Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-27, 13:55   #901
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: sine wory pod oczami !!! :(

Cytat:
Już wiele razy czytałam,że na wory pod oczami niektóre(a może i niektórzy) stosują maść na hemoroidy.Te ziołowe zawierają wyciąg z kasztanowca m.in.Może coś w tym jest.Nie próbowałyście?
tak słyszalam , dobrze robi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 14:32   #902
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Worki pod oczami-pomocy!

polecam watek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281
tu jest duzo rad dot workow i cieni , rowniez kremiki
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 16:05   #903
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: sine wory pod oczami !!! :(

ja tez borykam sie z sincami pod oczami. stosuje krem pod oczy ziaja z blawatkiem rozjasniajacy cienie (niestety niewiele pomaga) a tak na codzien to korektor juz chyba od 2 lat i bardzo go sobie chwale - maybelline everFresh
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 00:02   #904
Sensacyjny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Cienie pod oczami i inne (męskie problemy)

Witam !
To moj pierwszy post na tym forum.
Jestem zielony w temacie
Mam nastepujacy problem --> cienie pod oczami spowodowane 'urodą' cienka skora pod oczami przeswituja tam naczynia krwionosnie zylki itd.
nie mam tam zadnych workow pod oczami ani opuchlizny.
Slyszalem ze sa jakies zabiegi ktore powoduja pogrubienie skory w tych miejscach co daje efekt calkowitego pozbycia sie tego problemu.
Podobno sa rowniez kremy o podobnym dzialaniu...
Są jakies inne metody ktora sa w stanie to zlikwidowac???

2 sprawa to moj niestety bardzo mocny gruby szybkorosnacy czarny zarost w polaczeniu z wrazliwa skora na twarzy :/
Efekt jest taki ze gdy ogole sie o 6 rano to juz o 12 wygladam na tzn "jednodniowy zarost" pozniej jest juz coraz gorzej. musialbym sie golic minimum 2 razy dziennie aby miec gladkie oblicze....
Nie znalazlem jeszcze zadnej maszynki! ktora jest w stanie ogolic mnie "z wlosem" jedynie golenie pod wlos daje jakies efekty.....
probowalem mach 3 , elektrycznych barauna i nic.... lipa
moja skora po ogoleniu metoda na morko czyli piankai ostrze -- juz p ochwili staje sie zaczerwieniona nastepnie skora naprzemian w zaleznosci od lokalizacji to wysusza sie i luszczy (okolice policzkow) to powstaja na niej wypryski (male biale pecherzyki) w okolicach bordy ale i tez na policzkach....
probowalem pianek do golenia ronznych firm tych tanszych i tych drozszych... porbowalem standartowa metode czyli woda po goleniu (dezynfekcja) poprzez rozne zele lagodzace do cery wrazliwej chlodzace az po zwykle przemycie skory woda.... niestety nic nie pomaga....

golac sie maszynka elektryczna o dziwko powyzsze zjawiska maja miejsce tyle ze z mniejsza intensywnoscia (minusem jest to ze golenie elektryczne nigdy nie ogoli mnie "do konca" az do gladkosci twarzy )

generalnie lipa... z ta moja cera


3 sprawa to pytanie... w jakiej cenie przecietnie waha sie wyciskanie wagrow w salonie kosmetycznym i po ilu dniach twarz po czyms takim jest juz na chodzie??

Z gory dziekuje za pomoc!
Pozdrawiam.
PS. licze na Was!
Sensacyjny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 11:02   #905
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Cienie pod oczami i inne (męskie problemy)

jeslichodzi o cienie i naczynka kriwonosne polecam watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281

tam jest kilka watkow na ten temat, o goleniu znajdzesz tez w wyszukiwarce, Twoje problemy juz byly


oczyszczanie 40 -130 zł w zaleznosci co jest dodatkiem do oczyszczania, jakie maski, koncentraty , sera, zabiegi z zastosow pradu , siwatla...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:40   #906
Sensacyjny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami i inne (męskie problemy)

