Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 21:56   #751
Aguniella
Raczkowanie
 
Avatar Aguniella
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 191
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Sprawdzony sprzedawca, kupowałam kilka razy u niego i było wszystko ok. Nie martw się, na pewno oryginał- we flakonach czasem pływają małe paproszki, artefakty- nie świadczy to od razu o ich felerności.
Aguniella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 22:49   #752
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dzieki bardzo,ulżyło mi
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 13:26   #753
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/show_item.php?item=1337480916

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Z góry dziekuje
Podpisze sie pod tym co napisala moja poprzedniczka. To sprawdzony sprzedawca!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:36   #754
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dziekuje Wam baardzo,jesli chodzi o zapach to nie mam nic do zazucenia mocny i trzyma sie baardzo dlugo a na ubraniu to nawet kilka dni.
Mam jeszcze jedna prosbe,a mianowicie kupiłam :
http://allegro.pl/show_item.php?item=1369943676
i tez od sprawdzonego sprzedawcy na tym forum,wlasnie dzisiaj dostalam i wiecie co mam male obiekcje zaznaczam,ze nie mialam nigdy Dune,ale mam próbki zelu pod prysznic i balsamu po psiknieciu zapach jest ostry ,ale po 30 min. nic nie czuje,czy to normalne ze ten zapach jest taki delikatny,butelka ok wydaje mi sie ze oryginalna kod wygrawerowany,ale pachnie troche inaczej niz ten zel i balsam.
Wypsikalam sie nim nawet troche baardzo i moja mama mowi ze tez nic nie czuje i jak bylam w pracy bylo cieplo moze raz mnie zalecialy,ale tak jakas dziwnie zastanawiam sie czy ich nie reklamowac,co o tym myslicie?
moja bratowa uzywala balsamu perfumowanego i bylo czuc ostro conajmniej 2 godz.
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:55   #755
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam baardzo,jesli chodzi o zapach to nie mam nic do zazucenia mocny i trzyma sie baardzo dlugo a na ubraniu to nawet kilka dni.
Mam jeszcze jedna prosbe,a mianowicie kupiłam :
http://allegro.pl/show_item.php?item=1369943676
i tez od sprawdzonego sprzedawcy na tym forum,wlasnie dzisiaj dostalam i wiecie co mam male obiekcje zaznaczam,ze nie mialam nigdy Dune,ale mam próbki zelu pod prysznic i balsamu po psiknieciu zapach jest ostry ,ale po 30 min. nic nie czuje,czy to normalne ze ten zapach jest taki delikatny,butelka ok wydaje mi sie ze oryginalna kod wygrawerowany,ale pachnie troche inaczej niz ten zel i balsam.
Wypsikalam sie nim nawet troche baardzo i moja mama mowi ze tez nic nie czuje i jak bylam w pracy bylo cieplo moze raz mnie zalecialy,ale tak jakas dziwnie zastanawiam sie czy ich nie reklamowac,co o tym myslicie?
moja bratowa uzywala balsamu perfumowanego i bylo czuc ostro conajmniej 2 godz.
na mnie zapach trzyma sie dosc dlugo...a u nich ostatnio kupowalam pielegnacje i na pewno bylo ok
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 00:05   #756
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Kurcze sama juz nie wiem psiknelam je sobie na polar jakies 3 godz temu i juz nic nie czuje tak jakby wywietrzaly ,az jestem zla sama na siebie od dawna chcialam kupic Dune i juz teraz wiem,ze nie powinnam oszczedzac cos mi ciagle nie gra,wiem jak pachna Diory min Addict i napewno nie wietrzeje po 3 godzinach

Dziewczynki kochane moze ma ktoras z was odlewke lub probke do sprzedania Dune z mila checia bym kupila i porownala bo niestety,ale mieszkam na takim za....u,ze nie mam gdzie przetestowac
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 01:30   #757
wildchild13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Hej dziewczyny!

Pare dni temu kupilam w marionnaud Euphorie CK w zestawie razem z balsamem. uzywalam pare dni myslac ze mam cos z nosem. wczesniej uzywalam podrobki tych perfum z FM oraz wachalam na innej osobie . na tej osobie byly bardzo bardz intensywne i slodkie.
te co kupilam sa tragiczne. rozmydlone. rozumiem ze jakby po 3 godzinach przestaly pachniec na mnie albo ze moja ocena jest subeiktywna...ale moja siostra i chlopak tez uwazaja ze jest jakis nijaki jak na EDP. i ja jak sobie przypomne zapach na inne j kobiecie na odleglosc bylo czuc...
jaka jest szansa na odzysaknie pieniedzy czy czegokolwiek? czy jest sens wymieniac w tej perfumerii na inne ? zaznaczam ze troche tego zuzylam bo psikalam z niedowierzaniem przez te kilka dni.
jak przekonac sie czy to oryginal ? pisalyscie o kodach itd ale jesli mam pudelko od zestawu?
wildchild13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 10:16   #758
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

