Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 12:21   #3721
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
No robię małe ilości 5ml - takie serum bez konserwantu można przechowywać w lodowce do 2 tygodni. Z BU jakos nie przepadam za ich żelami hialuronowymi. Wolę zsk - 1% i potrójny 1.5%. Żaden krzywdy nie zrobił i żaden się nie kleił - jak to robił z BU.
...
wit E,jest tam po to żeby stabilizowac vit C...która jest mega nietrwała i łatwo ulega rozpadowi,niestety sądze,ze po kilku dniach to niewiele jest vit c aktywnej w takim serum niezapezpieczonym...z gliceryny mozna zrezygnowac.
A do nie własnie przyszedł kw.h. ale ten peptydowy-niby antyaging bardziej....miał ktoś???

Jakos specjalnie nie wierze w zbawienne działanie hialuronu stosowanego zewnętrzenie,że sam z siebie nawilzy,bo nie nawilży,źle uzyty odwodni na bank....ale jako okluzja jak najbardziej pomoże w utrzymaniu wilgoci...poza tym w ciepłych miesiącach cepiej działa,gdyż czerpie wilgoc z powietrza....w zimie w suchych pomieszczeniach może odwrotnie wyciągac wodę z naskóra na zewnątrz.....taki dziwak...

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-10 o 12:26
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:07   #3722
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
wit E,jest tam po to żeby stabilizowac vit C...która jest mega nietrwała i łatwo ulega rozpadowi,niestety sądze,ze po kilku dniach to niewiele jest vit c aktywnej w takim serum niezapezpieczonym...z gliceryny mozna zrezygnowac.
A do nie własnie przyszedł kw.h. ale ten peptydowy-niby antyaging bardziej....miał ktoś???

Jakos specjalnie nie wierze w zbawienne działanie hialuronu stosowanego zewnętrzenie,że sam z siebie nawilzy,bo nie nawilży,źle uzyty odwodni na bank....ale jako okluzja jak najbardziej pomoże w utrzymaniu wilgoci...poza tym w ciepłych miesiącach cepiej działa,gdyż czerpie wilgoc z powietrza....w zimie w suchych pomieszczeniach może odwrotnie wyciągac wodę z naskóra na zewnątrz.....taki dziwak...
Wiem, że wit.E stabilizuje. Tylko w prostym serum woda destylowana + vit.c co miałoby ją rozłożyć? Chyba, ze użyjesz zwykłej kranowy z metalami ciężkimi. Ja swoje serum trzymam w buteleczce z ciemnego szkła, robię malutkie ilości (5ml), owijam folia aluminiowa i trzymam w lodowce. Z tego co wiem, wiele osób tak robi .
Kwasu hialuronowego zawsze używam z jakimś olejkiem albo robię serum z NMF, hydromanilem, pantenolem i algami. Samego hialuronu bym nie nałożyła, w wieku 19 lat nie potrzebuję liftingu
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:31   #3723
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

...
dostep powierza przy odkręcaniu buteleczki? ona praktycznie się sama rozpada.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:34   #3724
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
dostep powierza przy odkręcaniu buteleczki? ona praktycznie się sama rozpada.
Mam dozownik
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:36   #3725
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mam dozownik
...
cfaniara
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:39   #3726
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
cfaniara
Nie spało się na chemii
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 22:11   #3727
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja nawet jak na chwilę pojawię się na słońcu, to muszę mieć 50 Obsesja bladziocha z wyboru
Ja większych problemów ze skórą nie miałam, prócz typowych dla mieszanej cery oraz przebarwień, ktore, swoja droga, całkiem ładnie zeszły. Jednak przez dość agresywną walkę z nimi rumień się uwidocznił I ciężko go załagodzić
Ale czytam same pozytywy o tym flavo c i chyba się skuszę. Tym bardziej, że rozświetla, a ostatnio u mnie to efekt bardzo pożądany, bo polubiłam, się z taką zdrową, promienną cerą a nie typowym matem bez wyrazu. Twarz wygląda na wypoczętą i ogólnie fajniej się prezentuje
To może kiedyś się za Avene rozejrzę
Wiesz co, zebym nie została posądzona ze kolaboruję) a nie mozesz sama zmieszać sobue wit C z wodą do injekcji? taniej ci wyjdzie i efekt podobny? ( 10 ml wody i 1,75 g wit C)
Kupiłabym na twoim miejscu winogronowe serum. Piekny skład.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Czyli lepiej kupić gdzieś indziej?
Ja akurat kwas hialuronowy używam do wielu zadań, nie tylko na twarz i niekoniecznie w celu nawilżenia; raczej po to, aby choćby krem czy olej się lepiej wchłonął
Mam zele 1% i 1,5% hialuronowe i oba są ok, a cerę jak zdarzyłam sie zorientować mamy naczynkowa mieszaną) ja kupiłam swoj na www.beautyever.pl. Sa ok, zreszta nie miałamnigdy klopotow z takimi zelami..
Tez zel mieszam z olejem, wogole na tym zelu wszystko prawie "pichcę"