Przewertowalem wątki z linkow ktore mi podalas...
Nie znalazlem nic na temat tego o co pytale... jedynie same dyskusje o kremach kremach i jeszcze raz kremach....
Mnie interesuje czy jest jakas metoda usuwajaca problem na stale.... jakis zabieg kosmetyczny, wspomniane przeze mnie kremy ktore rzekomo pogrubiaja skore pod oczami... (troche to dla mnie science-fiction)
tak z ciekawosci spytam sie jeszcze czy chirurgia plastyczna potrafii wyeliminowac ten problem na stale , jezeli tak to jak sie dany zabieg nazywa na czym polega i ile moze kosztowac :F

Co do golenia juz zabieram sie do wyszukiwarki.
Sensacyjny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 14:25   #907
donia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
specyfik na worki,cienie pod oczami_prosze o odp.specjaliste

Witam
zmagam sie z opuchnietymi (?) a raczej workami pod oczami czy moge pomóc aby wygladac na mniej "zmeczoną" Moze jakis silny srodek napinający albo cos co spowoduje ze starce te jakby since,a raczej worki?
mam 32lata, cera wrazliwa raczej mieszana
pozdrawiam
donia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 14:38   #908
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: specyfik na worki,cienie pod oczami_prosze o odp.specjaliste

polecam watek na poczatku przyklejony "schorzenia skórne, kremy nei tylko na zime , kosmetyki bez sls" tam jest duzo na temat worków i cieni
polecam terz zrobic badania ale wszystko w watku na poczatku forum ksometyczka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:15   #909
anjaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
podkrązone oczy

mam często podkrążone oczy co mam robić????
anjaa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:30   #910
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Smile Dot.: podkrązone oczy

Cytat:
Napisane przez anjaa14 Pokaż wiadomość
mam często podkrążone oczy co mam robić????
Uzyj najlepiej jakiegos korektora jesli masz problemy z cera to Perfecta no problem bedzie idealny, swietnie kryje ale jesli na tym nie zalezy wyprobuj np z miss sporty albo vipery.
  • Jesli masz czas:
  • kup "ziele świetlika"
  • zaparz je zgodnie z trescia na opakowaniu...(...)
  • kiedy ostygnie, sprawdz temperature na dloni wycisnij i poloz na powieki trzymaj okolo 10 minut
powinno pomoc
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 21:14   #911
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: podkrązone oczy

moze byc to tez zwiazane z niewydolnością narządów (bodajże nerek) ale moze byc to zwykle przemeczenie. U mnie wina ciemnych sinców pod oczami jest właśnie za mała ilość snu i przemeczenie. Pozdrawiam.
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 15:22   #912
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: podkrązone oczy

wszyskto jest tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281

jakie badania zrobic, z czym preparaty , podejrzenia co dochorob , wszystko
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 23:37   #913
miss_van
Przyczajenie
 
Avatar miss_van
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 12
Unhappy Dot.: podkrązone oczy

ja mam wlasnie ten sam problem... generalnie jestem osoba zdrowa, 2 razy dziennie uzywam pod oczy kremu gleboko nawilzajacego, dbam o skore twarzy jak moge.... a skora pod oczami wyglada caly czas tak samo!! znajomi mnie pytaja co sie ze mna dzieje, ze mam tak podkrazane oczy... moja mama stwierdzila, ze to pewnie genetyczne, ale bez przesady to sie staje coraz bardziej widoczne!! jak bylam mlodsza, tzn. mialam ok 11 lat to potrafilam szorowac twarz mydlem , bo myslalam, ze jest poprostu niedomyta...potem podroslam to zaczelam miec troszke wiecej oleju w glowy i dbam o "te" czesc ciala jak moge...niestety, bezskutecznie! prosze rowniez o pomoc!!
miss_van jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 15:12   #914
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: podkrązone oczy

ja rowniez mam ten problem. jak kiedys wyszlam bez korektora to znajomi pytali co sie stalo... :/ podejrzewam ze to przemeczenie,bo malo spie,ale w sumie mialam ten problem od dawna, juz jako dzieciak, non stop fioletowo pod oczami moze to rzeczywiscie jakas choroba?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 15:22   #915
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Re: Uciazliwe cienie pod oczami

