obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 00:00   #31
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

My z tż tez sie wlasnie rozmyslilsmy, chyba wybierzemy Włochy...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 19:16   #32
Vandetta20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

pierwszy raz pojechałam z watrą-travel , drugi raz z Lider Tour z Lublina , teraz znów jadę z watrą-travel,a za rok chcę pojechać z Lider Tour. Jadąc z Watra-travel ludzie byli zbierani po drodze . Opiekunowie, hmmm
Jadąc z watrą mieliśmy 3, facet na wszystko nam pozwalał,jedna baba była okropna (to co z nią tam przeżyłam to było dla mnie okropny szok,z resztą nie tylko ja tak sądze na jej temat-okropne babsko),druga baba to była nawet fajna
Jak jechałam z Lider Tour to był facet i babka,babka była nawet śmieszna jak po 10 razy liczyła wszystkich i za każdym razem ktoś jej w tym momencie odchodził ,czasem okropna,czasem dało się z nią pogadać,facet nam opowiadał sprośne kawały ,większość obozu go nie lubiła,nazywali go "superman". Jak pojechałam z watrą to cisza była przestrzegana (no ale byliśmy razem z kolonią więc nie ma co się dziwić ),jak pojechałam z Lider Tour tak żadnej ciszy nie było,tylko opiekun budził (dzwonił) na śniadanie.
Dla tych z Lublina polecam oba. Zarówno Lider Tour jak i Watra Travel były na podobnym poziomie
A wspomnienia to już inna sprawa...
Vandetta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 23:43   #33
domusska
Raczkowanie
 
Avatar domusska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 176
GG do domusska
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Cytat:
Napisane przez vociferous Pokaż wiadomość
To jest hotel Royal Inn, jeżeli o Hiszpanię chodzi.
Jeżeli o Włochy, to hotel Consul. W Rimini mimo, że obóz był do 18 lat, mieli po 22 nawet.

Jadę do hotelu consul, rimini, z alamturu 24.07-4.08 KTO TEZ?! : d
opowiadajcie jak tam było, bardziej szczególowo, co jak gdzie (i gdzie warto isc!)
ja mogę opowiadać o hiszpanii <3
__________________
2008 Lloret <3
2009 Lloret <3
2010 Rimini!
domusska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 16:35   #34
Vandetta20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Cytat:
Napisane przez tombak Pokaż wiadomość
Jak definiujecie obóz, w odróżnieniu od kolonii? Znalazłam parę obozów, ale one chyba są kategoria dla starszych tu po prostu - http://www.kolonieiobozy.pl/oferty?f...ilter2=**ALL**
Kolonia jest przeznaczona dla młodszych dzieci ( 8 -12 lat) i dla młodzieży (powyżej 12) ,a obóz to raczej dla starszych np. od 12 lat (no na obóz młodzieżowy raczej nie jeżdżą 8 latki ) .
Vandetta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:23   #35
vociferous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Brooklyn
Wiadomości: 15
GG do vociferous
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Cytat:
Napisane przez domusska Pokaż wiadomość
Jadę do hotelu consul, rimini, z alamturu 24.07-4.08 KTO TEZ?! : d
opowiadajcie jak tam było, bardziej szczególowo, co jak gdzie (i gdzie warto isc!)
ja mogę opowiadać o hiszpanii <3
Po pierwsze, do jakiejś podręcznej torebki weź sobie chusteczki nawilżające i coś z ciuszków na zmianę, bo na zakwaterowanie w consulu czeka się około 2 godzin w pełnym słońcu. Jest tam polska sprzątaczka, kozacka babka, we wszystkim pomaga. Na dole macie fajny bar "Tom&Jerry", jest dobra pizza i ogólnie można sobie po dość marnym jedzeniu hotelowym coś przekąsić. Po drodze jest mnóstwo fajnych knajp, Włosi chętnie stawiają drinki. Co do dyskoteki - nie idźcie na tą w pianie, niszczą się ubrania, lepiej wybierzcie 3poziomową - Carnaby <3. Hotel Consul nie ma własnej plaży, więc będziecie musieli chodzić trochę dalej, żebyście się nie zdziwili.;D Ogólnie mi się bardzo podobało i chyba wybiorę się za rok tam. Obowiązkowo musicie zaliczyć Mirabilandię. Jak będziesz chciała wiedzieć coś jeszcze, chętnie odpowiem.
__________________
Vociferous
vociferous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:17   #36
MagdaMalaMi
Raczkowanie
 
Avatar MagdaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

fajnych opiekunów i ratowników ma biuro podróży Funclub. Dodatkowo ostatnio dostałam ich newsletter, że mają tańsze obozy do Hiszpanii, do Lloret de Mar.
MagdaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:55   #37
DagaUst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
GG do DagaUst
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Czesc wam ) w tym roku mam zamiar pojechac do HISZpani Lloret De Mar z biura podrozy NATURA TOUR co wy o tym sadzicie ? warto tam pojechac? ile mniej wiecej trzeba zabrac ze soba pieniedzy ? jak opiekunowie ??