A co do toniku witC to ja tez robie małe porcje 10 ml max bo wit c moze po prostu sie ulotnić. Wit C - to zwykły u mnie kwas askorbinowy.
Jesli masz naczynka to tonik z glukonolaktonem i kwasem laktobionowym (ten szczegolnie na naczynka polecam)- ale nie ten z BU, tamten ma 6% a ja robie inny, bez mocznika bodajrze tego co w składzie z BU,
Robie mocniejszy ale tez w małych porcjach 10 ml. Jesl ichcesz to napisz na priv to opisze co i jak bo tutaj to nie na temat
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 06:32   #3728
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Wiesz co, zebym nie została posądzona ze kolaboruję) a nie mozesz sama zmieszać sobue wit C z wodą do injekcji? taniej ci wyjdzie i efekt podobny? ( 10 ml wody i 1,75 g wit C)
Kupiłabym na twoim miejscu winogronowe serum. Piekny skład.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------



Mam zele 1% i 1,5% hialuronowe i oba są ok, a cerę jak zdarzyłam sie zorientować mamy naczynkowa mieszaną) ja kupiłam swoj na www.beautyever.pl. Sa ok, zreszta nie miałamnigdy klopotow z takimi zelami..
Tez zel mieszam z olejem, wogole na tym zelu wszystko prawie "pichcę"

A co do toniku witC to ja tez robie małe porcje 10 ml max bo wit c moze po prostu sie ulotnić. Wit C - to zwykły u mnie kwas askorbinowy.
Jesli masz naczynka to tonik z glukonolaktonem i kwasem laktobionowym (ten szczegolnie na naczynka polecam)- ale nie ten z BU, tamten ma 6% a ja robie inny, bez mocznika bodajrze tego co w składzie z BU,
Robie mocniejszy ale tez w małych porcjach 10 ml. Jesl ichcesz to napisz na priv to opisze co i jak bo tutaj to nie na temat
Ok, może teraz głupie pytanie,ale.. ile to będzie 1,75g? Tzn powiedzmy łyżeczek..? Mam wagę jubilerską, ale szczerze mówiąc, nie ufam jej Niemal za każdym razem pokazuje mi inne wyliczenia, wiec wolę się na niej nie opierać.
Ahh, teraz mam mętlik w głowie... Byłam pewna, co kupię a tu takie coś
Ja akurat za tonikami nie przepadam Wolę ukręcić choćby lekkie serum na hialuronie i mieszać z kremem/olejem/innym serum, bo po tonikach skóra jest dla mnie nieprzyjemnie lepka. Tak samo jak po wszelkich mleczkach, toteż te produkty wyłączyłam całkowicie z pielęgnacji Nawet hydrolatów nie używam, mam tylko różany, który mieszam z glinką. Ale może właśnie zamiast robić tonik to dałoby radę do HA dodać te składniki? Orientujesz się może? Ale to już tematy nie na ten wątek

Ja do tej pory kupowałam HA zazwyczaj na all i było w porządku. Ale skoro nie bardzo polecacie, to może sobie daruję, tym bardziej, że pojemnościowo są spore
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 08:32   #3729
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ok, może teraz głupie pytanie,ale.. ile to będzie 1,75g? Tzn powiedzmy łyżeczek..? Mam wagę jubilerską, ale szczerze mówiąc, nie ufam jej Niemal za każdym razem pokazuje mi inne wyliczenia, wiec wolę się na niej nie opierać.
Ahh, teraz mam mętlik w głowie... Byłam pewna, co kupię a tu takie coś
Ja akurat za tonikami nie przepadam Wolę ukręcić choćby lekkie serum na hialuronie i mieszać z kremem/olejem/innym serum, bo po tonikach skóra jest dla mnie nieprzyjemnie lepka. Tak samo jak po wszelkich mleczkach, toteż te produkty wyłączyłam całkowicie z pielęgnacji Nawet hydrolatów nie używam, mam tylko różany, który mieszam z glinką. Ale może właśnie zamiast robić tonik to dałoby radę do HA dodać te składniki? Orientujesz się może? Ale to już tematy nie na ten wątek

