Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 11:42   #1
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449

Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...


Witajcie.
Zakochałam się w sukni Agnes 10819. Zmieniłam tylko kolor- ecru, gdyż w śnieżnobiałej wyglądałam niekorzystnie. W salonie była euforia w domu już mniej. Nie mam teraz pomysłu co na dodatki i całą otoczkę. Mam bardzo długie proste ciemne włosy i chciałabym je też wyeksponować więc kok i mocne upięcia odpadają. Nie chciałabym też welonu (w ostateczności) ani toczków. Myślałam o żywym kwiatku. Przez chwilę w grę wchodziły kolorowe buty, ale znowu pytanie jaki kolor? Masakra jakaś. Teraz sobie myślę że gdybym wzięła jednolitą sukienkę to zaszalałabym z kolorem i byłoby ok. A z tą czernią jakoś koncepcja upadła... No ale cóż- zakochałam się w kiecce i nie ma zmiłuj się =)

Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10819.jpg (41,8 KB, 317 załadowań)
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:59   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Apart ma cudowna kolekcję czarno-białej biżuterii - kolekcja jest bardzo duża, więc znajdziesz tam biżu od skromnej do bardzo bogatej:
http://www.apart.pl/pl/srebro,c,kole...a-Czarno-Biala

Kwiat we włosach - pierwsza myśl to biały anemon

Jednak czerń jest na tyle neutralnym kolorem, że chyba mogłabyś porzucić czarno-białą koncepcję i po prostu dodać inny kolor - wtedy miałabyś kolorowy bukiet, buty czy inne dodatki i ew. wpleść w nie nutkę czerni by całość była spójna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg black-and-white-anemone.jpg (30,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7962824-black-and-white-anemone-isolated-on-a-white-background.jpg (14,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white-anemones-bouquet.jpg (30,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg onewed.jpg (20,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white-real-touch-anemone-hair-flower-on-model.jpg (185,0 KB, 17 załadowań)
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:28   #3
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Mi się ślubne stylizacje z czernią bardzo podobają, czarne buty są mega do sukni ślubnej, biżuteria z czernymi kamieniami i anemony. Weoln moim zdaniem przy długich włosach zbędny, zwłaszcza jak nie chcesz ich ukrywac, to wystarczy kwiat.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:42   #4
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

suknia przepiękna!żądna masakra! ale przy tych aplikacjach,które są już same w sobie wielką ozdobą,zrezygnowałabym z biżuterii na szyję, ew.tylko kolczyki .,zeby nie wyszło jak choinka) . połaczenie bieli z czernią jest fascynujące i ja bym tu żadnego innego koloru nie włączała,bo zepsuje to efekt i "rozmydli " kontrast. buty białe lub czarne,chyba,ze jeśli dobrze dojrzałąm,coś na tej aplikacji na biodrze jest "gołębie",wtedy i bity mogłyby być w szarawym odcieniu. bukiet z anemonów-propozycja fenomenalna! bardzo elegancko to razem bedzie wyglądać. poszukaj w necie czarno-białych ślubów-wesel,ja widziałam! boskie! ( doczytałąm teraz,że to ecru a nie biel,ale to nie ma znaczenia dla tego ,co napisałam powyżej). a co do fryzury,to już niech ci fryzjer coś podpowie,bo akurat na tej fotce,co wkleiłaś,to kok jest super,a jak wyobrażam sobie modelkę w rozpuszczonych włosach ,to już jakoś nie tak ...
welon -nie każda go lubi,faktycznie kwiat z bukietu by wystarczył+mini ozdóbka jakaś,ale gdybyś sie przekonałą do welonu,to wg mnie pasuje tylko do takiego niskiego koczka-węzełka ,doczepiona taka prosta ,wąska"smuga "welonowa,taka dłuższa,nawet za pupę(sorry...)

Edytowane przez trebolita
Czas edycji: 2012-04-13 o 12:56
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:08   #5
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Suknia jest śliczna!
Jeśli Ivory nie jest taki mocny (tzn bliższy złamanej bieli niż klasycznemu qcru zbliżonego do beżu) to będzie pasować każdy kolor!
Jeśli chcesz uzyskać wytworną elegancję proponuję połączenie z czerwienią, bordo, królewskim błękitem lub fioletem. Jeśli natomiast chciałabyś ożywić stylizację postaw na żółty lub jasną zieleń
TUTAJ znajdziesz kilka propozycji, co prawda więcej jest wystroju sali, ale zawsze można niektóre pomysły przemycić do stylizacji.

