletowy juz sie skonczyly.

Ps, A juz sie pogodzilam ze swoim jednym i myslalam, ze przygarne sobie biel
A jaki masz? Ja mam Mirifique i właśnie biel sobie chciałam przygarnąć dla kontrastu.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:25   #756
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym że Mademoiselle jest lekka ale z resztą się zgadzam )
A Chance mam, eau Fraiche i kocham kojarzy mi się z ciepłem i czymś takim na kształt letniego deszczu właśnie. w dodatku pięknie się zgrywa z moją skórą

a cienie w kremie miały być chyba w stałej sprzedaży... tak mi się obiło o uszy.. Temptalia pisała że to nie jest limitka
Fakt, zle sie wyrazilam... Mademiselle nie jest lekka, jest wyrazna i baaardzo 'lekkostrawna'. Nawet osoba, ktorej nie lubilam nie zdolala mi tego zapachu obrzydzic . Ta Coco ma cos w sobie.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja miałam wrażenie, że biały się najgorzej w PL sprzedawał. Gdzie o kolory nie pytałam, to bieli mieli dużo, a inne (szczególnie Illusoire) wymiotło.
Moj instynkt podpowiada mi, ze w PL najlepiej sie sprzedaje fiolet, zielen i ewentualnie czarny. W SE.. to sie sprzedaje czarny, potem dlugo nic, bialy i... jak nie ma szarego to niech od biedy bedzie fiolet . Kolory: braz, brzoskwinka i zielen jeszcze zasilaja polki.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A jaki masz? Ja mam Mirifique i właśnie biel sobie chciałam przygarnąć dla kontrastu.
Jak Ci sie sprawuje czarnulek? Bialy wydaje sie byc fajny , bo mozna nim podrasowac inne cienie, rozjasnic srodek 'galki' . Mysle, ze 'smok' wygladalby fajnie w tych cieniach - super na wieczor
Ja mam ebloui, miedziany braz. usmarowalam sie nim dzisiaj i baaardzo jestem happy, mimo poczatkowych utarczek. Osobiscie, brakuje mi granato- grafitu w tej kolekcji, ale mysle, ze ta biel albo brzoskwinia by mi sie przydala.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:26   #757
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym że Mademoiselle jest lekka ale z resztą się zgadzam )
A Chance mam, eau Fraiche i kocham kojarzy mi się z ciepłem i czymś takim na kształt letniego deszczu właśnie. w dodatku pięknie się zgrywa z moją skórą

a cienie w kremie miały być chyba w stałej sprzedaży... tak mi się obiło o uszy.. Temptalia pisała że to nie jest limitka
Ładne są te zielone chance, takie świeże . Ja się zastanawiam nad eau tendre .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 21:31   #758
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak Ci sie sprawuje czarnulek?
Pytanie nie do mnie, ale dorzucę swoje 3 grosze.
Moim zdaniem czarnulek pod względem tekstury producentowi nie wyszedł. Jako jedyny ... sypie się, gdy robię nim kreseczkę załączonym pędzelkiem. W efekcie - mam na polikach jakby kropki sadzy, który po przetarciu przemieniają się w zacne smugi.
Natomiast nałożony paluchem lepiej siedzi. Choć ja go stosuję bardzo minimalistycznie, więc nie wiem, jak się sprawdzi w roli głównej.
Porównując do Ebloui - brązik jest bardziej gładki, satynowy, o jednolitym blysku. Czerń za to ma mnóstwo drobinek zatopionych w dość matowej bazie. Może dlatego się sypie?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:33   #759
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31746203]Te chanelkowe cienie w kremie jeszcze się pojawią w perfumeriach?[/QUOTE]

Tak, ponoc wchodza na stale.
S. ma teraz jakies problemy z dystrybutorem chyba bo u mnie stand swieci pustkami od miesiaca. Pierwszy raz cos takiego widze.