Ja do tej pory kupowałam HA zazwyczaj na all i było w porządku. Ale skoro nie bardzo polecacie, to może sobie daruję, tym bardziej, że pojemnościowo są spore
10 ml nie zużyjesz w 2 tygodnie, mi zawsze coś zostaje z 5ml ( a nakładam na twarz, szyję, dekolt,a w ostatnim tygodniu nawet na ramiona i dłonie. 5ml i 0.69g, to 15%, ja odmierzam na łyżeczkach miarowych (1ml), czyli jakies 2/3, nawet jak złapie ci sie troche wiecej to nic sie nie stanie bo wit.C dziala do 20% roztworu - a na 5ml/1g to 20%, wiec niepelna 1ml lyzeczka.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 10:48   #3730
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja akurat za tonikami nie przepadam Wolę ukręcić choćby lekkie serum na hialuronie i mieszać z kremem/olejem/innym serum, bo po tonikach skóra jest dla mnie nieprzyjemnie lepka.
Ja wiem o co Ci chodzi, bo ja rowniez. Ten tonik PHa nie zostawia na skorze takich wrazen, a ja uzywam bo kwas laktobionowy na naczynka super wpływa Poza tym niewidocznie złuszcza.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
10 ml nie zużyjesz w 2 tygodnie, mi zawsze coś zostaje z 5ml ( a nakładam na twarz, szyję, dekolt,a w ostatnim tygodniu nawet na ramiona i dłonie. 5ml i 0.69g, to 15%, ja odmierzam na łyżeczkach miarowych (1ml), czyli jakies 2/3, nawet jak złapie ci sie troche wiecej to nic sie nie stanie bo wit.C dziala do 20% roztworu - a na 5ml/1g to 20%, wiec niepelna 1ml lyzeczka.
A juz jak kobinujemy by nie przepłacać to ja swoje łyzeczki 1ml,5 ml (zestaw 5 ciu miarek kupiłam w ikei za 2 czy 3 zł)
My gospodynie domowe musimy sobie pomagać

Tu Ewunia dobrze prawi, tylko jak nie jestes przyzwyczajona do tej witaminki to mozesz na poczatek słbsze zrobic ( mnie na poczatku bardzo podrazniło a do tego na ranki nałozyłam, masakra) ).

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-11 o 10:51
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 13:56   #3731
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dzięki Dziewczyny za podpowiedzi
Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Ja wiem o co Ci chodzi, bo ja rowniez. Ten tonik PHa nie zostawia na skorze takich wrazen, a ja uzywam bo kwas laktobionowy na naczynka super wpływa Poza tym niewidocznie złuszcza.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



A juz jak kobinujemy by nie przepłacać to ja swoje łyzeczki 1ml,5 ml (zestaw 5 ciu miarek kupiłam w ikei za 2 czy 3 zł)
My gospodynie domowe musimy sobie pomagać

Tu Ewunia dobrze prawi, tylko jak nie jestes przyzwyczajona do tej witaminki to mozesz na poczatek słbsze zrobic ( mnie na poczatku bardzo podrazniło a do tego na ranki nałozyłam, masakra) ).
Trzeba sie więc zainteresować tym kwasem Moja mieszana cera kwasy kocha, ale naczynkowa już nie A jak sobie odpuszczam, to potem mam skórę mocno zanieczyszczaną i łuszczącą się
Właśnie wolałam iść na łatwiznę i kupić 'gotowca' z BU, ale skoro można na skróty... Lista zakupów niebezpiecznie się zmniejsza, a miałam zamówić jeszcze pojemnik airless i na chwilę obecna tylko on mi pozostał Może dodam więc do koszyka to serum na naczynka tylko wyczytałam tu o jego wydajności, a raczej braku... No nic, przetestuję chociaż.
Ja mam takie miarki właśnie z działu kuchennego, a używam głownie do glinek. Zobaczę, jaka jest najmniejsza. Mam też 0,15 z kolorówki.
Wit c. używam przy okazji serum Apis, więc jakiś tam regularny kontakt jest. Myślę, że i w innych produktach się znajdzie
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-05-11 o 13:58
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 22:09   #3732
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

