córcia i autko tatusia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 21:26   #31
k11
Przyczajenie
 
Avatar k11
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: córcia i autko tatusia

ja jak robiłam kurs byłam jeszcze nastolatką do tatusiowego autka nie mogłam się dotknąć dopóki nie odebrałam prawa jazdy. Jak poszłam się pochwalić odebranym dokumentem tatulo wręczył mi kluczyki i dowód rejestracyjny od swojego auta i powiedział "masz dziecko, przejedź się" i pojechałam sama się przejechać mój tato to bardzo spokojny człowiek - nigdy nie hamuje siedząc z tyłu lub na fotelu pasażera, nigdy nie mówi uważaj czy zwolnij teraz gdy od kilku lat jeżdzę własnym autem, nie ma żadnego problemu żebym ja mu pożyczyła samochód albo on mi
k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:47   #32
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: córcia i autko tatusia

up up dzisiaj pierwszy raz siedziałam za kierownicą, właśnie w aucie tatusia za rok mam zamiar zrobić prawo jazdy, więc warto się podszkolić. u mnie na odwrót-zamiast 'zwolnij' ciągle powtarzał 'dodaj gazu, przygazuj!'(dzięki bogu za polne drogi) póki co największym problemem dla mnie jest, żeby w ogóle ruszyć z miejsca, czy zmienić bieg mam nadzieję, że zgodzi się jeszcze ze mną poćwiczyć po tym jak auto zgasło mi 3 razy z rzędu;p
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 18:49   #33
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: córcia i autko tatusia

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
up up dzisiaj pierwszy raz siedziałam za kierownicą, właśnie w aucie tatusia za rok mam zamiar zrobić prawo jazdy, więc warto się podszkolić. u mnie na odwrót-zamiast 'zwolnij' ciągle powtarzał 'dodaj gazu, przygazuj!'(dzięki bogu za polne drogi) póki co największym problemem dla mnie jest, żeby w ogóle ruszyć z miejsca, czy zmienić bieg mam nadzieję, że zgodzi się jeszcze ze mną poćwiczyć po tym jak auto zgasło mi 3 razy z rzędu;p
Oj, aż mi przypomniałaś moje początki za kółkiem
Bardzo fajnie, że tata w ten sposób Ci pomaga, ja też tak zaczynałam swoją przygodę z kierownica i naprawdę przydało się w przyszłości . Powodzenia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 09:06   #34
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: córcia i autko tatusia

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Oj, aż mi przypomniałaś moje początki za kółkiem
Bardzo fajnie, że tata w ten sposób Ci pomaga, ja też tak zaczynałam swoją przygodę z kierownica i naprawdę przydało się w przyszłości . Powodzenia
dziękuję, dziękuję
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.