Help!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-06, 06:56   #1
ag12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20

Help!!!


Dziewczyny, ratujcie! Wczoraj zakupiłam tą nową farbę krem garniera w kolorze rubin i zabrałam się za farbowanie. Już na początku zdziwiło mnie, że farba cały czas ma odcień biały! Ale twardo trzymałam do końca, to jest 25 minut, bo tak napisali! Coś mi się to nie podobała, więc sprawdziłam tubkę z kremem, a na niej pisało, że to beż słoneczny!!! Wyobrażacie sobie???? Jakiś wredny kretyn podmienił tubki w opakowaniu!!! I co ja mam teraz robić??? Moje uprzednio rude włosy przybrały kolor wyliniały po tym beżu, a odrosty są koszmarni złociste!!! Koszmar! Czy mogę to jakoś poprawić? Czy mogę użyć jakiejś farby raz jeszcze na to? Czy to nie zaszkodzi włosom? A miałam mieć taki piękny kolor na święta! I miałam pięknie wypaść, bo będę chrzestną w Wielki Poniedziałek! Niech któraś z Was mnie pocieszy i cokolowiek poradzi! Ten list piszę też jako ostrzeżenie dla innych dziewczyn, by zawsze sprawdzały zawartość opakowania z kolorem na pudełku!
ag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 09:15   #2
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Help!!!

Kochanie..nie ma co kombinować ja bym Ci radziła wybrać się jednak do fryzjera...sama możesz tak kombinować i tylko pogorszysz sprawę..Ja bym poleciała do mojej Pani Jasi!!!!!!!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.