jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-09, 22:31   #391
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
'zw' jest u autora zawsze zamiast 'że' http://static.wizaz.pl/forum/images/...s/rolleyes.gif tAka SytuAcja http://static.wizaz.pl/forum/images/...we/brzydal.gif

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------





Ktos wie dlaczego w tym dziale w moich postach zamiast emotikonek pojawiają się linki do nich???


HELP
zrób aktualizacje Tapatalka

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 06:13   #392
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66202431]a co do tego tak pisze do tych z portali to albo
- jak ładne oczy to o nich ( tak jak o uśmiechu)
-jak nie pali /nie pije to to bardzo chwałę
-raz było pytanie bo taka jedna taka ładna ze mnie pokusilo spytać co robi na takiej stronie jak jest taka ładna ze na żywo chyba nie ma problemu żeby poznać kogoś.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]


Te kobiety nic ciekawego nie mają w profilach, że zaczepiasz je tekstami o ładnych oczach? Gdyby do mnie facet na portalu pisał z tak słabym, nudnym tekstem, na dodatek nawiązującym tylko do mojego wyglądu (a ja np. postarałam się napisać jakiś profil), to bym go zapewne olała.

Chwalenie tego, ze ona nie pije/nie pali Wydaje Ci się, że te kobiety tam zaznaczają, że nie palą/nie piją, żeby dostać pochwały? Nie, jest to czysto informacyjne, żeby nie pisał do nich imprezowicz, któremu to będzie przeszkadzać. Albo dlatego, że same oczekują niepalących panów. Absolutnie nie dlatego, że oczekują pochwał na ten temat. Pewnie nie oczekują wręcz żadnego komentarza.
Poza tym, na litość niebios, jak można chcieć zainteresować kogoś pochwałą, że nie pali

Masz zero podejścia do kobiet, więc naprawdę posłuchaj porady wyżej i daruj sobie te portale, zamiast tego ogarnij kontakty z ludźmi i podejście ogólnie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 07:32   #393
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Te kobiety nic ciekawego nie mają w profilach, że zaczepiasz je tekstami o ładnych oczach? Gdyby do mnie facet na portalu pisał z tak słabym, nudnym tekstem, na dodatek nawiązującym tylko do mojego wyglądu (a ja np. postarałam się napisać jakiś profil), to bym go zapewne olała.



Chwalenie tego, ze ona nie pije/nie pali Wydaje Ci się, że te kobiety tam zaznaczają, że nie palą/nie piją, żeby dostać pochwały? Nie, jest to czysto informacyjne, żeby nie pisał do nich imprezowicz, któremu to będzie przeszkadzać. Albo dlatego, że same oczekują niepalących panów. Absolutnie nie dlatego, że oczekują pochwał na ten temat. Pewnie nie oczekują wręcz żadnego komentarza.

Poza tym, na litość niebios, jak można chcieć zainteresować kogoś pochwałą, że nie pali



Masz zero podejścia do kobiet, więc naprawdę posłuchaj porady wyżej i daruj sobie te portale, zamiast tego ogarnij kontakty z ludźmi i podejście ogólnie.

Dzięki! Już nie chciałam pisać, żeby nie było że tylko się czepiam, ale teksty o oczach i niepaleniu wyjątkowo słabe. W życiu nie odpisałabym na taką zaczepkę.

.... chwalić niepalenie... facepalm!
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:12   #394
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twoje posty i uważam, że przede wszystkim powinieneś popracować teraz nad sobą. Dziewczyny już Ci pisały, jak możesz zmienić siebie, swoje życie, a Ty ciągle marudzisz i na każdą propozycję masz wymówkę. Nie szukaj teraz kobiety bo to bez sensu. Będąc takim, jakim teraz jesteś, nie wzbudzisz zainteresowania. Poza tym, nie możesz liczyć na to, że kobieta zmieni Twoje życie na lepsze. Sam musisz to zrobić! To Ty musisz się w końcu ogarnąć i polubić siebie.
Dlatego porady dotyczące ciuchów i fryzury, albo opisu na portalu randkowym to jest tylko nakłanianie autora, żeby udawał kogoś kim nie jest. Tylko że nic dobrego z tego nie wyjdzie, bo to tylko przykryje prawdziwy problem, jaki on ma ze sobą. I na to nie pomoże mu ani fryzura, ani inny krój spodni. Ani też znalezienie dziewczyny, bo z jego nastawieniem do siebie, ludzi i świata będzie przyciągał tylko jakieś zaburzone kobiety, relacje z którymi tylko na dłuższą metę będą pogłębiać jego frustracje.