dziewczyny...pomóżcie. Kupim Ttowi na prezent Bossa Selection.Zapach dobrze znam ale na nim ,żeby sprawdzić psiknęłam się i na mnie zdaje się pachnieć..podobnie. Kupiłam od gościa, od którego kupuję od lat ale teraz jakoś coś mi nie gra....czy możecie sprawdzić czy boss ma na nakrętce logo? wiem,że mój damski ma na pewno ale ten selection nie pamiętam...a siedze w pracy i nogami przebieram,żeby sprawdzić. Poza tym kod mają jakiś dziwny..0002 chyba. No i naklejka pod spodem jest taka granatowa. A zawsze była przezroczysta. I korek jakiś taki...zjechany jak pilnikiem, ale może taki designn...no nie wiem..pomożecie?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 12:40   #759
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez wildchild13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Pare dni temu kupilam w marionnaud Euphorie CK w zestawie razem z balsamem. uzywalam pare dni myslac ze mam cos z nosem. wczesniej uzywalam podrobki tych perfum z FM oraz wachalam na innej osobie . na tej osobie byly bardzo bardz intensywne i slodkie.
te co kupilam sa tragiczne. rozmydlone. rozumiem ze jakby po 3 godzinach przestaly pachniec na mnie albo ze moja ocena jest subeiktywna...ale moja siostra i chlopak tez uwazaja ze jest jakis nijaki jak na EDP. i ja jak sobie przypomne zapach na inne j kobiecie na odleglosc bylo czuc...
jaka jest szansa na odzysaknie pieniedzy czy czegokolwiek? czy jest sens wymieniac w tej perfumerii na inne ? zaznaczam ze troche tego zuzylam bo psikalam z niedowierzaniem przez te kilka dni.
jak przekonac sie czy to oryginal ? pisalyscie o kodach itd ale jesli mam pudelko od zestawu?
Po pierwsze- Marionnaud podrobek nie sprzedaje, jeśli już można coś podejrzewać, to raczej to ,że perfumy byly zle przechowywane albo są po prostu stare
Po drugie- jestes przyzwyczajona do podrobek i nic dziwnego, ze oryginał odbierasz inaczej....po prostu przyzwyczajenie...
Po trzecie- perfumy inaczej pachną na Tobie, inaczej na kolezance, inaczej na siostrze itd... zapach zalezy nie tylko od tego co jest w butelce, ale takze od uzytkownika (jego skóry, hormonów, stresu). tutaj sobie poczytaj:
http://www.pperfumy.pl/dlaczego-te-s...znych-osobach/
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 00:38   #760
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Niestety miałam duze obiekcje co do zakupionego Duna bede go reklamowala,moim zdaniem jest zkwaszony i byl zle przechowywany lub jest mocno przeterminowany,pierwszy raz reklamuje perfumy niestety nie wiem jaka jest procedura bo jednak pare razy je psiknelam w celach testowych mam prosbe sprawdzicie mi kochane kod wygrawerowany na butelce 6A02
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 00:49   #761
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
Niestety miałam duze obiekcje co do zakupionego Duna bede go reklamowala,moim zdaniem jest zkwaszony i byl zle przechowywany lub jest mocno przeterminowany,pierwszy raz reklamuje perfumy niestety nie wiem jaka jest procedura bo jednak pare razy je psiknelam w celach testowych mam prosbe sprawdzicie mi kochane kod wygrawerowany na butelce 6A02
Wychodzi styczeń 2006 r
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 20:06   #762
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

No własnie takie mam odczucie jak by ten Dune byl zwietrzaly i stary,złozylam reklamacje,pani mi napisała ze :
''Byla reformulacja tego zapachu i niestety pachnie teraz troche inaczej''
o niczym takim nie słyszałam i nawet gdyby była to nie tak inaczej,ze az nie podobnie i tak krótko

Czy moze słyszałyscie o tej reformulacji?
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 13:33   #763
wildchild13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

jak dla mnie to juz perfumeriom nie mozna ufac do konca. bo sie znajda lewe produkty..
ja juz slyszalam o przypadku angela w douglas , ze byl lewy i wielce przperaszali pozniej.ale ile jest taich ze kupi sie i ludzie sie nie skapna.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

jak kupujecie dziewczyny to jakie pojemnosci ? ja po tym naciecu boje sie cokolwiek kupowac w zestawach i chyba bede kupowac 30stki
wildchild13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 14:52   #764
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez wildchild13 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to juz perfumeriom nie mozna ufac do konca. bo sie znajda lewe produkty..
ja juz slyszalam o przypadku angela w douglas , ze byl lewy i wielce przperaszali pozniej.ale ile jest taich ze kupi sie i ludzie sie nie skapna.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