...
dziś pierwszy raz użyłam kw.hialuronowego peptydowego....przez pierwsza godzine czułam taki lifting,że wydawało mi sie,że oczy przesyneły mi sie na plecy polem zelżało ... fajna sprawa dla skór wymagających napięcia i ujedrnienia...może byc ciekawa opcja pod makijaz o ile nie bedzie sie rolował <oczywiscie nałożyłam go pół na pół z kremem rokitnikowym,nie samodzielnie>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 07:25   #3733
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
dziś pierwszy raz użyłam kw.hialuronowego peptydowego....przez pierwsza godzine czułam taki lifting,że wydawało mi sie,że oczy przesyneły mi sie na plecy polem zelżało ... fajna sprawa dla skór wymagających napięcia i ujedrnienia...może byc ciekawa opcja pod makijaz o ile nie bedzie sie rolował <oczywiscie nałożyłam go pół na pół z kremem rokitnikowym,nie samodzielnie>
a ja po wielu podejściach do hialuronowego odpuściłąm. zupełnie mi nie pasuje - a miałam kilka i z BU i z mazideł. to ściąganie jest nie do zniesienia. i uczucie, że mam kurze białko na twarzy nie wiem czemu, ale takie skojarzenie.
ja mieszałam zawsze z olejem, bo z kremem za bardzo go czułam. z olejem jak Cię mogę - ściągnięcie mniejsze jednak makijaż się nie trzymał. a na noc znowu wolałam cos innego niż kw. hial. i pożegnaliśmy się
może kiedyś wrócę do niego, jak mi się posypie twarz z wiekiem?
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 10:05   #3734
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
dziś pierwszy raz użyłam kw.hialuronowego peptydowego....przez pierwsza godzine czułam taki lifting,że wydawało mi sie,że oczy przesyneły mi sie na plecy polem zelżało ... fajna sprawa dla skór wymagających napięcia i ujedrnienia...może byc ciekawa opcja pod makijaz o ile nie bedzie sie rolował <oczywiscie nałożyłam go pół na pół z kremem rokitnikowym,nie samodzielnie>
Ja tylko słuszałam ze ten zel z peptydami jest super.... A sosbiscie uywałam jak radziłaś serum flavoC z zelem HA i faktycznie nadwralzliwosc na wit c przeszła.

Teraz jak czuję przesusz to zel pięknie sie sprawdza, bez uczucia liftingu, z olejem avocado.
Napaliłam się na olej z dynii i rózy rdzawej.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kokokox2 Pokaż wiadomość
a ja po wielu podejściach do hialuronowego odpuściłąm. zupełnie mi nie pasuje - a miałam kilka i z BU i z mazideł. to ściąganie jest nie do zniesienia. i uczucie, że mam kurze białko na twarzy nie wiem czemu, ale takie skojarzenie.
ja mieszałam zawsze z olejem, bo z kremem za bardzo go czułam. z olejem jak Cię mogę - ściągnięcie mniejsze jednak makijaż się nie trzymał. a na noc znowu wolałam cos innego niż kw. hial. i pożegnaliśmy się
może kiedyś wrócę do niego, jak mi się posypie twarz z wiekiem?
Mnie sam zel tez zupełnie nie odpowiada. Moze za duzo go stosujesz przy olejach czy innych połproduktach?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 12:10   #3735
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Ja tylko słuszałam ze ten zel z peptydami jest super.... A sosbiscie uywałam jak radziłaś serum flavoC z zelem HA i faktycznie nadwralzliwosc na wit c przeszła.

