Skąd jasnobrązowe plamienie, które trwa już tydzień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 15:56   #1
yogus_2909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14

Skąd jasnobrązowe plamienie, które trwa już tydzień?


Witam, dnia 2.04.2011 r. powinnam dostac miesiaczke, która się nie pojawila, natomiast tego dnia mialam niewielkie krwawienie, od 3.04.2011r. miałam jasnobrązowe plamienia, ponieważ z mężem staramy sie o dziecko zrobiłam test ciążowy 8.04.2011r., który okazał się negatywny... miesiaczka nadal sie nie pojawia, a bardzo małe i jasnobrązowe plamienie utrzymywało się do wczoraj, dodam tez, ze mam bardzo regularne miesiaczki i bardzo obfite, nie stosuje zadnych lekow hormonalnych, a 7.10.2010r. poronilam w szostym tygodniu ciazy byłam z tym problemem u lekarza, ale powiedzial, ze nie wie co mi jest i ze mam czekac az miesiaczka sie pojawi, jesli nie, to mam przyjsc za dwa tygodnie... czy ktos moglby mi pomoc i powiedziec co oznaczaja te plamienia? bardzo prosze o odpowiedz, gdyz martwie sie tym
yogus_2909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:15   #2
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Skąd jasnobrązowe plamienie, które trwa już tydzień?

lekarz nie wie skąd plamienia więc my tym bardziej. powodów może być wiele.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:34   #3
laura212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 65
Dot.: Skąd jasnobrązowe plamienie, które trwa już tydzień?

ej dziewczyny mam takie pytanie,otoz boje sie ze jestem w ciazy wiem ze powinnam isc do lekarza lub poprostu zrobie test ale najpierw moze ktora z Was mi cos poradzi zawsze kocham sie z facetem z prezerwatywa i nigdy nie konczy we mnie,.Raz zrobilismy to bez (choc wiem ze to glupie i zawsze moze cos poleciec w trakcie ) ale jakos nas poniosło,ale tez nie skonczyl we mnie, kilknasie dni potem dostałam okres jak powinnam ,obfity zadne plamienia etc.Ale jakos ost.kilka dni przed miesiaczka polecialo mi dosłownie 3 kropelki bardzo jasnej krwi praktycznie niewidoczniej i troche mnie to zmartwilo ,czy wiecie dlaczego tak jest ?!?! mam teraz owulacje (2 faza ) moze to jest przyczyna ,dodam że wczoraj mierzyłam temperature w pochwie (rano zaraz po przebudzeniu) i miałam 37,3 ale nie mierze jej regularnie od czasu do czasu .. ale podobno temperatura w czasie owulacji moze osiagnac nawet do 37.7 (przeczytalam to na jakies stronie ) czy jest jakas szansa ze jestem w ciazy >?!?! bo nie jestem na to jeszcze gotowa .. Z GORY DZIEKUJE ZA ODP I BEDE WDZIECZNA ZA JAKA KOLWIEK ODP pozdrawiam !!!
laura212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:45   #4
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: Skąd jasnobrązowe plamienie, które trwa już tydzień?

Kurcze, jak lekarz po oglądnięciu umywa ręce, to co my poradzimy... Być może ma to związek z Twoim poronieniem, ale nie powiem Ci tego tylko po opisie.
__________________
Jestem Mamą po krakowsku
Blog: http://9-miesiecy.blogspot.com/

KONKURS: http://9-miesiecy.blogspot.com/2013/06/konkurs-miosc-od-pierwszej-yzeczki.html
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.