edit: w nastepnej kolekcji dojdzie zloty cien.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-20 o 21:35
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:34   #760
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak Ci sie sprawuje czarnulek? Bialy wydaje sie byc fajny , bo mozna nim podrasowac inne cienie, rozjasnic srodek 'galki' . Mysle, ze 'smok' wygladalby fajnie w tych cieniach - super na wieczor
Ja mam ebloui, miedziany braz. usmarowalam sie nim dzisiaj i baaardzo jestem happy, mimo poczatkowych utarczek. Osobiscie, brakuje mi granato- grafitu w tej kolekcji, ale mysle, ze ta biel albo brzoskwinia by mi sie przydala.
Na codzień, pewnie jak większość użytkowniczek tego odcienia robię sobie nim kreskę Pod spód kładę jakiś jasnobeżowy cień i trzyma się cały dzień Parę razy zrobiłam nim całe oko, ale jakoś nie potrafię uzyskać takiego przydymionego lekkiego efektu, dopiero jak pokryłam powieki całkowicie, to to jakoś (mrocznie) wyglądało
Co do białego to właśnie taki uniwersalny mi się wydawał, do kładzenia na inne cienie i jako rozświetlacz. Przykro by było, gdyby się okazało, że to tylko limitowanki jednak.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:44   #761
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ładne są te zielone chance, takie świeże . Ja się zastanawiam nad eau tendre .
Wlasnie z Chance-ow chyba ten zielony najbardziej mi trafia w serducho. Idealny do pracy w upalne lato :P

Ps. Od kilku lat marze o upalnym lecie bez koniecznosi pakowania walizki

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale dorzucę swoje 3 grosze.
Moim zdaniem czarnulek pod względem tekstury producentowi nie wyszedł. Jako jedyny ... sypie się, gdy robię nim kreseczkę załączonym pędzelkiem. W efekcie - mam na polikach jakby kropki sadzy, który po przetarciu przemieniają się w zacne smugi.
Natomiast nałożony paluchem lepiej siedzi. Choć ja go stosuję bardzo minimalistycznie, więc nie wiem, jak się sprawdzi w roli głównej.
Porównując do Ebloui - brązik jest bardziej gładki, satynowy, o jednolitym blysku. Czerń za to ma mnóstwo drobinek zatopionych w dość matowej bazie. Może dlatego się sypie?
Basia, ja mam podobne zdanie o brazowym. tez sie troche sypie, jak wiecej go nabiore. Paluchami lepiej sie naklada. Pedzelek dobry jest tylko do aplikacji eyelinera. Dzis nakladalam sobie tego cudaka miekkim i gesciutkim pedzelkiem Este Lauder (taki z zestawu gratisowego), a potem roztarlam palcem. I bylo calkiem git. Fakt... czasem sie sypie.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Na codzień, pewnie jak większość użytkowniczek tego odcienia robię sobie nim kreskę Pod spód kładę jakiś jasnobeżowy cień i trzyma się cały dzień Parę razy zrobiłam nim całe oko, ale jakoś nie potrafię uzyskać takiego przydymionego lekkiego efektu, dopiero jak pokryłam powieki całkowicie, to to jakoś (mrocznie) wyglądało
Co do białego to właśnie taki uniwersalny mi się wydawał, do kładzenia na inne cienie i jako rozświetlacz. Przykro by było, gdyby się okazało, że to tylko limitowanki jednak.
Rzeczywiscie, taka kreska, dosc mieniaca sie, wyglada z pewnoscia super . Co do nakladania na cal powieke ciemnego musu, uwazam, ze to dosc trudna sprawa. Latwo o wylazenie poza linie zalamania powiek i ogolnie o placki. ja caly czas cwicze i cwicze, no i troche mi lepiej... Najwyzej na 'lini rozcierania' dorzucam czegos jasnego i jakos jest lepiej.
Przy moim brazie tez latwo o demoniczne oko . Dzisiaj z takim demonem poszlam w plener i o dziwo jakos sie dobrze czulam. Jednak bywaja dni, gdy ten demon ni przypial, ni przylatal
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 21:45   #762
shelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: Chanel kolorówka część II

Miłośniczki Coco Mademoiselle - wiecie może czy perfumy te przeszły ostatnio jakieś zmiany (może w ramach nowej kampanii?).

Pytam, bo już chyba ponad 2 razy widziałam w Sephorze tester, w którym kolor perfum nie był jasno różowy, tylko intensywnie różowy...
Dziś np. widziałam taki tester na półce, który był pełen.
Zmiana odcienia?