Teraz jak czuję przesusz to zel pięknie sie sprawdza, bez uczucia liftingu, z olejem avocado.
Napaliłam się na olej z dynii i rózy rdzawej.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------



Mnie sam zel tez zupełnie nie odpowiada. Moze za duzo go stosujesz przy olejach czy innych połproduktach?
...
własnie,trzeba zmniejszyc ilość na porcje... ja osobiście nie wierze w działanie strikte przeciwstarzeniowe,on działa jako składowa pewnego kompleksu utrzymującego skóre w dobrym stanie.Jak juz sie wiekowo posypiemy to nie sądze,że on nam cofnie licznik tylko ten w zastrzykach jest w stanie wizualnie to zrobic .

ps.po peptydowym dzisiaj buzia ładnie napieta,taka żwawa bez odcisniętych sladów z poduszki....jednak na noc dołozyłam warstwe tresciwszego kremu.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-13 o 12:13
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 15:14   #3736
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja mialam ten peptydowy, chyba wszystkie te zele przerobilam i powiem wam ze nie widzę różnicy jak juz to jaką mega minimalną, obecnie mam ten odżywczy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 19:42   #3737
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Zachęcona bardzo pozytywnymi komentarzami postanowiłam zrobić zakupy w BU. Mimo przeczytanych opisów mam dylemat co dokładnie zamówić.
Mam cerę tłustą, z rozszerzonymi porami, z dużą ilością zaskórników, pojawiają mi się małe krostki a do tego mam problem z naczynkami i sporo blizn potrądzikowych. Na pewno chciałabym zamówić peeling enzymatyczny i hydrolant oczarowy. Czy moglibyście mi zasugerować jakie inne produkty powinnam jeszcze wybrać? Myślałam nad kremem rozjaśniająco-wygładzającym AZELO/BHA, olejem tamanu, jakimś olejkiem (np. lemon), tonikiem z kwasami AHA/BHA 10% i do nawilżenia żel hialuronowy.
Wiadomo, że nie można wszystkiego naraz
stosować, dlatego ciężko mi się zdecydować co najlepiej wybrać.
Wiem, że pewnie podobne zapytania są już na forum, ale jest tak dużo wpisów, ze trudno jest je ogarnąć dla osoby która jest pierwszy raz na wątku
dołączam się do pytania

Witam
mam cerę tłustą z zaskórnikami,koło nosa i pod oczami popękane naczynka
zamierzam zakupić następujące kosmetyki:
- żel hialuronowy lub podwójny żel hialuronowy+jakiś olej
-serum lemon lub azelo
-hydrolant oczarowy
Jak myślicie-czy te kosmetyki będą dobre na tłustą cerę z zaskórnikami i zmarszczkami?
i ewentualnie jakie oleje polecacie do ciała na bardzo suchą skórę?
Jeżeli napisałam w złym wątku to przepraszam ale jestem nowa i jeszcze zielona;(

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-05-14 o 09:30 Powód: Post pod postem
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:54   #3738
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

zamówiłam puder bambusowy z jedwabiem i tonik AHA/BHA, chociaż chyba nie przemyślałam tego pod kątem pory roku a od paru dni używam flavoC, tylko chyba za dużo spirytusu mi się dodało, bo zapach jest strasznie intensywny i twarz mnie szczypie. Ale poza tym nie mam żadnych uwag
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:31   #3739
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
zamówiłam puder bambusowy z jedwabiem i tonik AHA/BHA, chociaż chyba nie przemyślałam tego pod kątem pory roku a od paru dni używam flavoC, tylko chyba za dużo spirytusu mi się dodało, bo zapach jest strasznie intensywny i twarz mnie szczypie. Ale poza tym nie mam żadnych uwag
Podziel się wrażeniami po dłuższym stosowaniu flavo c
Mi ono z głowy jednak wyjść nie chce, więc pewnie i tak kliknę, tym bardziej, ze nie planuje zakupów w sklepach z półproduktami na razie, a samej wit c nie opłaci mi się ściągać.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 17:09   #3740
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witajcie troche was juz podczytuje i postanowilam ze napisze i popytam sie o co nieco,poniewaz sama wiem malo. Jakies 3 miesiace temu zakupilam sobie krem azelo,efektow jako tako nie zauwazylam,co gorsza przebarwienia sie przyciemnily,a buzia swieci sie niemiłosiernie. Nie wiem czy to dlatego ze czesto go stosowalam czy moja skora nie toleruje ktoregos ze skladnikow Szukam produtku ktory bedzie skuteczny na moje przebarwienia i ktorego bede mogla stosowac w okresie letnim,bo to co sie dzieje z moja twarza to katastrofa. Mam nadzieje ze choc troche rozjasnicie mi sprawe no i moja buzke
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:18   #3741
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Annucha Pokaż wiadomość
Witajcie troche was juz podczytuje i postanowilam ze napisze i popytam sie o co nieco,poniewaz sama wiem malo. Jakies 3 miesiace temu zakupilam sobie krem azelo,efektow jako tako nie zauwazylam,co gorsza przebarwienia sie przyciemnily,a buzia swieci sie niemiłosiernie. Nie wiem czy to dlatego ze czesto go stosowalam czy moja skora nie toleruje ktoregos ze skladnikow Szukam produtku ktory bedzie skuteczny na moje przebarwienia i ktorego bede mogla stosowac w okresie letnim,bo to co sie dzieje z moja twarza to katastrofa. Mam nadzieje ze choc troche rozjasnicie mi sprawe no i moja buzke
...
a używasz filtrów? jak stosujesz cos rozjaśniającego/złuszczającego to musisz stosowac wysoki filtr szczególnie w lecie...inaczej możesz sobie tylko zaszkodzić...<widzę,ze opisie jest informacja,że mozna go stosowac w okresie letnim> ja bym jednak nie ryzykowała go bez filtra...odsłania nowa skóre,która jest bardziej uwrazliwiona na promieniowanie i od nowa się uszkadza.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-14 o 17:22
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:39   #3742
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a używasz filtrów? jak stosujesz cos rozjaśniającego/złuszczającego to musisz stosowac wysoki filtr szczególnie w lecie...inaczej możesz sobie tylko zaszkodzić.
Stosuje,moja cera tego wymaga nawet i w okresie zimowym, bez 50 nigdzie nie wyjde