jak kupujecie dziewczyny to jakie pojemnosci ? ja po tym naciecu boje sie cokolwiek kupowac w zestawach i chyba bede kupowac 30stki
Jedyne zestawy jakie do tej pory kupilam to Innocent. Oczywiscie wsjo w porzadku.
Ulubione zapachy kupuje w jak najwiekszej pojemnosci, czyli w moim przypadku 100ml. A potem dokupuje balsam, jak mam kaprys
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 19:37   #765
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez wildchild13 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to juz perfumeriom nie mozna ufac do konca. bo sie znajda lewe produkty..
ja juz slyszalam o przypadku angela w douglas , ze byl lewy i wielce przperaszali pozniej.ale ile jest taich ze kupi sie i ludzie sie nie skapna.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

jak kupujecie dziewczyny to jakie pojemnosci ? ja po tym naciecu boje sie cokolwiek kupowac w zestawach i chyba bede kupowac 30stki

ja tez powoli przezucam sie na 50 i 30 i powoli zaczynam rezygnowac z zakupów na all takich zapachow jak Dior czy Chanel jeszcze mam w planach kupic na all Burberry The bit i Brit najlepiej testery
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 22:31   #766
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
Niestety miałam duze obiekcje co do zakupionego Duna bede go reklamowala,moim zdaniem jest zkwaszony i byl zle przechowywany lub jest mocno przeterminowany,pierwszy raz reklamuje perfumy niestety nie wiem jaka jest procedura bo jednak pare razy je psiknelam w celach testowych mam prosbe sprawdzicie mi kochane kod wygrawerowany na butelce 6A02
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Wychodzi styczeń 2006 r
Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
No własnie takie mam odczucie jak by ten Dune byl zwietrzaly i stary,złozylam reklamacje,pani mi napisała ze :
''Byla reformulacja tego zapachu i niestety pachnie teraz troche inaczej''
o niczym takim nie słyszałam i nawet gdyby była to nie tak inaczej,ze az nie podobnie i tak krótko

Czy moze słyszałyscie o tej reformulacji?
o reformulacji Dune nie slyszalam, ale mozliwe, ze byla (jak na przyklad, w przypadku Dolce Vity). przy czym uwazam, ze jesli w opisie aukcji nie bylo wzmianki o wieku perfum badz chociaz nie wskazano ich kodu, masz prawo reklamowac, bowiem produkt ma blisko 4 lata, a ja bede utrzymywac, ze powyzej 3 lat to perfumy starawe

Cytat:
Napisane przez wildchild13 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to juz perfumeriom nie mozna ufac do konca. bo sie znajda lewe produkty..
ja juz slyszalam o przypadku angela w douglas , ze byl lewy i wielce przperaszali pozniej.ale ile jest taich ze kupi sie i ludzie sie nie skapna.

jak kupujecie dziewczyny to jakie pojemnosci ? ja po tym naciecu boje sie cokolwiek kupowac w zestawach i chyba bede kupowac 30stki
nie, no, bez przesady, o ile nie przepadam za perfumeriami stacjonarnymi typu S., D. czy M., to jednak nie podoba mi sie takie szkalowanie bez konkretnych dowodow

Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
ja tez powoli przezucam sie na 50 i 30 i powoli zaczynam rezygnowac z zakupów na all takich zapachow jak Dior czy Chanel jeszcze mam w planach kupic na all Burberry The bit i Brit najlepiej testery
paartycjo (heh, bylam przekonana w pierwszej - i drugiej tez - chwili, ze masz nicka "patrycja" ), Ty sie nie zniechecaj do zakupow na All takze i Diorow czy Chaneli, bo jednak tu sporo taniej nizli w perfumerii, nadto ja glownie setki kupuje, jesli mam okazje, i wsio ok zawsze
a testery tez sie podrabia, tak btw
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:43   #767
wildchild13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

do zania : czy numery na buteleczce a kartoniku w duzym zestawie zgadzaja sie ze soba ? czy jak to powinno byc w przypadku takich zestawow?
wildchild13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:35   #768
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez wildchild13 Pokaż wiadomość
do zania : czy numery na buteleczce a kartoniku w duzym zestawie zgadzaja sie ze soba ? czy jak to powinno byc w przypadku takich zestawow?
Sprawdze wieczorem jak wroce do domu i dam ci znac

Zapomnialam, ze nie mam juz buteleczki z zestawu, skonczyly mi sie. Teraz mam tester. Kupowany luzem, nie z zestawu
Ale sprawdzilam na podstawie balsamu i...mam rozne kody. Tzn kod na pudelku jest inny niz kod na balsamie. Zestaw oczywiscie mam oryginalny. A raczej to co juz z niego zostalo
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2010-12-30 o 18:38 Powód: dopisek
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 19:27   #769
dentystka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 38
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

W moich Rubylips SD zakupionych w Superpharm w promocji pod swiatlo widac pojedyncze paproszki, da denku jest naklejka, natomiast pod nia numer 14037AH. Co to oznacza?
A i w szkle w denku sa drobne babelki. Czy to mozliwe zebym kupila podrobke? Moze Salvador Dali po prostu nie dba o takie szczegoly...

