Seks po ślubie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 20:08   #31
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Zapomniałaś podkreślić na czarno dalszą część wątku, że znamy swoje ciała. Chciałam to zaznaczyć tak dla ścisłości, żeby nie było komentarzy, że nie odnajdziemy się póżniej w seksie.
Fakt, cięzko mi było odnależc się, dopóki nie znalazłam TŻ, który wcale nie musiał się godzić na zjednoczenie dopiero po ślubie. I to można uważasz jednak za staroświecki pogląd.

dobry petting, SEKS oralny czy analny dobrego 'zjednoczenia' nie moze zagwarantowac. Nie o tym jednak bo do Twojego przypadku teoria o niedopasowaniu ewentualnym nie specjalnie pasuje... Nie pasuje,
bo wy sie teraz idealnie 'dopasowujecie'. Nie wiem tylko po co ta cala szopka, nawet w sumie mnie nie obchodziloby co tam myslisz i uwazasz ale zakladasz watek...
Dumnie glosisz, ze masz poglady, ze czekasz a nie robisz tego...

I ja nie rozumiec tego waszego celebrowania zjednoczenia, wprowadzenia penisa do pochwy...

Dla mnie seks oralny jest np duzo bardziej intymny i zarezerowany tylko dla osoby, ktorej bezgranicznie ufam niz szybkie bzykniecie, kiedy w czysto teoretycznej sytuacji mozna pozostac niemal calokiwicie ubranym...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:11   #32
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Seks po ślubie to dla mnie jakaś wyidealizowana ściema.
W tym przypadku na pewno.

Autorka wątku wywyższa się nad świat, w którym rządzą "seks i pieniądz", a dla niej "zjednoczenie" to fakt umieszczenia penisa w pochwie.
Bo do seksu nie wlicza innych form "obcowania seksualnego" z TŻtem. Czyli - macamy się, wkładamy sobie co nieco, ale ze wkładaniem pewnej części ciała czekamy do nocy poślubnej.
No cóż. Łatwo się rozczarować z takim podejście, bo a nuż coś nie wyjdzie i wtedy będzie to rodzić frustrację.
Nie idealizujmy seksu, bo przeważnie nie jest o pięknym, wspaniałym i cudownym "zjednoczeniem" - nawet pomiędzy kochającymi się osobami. Łatwo się przejechać na takim podejściu i wierze, że wszystko będzie szło gładko, bo dwoje ludzi się kocha i chce tego samego.

Kitosa, dorabiacie z TŻtem ideologię do czegoś, do czego nie warto ideologii dorabiać. Twój chłopak zapewne męczy się, bo nie może dojść do spełnienia - chociaż za nic Ci się do tego nie przyzna. A Ty będziesz żyła w naiwnej wierze, że wszystko bedzie cudownie po nocy poślubnej. Być może będzie. MOŻE.

Seks jest ważny...ale bez przesady. W życiu codziennym naprawdę bardziej liczą się inne rzeczy i nie rozumiem chwalenia się, że żyje się inaczej w świecie "seksu i pieniądza", podczas gdy samemu stosuje się seksualne formy zastępcze i czeka na "noc poślubną".
Ech...naprawdę to wyszło na chwalenie się? Chciałam po prostu pogadać z ludżmi o podobnych poglądach. Biorę pod uwagę, że może nie być cudownie, jednak chęć przeżycia tego akurat w noc poślubną jest silniejsza. Chcę tak jak na tą noc przystało, by była inna niż wszystkie. A czy będzie dobrze czy żle to się okaże. Świadomie podejmuje to ryzyko.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:11   #33
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Nie uważam się za dziewicę, bo jakby nie patrzeć obcuję seksualnie z TŻ. Jednak nie jest to stosunek. Nie jesteśmy ze sobą zjednoczeni, a to jest różnica.
Hecate wypraszam sobie takie uwagi.
Alez jak wklada do srodka palec/jezyk/nos to jestescie

Z Wikipedii:

Stosunek płciowy (łac.coitus, fututio) – zespół czynności i zachowań seksualnych, w trakcie których dochodzi do fizycznego zbliżenia z użyciem narządów płciowych. Może dojść do tego w różnej formie.