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a używasz filtrów? jak stosujesz cos rozjaśniającego/złuszczającego to musisz stosowac wysoki filtr szczególnie w lecie...inaczej możesz sobie tylko zaszkodzić...<widzę,ze opisie jest informacja,że mozna go stosowac w okresie letnim> ja bym jednak nie ryzykowała go bez filtra...odsłania nowa skóre,która jest bardziej uwrazliwiona na promieniowanie i od nowa się uszkadza.
Teraz to juz zglupialam..bo czasem wiedzac,ze nie bede nigdzie wychodzic tego filtra jednak nie nakladalam i dawalam skorze odpoczac..cos mi sie wydaje,ze zrobilam sobie niezle kuku. Nie wiesz moze co fajnie nadawalo by sie do leczenia przebarwien wlasnie na okres letni? Odrazu zaznaczam,ze jestem strasznym wrazliwcem.
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:46   #3743
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

myslę,że w okresie letnim nie ma sie co brac za leczenie przebarwien...trzeba poczekac na jesien/zime,wczesną wiosne...bo mozna się nieźle załatwić.
Mi bardzo pomaga na plamki potrądzikowe seria ze sluzem slimaka<ostatnio firmy Mizon>po 2 tyg.stosowania ich ampułki mam o połowe mniej i o połowe jasniejsze plamki...nie ma tam typowych kwasów,jest delikatne,moze byc na noc pod krem.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-14 o 17:50
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:58   #3744
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
myslę,że w okresie letnim nie ma sie co brac za leczenie przebarwien...trzeba poczekac na jesien/zime,wczesną wiosne...bo mozna się nieźle załatwić.
Mi bardzo pomaga na plamki potrądzikowe seria ze sluzem slimaka<ostatnio firmy Mizon>po 2 tyg.stosowania ich ampułki mam o połowe mniej i o połowe jasniejsze plamki...nie ma tam typowych kwasów,jest delikatne,moze byc na noc pod krem.
Slyszalam o czyms takim ale zbytnio sie nie zaglebialam,napewno sprawdze dzieki. A moge wiedziec gdzie go zakupilas?
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 18:16   #3745
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Annucha Pokaż wiadomość
Slyszalam o czyms takim ale zbytnio sie nie zaglebialam,napewno sprawdze dzieki. A moge wiedziec gdzie go zakupilas?
...
www.asianstore.pl lub allegro ,żelu w rózowej tubce jakos nie polecam,polecam ampułke
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 21:04   #3746
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zamówienie poczynione
Flavo C; olej z kocanki, tonik PHA [to akurat dla mamy, ale może się podłączę, bo naczynka...].
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 22:47   #3747
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Annucha Pokaż wiadomość
Slyszalam o czyms takim ale zbytnio sie nie zaglebialam,napewno sprawdze dzieki. A moge wiedziec gdzie go zakupilas?
Zalezy jakiego rodzajumasz te przebarwienia? Jest jeden kosmetyk , podobno skuteczny na plamy pigmentacyjne z hydrochinonem

