makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 20:09   #121
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej ☺ co myślicie o pracach Żanety Podemskiej?
https://m.facebook.com/microbladingZaneta/
Powiem szczerze, że ładne prace i jest ich sporo, więc można przypuszczać, iż ta Pani sporo makijaży wykonała.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:40   #122
morelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Witajcie, przejrzałam chyba cały ten wątek - oczywiście od części pierwszej, ponieważ jak większość z Was szukam kogoś kto wykona idealny makijaż brwi. Ja taki makijaż wykonałam sobie ok. 2 lat temu w bardzo renomowanym salonie w Szczecinie, jednak nie do końca byłam zadowolona z końcowego efektu. Obecnie po tych 2 latach makijaż się wybarwia w kolorze czerwieni.. i jestem przerażona.. na codzień wykonuję sobie makijaż i z całkiem dużym powodzeniem maskuję czerwone ślady, ale idzie lato, więc chciałoby się od czasu do czasu wystawić do słońca twarz bez makijażu. Stoję więc przed dylematem czy wykonać teraz jakąś korektę czy lepiej to zostawić tak jak jest i czekać z nadzieją, że kiedyś barwnik całkiem się wyłuszczy?
Przejrzałam Wasze opinie o poszczególnych lingeristkach, na początku chciałam skorzystać z usług Pani z Bevelin w Szczecinie ale po tym co przeczytałam na początku wątku bardzo zwątpiłam w ten wybór...swoją drogą jestem bardzo ciekawa co w końcu postanowiła dziewczyna, której ta Pani tak spartoliła te brwi?
Któraś z was wrzuciła tutaj link do prac Beaty Bronny - piękne prace ale cena póki co dla mnie trochę za wysoka, natomiast pozytywnie mnie zaskoczyły prace p. Żanety i to za całkiem nie wysoką cenę a opinie również ma bardzo dobre dlatego chyba poważnie rozważę wizytę u niej
morelciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 13:30   #123
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez morelciaa Pokaż wiadomość
Witajcie, przejrzałam chyba cały ten wątek - oczywiście od części pierwszej, ponieważ jak większość z Was szukam kogoś kto wykona idealny makijaż brwi. Ja taki makijaż wykonałam sobie ok. 2 lat temu w bardzo renomowanym salonie w Szczecinie, jednak nie do końca byłam zadowolona z końcowego efektu. Obecnie po tych 2 latach makijaż się wybarwia w kolorze czerwieni.. i jestem przerażona.. na codzień wykonuję sobie makijaż i z całkiem dużym powodzeniem maskuję czerwone ślady, ale idzie lato, więc chciałoby się od czasu do czasu wystawić do słońca twarz bez makijażu. Stoję więc przed dylematem czy wykonać teraz jakąś korektę czy lepiej to zostawić tak jak jest i czekać z nadzieją, że kiedyś barwnik całkiem się wyłuszczy?
Przejrzałam Wasze opinie o poszczególnych lingeristkach, na początku chciałam skorzystać z usług Pani z Bevelin w Szczecinie ale po tym co przeczytałam na początku wątku bardzo zwątpiłam w ten wybór...swoją drogą jestem bardzo ciekawa co w końcu postanowiła dziewczyna, której ta Pani tak spartoliła te brwi?
Któraś z was wrzuciła tutaj link do prac Beaty Bronny - piękne prace ale cena póki co dla mnie trochę za wysoka, natomiast pozytywnie mnie zaskoczyły prace p. Żanety i to za całkiem nie wysoką cenę a opinie również ma bardzo dobre dlatego chyba poważnie rozważę wizytę u niej
Na Twoim miejscu zrobilabym sobie korekte. Moja kolezanka uzywala jakiejs starej metody jeszcze 5 lat temu i wlasnie potem przebijala jej ta czerwien, zrobila sobie korekte i wyglada swietnie
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:45   #124
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

morelciaa też bym robiła korektę.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 09:52   #125
gosiastep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż permanentny brwi Wrocław/Poznań