Rowniez w formie oralnej czy pettingu


Dla mnie czekanie do slubu z "technicznym" stosunkiem ma sens, gdy partnerzy obawiaja sie ciazy i chca uniknac stresu. Twoje myslenie uwazam za hipokryzje. Jestes czysta jak lza, wolna od swiatopogladu "pieniadze & seks" bo twoj partner zamiast penisa uzywa palca Zreszta co ma swiatopoglad i "niepoprawny romantyzm" do seksu? Jesli kocha sie partnera i jest w tym milosc a nie wyuzdanie to stosunek przed slubem jest czyms zlym lub egoistycznym?
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:15   #34
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Jesli kocha sie partnera i jest w tym milosc a nie wyuzdanie to stosunek przed slubem jest czyms zlym lub egoistycznym?
Egoizmem wiekszym byloby/jest zmuszanie kogos do podzielania pogladow, ktore sa czasami chore, czasem juz totalnie wykrzywione.

Seks nie jest brudny, seks to wyraz milosci (wiadomo, ze bywa czynnoscia strikte instrumentalna) i seks ma dawac radosc.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:24   #35
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Alez jak wklada do srodka palec/jezyk/nos to jestescie

Z Wikipedii:

Stosunek płciowy (łac.coitus, fututio) – zespół czynności i zachowań seksualnych, w trakcie których dochodzi do fizycznego zbliżenia z użyciem narządów płciowych. Może dojść do tego w różnej formie.

Rowniez w formie oralnej czy pettingu


Dla mnie czekanie do slubu z "technicznym" stosunkiem ma sens, gdy partnerzy obawiaja sie ciazy i chca uniknac stresu. Twoje myslenie uwazam za hipokryzje. Jestes czysta jak lza, wolna od swiatopogladu "pieniadze & seks" bo twoj partner zamiast penisa uzywa palca Zreszta co ma swiatopoglad i "niepoprawny romantyzm" do seksu? Jesli kocha sie partnera i jest w tym milosc a nie wyuzdanie to stosunek przed slubem jest czyms zlym lub egoistycznym?
Chcemy mieć dziecko, ale zaplanowane. Dlatego jeśli stosunek to po ślubie ( a to tez nie od razu dziecko, bo będziemy chcieli się sobą nacieszyć, no i te hormony...strach brać). Nie napisałam, że jestem czysta jak łza, taki mam pogląd na tą sprawę. Seks przed ślubem czy jest zły? Niby czemu? Ja obrałam taką drogę a nie inną.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach

Edytowane przez kitosa
Czas edycji: 2007-08-19 o 20:30 Powód: dopisek
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:25   #36
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Chcemy mieć dziecko, ale zaplanowane.

dostepna jest skuteczna antykoncepcja...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:26   #37
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Chcemy mieć dziecko, ale zaplanowane. Dlatego jeśli stosunek to po ślubie.
Eeee...to trzeba było od razu pisać, że panicznie boicie się wpadki, a nie tworzyć ideologię, że tacy inni jesteście w świecie "seksu i pieniądza".
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 20:37   #38
Glass Walker
Przyczajenie
 
Avatar Glass Walker
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze dopisać, że denerwuje mnie gadanie o tym, że "my seks to dopiero po ślubie", bo to zazwyczaj wygląda tak: "My jesteśmy tacy wspaniali, potrafimy wstrzymać się aż do nocy poślubnej, nie jesteśmy tacy sami jak reszta świata, którymi rządzą seks na spółę z pieniędzmi, dla nas bardziej liczą się inne wartości, mój TŻ jest inny niż wszyscy faceci, jest cudowny, wcale nie wywiera na mnie nacisku, mówi, że kocha to poczeka, po ślubie też zapewne inne baby nie będą mu w głowie, będzie mnie bardziej szanował, bo byłam niedostępna, jesteśmy tak fenomenalnie staroświeccy i inni"

Ehhh...może mnie poniosło.
Wcale nie. Idealnie to ujęłaś. My jesteśmy tacy, a reszta nie???
__________________
Każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku
i tak samo się kończy...


Pokaż mi lustro, a zabiorę Cię do Umbry...
Glass Walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:38   #39
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Eeee...to trzeba było od razu pisać, że panicznie boicie się wpadki, a nie tworzyć ideologię, że tacy inni jesteście w świecie "seksu i pieniądza".
pieknie podsumowane
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:38   #40
Glass Walker
Przyczajenie
 
Avatar Glass Walker
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Eeee...to trzeba było od razu pisać, że panicznie boicie się wpadki, a nie tworzyć ideologię, że tacy inni jesteście w świecie "seksu i pieniądza".

Nic dodac, nic ując...
__________________
Każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku
i tak samo się kończy...