Jeśli wolisz pozostać przy czerni, to czarne buciki wyglądają ślicznie do białej sukni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg black-wedding-shoes.jpg (31,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sophisticated-bride-black-sash-christian-louboutin-wedding-shoes.jpg (111,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black-bridal-shoes.jpg (42,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fancy-shoes.jpg (67,6 KB, 28 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:25   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

I torchę pomysłu z kolorami

Jeśli wesele macie sierpień/wrzesień to może zdecydujesz się na słoneczniki?
9-rw-chad-pilster-102011-bride.jpg

Połączenie z żółtym wygląda naprawdę super!
styled-bridal-lemons78.jpg black-and-yellow-weddings.jpg yellow-bridal-bouquet-vera-wang-wedding-dress-real-weddings__full.jpg 9-rw-chad-pilster-102011-bride.jpg

Możesz też pokusić się o pudrowy róż, wówczas stylizacja będzie delikatna, zwiewna i romantyczna. Pudrowy róż świetnie będzie się komponował z bardziej beżowym odcieniem sukni, który znów może się gryźć z innymi kolorami.
Carolina-Herrera-Bridal-Dresses-Spring-2012.jpg Black-and-Blush.jpg 3136-pink-and-black-a-line-sweetheart-floor-length-lace-up-prom-dresses-with-seq.jpg pink%20and%20black%20weddings.jpg

Do takiej romantycznej stylizacji z bladym różem rozpuszczone lekko falujące włosy (nie wiem czy chcesz zostawić proste czy trochę zakręcić) będą pięknie się komponować. Welon całkowicie zbędny. Co do bukietu możesz zrobić mieszany z różnych kwiatów. Jeśli chcesz iść w lekkość proponuję peonie, eustomę, anemony, hortensje, goździki. Możesz bukiet mieć jednokolorowy + np czarna szarfa. Ja proponowałabym kwiaty mieszane białe i delikatnie bezowe (hortensja, eustoma, anemony) + blady i delikatnie ciemniejszy róż (peonie, eustoma)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg barclay-shoes-1.jpg (58,0 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2012-04-13 o 16:04
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:42   #7
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

i jeszcze z bladym różem
white-black-pink-french-anemones-bridal-bouquet-centerpieces-wedding-flowers.jpg black-and-white-wedding-cakes-with-pink-flowers.001.jpg black-and-blush.jpg

Z jasną zielenią (uwielbiam ten kolor )
content_Green-Wedding-Shoes.jpg black_bridesmaid_dresses.jpg 3485369662_d97cce7b59.jpg

Czerwień:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg polka-dot-damask-red-white-black-chic-modern-wedding-beautiful-bold-bridal-bouquet.jpg (61,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3cK1T8BL_medium.jpg (78,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red-and-black-shoes.jpg (41,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0320.jpg (185,5 KB, 3 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 16:04   #8
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Fryzury do długich włosów
falowane lekko zebrane lub puszczone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hairstyles-for-long-hair.jpg (68,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding-hairstyles-long-hair.jpg (30,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Very+long+bride+hairstyle+with+side+bangs+a+veil.jpg (714,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peinado_de_novia_7.jpg (76,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bride-hairstyle-21.jpg (28,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peinado_de_novia_3.jpg (13,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peinado_de_novia.jpg (18,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg msw-lily-fink-wedding-brides-hair.jpg (53,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg msw-lily-fink-wedding-happy-couple.jpg (67,7 KB, 19 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:16   #9
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Jeśli chcesz kwiat we włosach to może upięcie na jedną stronę? Gładkie lub z kucykiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0105-rachel-weisz-one-side-hairstyle_bd.jpg (53,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0601-miranda_kerr_sideswept_hair_bd.jpg (79,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Side-Ponytail-Hairstyles-2012.jpg (50,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8012.jpg (47,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding-dress-Jim-Hjelm-Chloe-1.jpg (22,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brittany-murphy-3.jpg (36,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift-10th-annual-young-hollywood-award-hairstyle2.jpg (70,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift-10th-annual-young-hollywood-award-hairstyle1.jpg (65,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kucyki-i-warkoczyki_5847_5.jpg (49,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candice1.jpg (36,6 KB, 2 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:21   #10
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

WoW! Wielkie dzięki. A już się martwiłam że ciężkie pół roku przede mną ale na Was zawsze można liczyć!