Wiecie coś może na ten temat?
shelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:46   #763
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Basia, ja mam podobne zdanie o brazowym. tez sie troche sypie, jak wiecej go nabiore. Paluchami lepiej sie naklada. Pedzelek dobry jest tylko do aplikacji eyelinera. Dzis nakladalam sobie tego cudaka miekkim i gesciutkim pedzelkiem Este Lauder (taki z zestawu gratisowego), a potem roztarlam palcem. I bylo calkiem git. Fakt... czasem sie sypie.
O proszę. Ja w sumie rzadko brązu w roli kreski używam, może faktycznie sie w tej roli sypać także potrafi. Ale czarny... już po nałożeniu na pędzelek widać nierówną strukturę i potencjalne odpady, czego akurat w brązie nie zauważyłam (grudek, znaczy się).
Obstawiam zatem, że czarny się sypie bardziej
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:54   #764
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez shelly Pokaż wiadomość
Miłośniczki Coco Mademoiselle - wiecie może czy perfumy te przeszły ostatnio jakieś zmiany (może w ramach nowej kampanii?).

Pytam, bo już chyba ponad 2 razy widziałam w Sephorze tester, w którym kolor perfum nie był jasno różowy, tylko intensywnie różowy...
Dziś np. widziałam taki tester na półce, który był pełen.
Zmiana odcienia?

Wiecie coś może na ten temat?
Nie wiem nic o zmianach formuly, ale w przypadku np. Chanel 5 woda toaletowa jest jasniejsza, taka lekko cytrynowa, a woda perfumowana ma odcien miodowy. Moze i w przypadku Coco trafilas na wode perfumowana, a dotychczas mialas toaletowa? Wiem, ze to brzmi smiesznie, ale czasem bywa tak, ze sklep ma czasem np. tylko toaletowa. Chanel ma taaaak duzo roznych kombinacji opakowan, pojemnosci, opakowan uzupelniajacych i linii limitowanych, ze mozna sie w tym pogubic

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
O proszę. Ja w sumie rzadko brązu w roli kreski używam, może faktycznie sie w tej roli sypać także potrafi. Ale czarny... już po nałożeniu na pędzelek widać nierówną strukturę i potencjalne odpady, czego akurat w brązie nie zauważyłam (grudek, znaczy się).
Obstawiam zatem, że czarny się sypie bardziej
To rzeczywiscie, pewnie masz w czarnym wieksze drobinki, bo,jak piszesz, ta nierowna struktura. Ale, jak juz przechodzisz niedogodnosci aplikacji, jestes zadowolona z efektu?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:58   #765
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
To rzeczywiscie, pewnie masz w czarnym wieksze drobinki, bo,jak piszesz, ta nierowna struktura. Ale, jak juz przechodzisz niedogodnosci aplikacji, jestes zadowolona z efektu?
Jestem, jestem. Jedyny produkt, którego mogę używać rankiem w roli eyelinera, będąc pewną, że efekt końcowy nie będzie wyglądać jak malowany mało sprawną, jeszcze śpiącą ręką pacjenta oddziału geriatrycznego No i trzyma się bez zarzutu, nie robiąc kser i innych przykrych niespodzianek!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:58   #766
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Chanel kolorówka część II

Szoruj na forum Perfumy - jest tam specjalny temat o reformulacjach (i nienawiści względem tychże!)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:01   #767
shelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nie wiem nic o zmianach formuly, ale w przypadku np. Chanel 5 woda toaletowa jest jasniejsza, taka lekko cytrynowa, a woda perfumowana ma odcien miodowy. Moze i w przypadku Coco trafilas na wode perfumowana, a dotychczas mialas toaletowa? Wiem, ze to brzmi smiesznie, ale czasem bywa tak, ze sklep ma czasem np. tylko toaletowa. Chanel ma taaaak duzo roznych kombinacji opakowan, pojemnosci, opakowan uzupelniajacych i linii limitowanych, ze mozna sie w tym pogubic
Już mam to opanowane jeśli chodzi o perfumy Chanel Poza tym jestem typowym wzrokowcem, dlatego rzuciło mi się to w oczy.
Osobiście mam wodę toaletową, ale przymierzam się do zakupu perfumowanej, dlatego od jakiegoś czasu testuję EDP (rok temu, po testach zdecydowałam się jednak na EDT, a teraz mi się odmieniło).
Dlatego zaglądam czasem do Douglasa lub Sephory celem testów - nie pamiętam już kiedy, ale zauważyłam, że pojawił się kiedyś tester o kolorze wody ciemniejszym niż te które widziałam powiedzmy rok temu, czy choćby na zdjęciach w internecie. I tak jak wcześniej pisałam - dziś widziałam takie nowy tester na półce.

