Kolor rudy ( ?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 16:14   #1
Efelcis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10

Kolor rudy ( ?)


hej mam pytanko chce zafarbić wlosy i spodobal mi sie taki kolor ; https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/25944.jpg
z moja fryzjerka zawsze umawiam sie do domu i ona juz przychodzi z wybranymi artykulami jak nazwac ten kolor ?? to poprostu rudy czy ma jakas swoja inna nazwe pytanie moze sie wydawac beznadziejne ale bylabym wdzieczna za odp

pozdrawiam
Efelcis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:41   #2
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolor rudy ( ?)

nazwij go miedź, albo czerwona miedź moim zdaniem, albo powiedz że chcesz mieć taki marchewkowy kolor powinna wiedzieć o jaki chodzi. Najlepiej jednak moim zdaniem być zrobiła gdybyś sama kupiła farbę która Ci odpowiada, lub wybrała się z tą fryzjerką do sklepu żeby Ci doradziła, ja tez ostatnio farbowałam na rudo

ale tak : http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...2c_500x640.jpg
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:05   #3
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Kolor rudy ( ?)

Ani_qa - Mam identyczny kolor, niedawno się na taki "przerobiłam" a taki efekt uzyskałam połączeniem 2 farb 854 i 856 Schwarzkopf Brillance. Nakładałam na włosy wcześniej rozjaśnione z bardzo ciemnego brązu do blondu. Mimo, że te odcienie to niby brązowe to wychodzi własnie taki mocno rudy. Przynajmniej na rozjasnionych/jasnych włosach.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:19   #4
Efelcis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Kolor rudy ( ?)

Dzieki wielkie za odp ;* postaram sie jej jakos wytlumaczyc , mzoe sie dogadamy pozdrawiam
Efelcis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 07:23   #5
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolor rudy ( ?)

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Ani_qa - Mam identyczny kolor, niedawno się na taki "przerobiłam" a taki efekt uzyskałam połączeniem 2 farb 854 i 856 Schwarzkopf Brillance. Nakładałam na włosy wcześniej rozjaśnione z bardzo ciemnego brązu do blondu. Mimo, że te odcienie to niby brązowe to wychodzi własnie taki mocno rudy. Przynajmniej na rozjasnionych/jasnych włosach.


ja farbowałam kiedyś farbą schwarzkopf brilliance ale nie byłam zadowolona z efektu, ponieważ kolor wyszedł matowy, zero połysku. Tym razem użyłam farby ALLWAVES F444 - taki poleciła mi koleżanka która jest fryzjerką, kupiłam ją w sklepie z akceroriami fryzjerskimi, nie chciałam rozjaśniać włosów bo bałam się że się bardzo zniszczą, więc jednak będę musiała poprawić ten kolor.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:28   #6
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Kolor rudy ( ?)

Użyłam tej farby (tych farb) pierwszy raz i nawet jest nieźle. Kolor bardziej się spiera w miejscach gdzie włosy były bardziej rozjaśnione. Mnie najbardziej zależało na zejściu szybko z bardzo ciemnego (prawie czarnego) brązu którym farbowałam kilka lat (a mam długie włosy) więc najpierw je rozjaśniłam. Dzięki temu może farba się super nie trzyma ale wygląda fajnie bo rozjaśniacz nie wszędzie zadziałał tak samo i mam ciemniejsze i jaśniejsze pasma co wygląda dosyć naturalnie.
Poza tym uzyskałam właśnie taki odcień rudego o jaki chodziło autorce wątku dlatego poradziłam jej te farby,sama nie wiem czy będę ich jeszcze używała bo szukam czegoś ciut bardziej marchewkowego.
Znalazłam na innym wątku taką farbę: http://www.e-commerce.pl/Garnier-100...edz,26354.html i właśnie się zastanawiam nad nia na kolejne farbowanie.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:08   #7
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolor rudy ( ?)

Znalazłam na innym wątku taką farbę: http://www.e-commerce.pl/Garnier-100...edz,26354.html i właśnie się zastanawiam nad nia na kolejne farbowanie.[/QUOTE]



tak też widziałam tą farbę szukając czegoś dla siebie, jednak jak dla mnie jest zbyt jasna. ale dla autorki też mogę ją polecić, chociaż tego jak wyjdzie na włosach to nie wiem.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 22:40   #8
MivSan
Przyczajenie
 
Avatar MivSan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kolor rudy ( ?)

Do Ani_ga...jakiej farby użyłaś ,że otrzymałaś taki efekt?http://bi.gazeta.pl/im/8/5194/z5194788X.jpg
MivSan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.