Ale po kolei. Niestety nie rozróżniam wszystkich odcieni sukien ślubnych, ale moja jest na tyle jasna że jej kremowość widać tylko na śnieżnobiałym tle. Przynajmniej mi się tak wydaje =)

Jeżeli chodzi o włosy to nie chcę ich całkowicie upinać bo są na tyle ciężkie że z doświadczenia wiem, że po prostu zacznie mnie w końcu boleć głowa. Niestety =/Z drugiej strony są na tyle sztywne że może być problem z nakręceniem ich a raczej z utrzymaniem tych fal później. Ale tym będę martwiła się później z fryzjerką. Obym znalazła jakąś fajną bo (o zgrozo!!!) nie wszyscy chcą mnie czesać!

Chciałbym dodać do swojej stylizacji jakiś kolor, żeby nie było tylko biało-czarno. Chociaż wygląda to baaardzo wytwornie. Sala będzie udekorowana na zielono. Ale jeśli ja będę miała i takie akcenty to nie będzie to zbyt monotonne?

Czerwony kolor jest dla mnie trochę za odważny. Ale żółty i zielony Rewelacja. W pudrowym różu też ładnie ale skoro już mam suknie za którą babcia mnie znienawidzi to polecę po bandzie z kolorem

Buty, hmmm na czarne chyba się nie zdecyduję. Ale co powiecie na kremowe z kolorowym akcentem. Tylko gdzie ja takie znajdę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura ślubna 3.jpg (30,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura ślubna 2.jpg (29,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shoes11410m.jpg (42,3 KB, 32 załadowań)
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:40   #11
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Ja bym leciała za ciosem i dopasowała stylizację do sali
Moja sala miała fioletowe ściany do tego okrągłe stoliki, zielone szarfy na krzesłach i kwiaty na stołach. Moje dodatki zielone (w avku) biała woalka + zielona eustoma we włosach a makijaż z fioletem

Co do butów baaaaaaaaaaaaardzo długo szukałam swoich i po długich negocjacjach zrobili mi je na zamówienie babeczka specjalnie dla mnie z moich wzorników kupiła odpowiednią zielona tkaninę. Jeden minus, że są z tkaniny sukienkowej więc jak wybrudzisz to po czyszczeniu nie nadają sie do noszenia ;(
Ale było warto Jedna wizażanka robiła u nich białe buciki z zielona kokardą
Zerknij sobie na ich sklep i napisz maila jeśli masz jakiś pomysł na buciki.
Wiem,że jednej firmy buciki można łączyć kolor buta i kolor ozdoby do woli
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 10:36   #12
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

A ja bym właśnie założyła czarne buty Na przykład takie menbur-4096-66.jpg
Na lukamo.pl masz ogromny wybór pięknych butów z Menbur.
Sama miałam z tej firmy czerwone peep-toe na jednym paseczku na piętę i były mega wygodne Przetańczyłam w nich całe wesele
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:00   #13
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Siedziałam wczoraj i buszowałam w poszukiwaniu pomysłu na siebie i po głębszych przemyśleniach doszłam do wniosku, że chyba postawię na tonację czarno-białą. Bardzo podobają mi się zielone buty, ale... na początku z bukietem ładnie wszystko do siebie pasuje, ale później przez całe wesele jakoś ten sam zielony akcent mi się gryzie. Najchętniej kupiłabym buty kremowe z czarnymi dodatkami. Właśnie szukam =) Jak znajdę na pewno je tu wrzucę. Obcas niestety nizutki bo tylko 8cm, ale mam zamiar szaleć całą noc, a w wyższych bym nie umiała. Widziałam kiedyś w sklepie Kazar takie jasne z czarną szpilką i czarnym kwiatkiem. Ale nie mogę ich teraz znaleźć.