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
dołączam się do pytania

Witam
mam cerę tłustą z zaskórnikami,koło nosa i pod oczami popękane naczynka
zamierzam zakupić następujące kosmetyki:
- żel hialuronowy lub podwójny żel hialuronowy+jakiś olej
-serum lemon lub azelo
-hydrolant oczarowy
Jak myślicie-czy te kosmetyki będą dobre na tłustą cerę z zaskórnikami i zmarszczkami?
i ewentualnie jakie oleje polecacie do ciała na bardzo suchą skórę?
Jeżeli napisałam w złym wątku to przepraszam ale jestem nowa i jeszcze zielona;(
Troszke zgłupiałam bo nie wiem czy tłusta czy sucha skora...
Do suchej, jaka sama raczej reprezentuje poza strefa T, to ja mieszam zel HA z olejem avocado lub rózy rdzawej, super nawilza. Tylko ja to wklepuje a nadmiar jak nie wsiaknie - przykładam papierowy recznik.
Buzia jest fajna, mieciutka. Dotego robie sobie serum z ceramidami i vitasourcem na zmarchy),jakmi sie tam zmiesza
A na naczynka polecam jednak avene antirougerous jour nawilzajacy- jak dla mnie rewelacja. Teraz kupiłam sobie trojpeptyda i bede dodawać go do kremu na noc.

Polecam Ciosławiona babuszke agafię Pervoe reshenie kremik naturalny, nie tłusci, do skory tłustej idealny, a bardzo dobrze wpływa na naczynka. Mnie troszke mało nawilza ale fakt ze na naczynka wpływa doskonale. No i ma naturalny filtr ( jest osobny watek o naturalnym filtrze, gdzie dziewczyny wychwalaja ten krem). Tez polecam.

Jak na zmarszczki to moze olejek winogronowy? tu w zasadzie nie ma co zapchać...a na zmarszczki super.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-15 o 22:52
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 14:41   #3748
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Lui1234 dziękuję
prosiłam o polecenie olejów do skóry suchej do ciała-może nie wyrażnie napisałam-skoro piszesz,że się pogubiłaśa do twarzy do cery tłustej
jednak myślę,że krem avene to troszkę za wysoka półka jak dla mnie,a olej winogronowy z chęcią wypróbuje na zmarszczki tym bardziej,że piszesz,że nie zapycha
a jaki olej byś polecała do ciała?najlepiej taki żeby dobrze nawilżał i odżywiał a jednocześnie działał antycelulitowo?
niestety po różnych kuracjach hormonalnych został mi celulit na całym cielenawet na rękach-może jakiś olej chociaż troszkę by go zniwelowałwiele bym za to dała
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 15:11   #3749
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Lui1234 dziękuję
prosiłam o polecenie olejów do skóry suchej do ciała-może nie wyrażnie napisałam-skoro piszesz,że się pogubiłaśa do twarzy do cery tłustej
jednak myślę,że krem avene to troszkę za wysoka półka jak dla mnie,a olej winogronowy z chęcią wypróbuje na zmarszczki tym bardziej,że piszesz,że nie zapycha
a jaki olej byś polecała do ciała?najlepiej taki żeby dobrze nawilżał i odżywiał a jednocześnie działał antycelulitowo?
niestety po różnych kuracjach hormonalnych został mi celulit na całym cielenawet na rękach-może jakiś olej chociaż troszkę by go zniwelowałwiele bym za to dała
...
jak ci nie przeszkadza,że ekologiczny ale gotowiec to ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html <prawdopodobnie mogą wejsc nowe opakowania tego olejku,więc żeby cię to nie zmyliło> a jak nie ten to olej kokosowy-nierafinowany.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 18:44   #3750
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

darko1 dziękuję
zajrzałam na KWC i z tego co widzę,to ten olejek ma w składzie naturalne olejetak?opinie też ma niezłe-chociaż zdania sa podzielone to większość jest na+,czyli powinien dobrze nawilżać i odżywiaćmyślę,że na mokrą skórę po kąpieli powinien być ok
a jak myślisz czy zniweluje chociaż trochę ten okropny celulit?
czy lepszy będzie ten olej kokosowy który polecasz?a jak on wychodzi cenowo?i jakie ma działanie?
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.