Pokaż mi lustro, a zabiorę Cię do Umbry...
Glass Walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:38   #41
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Seks po ślubie

powiem ci, ze ja postanowilam juz daaawno temu, iz bede sie kochac po slubie znalazlam tego jedynego i nie wytrzymalismy chociaz zarzekalam sie, ze nie ma co liczyc na wczesniejszy seksik (nie zmuszal mnie, nie namawial, samo wyszlo....). dodam, ze i dla niego to byl pierwszy raz...

napisalam to, chociaz nie uwazam, by czekanie do slubu bylo czyms zlym, wrecz przeciwnie, to moze nie cos cudownego ale bardzo pozytywna 'rzecz'?

wiec gratuluje, ze trafilas na takiego mezczyzne, ktory tak jak i ty chce z tym poczekac
najwazniejsze aby wam bylo dobrze
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 20:47   #42
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seks po ślubie

Nie zgodzę się z większością, nie odczułam żeby Kitosa jakoś dawała odczuć że jest lepsza czy wywyższała się poprzez fakt że nie współżyła przed ślubem. Jej wola jeśli tak woli, jeśli doczeka ten pierwszy raz nie musi( i myślę że wcale nie będzie )być straszny w stylu" krew, pot i łzy". Często partnerzy którzy znają już swoje ciała le nie wpółżyli i są dla siebie pierwsi doskonale się odnajdują właśnie dlatego że "znają już swoje ciała" - dotykali, zbadali co drugiemu sprawia przyjemność. Mój pierwszy partner był równie "niedoświadczony" jak ja a dał mi niesamowitą przyjemność - obydwoje byliśmy dla siebie równorzędnymi partnerami i nie musiał mnie niczego uczyć w tym względzie.
Kitosa może czekać. Co nam do tego? Czy pierwszy seks z męzem ma być gorszy od np.przypadkowego seksu z "doświadczonym" partnerem?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:06   #43
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze dopisać, że denerwuje mnie gadanie o tym, że "my seks to dopiero po ślubie", bo to zazwyczaj wygląda tak: "My jesteśmy tacy wspaniali, potrafimy wstrzymać się aż do nocy poślubnej, nie jesteśmy tacy sami jak reszta świata, którymi rządzą seks na spółę z pieniędzmi, dla nas bardziej liczą się inne wartości, mój TŻ jest inny niż wszyscy faceci, jest cudowny, wcale nie wywiera na mnie nacisku, mówi, że kocha to poczeka, po ślubie też zapewne inne baby nie będą mu w głowie, będzie mnie bardziej szanował, bo byłam niedostępna, jesteśmy tak fenomenalnie staroświeccy i inni"

Ehhh...może mnie poniosło.
..zgadzam sie z toba...5 lat zwiazku i brakuje tylko samego wprowadzenia penisa do pochwy i ,,czekamy z tym do slubu'' dla mnie to niezrozumiale. poza tym nie rozumiem w imie jakich wartosci wystrzegacie sie tej przyjemnosci wczesniej, przed slubem???tylko prosze bez gadek o moralnosci itd bo przeciez wiele form zastepczych stosujecie a dla niektorych to takze seks jak zauwazyc mozna po wypowiadajacych sie wczesniej.. w kazdym razie to naprawde wielkie szczescie ze na siebie trafiliscie bo z innymi partnerami podejrzewam byloby wam ciezko..chociaz szczerze mysle ze twoj TZ dalby sie jakos szybko przekonac gdybys jednak chciala przed slubem sprobowac calkowitego ,,zjednoczenia''
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:17   #44
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Seks po ślubie

Ja już się pogubiłam

Kitosa to tak właściwie dlaczego czekacie z włożeniem Ci penisa do ślubu? Co to da, zmieni? Skoro i tak znacie już swoje ciała i wiecie co to orgazm?
Chyba nie ze względów religijnych? Bo przecież coś więcej niż całowanie to wg kościoła grzech. Tak samo orgazm.
Chodziłam w LO na kursy przedmałżeńskie, więc z tego co tam mówiono, to kobieta nie powinna mieć przyjemności z sexu, orgazmu, bo to nie jest do niczego potrzebne. Stosunek to zapłodnienie kobiety, żeby zaszła w ciążę...
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:34   #45
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Chodziłam w LO na kursy przedmałżeńskie, więc z tego co tam mówiono, to kobieta nie powinna mieć przyjemności z sexu, orgazmu, bo to nie jest do niczego potrzebne. Stosunek to zapłodnienie kobiety, żeby zaszła w ciążę...
Farmazonów z kursów przedmałżeńskich prowadzonych przeważnie przez zgryźliwe, nawiedzone dewoty nie ma nawet co przytaczać