Czasem wydaje mi się, że Coco M. pachnie teraz inaczej niż 2,5 roku temu kiedy poznałam ten zapach (EDP).
shelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:27   #768
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez shelly Pokaż wiadomość

Czasem wydaje mi się, że Coco M. pachnie teraz inaczej niż 2,5 roku temu kiedy poznałam ten zapach (EDP).
T o Ty z pewnoscia obcykana w temacie . Ja tylko wiem, ze Chanel 5 przeszlo jakas porzadna reformulacje swego czasu, bo zminil sie dostawca roz i innego kwiecia, jak zrozumialam.
Ja mam w pamieci zapach Coco sprzed mniej wiecej 8 lat, gdy bylam nim oczarowana. Dlugo sie w niego na dobre nie zaciagalam, ino male psiki, wiec penie nie zauwazylam zmian.


Ostatnio czytalam na amerykanskch blogach, ze ponoc Chanel chce na przestrzeni kilku lat ujednolicic wyglad swojej kolorowki na calym swiece. W USA czworki cieni sa kwadratowe, w Europie sa kulaski . Amerykanskie cienie bywaja tez gramaturowo wieksze. A jak dodam, ze w USA jest co rusz jakas seria limitowana, poza tymi sezonowymi kolekcjami, to mnie zazdrosc chwyta, ze taka niesprawiedliwosc na swiecie . Tyle tego dobrego, ze czasem na truskawie czlowiek znajdzie jakies resztki azjatyckie czy amerykanskie.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Jestem, jestem. Jedyny produkt, którego mogę używać rankiem w roli eyelinera, będąc pewną, że efekt końcowy nie będzie wyglądać jak malowany mało sprawną, jeszcze śpiącą ręką pacjenta oddziału geriatrycznego No i trzyma się bez zarzutu, nie robiąc kser i innych przykrych niespodzianek!
To rzeczywiscie, fajny material na iskrzacy eyeliner. Dzis zmacalam Ink Clinique i ma podobny kolor do brazowego Chanela, ale pigment gesciej upchany. Nie patrzylam na cene, ale zaciekawienie pozostalo.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:29   #769
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Chanel kolorówka część II

Bardzo możliwe, reformulacje to istna zmora

Ale na szczęście, wg. Fragrantica'i i Basenotes nie ma żadnego dowodu na to, że rzeczywiście coco została zreformułowana... Ale trudno powiedzieć
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 22:30   #770
shelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: Chanel kolorówka część II

Chyba źle się wyraziłam - nie jestem znawczynią perfum Chanel, bo żeby nią być, to faktycznie trzeba przez szereg lat się tym interesować

Chciałam powiedzieć, że mam obcykane te opakowania, bo wiem, że wiele osób potrafi mylić EDP z EDT. Potrafiłabym odróżnić zapach EDT od EDP gdyby ktoś podstawił mi pod nos.
Znam zapach różnych perfum Chanel, jednak znawczynią nie jestem, bo niestety mam krótki staż jako użytkowniczka perfum. Późno zaczęłam
shelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:32   #771
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny, a co możecie mi powiedzieć o cieniach 4kach Chanel? Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej paletki i zastanawiam się, czy iść w Chanel czy może lepiej innej marki? Z pojedynczych cieni jestem bardzo zadowolona
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:41   #772
shelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, reformulacje to istna zmora

Ale na szczęście, wg. Fragrantica'i i Basenotes nie ma żadnego dowodu na to, że rzeczywiście coco została zreformułowana... Ale trudno powiedzieć
Właśnie już przeszukiwałam internet w celu znalezienia informacji czy nowej kampanii nie towarzyszyła reformulacja.
Pozwoliłam tutaj zapytać, bo pomyślałam, że może ktoś ostatnio kupował EDP i zauważył to co ja na podstawie testeru