up
gosiastep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 16:11   #126
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez morelciaa Pokaż wiadomość
Witajcie, przejrzałam chyba cały ten wątek - oczywiście od części pierwszej, ponieważ jak większość z Was szukam kogoś kto wykona idealny makijaż brwi. Ja taki makijaż wykonałam sobie ok. 2 lat temu w bardzo renomowanym salonie w Szczecinie, jednak nie do końca byłam zadowolona z końcowego efektu. Obecnie po tych 2 latach makijaż się wybarwia w kolorze czerwieni.. i jestem przerażona.. na codzień wykonuję sobie makijaż i z całkiem dużym powodzeniem maskuję czerwone ślady, ale idzie lato, więc chciałoby się od czasu do czasu wystawić do słońca twarz bez makijażu. Stoję więc przed dylematem czy wykonać teraz jakąś korektę czy lepiej to zostawić tak jak jest i czekać z nadzieją, że kiedyś barwnik całkiem się wyłuszczy?
Przejrzałam Wasze opinie o poszczególnych lingeristkach, na początku chciałam skorzystać z usług Pani z Bevelin w Szczecinie ale po tym co przeczytałam na początku wątku bardzo zwątpiłam w ten wybór...swoją drogą jestem bardzo ciekawa co w końcu postanowiła dziewczyna, której ta Pani tak spartoliła te brwi?
Któraś z was wrzuciła tutaj link do prac Beaty Bronny - piękne prace ale cena póki co dla mnie trochę za wysoka, natomiast pozytywnie mnie zaskoczyły prace p. Żanety i to za całkiem nie wysoką cenę a opinie również ma bardzo dobre dlatego chyba poważnie rozważę wizytę u niej

usunęłam brwi laserem

tutaj opisałam wszystko: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196141&page=9
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:18   #127
Renatka121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

A co powiesz na poprawienie makijażu w Biotek Polska? Tam są bardzo dobrzy specjaliści, prowadzą szkolenia z makijażu permanentnego więc znają się na tym co robią. Możesz sobie sprawdzić ich ofertę na biotekpolska.pl Polecam i pozdrawiam
Renatka121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 21:06   #128
morelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Zdecydowałam się zrobić korektę u p. Żanety tutaj : https://www.facebook.com/microbladingZaneta/?fref=ts
co sądzicie o jej pracach??
Termin mam na początek maja więc jeszcze trochę czasu do namysłu zostało
morelciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 16:43   #129
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez morelciaa Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się zrobić korektę u p. Żanety tutaj : https://www.facebook.com/microbladingZaneta/?fref=ts
co sądzicie o jej pracach??
Termin mam na początek maja więc jeszcze trochę czasu do namysłu zostało
Wg mnie jej prace wygladaja ok
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 16:53   #130
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 79
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

właśnie się umówiłam na 12go maja na górną kreske, taka cienką i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam,
ponieważ 13go maja mam wyjazd,
Jak myślicie czy będę miała duzą opuchliznę ?
Pani przez telefon mi powiedziała że przy robieniu Kreski górnej poziom II czyli między rzęsami i 1mm powyżej nie powinnam mieć w ogole opuchlizny,
czy mogę jej wierzyć ?
netkak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 12:54   #131
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez netkak87 Pokaż wiadomość
właśnie się umówiłam na 12go maja na górną kreske, taka cienką i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam,
ponieważ 13go maja mam wyjazd,
Jak myślicie czy będę miała duzą opuchliznę ?
Pani przez telefon mi powiedziała że przy robieniu Kreski górnej poziom II czyli między rzęsami i 1mm powyżej nie powinnam mieć w ogole opuchlizny,
czy mogę jej wierzyć ?
Ja mam cienka kreske typu eyeliner i opuchlizne mialam moze przez kilka godzin od zabiegu nie nakladaj jedynie tuszu na drugi dzien I bedzie ok
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 07:55   #132
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 79
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ja mam cienka kreske typu eyeliner i opuchlizne mialam moze przez kilka godzin od zabiegu nie nakladaj jedynie tuszu na drugi dzien I bedzie ok
No włansie ja planuje taka cieniutką,
mam nadzieje że bedzie dobrze
netkak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 09:58   #133
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez netkak87 Pokaż wiadomość
No włansie ja planuje taka cieniutką,
mam nadzieje że bedzie dobrze
To powinn byc ok
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 21:44   #134
Barbarellkaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Witam,czy ktoś robił może mamijaż permanentny w Liftmedzie w Rybniku?jakie są Wasze opinie?
Barbarellkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 12:38   #135
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