A zielony akcent pojawi się w bukiecie =)
Co Wy na to?
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:58   #14
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Siedziałam wczoraj i buszowałam w poszukiwaniu pomysłu na siebie i po głębszych przemyśleniach doszłam do wniosku, że chyba postawię na tonację czarno-białą. Bardzo podobają mi się zielone buty, ale... na początku z bukietem ładnie wszystko do siebie pasuje, ale później przez całe wesele jakoś ten sam zielony akcent mi się gryzie. Najchętniej kupiłabym buty kremowe z czarnymi dodatkami. Właśnie szukam =) Jak znajdę na pewno je tu wrzucę. Obcas niestety nizutki bo tylko 8cm, ale mam zamiar szaleć całą noc, a w wyższych bym nie umiała. Widziałam kiedyś w sklepie Kazar takie jasne z czarną szpilką i czarnym kwiatkiem. Ale nie mogę ich teraz znaleźć.

A zielony akcent pojawi się w bukiecie =)
Co Wy na to?
Zawsze przecież możesz kupić kremowe buty i sama dodać do nich jakąś aplikację - kokardkę, kwiat, kryształki Będzie super
A bukiet z zielonym akcentem jak najbardziej na tak
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:59   #15
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Siedziałam wczoraj i buszowałam w poszukiwaniu pomysłu na siebie i po głębszych przemyśleniach doszłam do wniosku, że chyba postawię na tonację czarno-białą. Bardzo podobają mi się zielone buty, ale... na początku z bukietem ładnie wszystko do siebie pasuje, ale później przez całe wesele jakoś ten sam zielony akcent mi się gryzie. Najchętniej kupiłabym buty kremowe z czarnymi dodatkami. Właśnie szukam =) Jak znajdę na pewno je tu wrzucę. Obcas niestety nizutki bo tylko 8cm, ale mam zamiar szaleć całą noc, a w wyższych bym nie umiała. Widziałam kiedyś w sklepie Kazar takie jasne z czarną szpilką i czarnym kwiatkiem. Ale nie mogę ich teraz znaleźć.

A zielony akcent pojawi się w bukiecie =)
Co Wy na to?
Ja miałam zielone buciki i wcale się nie gryzły

Zdecydowałaś już co do kwiatka we włosach?
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 16:58   #16
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

takaya gdyby te zdobienia na sukni były w kolorze sukni (taką właśnie suknię mierzyłam na początku i wyglądała hmmm...mdło) to bez wahania brałabym zielone szpile i bukiet i po kłopocie. Sukienka z czarnymi aplikacjami już sama w sobie nie jest sztampowa i boje się że jak dorzucę tam jeszcze jeszcze jakiś krzykliwy element w postaci zielonych butów (mimo że ) to będzie to już przerost formy nad treścią.

W przyszłym tygodniu będę widziała się z moją dekoratorką i zobaczę czy podoła wykonaniu zielono-czarno-białej dekoracji. W takiej kolorystyce chcę mieć też bukiet. Anemony są cudne, ale ponieważ mam wesele na koniec września więc nie wiem jak z ich dostępnością.
Dla mnie do tej pory oczywistością było to że kwiat we włosach będzie taki sam jak w bukiecie.

Dalej szukam butów, niestety na razie tylko w internecie bo praca mi trochę nie pozwala na buszowanie po sklepach =/

Sama sobie życie utrudniłam z tymi czarnymi kwiatkami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kazar.jpg (8,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 031305weddings20015.jpg (14,8 KB, 12 załadowań)
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:55   #17
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
W pudrowym różu też ładnie ale skoro już mam suknie za którą babcia mnie znienawidzi to polecę po bandzie z kolorem
Kobieta zmienną jest

Zawilce, Jaskry czy jak kto woli Anemony kwitną na wiosnę lub latem (są dwie pory sadzenia) Przy tym drugim sposobie sadzenia może jeszcze będą dostępne z końcem września...
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:11   #18
hira21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