POzdrawiam

Edytowane przez DagaUst
Czas edycji: 2012-02-11 o 22:47
DagaUst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:18   #38
Anka_054
Przyczajenie
 
Avatar Anka_054
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Cytat:
Napisane przez DagaUst Pokaż wiadomość
Czesc wam ) w tym roku mam zamiar pojechac do HISZpani Lloret De Mar z biura podrozy NATURA TOUR co wy o tym sadzicie ? warto tam pojechac? ile mniej wiecej trzeba zabrac ze soba pieniedzy ? jak opiekunowie ??

POzdrawiam

Zdecydowanie warto. ; )
Niezapomniane wakacje. <3
jeśli chodzi o pieniadze, to w Hiszpanii jest baardzo drogo..
ale mysle ze jak weźmiesz 200 euro to bedzie ok. ; )
Anka_054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 15:55   #39
Karolinka_Jurgielinka
Przyczajenie
 
Avatar Karolinka_Jurgielinka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Cytat:
Napisane przez DagaUst Pokaż wiadomość
Czesc wam ) w tym roku mam zamiar pojechac do HISZpani Lloret De Mar z biura podrozy NATURA TOUR co wy o tym sadzicie ? warto tam pojechac? ile mniej wiecej trzeba zabrac ze soba pieniedzy ? jak opiekunowie ??

POzdrawiam
Lloret de Mar to chyba najlepsze miejsce dla osób w naszym wieku... są klubu, jest plaża... i niezłe ciacha!!! Ale nie słyszałam o biurze natura tour... nie boisz się, że coś się stanie, np. nie będzie wypłacalne? Tyle się o takich przypadkach teraz słyszy. Ja bym wybrała inne, bardziej renomowane biuro!!!
Karolinka_Jurgielinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:13   #40
loveme96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 20
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

W tamtym roku byłam w Bułgarii. Było po prostu nieziemsko! Hotel 3*+ "Kotva". Dwa baseny + mini aquapark . Pokoje takie średnie, ale czego się spodziewać po obozie. Plaża bardzo zadbana. Polecam z funclubem ;>

w tym roku Cesenatico.
https://www.facebook.com/events/155011581275404/
24.07-4.08 <3333
dawajcie z nami.
gg : 37856426.

___
2010. Lloret <3
2011. Sunny Beach <3
2012. Cesenatico <33
loveme96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 18:46   #41
monika9952
Zadomowienie
 
Avatar monika9952
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Made in China
Wiadomości: 1 619
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Cytat:
Napisane przez DagaUst Pokaż wiadomość
Czesc wam ) w tym roku mam zamiar pojechac do HISZpani Lloret De Mar z biura podrozy NATURA TOUR co wy o tym sadzicie ? warto tam pojechac? ile mniej wiecej trzeba zabrac ze soba pieniedzy ? jak opiekunowie ??

POzdrawiam

A jaki termin? Bo wiem, że w sierpniu jedzie lajtowy wychowawca.
monika9952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 18:26   #42
szczudlo96
Przyczajenie
 
Avatar szczudlo96
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 3
GG do szczudlo96
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Zdecydowanie polecam BUT-a ! Super kadra (oczywiście jeśli chcesz się wyluzować i imprezować, bo słabo z organizacją). Jak byłam w 2011 w sierpniu w Słonecznym Brzegu w Bułgarii to nasz opiekun zaspał na wycieczkę i musieliśmy stać 30 minut na przystanku i do tego opiekun nie wiedział w jaki autobus mamy wsiąść. Za to wyjścia do klubów jak najbardziej udane
__________________
' Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci. '

Edytowane przez szczudlo96
Czas edycji: 2012-04-24 o 18:27 Powód: literówka
szczudlo96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:49   #43
karola955
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

ja wybrałam almatur,ponieważ co roku jeżdzę z tego biura i jest ono zaufane
jadę do hiszpanii,do Lloret,obawiam się tylko trochę o opiekunów bo wiek tego obozu to 12-18 lat

ale z tego co słyszałam to za granicę jeżdzą raczej starsze osoby..wiec mam nadzieje że nie bedzie aż tak źle
karola955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:55   #44
Anka_054
Przyczajenie
 
Avatar Anka_054
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Polecam biuro podróży BUT kochamwakacje.pl
Byłam z nimi rok temu w Bułgarii w Złotych Piaskach na Party Zone 16-19 lat, najlepsze wakacje!!!
Imprezy meeega <3
Anka_054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 11:47   #45
Alfons_
Raczkowanie
 
Avatar Alfons_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 36
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

a ja polecam biuro Olimp, byłam rok temu w Złotych Piaskach, i tak bardzo mi się podobało, że w tym roku wybieram się z tego samego biura, w to samo miejsce
__________________
Bułgaria 2012
Bułgaria 2013 
Alfons_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:52   #46
zuzaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Ja teraz na ferie zimowe byłam z margotravel z wrocławia w Austrii na obozie narciarskim i było super!!! a w wakacje chyba wybiorę się z nimi do Hiszpanii, ale jeszcze termin muszę z koleżankami dogadać! ktoś się może wybiera do Lloret de Mar?
zuzaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 12:52   #47
Julka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Polecam artykuły o koloniach i obozach młodzieżowych.
Znalazłam dużo potrzebnych informacji i pomysłów jak zorganizować dzieciom wakacje.