a moja kosmetyczka wygrala mistrzostwa polski z mp

ja nadal jestem bardzo zadowolona z brwii, teraz calkowicie wygojone są
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 13:49   #136
KatarzynaO1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Dziewczyny czy któraś z was pracowała na maszynie Medica Line do makijażu pernamentnego?
KatarzynaO1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 16:34   #137
savra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Dziewczyny czy to normalne że po makijażu permanentnym oczu (górna powieka) kreska się złuszcza z naskórkiem i odpada a pod spodem jest baaardzo jasne?
savra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 12:39   #138
KatarzynaO1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Hej, na jakiej maszynie pracyjecie? Bo dostałam dotacje i zatanawiam się nad maszyna z firmy Medical line co myślicie ?
KatarzynaO1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 20:44   #139
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Makijaż permanentny brwi Wrocław/Poznań

Cytat:
Napisane przez gosiastep Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie gdzie we Wrocławiu/Poznaniu zrobić najlepiej makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Gdzie robiłyście i jak wrażenia? Dodam, że zależy mi na możliwie najbardziej naturalnym efekcie i sprawdzonym profesjonalnym salonie. Z góry dzięki za odpowiedź
Też szukam jakiejś alternatywy dla zabiegu u Izabeli Cytrowskiej, która do końca roku nie zapisuje już klientem. Szkoda, jestem w zasadzie gotowa poczekać, ale nie dostałam wiadomości kiedy ruszą zapisy
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 11:58   #140
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Makijaż permanentny brwi Wrocław/Poznań

Dziewczyny, chcę zrobić brwi, uważacie, że ten salon jest wiarygodny KLIK ? Z jednej strony to lekarze, a nie kosmetyczki, więc teoretycznie powinno być bezpieczniej, z drugiej na wizażu widziałam pozytywne opinie (4) użytkowniczek, które miały tylko ten jeden post

Alternatywa: KLIK. Zdjęć sporo, na moje niewprawne oko brwi wydają się ładnie zrobione.

Czy ktoś w ogóle robił w Łodzi i może polecić jakieś miejsce?

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2016-04-24 o 12:12
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 11:01   #141
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Coś dla tych którzy borykają się z konsekwencjami źle wykonanego mp, treść orzeczenia wyroku sądowego.

http://orzeczenia.slupsk.so.gov. pl/content/$N/151020000000503_I_C_00021 4_2013_Uz_2013-11-18_001

Nie wiem czy ten link działa, wpiszcie w google frazę "odszkodowanie za zle wykonany makijaz permanentny" i pierwszy link który wam wyskoczy.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-04-25 o 11:04
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 14:36   #142
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

A ja już po
Odwołałam u p. Uli, bo czasowo mi nie pasowało i zapisałam się do Mo's.

Miałam kreski i brwi. Wszystko robione na starych.
Poprzednim razem miałam robione klasyczna metodą. Zostały mi (po 2 latach)brwi, jak to M okreslił, łososiowe. Kreski były po środku łyse.
Poprzednio zrobienie kresek było traumą. Krew się lała strumieniami i bolało jak sto diabłów.
Tym razem ból był jak najbardziej do zniesienia.
Jak na razie jestem zachwycona i kreskami i brwiami.
Z brwiami było śmiesznie, bo jak zobaczyłam rysunek to byłam przerażona. wyszły super. I tak krótko to trwa!
Zdjęcia miałam robione przed, ale z wrażenia zapomniałam o po...

Po korekcie poproszę o fotki i wtedy wstawię.

Niestety ze względu na stary kolor nie do końca wiadomo jak ten się przyjmie...