Edytowane przez dentystka
Czas edycji: 2011-02-05 o 19:38
dentystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 23:10   #770
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Kobitki kochane pomozcie czy ten sprzedawca godny zaufania martwi mnie jego neutral

http://allegro.pl/christian-dior-add...431643330.html

z gory dzieki
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 01:36   #771
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

No jeżeli chodzi o perfumerie, to pół roku temu kupiłam w SEPHORZE Emporio Diamonds Armaniego EDP 100ml - tester ;]
Zorientowałam się dopiero teraz, bo jakoś mi przez myśl wcześniej nie przeszło, że może być z nimi coś nie tak. Nie mam paragonu, ale i tak się wybiorę porozmawiać z jakimś kierownikiem, chociażby dla samej wymiany zdań ;]
Wszystko elegancko zapakowane, zafoliowane, a w środku tester
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:46   #772
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Kochane kupilam Addicta od sprzedawcy (link do aukcjii jest w poscie poprzednim)

dzisiaj do mnie dotarl jest w 100% oryginalny,przesyłka expressowa

perfumy_ms -sprawdzony
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:57   #773
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
Kobitki kochane pomozcie czy ten sprzedawca godny zaufania martwi mnie jego neutral

http://allegro.pl/christian-dior-add...431643330.html

z gory dzieki
Cytat:
Napisane przez paartycja22 Pokaż wiadomość
Kochane kupilam Addicta od sprzedawcy (link do aukcjii jest w poscie poprzednim)

dzisiaj do mnie dotarl jest w 100% oryginalny,przesyłka expressowa

perfumy_ms -sprawdzony
paartycjo, czy Ty czytalas tytul watku?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:18   #774
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Vixy Pokaż wiadomość
Wszystko elegancko zapakowane, zafoliowane, a w środku tester
cóż gorszego w testerze?
wszak to ten sam zapach - twierdzą nawet,że "mocniejszy", ja się w tym temacie nie wypowiem
jest co prawda "not for sale", ale poza tym?
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:39   #775
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Jest to duża, powiedzmy, że renomowana sieciówka i to nie jest na miejscu żebym w opakowaniu zastała tester...
Zwłaszcza kiedy miałby to być np. prezent dla kogoś :| Chodzi o sam fakt
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:03   #776
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

skoro już jest ten wątek o podróbkach, to chciałabym przestrzec przed kupowaniem perfum u misiunia_am - nacięłam się ostro na jedne i zobaczyłam, że to podróbka już po wystawieniu pozytywnego komentarza... niestety nic nie dało się zrobić w każdym razie trzymajcie się od aukcji tego użytkownika z daleka
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 23:01   #777
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
cóż gorszego w testerze?
wszak to ten sam zapach - twierdzą nawet,że "mocniejszy", ja się w tym temacie nie wypowiem
jest co prawda "not for sale", ale poza tym?
Cytat:
Napisane przez Vixy Pokaż wiadomość
Jest to duża, powiedzmy, że renomowana sieciówka i to nie jest na miejscu żebym w opakowaniu zastała tester...
Zwłaszcza kiedy miałby to być np. prezent dla kogoś :| Chodzi o sam fakt
Ato, to nie tylko chodzi o to, co pisze Vixy (ze renomowana sieciowka), ale ze jesli ktos sprzedaje cos jako nietester, to winien tam byc, nie wiecej, nie mniej, ale niestester testery sa po pierwsze - tansze, po drugie - jakos na prezent, jak pisala Vixy, nie bardzo, co nie?
imo, to jest oburzajace.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:44   #778
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

[QUOTE=siarka40;24944194]paartycjo, czy Ty czytalas tytul watku?[/QUO

o zesz sorki kobitki pomylilam watki,ale jaja takie sa skutki picia wodki-zartuje
dlugie godziny przy kompie robia swoje
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:15   #779
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Należy im się honorowe miejsce w tym temacie
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:14   #780
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

czy ja wiem, wachalam probke odpowiednika Amor Amor i przyznam szczerze ze wypada lepiej od oryginalu, i pod wzgledem samego zapachu i trwalosci a np J adore sie roznia, ale tez brzydkie nie sa Wiec mysle ze zapachy FM sa calkiem ok jak akurat ktos nie ma za duzo kaski do dyspozycji a chce sobie kupic jakies ladne perfumy to czemu nie
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.