Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 23:40   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo


Witajcie
Moja skora jest. jasna chlodny typ urody-do takiej skory najlepiej pasuja podklady mleczno rozowe-stonowane ,bardzo nie pasuja do takiej karnacji podklady z pomaranczem czy bezowo-szare...-gryza sie z tym tym typem karancji,sprawiaja ze wyglada ona na bardziej zmeczona..
Dobra mamy podklad rozowo-mleczny stonowany ale zeby wykonturowac twarz,zeby nie wygladala plasko,lub zmniejszyc cos np:zbyt duzy podbrodek,lub czolo,lub zbyt duze poliki potrzebujemy brazera ,ale brazery gryzya sie zbytnio nie pasuja do podkladu rozowo-mlecznego wiec co teraz? czym wykonturowac twarz ,zeby wszystko bylo w harmoni nie gryzlo sie?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:48   #2
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

Nie musisz kupować brązowego bronzera, poszukaj czegoś w odcieniach, których potrzebujesz, z różem, śliwką, a nie ceglanego, brązowego czy brzoskwiniowego albo po prostu konturuj twarz różem w odpowiednim odcieniu, bo ten to na pewno znajdziesz bez trudności w odpowiedniej kolorystyce.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:37   #3
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:41   #4
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie musisz kupować brązowego bronzera, poszukaj czegoś w odcieniach, których potrzebujesz, z różem, śliwką, a nie ceglanego, brązowego czy brzoskwiniowego albo po prostu konturuj twarz różem w odpowiednim odcieniu, bo ten to na pewno znajdziesz bez trudności w odpowiedniej kolorystyce.
Dziekuje za odp porade najlepiej pasuje mi brudny roz ,ale nim tez mam musnac czolo-zamaist brazera?(u nasady wlosow zeby zmiejszyc czolo,zeby twarz nie wygladala plasko?) bo brazerow do twarzy nie spotkalam raczej w innej kolorystyce niz pomarancze,ceglaste-brazy
Obecnie posiadam brazer Clinique -niestety nie pasuje on do mojej chlodnej karnacji ,podkladu ,rowniez mialam brazer "Nars(laguna) -tak wychwalaany ,tez do mnie nie pasowal ..nie wiem dlaczego tak sie nim zachwycaja.. bardzo szybko sie skonczyl,bradzo niewydajny ,nic szczegolnego ...
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 23:55   #5
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

ja do konturowania używam zwykłego pudru do twarzy kilka tonów ciemniejszego.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 07:22   #6
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziekuje za odp porade najlepiej pasuje mi brudny roz ,ale nim tez mam musnac czolo-zamaist brazera?(u nasady wlosow zeby zmiejszyc czolo,zeby twarz nie wygladala plasko?) bo brazerow do twarzy nie spotkalam raczej w innej kolorystyce niz pomarancze,ceglaste-brazy
Obecnie posiadam brazer Clinique -niestety nie pasuje on do mojej chlodnej karnacji ,podkladu ,rowniez mialam brazer "Nars(laguna) -tak wychwalaany ,tez do mnie nie pasowal ..nie wiem dlaczego tak sie nim zachwycaja.. bardzo szybko sie skonczyl,bradzo niewydajny ,nic szczegolnego ...
Ja obecnie mam bronzer bahama mama od the balm, ma on kolor brudnego kakaowego brązu w zimnej tonacji.

W ofercie kosmetyków mineralnych lauress też znajdziesz bronzery i róże w przeróżnych tonacjach kolorystycznych, tutaj mały przykład, bronzer z odcieniem różu

http://www.lauress.com/blush/sun-radiance-bronzer.html
http://www.lauress.com/blush/simply-matte.html

Albo tak jak koleżanka napisała niżej, konturuj po prostu pudrem o kilka tonów ciemniejszym niż ten, którego używasz, to powinno wystarczyć do nadania twarzy odpowiedniego kształtu i uzyskania trójwymiaru, a jak dodatkowo dorzucić w odpowiednich miejscach trochę jaśniejszego pudru i rozświetlacza to już w ogóle.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 08:04   #7
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Witajcie
Moja skora jest. jasna chlodny typ urody-do takiej skory najlepiej pasuja podklady mleczno rozowe-stonowane ,bardzo nie pasuja do takiej karnacji podklady z pomaranczem czy bezowo-szare...-gryza sie z tym tym typem karancji,sprawiaja ze wyglada ona na bardziej zmeczona..
Dobra mamy podklad rozowo-mleczny stonowany ale zeby wykonturowac twarz,zeby nie wygladala plasko,lub zmniejszyc cos np:zbyt duzy podbrodek,lub czolo,lub zbyt duze poliki potrzebujemy brazera ,ale brazery gryzya sie zbytnio nie pasuja do podkladu rozowo-mlecznego wiec co teraz? czym wykonturowac twarz ,zeby wszystko bylo w harmoni nie gryzlo sie?
Poszukaj brązera w chłodnej tonacji np. Elf taki posiada
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 17:06   #8
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja obecnie mam bronzer bahama mama od the balm, ma on kolor brudnego kakaowego brązu w zimnej tonacji.

