jak nauczyć się bloku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-13, 09:45   #1
kiciuchna
Raczkowanie
 
Avatar kiciuchna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 60
GG do kiciuchna
Unhappy

jak nauczyć się bloku?


Mam pytanie, do kogoś kto zn się dobrze na aerobiku. Otóż na uczelni mam fakultet z aerobiku, musze zaliczyć na koniec pełen blok (albo z boksu albo ze stepu) . Problem w tym że byłam tylko na dwóch aerobikach bo zwsze chodzilam na basen ale sie przepisałam. Jak mam się nauczyć w dwa tygodnie pełnego bloku ( po 8 razy na noge- nie wiem o co chodzi)??? Czy ktoś się orientuje jak to jest oceniane? Czy każda pomyłka obniża ocene czy jak to wyglada? może są tu nauczycielki wf prowadzące aerobik??? Proszę o odpowiedź bo denerwuję się tym bardziej niż egzaminem z filozofi :/
kiciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:47   #2
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: jak nauczyć się bloku?

hmmm masz problemik.ale musisz zaprezentowac jej swoja wymyslona choreografie i pokazac grupie przy tym nauczajac jej??? ja sadze ze lepiej bedzie wymyslec cos na stepie ni emusi byc skomplikowane ,bo to prawie te same kroczki co normalnie tylko wchodzisz na stopien.pełen blok sklada sie z 2 ósemek( to sie rozlicza kroczki)proponuje zorientowac sie i popytac innych co masz dokladnie zrobic.a potem napisz tu.bedziemy wiedzialy konkretniej.postaram sie jakos pomoc.
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.