Moim zdaniem osoby z takimi problemami ze sobą w ogóle nie powinny wchodzić z związek, dopóki ich nie przepracują. To się nie może w żadnym wypadku dobrze skończyć. Jak on może kogoś pokochać, jak sam siebie ani innych ludzi nie lubi? Związek to nie jest psychoterapia, a coś w tym rodzaju by się tu przydało.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:25   #395
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

widać jestem dziwny bo akurat mi związek i poczucie tego ze ktoś mnie chce akceptuje, bardziej mi pomaga, myślicie że wtedy nie bedw umiał wspierać? mylicie się

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:40   #396
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Och, no oczywiście, że każdemu jest przyjemnie, jak go ktoś akceptuje. Ale to nie jest fundament związku, ani nie sprawia to magicznie, że problemy ze sobą znikają.

Owszem, uważam, że nie umiałbyś naprawdę wspierać kobiety ani ogarniać wspólnie z nią życia we dwoje, w którym jest wiele różnych problemów do przejścia. Nie umiesz ogarnąć sam siebie, swojego życia w pojedynkę, a co dopiero z kimś. Wspieranie kogoś to nie tylko słowa, a Ty póki co nic poza słowami nie prezentujesz.
Sam raczej szukasz wsparcia w kobiecie, akceptacji, podnoszenia samooceny, motywacji itp.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 10:08   #397
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66211281]widać jestem dziwny bo akurat mi związek i poczucie tego ze ktoś mnie chce akceptuje, bardziej mi pomaga, myślicie że wtedy nie bedw umiał wspierać? mylicie się

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Najpierw musisz sam siebie zaakceptować i umieć wspierać, robić to, co Ci służy, a jak na razie wynajdujesz tylko wymówki dla obecnego stanu rzeczy.
Związek tylko w pierwszym etapie da Ci poczucie, że jest lepiej. Potem wszystkie problemy, które masz teraz, powrócą ze zdwojoną siłą i dojdą do tego problemy tej drugiej strony. A przy Twoim obecnym nastawieniu przyciągasz głównie jakieś niezrównoważone typy kobiet, które będą na Tobie psychicznie żerować. Więc nietrudno sobie wyobrazić ciąg dalszy.

Poza tym, jak powiedziała jedna z bohaterek Sons of Anarchy: nie dostajesz tego, na co zasługujesz, dostajesz to, kim sam jesteś. I to jest najprawdziwsza prawda w dobieraniu się ludzi w pary.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 10:08   #398
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

dziewczyny jak dziewczyny bardziej takiej osoby żeby się spotkać przytulić pogadać to chyba nie dużo

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 10:15   #399
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66213356]dziewczyny jak dziewczyny bardziej takiej osoby żeby się spotkać przytulić pogadać to chyba nie dużo

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

To się właśnie nazywa dziewczyna.
Przy Twojej skłonności do zakochiwania się nawet w osobie, której na oczy nie widziałeś nie nadajesz się do żadnych przyjacielskich związków polegających na spotykaniu się co jakiś czas, żeby pogadać i się poprzytulać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:02   #400
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

po prostu mi tego brakuje :p

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

a wzięło mnie tylko dlatego ze jestem tyle lat sam + że z wyglądu to był ideał o jakim zawsze marzyłem

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 14:08   #401
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Autorze co słychać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 19:30   #402
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

buty póki co zakupiłem bo to był priorytet jutro fryzjer specjalnie będę siedział do 12 :p

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:41   #403
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Jakie te buty?
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:54   #404
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

bardziej do pracy bo w niej musze mieć czarne

https://www.google.pl/search?q=asics...1xu4FBh54ZM%3A

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

jakby link nie działal

http://www82.zippyshare.com/v/gEG15jG5/file.html

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 20:34   #405
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66319426]bardziej do pracy bo w niej musze mieć czarne

https://www.google.pl/search?q=asics...1xu4FBh54ZM%3A

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

jakby link nie działal

http://www82.zippyshare.com/v/gEG15jG5/file.html

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
Chodzisz do pracy w garniturze i adidasach?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 20:41   #406
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Chodzisz do pracy w garniturze i adidasach?
To juz wiadomo, czemu ludzie sie dziwnie patrza, jak autor chodzi w garniaku .
Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Chodzisz do pracy w garniturze i adidasach?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 20:52   #407
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

tak :p z tym że garniak ubieram w robocie dopiero a że czarne buty to się nie czepiają poza tym nie tylko ja tak chodzę :p nie będę dawał kasy na buty do garniaka jak im szkoda nawet szatnie dla nas zrobić to sory. Poza tym jestem bardziej na nocy wiec garniak jak założę ze 3x na miesiąc to max