W przypadku sukni z kolorowym dodatkiem można nieźle pofantazjować Ja też zastanawiam się czy nie dać sobie fioletowego kwiatka we włosy i fioletowych butów A suknia w bieli
hira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 17:39   #19
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest
No właśnie... Czuję że do września jeszcze z 15 razy zmienię zdanie =/

Bardzo mi się podobają kolorowe buty ale tak oglądałam, bawiłam się w paincie i doszłam do wniosku że tu kremowe tam czarne i jeszcze zielone to za dużo... Na przymiarkę sukni planuję wziąć dwie pary butów ( w tym zielone oczywiście) i zobaczymy jak to będzie. Na pewno zobaczycie zdjęcia =) Ale to dopiero w sierpniu...

Teraz myślę o czymś na ramiona. Bolerko odpada. Może jakiś żakiet? Na koniec września może nie być już tak ciepło...
Może coś w stylu: Chociaż nie koniecznie koronkowa do mojej sukni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (48,7 KB, 25 załadowań)
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 11:02   #20
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

http://www.welonimuszka.pl/index.php/2012/04/enzoani-3/ tu znajdziesz super buty pasujące do Twojej stylizacji
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 17:13   #21
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Wracam do wątku po dłuższym czasie. Ślub już za miesiąc. W załączniku zdjęcie z przymiarki. Jak widać kwiaty nie są do końca czarne

Kupiłam zwykłe kremowe szpilki. Może uda mi się kupić kwiatek z aplikacji na sukni i zrobić z niego broszkę do butów. Jeśli nie zamówię jakiś inny, bądź kokardkę w ciemnym szarym kolorze. Znalazłam genialną stronę z przypinkami- może się przyda http://www.facebook.com/coquet.art

Włosy będą puszczone na prawe ramię (nie tak jak na zdjęciu). Trochę mocniej "ściśnięte" niż na zdjęciu. Trochę inaczej będzie też wyglądała góra. Do tego kwiat z bukietu. Bez welonu.

No właśnie bukiet- nie wiem jeszcze czy będą anemony. Jeśli tak to biorę =) Jeśli nie, białe mini gerbery z czarnym środkiem. Nie mogę się zdecydować czy mają być tylko ww kwiaty, czy poprzeplatać je np. z różami. Tyle pięknych bukietów znalazłam...czy dodać zieleń, żeby przełamać tę biel. Byłam przekonana, że chcę bukiet w kształcie jak ten 1 i 2. Ale jak zobaczyłam 3 to już teraz sama nie wiem...

Kwestia biżuterii otwarta. Postawię chyba na coś klasycznego. Kolczyki+ bransoletka. kolekcja w aparcie jest śliczna, ale nie znalazłam kolczyków i bransoletki od kompletu, które nie wyglądają "ciężko". W załączniku nasze obrączki

Pozostaje jeszcze coś na ramiona. nic w salonie mi się nie podobało i szukam dalej. żebym tylko wiedziała jakiej temperatury spodziewać się na koniec września...

Co dziewczyny o tym sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (80,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (10,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet1.jpg (16,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet2.jpg (39,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet 3.jpg (30,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrączki2.jpg (36,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerko.jpg (8,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerko2.jpg (28,7 KB, 5 załadowań)
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:59   #22
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Widzę, że macie obrączki w amerykańskim stylu. Nie chciałaś mieć takiej samej jak mąż?
Anemony są boskie i gerbery też także co wybierzesz będzie dobre. Na ramiona polecam szal, choć emocje tego dnia wystarczająco grzeją i może Ci się ten szal wcale nie przyda
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 11:07   #23
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknia z czarnymi aplikacjami- i co dalej...

Bukiet zamówiony- będzie łączony, mini gerbery, róże, jaskry. Wszystko białe co będzie na kwiaciarni Kobietki tam robią cuda więc wierzę że będzie cudny.
Obrączki od razu nam się te spodobały. Przymierzaliśmy inne, "do pary" ale jakoś nas nie przekonały. I nie żałuje.
Suknię odebrałam, ale nic na ramiona mi się nie podobało i nie kupiłam...
Myślicie że woalkowe "coś" wystarczy? W sumie to koniec września i może nie być tak fajnie... a ja zmarzluch jestem
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.