W sumie, każdy tworzy sobie jakąś tam ideologię - mniej lub bardziej sensowną - i stara się jakoś tam wedle tego żyć.
Tutaj nie rozumiem tego, że odchodzi zestaw seksualnych sztuczek łóżkowych, a nie ma TYLKO włożenia penisa w miejsce przeznaczenia i TO ma odróżniać kitosę i jej chłopaka od reszty brudnego świata.
Trochę jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy realizują te wszystkie (moim zdaniem bzdurne, chociaż jakiś sens to zapewne ma) założenia wiary kościołowej (seks po ślubie, zakaz antykoncepcji) i są z tym naprawdę szczęśliwi, to mi nic do tego. Chociaż jeszcze takich ludzi nie spotkałam, też fakt
Widocznie się w świecie seksu i pieniędzy obracam.

Ale właściwie...co jest złego w seksie i pieniądzach?
Lubię, to i to.
Bo ani jedno, ani drugie nie wyklucza istnienia prawdziwej miłości, a co więcej, może tej miłości bardzo pomóc, że się tak poetycko wyrażę, "rozkwitać".
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:39   #46
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Seks po ślubie

Mnie jest szkoda tego faceta A poważnie, ja tego nie popieram bo nie rozumiem. Tak jak nie zrozumiem potrzeby życia w ascezie, na pustkowiu, jedzenia korzonków i mycia w potoku etc. Można nie robić pewnych rzeczy, odmawiac sobie ich, tylko po co?
Życzę wszystkim "oddającym wianuszek po ślubie", żeby się nie zawiodły- akt wprowadzenia penisa to nie żadna rewelacja Można się rozczarować. I potem pluć sobie w brodę, ze się czekało tyle czasu (lat??!) na takie coś zamiast zawczasu potrenować - nie tylko palcem...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:41   #47
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Ale właściwie...co jest złego w seksie i pieniądzach?
Lubię, to i to.
Bo ani jedno, ani drugie nie wyklucza istnienia prawdziwej miłości, a co więcej, może tej miłości bardzo pomóc, że się tak poetycko wyrażę, "rozkwitać".
Też chciałam o tym napisać
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:45   #48
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, czy na wizażu są pary, które postanowiły czekać z seksem do ślubu? Jestem ze swoim TŻ prawie 5 lat, za dwa lata planujemy ślub. Podjęliśmy taką decyzję, bo jesteśmy dla siebie pierwsi pod każdym względem i chcieliśmy, by nasz pierwszy raz był niezapomniany. A niezapomniana może być tylko noc poślubna. Skupiamy się na duchowym aspekcie miłości, co nie znaczy, że nie znamy swoich ciał. Ktoś pomyśli: "Ale babka ma staroświeckie poglądy".. Może i fakt. Będąc niepoprawną romantyczką, cięzko mi było się odnależć w tym świecie, gdzie rządzi seks i pieniądz. Na szczęście znalazłam kogoś, kto patrzy podobnie jak ja na świat.
Rozumiem więc, że uprawiacie petting? Cóż sex to nie tylko penetracja..
Dla mnie dziewica to dziewczyna, która nie zna wogóle (poza przytuleniem i pocałunkami) ciała partnera. Nie dotykała Go, nie pieściła, nie oglądała.
Szanuję Waszą decyzję, być może jest ona słuszna, ale dla mnie to jakby zjeść jabłko i mieć jabłko.
Sexuolodzy nazywają to "półdziewictwem".
Jeśli wytrwacie, to gratuluję. 5 lat, a ślub za 2...
Hmm wytrwały ten Twój partner, ja nie znam żadnego mężczyznym, ani kobiety, którzy by się tak katowali. I w sumie po co?!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:51   #49
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Sexuolodzy nazywają to "półdziewictwem". Jeśli wytrwacie, to gratuluję. 5 lat, a ślub za 2... Hmm wytrwały ten Twój partner, ja nie znam żadnego mężczyznym, ani kobiety, którzy by się tak katowali.

Eeee tam "katowali".