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 00:02   #408
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

chyba po prostu się oszczyge bo jak patrze na ceny modelowania fryzury + szczyzenie to dać zł 50+ to trochę za dużo jak na jakieś 4h posiadania wymodelowanej fryzury

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 00:18   #409
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

"Oszczygę", no błagam. Dużo osób tutaj radziło Ci większą dbałość o pisownię. Ja zdecydowanie uciekłabym w popłochu. Choćbyś był najprzystojniejszym mężczyzną na świecie.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 00:32   #410
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

chociaż jeden blisko znalazłem to zaglądne do niego. Oj wy też popełniacie błędy i jest dobrze :p

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 04:55   #411
spinnerette
Raczkowanie
 
Avatar spinnerette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 34
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Kolego, ubior i fryzura to Twoj najmniejszy problem, zwazywszy na to, ze emocjonalnie jestes jeszcze na poziomie trzynastolatka. Slownictwo jakiego uzywasz, to jak budujesz zdania, jakie masz trywialne wyobrazenie o swiecie, jest potwierdzeniem tego.

Rodzice popelnili jakis fatalny blad wychowawczy, nie wnikam w to, czy jestes jedynakiem, najmlodszym z rodzenstwa albo w gre wchodzil alkohol. Jesli nikt w Ciebie nie wierzyl i byles krytykowany za to kim jestes, niska samoocena, otepienie i obojetnosc beda sie to za Toba wlokly az do smierci.

Jesli masz stany depresyjne, rusz Twoje marfanowskie dupsko (koniecznie przed praca, bo po musisz przeciez odsypiac), idz do psychologa, ustal leczenie antydepresantami i raz na tydzien albo dwa spotykaj sie z lekarzem na terapii. Zyskasz kompetentnego i neutralnego partnera do rozmow i byc moze dasz rade rozwiazac niewyjasnione konflikty w rodzinie.

Jak nie, to uciekaj gdzie pieprz rosnie, bo zycie jest zbyt krotkie, zeby spedzac je z osobami, ktore ciagna Ciebie w dol, nawet jesli sa to wlasni rodzice.

Boli Cie to, ze jeszcze nie uprawiales seksu? Odloz czesc wyplaty, kup prezerwatywy, idz do najblizszej agencji towarzyskiej i wybierz panne, ktora Ci sie najbardziej spodoba. Brak prawdziwego seksu, zdaje sie, ze doskwiera Ci najbardziej i wywoluje frustracje, bo nie czujesz sie jak 100% facet. Tylko nie chwal sie tym na prawo i lewo kazdej nowopoznanej dziewczynie, potraktuj to raczej jako poczatek nowego rozdzialu.

I uwierz mi chlopie, zaden zwiazek nie uczyni Cie szczesliwym, na tym etapie zycia, bo sam siebie nie lubisz! Nie znam zadnej kobiety (poza toksycznymi i patologicznymi przypadkami), ktora chcialaby byc ze slabym, nieogarnietym, pasywnym facetem nie majacym nic do zaoferowania.
Na ten moment, Twoja egzystencja nie ma zupelnie sensu, a zycie ma wartosc zerowa, bo nie robisz NIC NADA NULL ZERO dla siebie, zajmujesz sie powierzchownosciami (dzinsy i buciki) i praca bez przyszlosci, zamiast ladowac cala swoja energie w bycie lepszym, madrzejszym i pewnym siebie mezczyzna.

Jestes starym bykiem, masz prawie 30 lat i mieszkasz z rodzicami na wsi, bo tak wygodniej, a mama pranie zrobi i zupe przyniesie. Ogarnij sie czlowieku, bo skonczysz jako zgorzknialy kawaler w pampersie!

Wyprowadz sie do Rzeszowa, powoli rozgladaj sie za inna praca, a zaoszczedzony na dojazdach czas wykorzystaj na cos co sprawia Ci przyjemnosc - lekka aktywnosc fizyczna (basen, spacery), fotografia, a jak poczujesz sie pewniej, zapisz sie do zaocznego liceum. Teraz sa takie szkoly, ktore umozliwiaja zdobycie sredniego wyksztalcenia w rok. Sorry, ale zakonczenie edukacji na gimnazjum to wiocha i osobista porazka, nawet jesli dokuczali Ci koledzy z klasy, mogles to gdzies zglosic, a nie stac z zalozonymi rekami i sie poddac.

