Witam Pana Dr ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-11, 21:20   #1
ewa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12

Witam Pana Dr ;-)


Chcialabym sie zapytac czy mozna obnizyc czubek nosa, bo w chwili obecnej jest on zadarty po porzedniej korekcie nosa. Ile by kosztowala tak operacja i czy to bylaby operacja tylko w czesi chrzęstnej ? Dziekuję !
ewa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 23:44   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

Zakres zabiegu mogą ocenić dopiero podczas konsultacji.
Najprawdopodobniej korekcji będzie wymagać cząść chrzęstna z ew. koniecznością zmniejszenia skrzydełek nosa. Całkowity koszt takiego zabiegu w naszej klinice wynosi 3500 złotych.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 12:33   #3
ewa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

Panie Dr, ale ja nie chcę zmniejszac tego czubka , ani zwezac skrzydelek , bo i tak zostal wyszczuplony i zmieniony, chcę tylko obnizyc , bo mam bardzo zadarty , czy zawsze jest koniecznosc modelowania skrzydelek ? i czy bede miala blizny po takiej korekcie czy ciecia beda wewnatrz nosa?
ewa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:56   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

Zabieg wykonuję z cięć wewnątrz przewodów nosowych. Jeżeli po obniżeniu końca nosa nie dojdzie do nadmiernego poszerzenia się podstawy skrzydełek to ich zmniejszenie nie jest konieczne.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 07:27   #5
Livi-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

Ja w swoim nosku chiałam wyprostować przegrode która podobno jest krzywa ja tego nie widze usunąć



garbek,przyciąć



skrzydełka ,obniżyć czubek,lekarz na wszystko się zgodził oprócz przycinania skrzydełek na których bardzo mi zależy ..........twierdzi że będzie to brzydko wyglądać



i mogę miec kłopoty z oddychaniem a ja mam wrażenie że on nie umie? czy spotkało was coś podobnego? W wa-wie oprócz jego nie dam się pokroić nikomu innemu .Więc dzwoniłam do dr.Skupina gadałam z jakąś



babeczką

ale ona nie zgodziła się na konsultację mailową

a ja nie pojade 250 km tylko po to by usłyszeć że skrzydełek nie da się przyciąć
Livi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 10:28   #6
ewa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

livia

Lekarz moze powiedziec na konsultacji przedoperacyjnej czy beddzie potrzeba przycinania skrzydelek u danego pacjenta .U wielu osob nawet zachodzi taka koniecznosc , bo potem nie pasowaloby jedno do drugiego. Twoj dr z Warszawy , ktoremu dalabys sie pokroic -czy to dr Szczyt ?
Ja osobiscie nie chcialabym zwezania skrzydelek u nosa , bo moj nos stalby sie szczuplutki , a takiego nigdy nie chcialam i nie chce , bo do mnie nie pasuje.

Pozdrawiam
ewa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 11:56   #7
k@m@
Przyczajenie
 
Avatar k@m@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

Cytat:
Napisane przez Livi-a
Na wszystko się zgodził oprócz przycinania skrzydełek na których bardzo mi zależy ..........twierdzi że będzie to brzydko wyglądać
Livia

Mnie dr przed samą op pytał sie czy zgadzam się na ewentualną resekcję skrzydelek, bo podczas op może się okazać, że jednak trzeba je będzie przyciąć...i tak się stało...ale nie naciskaj na lekarza on sam lepiej wie co ma robić...(no chyba ze to jakiś partacz )
k@m@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 18:13   #8
Livi-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

No partacz to napewno nie jest zrobił mi cycki i jestem bardzo,bardzo zadowolona więc chciałam zrobić nosek ale mój doktorek upiera się że skrzydełek nie przytnie więc się zastanawiam nad sensem mojej operacji to co doktorek mi proponuje mnie nie "urządza"

ponieważ nos się nie wiele zmieni a ja chcę malutki szczuplutki nosek zupełnie inny od tego któregy mam.Dziękuję dziewczynki za rady i chyba sobie zostane z moim wielkim garbatym nochalem bo cierpieć w zamian za wielki prosty z wieeelkimi skrzydłami nos nie chcę
Livi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 18:18   #9
Livi-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Witam Pana Dr ;-)

Ewa13 nie to nie doktor Szczyt.Dr.Szczyt był nr 2 na mojej liście Widzisz ewciu do ciebie nie pasuje malutki nosek a do mnie nie pasuje duży bo mam drobną buzie nawet bardzo drobną i nie pasuje mi duży nos .Każda z nas am inne oczekiwania
Livi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.