mam cienie pod oczami wlasciwie od dziecka. nie pomagaja rozne kremy pod oczy, ktore stosuje od lat (juz jako 13 czy 14 latce zaczely mi strasznie przeszkadzac przez co zaczelam sie malowac:P). nie pomaga duzo snu, po prostu nic nie pomaga. korektory niewiele, moze troche zatuszuja, ale i tak cienie sa widoczne i w dodatku widoczne sa takie "doly" pod oczami (jak trup! ). nie iwem juz co z tym robic, slyszalam ze jakies specjalne masaze pozwalaja sie tego pozbyc, wlasciwie czym to jest uwarunkowane te since pod oczami? kiedys przez przypadek wyszlam z domu bez korektora pod oczy i znajomi pytali co sie stalo :/ wiadomo nie moge non stop chodzic z korektorem na twarzy, sa takie sytuacje np basen, plaza, lub chociazby moj luby widuje mnie bez makijazu wygladam wtedy jak jakas stara wiedzma, czuje ze dodaje mi to co najmniej 15 lat ;/ POMOCY
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 15:30   #916
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: podkrązone oczy

chyba juz gdzies byl tak watek?

trudno odpisze tutaj

dwie najwazniejsze kwestie - pobudzic mikrokrazenie/rozswietlic i ukoic

ja z moimi walcze tak:

rano (genialny!!!!!) roll-on Plante System z rumiankiem, masaz daje taki mini drenaz i przy okazji bosko relaksuje

wieczor - krem pod oczy z witamina C (ktora jak wiemy mistrzem w rozswietlaniu jest)

a jak maskowac?

dobry korektor (wyprobowane i mistrzowskie to HR Magic Concelear albo Chanel Estompe Eclat), nie ma co oszczedzac szczerze mowiac bo skora pod oczami jak wiemy jest megawrazliwa cieniutka i wymaga szczegolnej troski

plus korektor rozswietlajacy w pedzelku (ja go wklepuje w kaciki i na granicy korektora wlasciwego)

sam korektor rozswietlajacy w pedzlu na zamaskowanie cieni nie wystarczy
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 17:10   #917
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: podkrązone oczy

Gosiu a moglabys podac cenę tego roll-on i nazwe kremu z wit C jakiego uzywasz?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:50   #918
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: podkrązone oczy

wynalazlam jakis krem Ziaja rozjasniajacy cienie pod oczami (wyciag z blawatka, wit a, e, b5)... nie licze na rewelacje ale wyprobuje
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 20:51   #919
panda:(
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

hej! mam taki problem od kiedy pamiętam:ciemnobrązowe cienie wokół oczu(na powiekach też)obwodu szklanki,które nie znikają ani od maści, kremów,tabletek i okładów z ziółek,herbatek itp.(wręcz przeciwnie).Nerki mam zdrowe i ogólnie nic mi nie dolega.Nawet jak się wysypiałam,to nic nie dawało,przed komputerem też praktycznie nie siedzę długo (właściwie tylko w weekendy),może przesadzam z czekoladą,ale poza tym odżywiam się całkiem dobrze,unikam mięsa i chipsów...Zastanawiam się, czy nie dałoby się pokombinować z melaniną, ale sama przecież nic nie wymyślę...Proszę,pomóżcie mi!nie chcę wiecznie chodzić wytapetowana(żeby ludzi nie straszyć)i słuchać od "życzliwych" ludzi ze szkoły,że wyglądam jak narkomanka,bo to przykre,obraźliwe i niesprawiedliwe,że akurat ja jestem tak oszpecona a nie ci,którzy naprawdę ćpają...w Was moja ostatnia nadzieja!będę wdzięczna za każdą odpowiedź poza "nie przejmuj się tym" i "nie marudź-dzieci w Afryce głodują"
panda:( jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 21:19   #920
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Ja bym zrobiła po nowym roku rundkę po lekarzach, jeśli sytuacja jest naprawdę trudna do zniesienia
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:44   #921
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Ja kryje je dermacolem i maybellinem , ale czasem nie mam cohtoy jzu sie malowac, bo ile mozna. A przez te cienie wygladam okropnie. mam perfidne fioletowe since Wyspana czy tez nie, mam je. Co do tego drenażu ile taki zbaieg ksoztuje?
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:58   #922
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