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co możecie mi powiedzieć o cieniach 4kach Chanel? Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej paletki i zastanawiam się, czy iść w Chanel czy może lepiej innej marki? Z pojedynczych cieni jestem bardzo zadowolona
Mam paletkę 4 w odcieniu Kaska Beige... Cienie są wypiekane i raczej bardzo słabo napigmentowane. Mam wersję europejską.
Niestety dopiero po zakupie odkryłam, że cienie są niezbyt dobrze dobrane do mojego typu kolorystycznego i praktycznie w ogóle jej nie używam.
Żałuję, że nie wzięłam w odcieniu Vanites.
shelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:52   #773
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez shelly Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć, że mam obcykane te opakowania, bo wiem, że wiele osób potrafi mylić EDP z EDT. Potrafiłabym odróżnić zapach EDT od EDP gdyby ktoś podstawił mi pod nos.
Mnie te rozne opakowania wpuszczaja czasem w maliny, ale jednak po zapachu spoko mozna odroznic edt od edp - bez watpienia, zwlaszcza u Chanel.
Co do reformulacji, wiele marek bardzo niechetnie sie dzieli taka informacja i czesto dowiadujemy sie z przeciekow prasowych. Moze cos sie znajdzie gdzies w necie na ten temat

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co możecie mi powiedzieć o cieniach 4kach Chanel? Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej paletki i zastanawiam się, czy iść w Chanel czy może lepiej innej marki? Z pojedynczych cieni jestem bardzo zadowolona
Mam Vanites i Garden Party.
Jedna paletka potrafi miec zupelnie inne formuly kazdego z czworki cieni. Dlatego tez trudno odradzic albo zalecic czworki tak w ciemno.
Ja lubie wykonczeni etakie satynowe. Nie lubie gliteru ani wielkiej perly. Mat jest czesto bardzo wymagajacy, wiec raczej na niego nie stawiam, a w przypadku Chanel to i nie mam z matem doswiadczen.

Garden party: 2 zielone (butelkowy duochrome i perlowa pistacja) oraz 2 rozowe (antyczna roza satynowa i taki jasny pastel perlowy) - swietnie sie nakladaja. Pigmentacja.... Na poczatku bylam zla, bo to jednak nie pigmentacja Diora, ale zero osypywania, gladkosc aplikacji i bezbledne nakladanie o 6 rano . Idealne do pracy

Vanites - fiolety o roznym nasyceniu i wykonczeniu. Czesc z nich ma drobinki. jest jeden kolor, ktorego nie lubie - najjasniejszy. Zdecydowanie wole cieniejsze. Drobinki lubia sie nieco osypac. Kolory dosc napigmentowane. Aplikacja ok. Trzymaja sie na bazie dzien.

Ogolnie - bezpieczne, raczej do szybkiego i codziennego makijazu, niz do kreowania looku karnawalowego. Lubie je za to, ze nie tworza grubej warstwy i sie nie osypuja. Wymagaja bazy.

To tak z moich obserwacji.
Mam tez cztery cienie (w palecie ze szminkami, ale sa to irreele duo) i sa one tez takie 'codzienne'.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 03:32   #774
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Marti, ja też nie dostałam takiego woreczka, do pudru też nie. Kiedyś do różu tweedowego , ale tylko taką wsuwaną skarpetkę.
wychodzi na to, że takie cuda tylko w Stanach

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
bezpośrednio na stronie? rozumiem, że mieszkasz poza PL
mieszkam poza PL, ale nie w Stanach a ze strony Chanel wysyła tylko do Stanów.. skorzystałam z pomocy koleżanki, która tam mieszka

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31746203]Te chanelkowe cienie w kremie jeszcze się pojawią w perfumeriach?[/QUOTE]
one chyba miały wejść do stałej oferty
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:22   #775
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co możecie mi powiedzieć o cieniach 4kach Chanel? Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej paletki i zastanawiam się, czy iść w Chanel czy może lepiej innej marki? Z pojedynczych cieni jestem bardzo zadowolona
Mam Kaska Beige i ukochane Preludki
Zgadzam się z Guacamole, że nadają się do szybkiego dziennego makijażu. Delikatne, na bazie bardzo dobrze się trzymają, nie osypują się i co najważniejsze dla mnie- brak w nich tego mega szajnu diorowskich piątek.
Na codzień idealne!
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:51   #776
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam Kaska Beige i ukochane Preludki
Zgadzam się z Guacamole, że nadają się do szybkiego dziennego makijażu. Delikatne, na bazie bardzo dobrze się trzymają, nie osypują się i co najważniejsze dla mnie- brak w nich tego mega szajnu diorowskich piątek.
Na codzień idealne!
Fajnie by było, gdyby wypuścili jakieś matowe, czy po prostu mniej błyszczące piątki