Przekonali mnie i w tym roku zgłosiłam się po ofertę do biura podróży Juventur.
I ja i moja córka jesteśmy bardzo zadowolone

http://turystycznyblog.pl/kolonie-id...je-dla-dzieci/

http://turystycznyblog.pl/obozy-mlod...-i-za-granica/
Julka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:26   #48
froncekasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

A czy teraz się coś pozmieniało?
froncekasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 14:01   #49
KassiaWw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Witam. Moja 16-letnia córka była w tym roku na obozie z biurem funclub w Bułgarii w Słonecznym Brzegu. Mam z nią bardzo dobry kontakt i dużo mi opowiadała. Córka wróciła zachwycona, uczestnikami, kadrą, zwłaszcza dużo o pani kierowniczce opowiadała. Córka była na 2 wycieczkach, aquapark i chyba jakis rejs. z hotelu też była zadowolona, jedyne co narzekała to jedzenie. podczas jej wyjazdu ja również miałam kontak zarówno z biurem gdzie wykupilismy wycieczke jak i opiekunem (chyba p. Pawlem z tego co pamiętam), gdyż córka musiała skorzystać z wizyty u lekarza. Naprawdę nie mam zastrzeżeń co do organizacji tej kolonii. dlatego osobiście mogę polecić to biuro.
KassiaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-17, 15:29   #50
froncekasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Obserwuję wątek i widzę że przycichł i to mocno, a szkoda :P Ja mogę się podzielić opinią o biurze kochamwakacje, bo ostatnio właśnie z tego korzystałam, a raczej moje dzieci. Syn był na obozie językowym na Malcie- wrócił bardzo zadowolony, twierdzi że trochę się nauczył, a na pewno dużo zwiedził, no i zabawa też była super. Córka jest młodsza sporo (13 lat) i była na obozie nad polskim morzem- mnóstwo atrakcji, bardzo się usamodzielniła  Teraz wybiera się na taki zimowy obóz narciarski do Austrii i powiem wam że o dziwo jestem spokojna, myślę że wszystko będzie ok, bo mam już zaufanie do tego biura. A wy? Wysłalibyście 13 latkę za granicę?
froncekasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 19:09   #51
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Ja tak samo Ahh, najlepsze wspomnienia

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Alfons_ Pokaż wiadomość
a ja polecam biuro Olimp, byłam rok temu w Złotych Piaskach, i tak bardzo mi się podobało, że w tym roku wybieram się z tego samego biura, w to samo miejsce
Ja tak samo Ahh, najlepsze wspomnienia
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 20:07   #52
bambusek9966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: obozy młodzieżowe - z jakich biur podróży

Witam, ja też pochwalę się moimi ostatnimi wakacjami. W tym roku byłem na dwóch obozach, jeden organizowany przez chrisa, a drugi przez viacamp. Wróciłem bardzo zadowolony z tych wakacji. Z Chrisem brałem udział w obozie Hel Surfing, było całkiem nieźle, niestety w tym roku pogoda nam nie dopisała.. :/ To był jeden z większym minusów, być w tak świetnym miejscu jak Hel, bez dobrych warunków pogodowych. W połowie lipca pojechałem też na Mazury na obóz paintballowy z viacamp. Bardzo mi się spodobał program obozowy, pogoda też do najlepszych nie należała, ale były dni słoneczne, gdzie spędziliśmy je na plaży. Ogólnie bardzo dobrze się bawiłem, poznałem niesamowitych ludzi i kadrę. Od samego rana do tak naprawdę nocy mieliśmy wypełniony plan zajęć. Po godzinie 22 chodziliśmy na "nocne kawiarenki", takie zajęcia gdzie oglądaliśmy filmy, graliśmy w piłkarzyki, pingponga, gry planszowe, ale najlepszą grą była mafia. Czasem spędzaliśmy tam czas grając z uczestnikami i kadrą do 2-3 w nocy. Za dnia miałem 2 bloki zajęć z paintballa, a zazwyczaj po obiedzie wychodziliśmy sobie na miasto, zajęcia wodne, rejsy żeglarskie czy zajęcia quadowe. Sumując, myślę, że zdecydowanie lepsze obozy młodzieżowe organizuje viacamp, niż chris (ale to również waszej ocenie podlega), opisuje tylko moje wrażenia z obozów, a było ich naprawdę wiele. A Wy, jakie biura polecacie?
bambusek9966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 20:07:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.