Kolejne denne i malo wymyslne wymowki pograzaja Ciebie jeszcze bardziej - znam multum osob o naprawde ciezkich zyciorysach, ktorym los pocharatal serduszka, i co? Wzieli dupe w troki i dzialaja, nawet jesli czasem jest placz i niechec opuszczenia lozka. Inaczej mozna sie od razu poddac i skonczyc ze soba.

Malymi kroczkami musisz zaplanowac swoje zycie i to, jak je zmienisz, daj sobie szanse, idz do psychologa, postaraj sie siebie polubic i nie badz tumanem o IQ starego tapczanu, ktory w wieku 27 lat zachowuje sie jak stary pierdziel.

Na ciuchy i okulary bedzie jeszcze czas.

Jak sie nie uda, to zglos sie do programu Rolnik szuka zony albo Sablewskiej sposob na mode

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:47 ----------

I nie jestes wbrew pozorom brzydkim facetem. Masz ladne usta i dlonie, geste wlosy. Zdecydowanie masz potencjal, zeby podobac sie kobietom. Co z tym zrobisz i czy w ogole cos zrobisz, to juz od Ciebie zalezy.
spinnerette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 05:01   #412
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez spinnerette Pokaż wiadomość
albo w gre wchodzil alkohol. Jesli nikt w Ciebie nie wierzyl i byles krytykowany za to kim jestes, niska samoocena, otepienie i obojetnosc beda sie to za Toba wlokly az do smierci.


Boli Cie to, ze jeszcze nie uprawiales seksu? Odloz czesc wyplaty, kup prezerwatywy, idz do najblizszej agencji towarzyskiej i wybierz panne, ktora Ci sie najbardziej spodoba. Brak prawdziwego seksu, zdaje sie, ze doskwiera Ci najbardziej i wywoluje frustracje, bo nie czujesz sie jak 100% facet.

Sorry, ale zakonczenie edukacji na gimnazjum to wiocha i osobista porazka, nawet jesli dokuczali Ci koledzy z klasy, mogles to gdzies zglosic, a nie stac z zalozonymi rekami i sie poddac.



Jak sie nie uda, to zglos sie do programu Rolnik szuka zony albo Sablewskiej sposob na mode
- Owszem były %

- Owszem boli ale nie jestem typem co chodzi na dziwki bo u mnie nie ma mowy na sex z byle dziwią z burdelu bo chce to zrobić z osobą co będzie dla mnie ważna a nie ze szmatą dla której będę portfelem od zarobku

- A czy ja gdzieś NAPISAŁEM, że mam tylko gimnazjum ? NIE

- aż tak zdesperowany nie jestem żeby się do tego durnoctwa pchać

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 05:37   #413
spinnerette
Raczkowanie
 
Avatar spinnerette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 34
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66327246]- Owszem były %

- Owszem boli ale nie jestem typem co chodzi na dziwki bo u mnie nie ma mowy na sex z byle dziwią z burdelu bo chce to zrobić z osobą co będzie dla mnie ważna a nie ze szmatą dla której będę portfelem od zarobku

- A czy ja gdzieś NAPISAŁEM, że mam tylko gimnazjum ? NIE

[/QUOTE]

Napisales wczesniej, ze nie masz sredniego wyksztalcenia? Jesli nie, to sorry, moje niedopatrzenie.

Nie mam na mysli 'chodzenia na dziwki' (swoja droga - czy dziwka i prostytutka to to samo?), tylko Twoj pierwszy raz, ktory ciazy Ci na psychice i sprawia, ze kazda panne postrzegasz jako potencjalny obiekt do 'posuwania'.

Mysle, ze jesli nadarzylaby sie szansa pojscia na pierwszej randce do lozka z dziewczyna, ktora poznales na badoo albo w remizie, nie mialbys zadnych oporow.

Jaka jest wiec roznica pomiedzy taka dziewczyna, a prostytutka, ktora wykonuje swoj zawod, oferuje uslugi i mialaby profesjonalne podejscie do Twojej sytuacji? Taka, ze pierwsza nie pobiera oplaty (procz ewentualnych drinkow, ktore musiales wczesniej wydac), a druga tak.