W ofercie kosmetyków mineralnych lauress też znajdziesz bronzery i róże w przeróżnych tonacjach kolorystycznych, tutaj mały przykład, bronzer z odcieniem różu

http://www.lauress.com/blush/sun-radiance-bronzer.html
http://www.lauress.com/blush/simply-matte.html

Albo tak jak koleżanka napisała niżej, konturuj po prostu pudrem o kilka tonów ciemniejszym niż ten, którego używasz, to powinno wystarczyć do nadania twarzy odpowiedniego kształtu i uzyskania trójwymiaru, a jak dodatkowo dorzucić w odpowiednich miejscach trochę jaśniejszego pudru i rozświetlacza to już w ogóle.
KOCHANE Dziewczyny ,niestety nie mam dostepu do produktow bahamas,ani elf ,u mnie tylko kosmetyki z SEPHORYsa dostepne:CLINIQUE,BENEFIT ,LOREAL;,BARE MINERALS,,Maybelline,Seph ora,Easter Lauder itp wszystkie dostepne w Sephorze...tylko do nich mam dostep

Patrzylam na te brazery z Sephory ,ale jakos zaden mi nie wygladal na chlodny brazer,wszystko w cieplej tonacji..(bbrazery) Rowniez teraz poluje na roz w kolorze BLADY ROZ -niestety o taki odcien tez trudno..Boujours-ma wiele odcieni ,ale typowego bladego rozu nie ma ..mam tej firmy dwa odcienie rozow kolor:34 Rose d or ,48 cendre de rose brun- ale zaden z nich nie jest bladym rozem ...jakiego szukam


Dokladnie odcien taki jak na zalaczonym zdjeciu nie ciemniejszy nie jasniejszy dokladnie taki chlodny ZMROZONY blady roz ,nie jaskrawy! +zEBY byl dobrze napigmentowany+Trwaly

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-09-26 o 19:59
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:27   #9
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

Dziewczyny troche pozsperalam w necie i znalazlam Benefit brazer "Hoola"-to chlodny braz ,bez zadnych pomaranczow,ceglastych odcieni idealnie nadaje sie dla Pan prezentujacych chlodny typ urody jak rowniez Benefit posiada roz do policzkow"Thrrrub"(chlodn y zmrozony roz) -ktory PIEKNIE wyglada wlasnie na Paniach o chlodnym typie urody ,prawie MLECZNEJ karnacji -na tym typie najpiekniej sie prezentuje Czy ktoras uzywala tego polaczenie ? ten roz THRRUB+brazer HOOLA z Benefita ? podobno tego brazera "HOOLA" -mozna uzywac rowniez jako cienia do powiek ,tylko czym to na powieki nakladac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Benefit Hoola (herbatnikowy braz).jpg (10,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Benefit.jpg (42,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Roz Benefit -Thrrrob i puder brazujacy Benefit -Hoola- chlodny braz.jpg (44,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Roze BENEFIT Dandelion vs. BENEFIT Thrrrob.jpg (21,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche brazerow Benefit -Dallas vs.Hoola.jpg (54,8 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-09-27 o 16:36
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:32   #10
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kolr podkladu ,a kolor brazera ...dopasowac ,zeby sie nie gryzlo

Pędzlem do cieni?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:49   #11
kwiatr
Zadomowienie
 
Avatar kwiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 639
Podkład a korektor

Witam Chodzi mi o dobór korektora do podkładu. Mianowicie chodzi mi o podkład 1- revlon photoready odcień 003 shell, podkład 2- loreal n2, podkład 3- avon calming effects cream.
Także liczę na pomoc

(Z góry przepraszam jeśli zły dział, lub jeśli takie pytanie już było)
__________________
"Miłość jest jak esencja herbaty- ma głęboki smak,
powoli i delikatnie rozpływa się po sercu człowieka"


Łukasz!







kwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.