Czyli ogólnie można powiedzieć,ze czwórki Chanel są słabiej napigmentowane od piątek Diora?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:08   #777
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31755144]Fajnie by było, gdyby wypuścili jakieś matowe, czy po prostu mniej błyszczące piątki

Czyli ogólnie można powiedzieć,ze czwórki Chanel są słabiej napigmentowane od piątek Diora?[/QUOTE]

Ja bym je raczej nazwala bardziej 'sheer', bo bardziej sie stapiaja ze skora i nie dja wrazenia malowania, gdy sie macam paluchem po oku . Dior sie naklada w grubych warstwach - przynajmniej takie moje zdanie - i stad ten mocniejszy kolor. Ale jesli lubisz mocny efekt - bierz Diora. Jesli chcesz zaszalec z jakas wypasiona chanelowa limitka cieni - bedziesz mogla ja nosic codziennie do pracy A jak troche popracujesz na tych chanelkach to i mozesz nawet zaszalec, ale bedzie to szalenstwo... umiarkowane .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:49   #778
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja bym je raczej nazwala bardziej 'sheer', bo bardziej sie stapiaja ze skora i nie dja wrazenia malowania, gdy sie macam paluchem po oku . Dior sie naklada w grubych warstwach - przynajmniej takie moje zdanie - i stad ten mocniejszy kolor. Ale jesli lubisz mocny efekt - bierz Diora. Jesli chcesz zaszalec z jakas wypasiona chanelowa limitka cieni - bedziesz mogla ja nosic codziennie do pracy A jak troche popracujesz na tych chanelkach to i mozesz nawet zaszalec, ale bedzie to szalenstwo... umiarkowane .

Nie miałam jeszcze czwórek stąd zasięgam wiedzy
Cenię sobie napigmentowanie właśnie. Wiadomo- jeśli się kładzie warstwami mało napigmentowane cienie, żeby je zintensyfikować to się lubią osypać Diorki są może za mocno lśniące, ale też mięsiste i do nasycenia nie mogę się przyczepić. Chanele z testów na nadgarstku wydają się jakby...suche? Sypkie sprasowane?
No i zestawienia kolorystyczne mogłyby być lepsze...
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:53   #779
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dzięki dziewczyny za opinie
Pierwszą paletkę chciałabym taką właśnie codzienną, do pracy, więc z tego co piszecie Chanelki będą się nadawać. Ze wszystkich przez Was wymienionych najbardziej spodobały mi się Prelude - kolory są bezpieczne no i dla chłodniaka, jak ja. Chyba się na nie skuszę Kaska Beige też ma ładne zestawienie kolorów, ale obawiam się, że nie będzie mi w nich dobrze.

A propos wspominanych Illusion d'Ombre, namalowałam sobie dziś kreskę moim Mirifique. Na kanale youtubowym Chanel jest filmik, gdzie makijażystka robi kreskę najpierw lekko maczając pędzelek w wodzie i dopiero nabierając cień. Odkąd go zobaczyłam, inaczej jej nie maluję i faktycznie lepiej się nakłada, nie osypuje się i lepiej to wygląda
Na zdjęciu mój dzisiejszy makijaż oka, cieniem Fauve i kreską z Mirifique. Ta czarna kropka to moje malowanie rzęs, zawsze się gdzieś paćnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0323.jpg (38,9 KB, 101 załadowań)
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:29   #780
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31756193]
Nie miałam jeszcze czwórek stąd zasięgam wiedzy
Cenię sobie napigmentowanie właśnie. Wiadomo- jeśli się kładzie warstwami mało napigmentowane cienie, żeby je zintensyfikować to się lubią osypać Diorki są może za mocno lśniące, ale też mięsiste i do nasycenia nie mogę się przyczepić. Chanele z testów na nadgarstku wydają się jakby...suche? Sypkie sprasowane?
No i zestawienia kolorystyczne mogłyby być lepsze...[/QUOTE]

Chanelki sa mniej przyjemniejsze w obsłudze od Diorowych.
I masz rację - suche bardziej. Dlatego kazda paletka nadaję się do dziennego makijazu w sumie. Miałam kilka czwórek chanelkowych w tym jedne wersję amerykańską i one z kolei sa dużo lepsze od europejskich - nie sa takie suche i sypkie, a bardziej miękkie i jakby kremowe.
Tak czy siak, jakoś mnie nie ciągnie, aby wrócić do Chanela, ani tez Diora W Diorze irytował mnie błysk.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.