Demonizujesz troche to tracenie prawictwa i niepotrzebnie sie ta cala szopka wokol idealnego pierwszego razu stresujesz. Seks to seks, milosc to milosc, obydwa elementy moga wystepowac razem, badz osobno. Dopoki Ty siebie nie pokochasz, nie bedziesz w stanie pokochac dojrzale drugiej osoby, ani nikt inny nie bedzie w stanie Ciebie pokochac.
Poki co, nie zanosi sie na to, zebys spotkal druga polowke, bo tak naprawde nie masz na to ochoty ani nie jestes na to gotowy. Ciesz sie zyciem
spinnerette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 05:48   #414
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

mialem juz 3x okazję na sex i nie skorzystałem bo wolę z uczuciem bez niego to takie puste dla mnie

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 05:49   #415
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66326486]chociaż jeden blisko znalazłem to zaglądne do niego. Oj wy też popełniacie błędy i jest dobrze :p

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]


To nie jest wyjaśnienie. Nie pisz jak fleja bo to źle o Tobie świadczy.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 07:38   #416
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Buty jak dla nastolatka a nie gościa pod 30dziestkę. Ale to nie jest najważniejsze.
Czemu nie spróbujesz się przyłożyć do poprawnego pisania? Wiesz, że niedbalstwo świadczy o braku szacunku wobec współrozmówców?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 10:08   #417
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

nie wiem i wiecie co? odpuszczę sobie i fryzjera bo juz i tak straciłem czas na szukanie a gdy znalazłem to się okazuje ze usunięty. a mi szkoda dać 50 zł za byle fryzury co będę miał przez dzień. może w przyszłym roku jak pokupie dla domu rzeczy. chciałem ocenę na temat wyglądu dostałem i ok. nie dość ze jestem wkur to jeszcze zmęczony.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

buty kupiłem takie jakie dla mnie są wygodne nie dla kogoś.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

ja się boję odezwać do obcych to ciuchy itp guzik Mi dadzą. Ja mam poczucie ze jestem dla każdej za brzydki to odpuszczam bo stwierdzam że i tak nie będę umiał się odezwać . dzięki za zainteresowanie tematem i cala resztę. można zamknąć temat bo na żywo ja nie umiem się odezwać bo się po prostu boje odezwać do obcej laski.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 11:16   #418
Andrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

więcej uśmiechu na twarzy i będzie ok

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-13 o 11:27 Powód: Link.
Andrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 11:21   #419
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Popatrz autorze jak znakomicie udaje Ci się wywołać spadek zainteresowania gadaniem z Tobą. Weź się może zastanów czy problem leży w wyglądzie, skoro zniechęciłeś ludzi na forum, gdzie Cię czytają a nie oglądają. Początkowo miałeś duże zainteresowanie, ale tak smęcisz, marudzisz, odrzucasz wszelkie porady, nie chcesz nic zmieniać, że większości ręce już chyba opadły.

Dostałeś furę rad, w tym rady byś NIE PRÓBOWAŁ ODZYWAĆ SIĘ DO OBCYCH LASEK czy podrywać dziewczyn, a zamiast tego zajął się sobą, szukaniem znajomych, budowaniem pewności siebie. W odpowiedzi na te rady odpowiadasz, że nie będziesz się odzywał do obcych lasek, bo nie umiesz Toż chyba każdy tu wie, że nie umiesz i wręcz Ci się to odradza.

Nawet z głupiego fryzjera zrobiłeś sobie jakiś wielki problem, żeby go przełożyć na kolejny rok. ROK. Fryzjer zamknięty? A co to, jeden fryzjer na świecie?
Nie chcesz układania włosów? To, na litość niebios, powiedz że chcesz samo strzyżenie i tyle. W czym problem? Choć pewnie przydałoby się żebyś zobaczył jak w ogóle możesz te włosy układać.
No, ale Ty wszędzie tam, gdzie nie ma problemu, sam go sobie tworzysz. Powielasz ten sam schemat w kółko. Poddajesz się zanim spróbujesz, rezygnujesz ze WSZYSTKIEGO, nie wychylasz nosa poza swoją strefę komfortu (która na dodatek jest bardzo niewielka). Dopóki tego nie zauważysz i nie zmienisz, będziesz tkwił w miejscu.

Jedyne co Ci można doradzić w tym momencie, to psychoterapeuta, być może psychiatra, by opanować te wszechobecne lęki i "niedasie".
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 11:55   #420
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Przeczytałam wątek i stwierdzam, że maminsynek jesteś Na miejscu kobiet też bym uciekala i nie mówię tu o wyglądzie, a sposobie zachowania, wypowiedzi itp. Zamiast wziąć się do roboty i zrobić coś ze swoim życiem, to ty wolisz siedzieć na wsi i wyć w poduszkę. Bez ryzyka nie ma zabawy! Zacznij być samodzielny, bo kobieta takiego faceta potrzebuje, a nie dziecka, za którego będzie musiała wszystko robić i dodatkowo słuchać jaki to pokrzywdzony przez los. Ze wszystkiego robisz problem !
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 21:02:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.