przeszczep tkanki tłuszczowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 20:19   #1
monnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4

przeszczep tkanki tłuszczowej


Mam 36 lat. Jeszcze niedawno ( do 34 roku zycia niedawano mi więcej niż 20 parę lat , czasami proszono mnie o legitymację ) niestety mam bardzo silna mimikę od jakis 2 lat jak sie usmiecham mam silne zmarszczki mimiczne pod oczami siegające aż do kości policzkowych , zmarszczki bardziej zagłebienia robia mi się również na policzkach podczas uśmiechu. dodam ,że mam asymetrie twarzy , juz kilka dobrych lat temu lekarz stwierdził u mnie ubytki tkanek miękkich zastanawiam się na przeszczepem tkanki tłuszczowej w twarz , jestem ciekawa czy tłuszcz wypełnia zmarszczki i czy przy uśmiechu na twarzy wypełnionej tłuszczem zmarszczki podczas uśmiechu są widoczne????
monnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 19:15   #2
Agamiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: przeszczep tkanki tłuszczowej

Czesc . Mam dokładnie ten sam wiek i ten sam problem. Tez mysle o przeszczepie tkanki do policzkow. Mam nawet umówiona wizyte . A Ty bylas u kogos , znasz kogos co juz mial taki zabieg? Ja widzialam kobieete co robila to 5 lat temu i nadal wyglada wysmienicie

Edytowane przez Agamiki
Czas edycji: 2010-07-08 o 19:51
Agamiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:01   #3
monnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: przeszczep tkanki tłuszczowej

Cześć Agamiki napisałam ci wiadomość na pw.
monnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:08   #4
elamelaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Przeszczep tłuszczu w policzki

Pięknie przeszczepia tłuszcz do policzków Dr Keller Skomska z Krakowa chirurg plastyk przyjmuje w artclinique, jeździ na szkolenia do Stanów i jest jednym z pierwszych lekarzy w Polsce którzy zaczęli robić takie przeszczepy, efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania a robi się go raz na zawsze .
elamelaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:04   #5
gogoska
gogoska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
Dot.: Przeszczep tłuszczu w policzki

Cześć dziewczyny, przeczytałam wasze wiadomości i mam tyle samo lat i również ten sam problem. jeśli jesteście już po zabiegu albo wiecie coś więcej to bardzo proszę o podzielenie się wiadomościami , czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam oczywiście.
gogoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:07   #6
Vegana
Przyczajenie
 
Avatar Vegana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: przeszczep tkanki tłuszczowej

Czesc. Ja rowniez ponawiam pytanie. Zastanawiam sie nad przeszczepem tluszczu w okolice oczu ale nie wiem czy jest sens jesli zmarszczki przy usmiechu dalej beda tak bardzo widoczne i beda sie poglebialy...
Vegana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 18:31   #7
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: przeszczep tkanki tłuszczowej

Taka metoda jest podobno bardzo skuteczna. Koleżanka mówiła mi, że po takiej operacji twarz dosłownie "młodnieje", jest świeższa. To dobry sposób żeby "naprawić" dwie rzeczy za jednym razem, bo tłuszcz pobierany jest z miejsc skąd chciałybyśmy się go pozbyć, najczęściej z "bryczesów". Podobno to jedna z najbezpieczniejszych metod, bo wstrzykiwany pod skórę tłuszcz podchodzi "od nas" i nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Co do długości utrzymywania się efektów to znalazłam taką informację:


Pomimo, iż 69% z ok. 600. chirurgów plastycznych widziało efekty wypełnienia jeszcze przez 2 lata po operacji, to 87% z nich przyznaje, że wszczepili znacznie więcej tłuszczu niż było to konieczne (ok. 50% wszczepu jest absorbowane przez organizm).

Wiem, że robią to w Mali, rozmawiałam z babką, która umówiła się na konsultację przed takim zabiegiem. Sama się nad tym zastanawiam, ale jeszcze się nie zdecydowałam.
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.