Powiększenie biustu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 16:02   #1
Aleksandrra23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4

Powiększenie biustu


Dziewczyny, potrzebuję porady, opinii jakiejś dobrej kliniki, w której robiłyście sobie operację powiększenia biustu. Mam 23 lata miseczkę A, nie mogę po prostu patrzeć na mój biust, mojemu narzeczonemu to nie przeszkadza, ale mnie samej podobają się duże piersi i jestem zdecydowana zrobić to, bo nie wyobrażam sobie całe życie nic nie mieć w staniku, a co będzie kiedy urodzę dzieci, to już nawet nie chcę myśleć. Proszę o informacje
Aleksandrra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 08:45   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Powiększenie biustu

wyszukiwarka
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 11:17   #3
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Powiększenie biustu

Jesli jesteś w pełni zdecydowana to przede wszystkim znajdź dobrego lekarza i może odwiedź też ginekologa i zapytaj jak dokładnie wygląda sprawa z późniejszym karmieniem piersią. Jeśli implanty zostaną źle założone lub na skutek jakiejś wady pękną w piersi mogą doprowadzić do zakażenia i uniemozliwić ci karmienie dziecka. Dlatego konieczne jest skorzystanie jedynie z naprawdę wysokiej klasy kliniki. A nawet konsultacja u kilku specjalistów. Jesteś młoda więc z pewnością będziesz chciała mieć dzieci a twój pokarm będzie dla nich bardzo ważny. Zdaje sobie sprawę, że trudno żyć nieakceptując swojego ciała. W wieku 20 lat nosiłam miseczkę B, po pierwszej ciąży miałam duże C lub małe D, teraz jestem już przerażona bo niedługo znów rodzę i moje piersi przestają mieścić się do D. Więc może Twoje również powiększą się w wyniku ciąży i karmienia - nie muszą wcale stać się obwisłe - wystarczy robić proste ćwiczenia poprawiające ich jędrność i stosowanie peelingów i maseczek pozdrawiam i powodzenia. Dobrze przemyśl decyzję i czas realizacji i porozmawiaj z lekarzami
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 09:08   #4
Fantasmogoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie biustu

Ja miałam identyczny dylemat, ale bałam się ingerencji chirurga, zresztą sam silikon w piersiach wydaje mi się nienaturalny i daje dziwny efekt. Przeczytałam o nowej metodzie transferu tkanki tłuszczowej, zabieg jest nie tylko bezpieczny, ale gwarantuje naturalny i trwały efekt 2w1 (pozbywamy się tłuszczu z niechcianych partii ciała, w moim przypadku pośladki ;0). Podzwoniłam po kilku klinikach wykonujących lipotransfer i zdecydowałam się na (duuuużo tańszy, niż implanty) zabieg w Katowicach. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Wreszcie pozbyłam się kompleksów i jestem posiadaczką pięknego biustu w rozmiarze 70C ;-)
Fantasmogoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 06:54   #5
gloria81
Rozeznanie
 
Avatar gloria81
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Powiat rybnicki
Wiadomości: 608
Dot.: Powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez Fantasmogoria Pokaż wiadomość
Ja miałam identyczny dylemat, ale bałam się ingerencji chirurga, zresztą sam silikon w piersiach wydaje mi się nienaturalny i daje dziwny efekt. Przeczytałam o nowej metodzie transferu tkanki tłuszczowej, zabieg jest nie tylko bezpieczny, ale gwarantuje naturalny i trwały efekt 2w1 (pozbywamy się tłuszczu z niechcianych partii ciała, w moim przypadku pośladki ;0). Podzwoniłam po kilku klinikach wykonujących lipotransfer i zdecydowałam się na (duuuużo tańszy, niż implanty) zabieg w Katowicach. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Wreszcie pozbyłam się kompleksów i jestem posiadaczką pięknego biustu w rozmiarze 70C ;-)

Powiedz coś więcej... gdzie robiłaś zabieg? ile dokładnie zapłaciłaś (jeśli można ci zadać takie pytanie ofkors) bolało? a jeśli tak to jak długo?
Widzisz dużą różnice jeśli chodzi o biust a pośladki?
gloria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 21:02   #6
agatamarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 45
Dot.: Powiększenie biustu

Jak już jesteś zdecydowana to szukaj opinii o konkretnych lekarzach, robiłam sobie kilka zabiegów kosmetycznych w elite w Warszawie, z tego co słyszałam to ta klinika zbiera dobre opinie i robią tam też operacje powiększania piersi
agatamarko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 11:34   #7
emilia33
Raczkowanie
 
Avatar emilia33
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 37
Dot.: Powiększenie biustu

dokładnie. dobry i sprawdzony lekarz to podstawa
emilia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 08:44   #8
zuzu1
Raczkowanie
 
Avatar zuzu1
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 46
Dot.: Powiększenie biustu

Zdecydowałaś się już na zabieg?Ja jak szukałam lekarza to popytałam trochę koleżanek. Trochę poczytałam w internecie. Muszę przyznać że trafiłam bardzo dobrze I z biustu jestem bardzo zadowolona, a już dwa lata po operacji.
__________________
dr P.P Eurosilicone 300HP, .....2013
zuzu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 14:03   #9
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Powiększenie biustu

Nie mam za bardzo koleżanek które są po operacji piersi, bo wszystkie znajome raczej mają czym oddychać... jakieś rady?
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 19:49   #10
adaada1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 61
Dot.: Powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez justyna_k1 Pokaż wiadomość
Nie mam za bardzo koleżanek które są po operacji piersi, bo wszystkie znajome raczej mają czym oddychać... jakieś rady?
Tu jest temat który zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=805251
adaada1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 09:35   #11
karoli77
Przyczajenie
 
Avatar karoli77
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 10
Dot.: Powiększenie biustu

zgadzam się w 100% z Tobą. też syszałam o tej klinie, jednak zdecydowałam się na Toruń (bo to bliżej), a znalazłam też świetną klinikę, mega profesjonalizm. poczytajcie sobie o zabiegu <ciach>
jak dla mnie na pewno lepsze niż zwykły, tradycyjny zabieg

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-12-26 o 20:47
karoli77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 21:44   #12
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Powiększenie biustu

Ja jak już to chyba zdecyduje się na implanty w szpitalu w komorowicach a co to dokładnie jest lipotransfer bo nie słyszałam o tym? Na czym to polega? To może na to sie zdecyduję ale bym musiała sie dowiedzie cz czy to też tam wykonują.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-13 22:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.