Który kosmetyk Ziaji najlepszy na twarz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-12, 15:51   #1
Wirrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53

Który kosmetyk Ziaji najlepszy na twarz?


Do tej pory używałem ZIAJA ŻEL MYJĄCY NORMALIZUJĄCY LIŚCIE MANUKA i jestem z niego zadowolony, nawet bardzo, bo dobrze oczyszczał moją twarz. Widziałem jednak, że popularne są ostatnio inne dwa kosmetyki tego producenta - ZIAJA TONIK ZWĘŻAJĄCY PORY LIŚCIE MANUKA oraz ZIAJA OCZYSZCZAJĄCY ŻEL Z PEELINGIEM LIŚCIE MANUKA.

Który z nich będzie najlepszy na oczyszczenie twarzy? A może warto ich używać obok siebie, a nie jak alternatywa (jeden zamiast drugiego)?
Wirrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:41   #2
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Który kosmetyk Ziaji najlepszy na twarz?

Nie wiem... Ja bym już z Ziają raczej nie ryzykowała. Kocham tą firmę, kupiłam już praktycznie wszystkie polecane hity z Ziaji do pielęgnacji twarzy, ale nic mi się tak naprawdę nie sprawdziło. W kremach dobija mnie parafina, a ostatni tonik z Ziaji, którego próbowałam, spowodował u mnie takie uczulenie, alergię i wysyp krost, że leczyłam cerę przez 2 miesiące!!!

Ziaja moim zdaniem jest świetna dla osób ze skórą suchą, którym nie zależy na składzie kosmetyku. Wtedy 3/4 ich asortymentu się sprawdzi. Np. moja mama kompletnie nie miała z tymi kosmetykami problemu.

Także ja nie polecam nic poza żelami pod prysznic, płynami do higieny intymnej i maskami do włosów - moim zdaniem to są najlepsze kosmetyki Ziaji, działają wybitnie i są warte o wiele więcej niż ich rynkowa cena!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 12:27   #3
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Który kosmetyk Ziaji najlepszy na twarz?

przeprasza...ale krem do stóp z mocznikiem tez zasługuje na pochwałę


dla mnie żel pilngujący był za mocny i teraz uzywam go do zmywania podkładu z rąk
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 01:18   #4
alibera
Raczkowanie
 
Avatar alibera
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47
Dot.: Który kosmetyk Ziaji najlepszy na twarz?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;60279646]Nie wiem... Ja bym już z Ziają raczej nie ryzykowała. Kocham tą firmę, kupiłam już praktycznie wszystkie polecane hity z Ziaji do pielęgnacji twarzy, ale nic mi się tak naprawdę nie sprawdziło. W kremach dobija mnie parafina, a ostatni tonik z Ziaji, którego próbowałam, spowodował u mnie takie uczulenie, alergię i wysyp krost, że leczyłam cerę przez 2 miesiące!!!

Ziaja moim zdaniem jest świetna dla osób ze skórą suchą, którym nie zależy na składzie kosmetyku. Wtedy 3/4 ich asortymentu się sprawdzi. Np. moja mama kompletnie nie miała z tymi kosmetykami problemu.
[/QUOTE]

Zgadzam się w 100%. Nie spotkałam jeszcze kremu z Ziaji ktory by był dobry na tłustą/mieszaną cerę. A o trądzikowej to już nie mówię. Ja miałam straszne problemy z cerą jak uzywałam tych kremów. Ale chyba pół Polski jest uzaleznionej od kremu oliwkowego Ziaji, gdzie nie pojdę do sąsiadki, znajomej, tam jest ten krem
alibera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:06   #5
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Który kosmetyk Ziaji najlepszy na twarz?

Ja polecam serię Ulgę oraz Med z wit. C
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:52   #6
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Który kosmetyk Ziaji najlepszy na twarz?

U mnie tonik zwężający pory nic nie zrobił, dosłownie nic, ani nie pomógł ani nie zaszkodził.
Za to polecam tonik z liściem zielonej oliwki, jest bardzo fajny.
Co do zeli to miałam pastę tą z serii manukowej i żel z pilingiem, oba produkty przypadły mi do gustu.

Z kremów to zależy jaką ma się cerę, do odwodnionej świetnie nadaje się krem z awokado, a do tłustej/mieszanej z białą herbatą (bionawilżający czy jakoś tak), oba u mnie się sprawdziły bo mam cerę tłustą, odwodnioną. Awokado stosuję na noc, a białą herbatę na dzień.
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-03 13:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.