czytam wszystkie watki o siniakach pod oczami i juz postanowilam ze zakupie dobry korektor juz wiem ze bedzie to albo ISL touche eclet albo rewlon skinlights , mam 35 lat wiec zalezy mi zeby nie podkreslal zmarszczek ,doradzcie mi prosze bo jesli revlon tanszy oczywiscie jest tak samo dobry to moze przysknerzyc i go kupic ??
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 05:41   #923
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła po nowym roku rundkę po lekarzach, jeśli sytuacja jest naprawdę trudna do zniesienia

a mi kazdy z mozliwych mowil: taka pani uroda w sumie juz sie do tego przyzwyczailam ale bardzo wkurza mnie jak np dresy wytykaja mnie palcami jak juz jeden walnie komentarz propo moich "worow" to koniec sama moja samoakceptacja wlacza przysik delete
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 05:45   #924
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez Pyra1990 Pokaż wiadomość
Ja kryje je dermacolem i maybellinem , ale czasem nie mam cohtoy jzu sie malowac, bo ile mozna. A przez te cienie wygladam okropnie. mam perfidne fioletowe since Wyspana czy tez nie, mam je. Co do tego drenażu ile taki zbaieg ksoztuje?

ja zaczelam sie malowac w wieku 14 lat. bez korektora ani rusz a teraz mam problemy skorne i w zasadzie powiazalam to z tym
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 16:21   #925
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

ciezsze korektory moga osiadac w zalamaniach i zmarszczkach ale wazniejsze zatuszowanie sincow
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 21:24   #926
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

ja mam 2 korektory revlona, jeden jest ok, drugi troche slabszy ale jakis efekt jest.ja odkad chodze na solarium mam moje since mniej widoczne.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 09:28   #927
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

wlasnie bylam w sklepie poogladac korektory revlona , 59 zl za 1,18 ml , jakos strasznie malutko za taka cene, niestety tych gornopolkowych w naszym malym miescie nie uswiadczy wiec nie moge oblukac ,moze ktoras z was posiada korektor ISL touch eclet i moze mi powiedziec jaka on ma pojemnosc?
niestety opalac sie nie moge bo przebarwienia
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 15:42   #928
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

TYlko mnie jzu to wkurza Isc na basen ebz makijazu nie d arady. Znaczy chodze bez makijazu, ale moje ciebie to masakra Pozatym ile mozna sie malowac? Normlanie bym sie nie malowala, zreszta w skzole po pewnym czasie moje wory i tak widac...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:55   #929
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Dlaczego mam cienie pod oczami ?

Nie siedze przed kompem, dużo czasu spedzam na powietrzu, stosowalam rozne kremy i nic nie działa, a zdrowa jestem w 100%. Cienie pod oczami miala moja mama moj tata i mam ja. Używam korektorów, które jedynie zmniejszaja odcien cieni z granatowo fioletowego na jasniejszy fiolet ale zawsze sa widoczne. Czy komus udało się choć troszkie zmniejszyć cienie odziedziczone nie zalezne od stanu wyspania i innych czynników bo trace juz nadzieje
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 23:40   #930
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
wlasnie bylam w sklepie poogladac korektory revlona , 59 zl za 1,18 ml , jakos strasznie malutko za taka cene, niestety tych gornopolkowych w naszym malym miescie nie uswiadczy wiec nie moge oblukac ,moze ktoras z was posiada korektor ISL touch eclet i moze mi powiedziec jaka on ma pojemnosc?
niestety opalac sie nie moge bo przebarwienia
a nie czasem YSL?! w kazdym razie jak dla mnie najlepszy.
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.