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Coś dla tych którzy borykają się z konsekwencjami źle wykonanego mp, treść orzeczenia wyroku sądowego.

http://orzeczenia.slupsk.so.gov. pl/content/$N/151020000000503_I_C_00021 4_2013_Uz_2013-11-18_001

Nie wiem czy ten link działa, wpiszcie w google frazę "odszkodowanie za zle wykonany makijaz permanentny" i pierwszy link który wam wyskoczy.
Przeczytałam. Współczuję okropnie tatuaż jej zrobiła...
W tym wszystkim tylko jeden mały minusik. Nie wiem po co ściemniała z tym psychologiem i opiekunką.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 17:44   #143
morelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Ja idę zrobić brwi w przyszły czwartek. Również pochwalę się efektami o ile nie zapomnę
morelciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:44   #144
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

co myślicie o tych paniach ? Podoba Wam się efekt ?
https://www.facebook.com/PMUBachowska/?fref=ts

https://www.facebook.com/EsteLines-m...1121545/photos ?
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 21:34   #145
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez morelciaa Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się zrobić korektę u p. Żanety tutaj : https://www.facebook.com/microbladingZaneta/?fref=ts
co sądzicie o jej pracach??
Termin mam na początek maja więc jeszcze trochę czasu do namysłu zostało
Bardzo ładne prace. Może jakby to było u mnie mnie w mieście to sama bym się zdecydowała na tą panią.

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Prace Pani Bochowskiej w ogóle mi się nie podobają.

Dziewczyny po jakim czasie robicie korektę? Ja swoje brwi mam od pół roku i nie widać w nich zmian, ale zastanawiam się czy po lecie mi nie zblakną.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 11:44   #146
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Makijaż permanentny brwi Wrocław/Poznań

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Też szukam jakiejś alternatywy dla zabiegu u Izabeli Cytrowskiej, która do końca roku nie zapisuje już klientem. Szkoda, jestem w zasadzie gotowa poczekać, ale nie dostałam wiadomości kiedy ruszą zapisy


Jednak udało mi się zapisać do pani Izabeli, na 9go maja, bo jednej z pań coś wypadło. Już się nie mogę doczekać
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 13:10   #147
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Makijaż permanentny brwi Wrocław/Poznań

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę zrobić brwi, uważacie, że ten salon jest wiarygodny KLIK ? Z jednej strony to lekarze, a nie kosmetyczki, więc teoretycznie powinno być bezpieczniej, z drugiej na wizażu widziałam pozytywne opinie (4) użytkowniczek, które miały tylko ten jeden post

Alternatywa: KLIK. Zdjęć sporo, na moje niewprawne oko brwi wydają się ładnie zrobione.

Czy ktoś w ogóle robił w Łodzi i może polecić jakieś miejsce?
Dziewczyny, mogłybyście się wypowiedzieć o powyższych pracach

I czy w ogóle jest sens robić permanentny wiosna/lato, czy lepiej zaczekać do jesieni?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:20   #148
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

evelinek niestety żadna z pań nie przemawia do mnie ...
Dla mnie super brwi robi Magda Hoffman ale już w tym roku nikogo nie przyjmuje . Szukałam kogoś w krk ale u nas wybór jest bardzo ubogi ... Ale ta dziewczyna idzie na kurs https://www.facebook.com/BeautyByOla/?fref=ts ciekawi mnie jak będzie robić brwi jeśli tak jak robi zwykłe to chyba do niej się zapisze. Jeszcze Siwiec Malwina robi ładne ale jedna dziewczyna z tego forum i takie sobie były.
Jeśli można wiedzieć to w jakiej cześci pl mieszkasz ?
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 18:00   #149
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
evelinek niestety żadna z pań nie przemawia do mnie ...
Dla mnie super brwi robi Magda Hoffman ale już w tym roku nikogo nie przyjmuje . Szukałam kogoś w krk ale u nas wybór jest bardzo ubogi ... Ale ta dziewczyna idzie na kurs https://www.facebook.com/BeautyByOla/?fref=ts ciekawi mnie jak będzie robić brwi jeśli tak jak robi zwykłe to chyba do niej się zapisze. Jeszcze Siwiec Malwina robi ładne ale jedna dziewczyna z tego forum i takie sobie były.
Jeśli można wiedzieć to w jakiej cześci pl mieszkasz ?
W Łodzi
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:37   #150
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-09-27 o 10:06
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 11:13:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.