co zrobic z biustem po porodzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 13:52   #1
Paula2008
Przyczajenie
 
Avatar Paula2008
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
GG do Paula2008
Unhappy

co zrobic z biustem po porodzie?


mam pytanko, drogie Wizażanki, co byście poleciły aby ujędrnić i podnieść troszku biuścik po porodzie????
Paula2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 19:07   #2
Paula2008
Przyczajenie
 
Avatar Paula2008
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
GG do Paula2008
Dot.: co zrobic z biustem po porodzie?

Proszę o jakąś porade na ten biust, jakis krem albo cos
Paula2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:34   #3
MaoCe
Raczkowanie
 
Avatar MaoCe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: co zrobic z biustem po porodzie?

Witam
Ja mam ten sam dylemat. Moje dziecko ma juz 9mcy a ja powoli dochodzę do siebie.
Więc jak juz pisalam gdzies w wątku o pirersiach na pewno wizyta u kosmetyczki nie zaszkodzi - jesli juz nie karmisz oczywiscie- to fajne sa zabiegi podnoszace biust na zasadzie próżni. Tzn. dowiedz sie czy kosmetyczka do ktorej bedziesz chciala sie wybrac dysponuje aparatem z bańkami na biust (np. thermal shaper, albo ultratonic Silhouette) do tego na pewno dobierze Ci fajne kosmetyki, i regularne zabiegi dadzą widoczny efekt.
Z tańszych sposobów mogę polecić krem do biustu Flower secrets jest bardzo odżywczy, wzmacnia tkankę łączną. No i wazna rzecz: pod prysznicem krótki masaż raz ciepłą, raz zimną wodą.
Jesli wciaz karmisz to na pewno zabiegi z użyciem urządzeń kosmetycznych odpadają, krem smaruj omijając brodawki a masaz najlepiej po karmieniu.
MaoCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:24   #4
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: co zrobic z biustem po porodzie?

zajrzeć do wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...anik+nie+by%B3
i dobrać sobie odpowiedni stanik To czyni naprawdę cuda
Poza tym zapraszam na lobby biuściastych - oraz na lobby małobiuściastych - bardzo łatwo wyszukać w google.
W kosmetyczki biustowe nie wierzę ;P w kremy dla poprawy stanu skóy już trochę bardziej
Powodzenia
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 14:14   #5
Paula2008
Przyczajenie
 
Avatar Paula2008
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
GG do Paula2008
Dot.: co zrobic z biustem po porodzie?

Dzięki za te informacje moje dzieciaki maja 14 i 2 miesiące i już dawno nie karmie, powiem szczerze ze na zabiegi kosmetyczne nie mam czasu wolałabym jakiś domowy sposób, jakiś porządny krem albo coś innego.Co do staników to od porodu zawsze wybieram takie żeby go podnieść i poprawić no ale wiadomo to nie to samo Na pewno te z was które mają albo miały ten sam problem próbowały wielu specyfików i jeżeli mogłybyście mi jeszcze coś innego doradzić-poradzić to będę bardzo wdzięczna
Z góry ślicznie dziękuję
Paula2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:00   #6
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: co zrobic z biustem po porodzie?

Co do staników- Czy wiesz na pewno, że nosisz dobrze dobrany rozmiar?
Czy mierzysz się pod biustem ciasno na wydechu i zaokrąglasz wynik pomiaru w dół?
I czy wiesz, że 80% Polek nosi źle dobrany biustonosz? I wiesz, że przez noszenie dobrego biustonosza, poprawia się wygląd biustu, jego jędrność i położenie? Naprawdę serdecznie zapraszam do podanego już wątku, a także tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242629
i tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
i tutaj: http://biusciaste.prv.pl
i tutaj: http://stanikomania.pl/pliki/piersiowka.jpg
To będzie kilka dni czytania - ale naprawdę warto

Co do jędrności, jeszcze kilka słów:
Pomagają masaże - zawsze z dużą ilością balsamu, żeby nie rozciągać skóry, zbierające piersi spod pach i z dołu, lekko koliste, zgarniające do środka. Po kilkanaście - kilkadziesiąt powtórzeń dziennie na każdą pierś. Np wieczorem po kąpieli, przed lustrem. (Pod warunkiem, że już skończyłaś karmić). Ważne - masujemy raczej okolice piersi, (zbierając cały tłuszczyk "do środka") niż same piersi.

Poza tym: balsamy nawilżające, chłodna woda i ćwiczenia:
1."Damskie pompki"
2. Przyciskanie do siebie dłoni na wysokości mostka, po kilkanaście sekund, 10 powtórzeń - łokcie szeroko rozłożone.
3.Ruchy klatką piersiową - takie jak Shakira w tym : http://www.youtube.com/watch?v=sKsy_-1iKzc teledysku. Na początku to trudne, trzeba się nieźle postarać - ale po kilku dniach ćwiczeń zaczyna wychodzić.
4. W leżeniu na plecach. Ręce wyprostowane rozłożone na boki, w rękach ciężarki 0,5 kg, albo po butelce 0,5 l wody mineralnej. Unosimy powolnym ruchem wyprostowane ręce, do pionu i tak samo powoli opuszczamy. Dwie-trzy serie po kilka powtórzeń.

Jeśli chodzi o kosmetyki - nie spodziewałabym się cudów.
Naprawdę najlepiej działa zwykły balsam mocno nawilżający - pod warunkiem używania regularnie, razem z masażem, jaki opisałam. To tylko 5-10 minut dziennie.
Wszelkie cud-kuracje dają przede wszystkim efekty krótkofalowe, poza tym, silnie działające środki mogą uczulać.

Edytowane przez wredna baba
Czas edycji: 2008-12-18 o 12:06 Powód: rozbudowanie postu
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.