To jest właśnie prawdziwa MIŁOŚĆ, silniejsza niż fizyczne słabości, silniejsza niż popęd seksualny. Daje pewność, że dla faceta liczy się coś więcej niż tylko wolny dostęp do genitaliów partnerki i możliwość wprowadzenia tam penisa w sposób w miarę swobodny.

calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 21:55   #50
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks po ślubie

interesujacy watek zgadzam sie z Całkiem spoko -znowu
Ciekawe dlaczego nie wpisuja sie wizażanki ,ktore wstrzymują sie z sexem do slubu,sa takie bo klika widzialam.
Kitosa przesuwasz sobie ta granice jak Ci wygodnie
Wg mnie nie ma co podziwiac,na pewno wytrzymacie te 2 lata tym bardziej ze udoskonalacie formy zastepczea te sa czesto przyjemniejsze niz sam akt.
Widze ze watek zmierza w moim "ulubionym"kierunku.Dziewica -za czy przeciw.Czekac tylko panów trolli

Cytat:
Czy pierwszy seks z męzem ma być gorszy od np.przypadkowego seksu z "doświadczonym" partnerem
a dlaczego od razu zakladac ze jak ktos nie robil tego 1 raz z mezem od razu musial robic z przypadkowym partnerem?a nie z kochajacym chłopakiem?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:02   #51
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Seks po ślubie

zgadzam sie z chilanes ze jest to katowanie sie i wspolczuje ci szczerze wspomnien z nocy poslubnej bo rzadko zdarza sie ze pierwszy raz jest w ogole normalnym stosunkiem (pamietam moj niedawny calkiem, ktory przypominamy sobie zmoim chlopakiem raczej jako dowcip niz romantyczne uniesienie) naprawde fajnie jest dopiero pozniej i nie mowie tylko o przyjemnosci fizycznej ale o calym byciu blisko. perwszy raz to raczej ciekawosc i troche jednak stres niz poczucie bliskosci..zeby naprawde to poczuc trzeba sie wyluzowac itd a moim zdaniem nie jest to mozliwe za pierwszym razem chocby nie wiem jak dobrze znalo sie partnera..wiec tlumaczenie ze cos niezapomnianego chcemy przezyc w noc poslubna tez jest wg mnie dosc dziwne
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:06   #52
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
i


a dlaczego od razu zakladac ze jak ktos nie robil tego 1 raz z mezem od razu musial robic z przypadkowym partnerem?a nie z kochajacym chłopakiem?
no wlasnie - zaryzykuje stwierdzenie, ze chyba sporo ludzi tracilo dziewictwo z kims kogo w tamtej chwili kochalo, darzylo uczuciem silnym jakims i z kims komu sie ufalo..
Wiadomo, ze zdarzaja sie ludzie, ktorzy chcieli zobaczyc i zrobilo to tak 'uo' ale nie wiem czy to wiekszosc.

Wiec fakt 'nieczekania' nie jest rownoznacznym z faktem dawania na prawo i lewo niepamietajac komu a to rozumiem pod pojeciem 'przypadkowy partner'

przypadkowym partnerom to dziewczeta pewne w dyskotekach w kiblach pracie ustami czyszcza...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:08   #53
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Seks po ślubie

Znam takie pary...

Dokładnie dwie. I jedni i drudzy potrafili żartować z własnej niewiedzy. Nie wiem, czy dotrwali do ślubu w dziewictwie, bom sie nie pytała a mogli się złamać noc przed ślubem . Ale sie starali... Podziwiam ich dziewiczość, brak znajomości tematu, wypieki na twarzy.

Poza tym, co to za dziewica, która penisa potrafi narysować z zamkniętymi oczami ?

W chwili, kiedy ktoś uważnie obejrzał moje organy płciowe przestałam być dziewicą.

Dla mnie seks oralny jest wyższym stopniem wtajemniczenia w seksie niż zwykły stosunek
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:09   #54
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
no wlasnie - zaryzykuje stwierdzenie, ze chyba sporo ludzi tracilo dziewictwo z kims kogo w tamtej chwili kochalo, darzylo uczuciem silnym jakims i z kims komu sie ufalo..
Wiadomo, ze zdarzaja sie ludzie, ktorzy chcieli zobaczyc i zrobilo to tak 'uo' ale nie wiem czy to wiekszosc.

Wiec fakt 'nieczekania' nie jest rownoznacznym z faktem dawania na prawo i lewo niepamietajac komu a to rozumiem pod pojeciem 'przypadkowy partner'

przypadkowym partnerom to dziewczeta pewne w dyskotekach w kiblach pracie ustami czyszcza...
dokladnie, bo zaraz zrobi sie z nas nie czekajacych do slubu, jakies latawice....a seks przed slubem tez jest oznaka oddania i milosci (przynajmniej powinien byc wedlug mnie)
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:09   #55
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Seks po ślubie

ja sama nie wiem co sadzic o tym od kiedy mozna uznac ze sie nie jest dziewica...ja jednak jestem blizsza stwierdzeniu ze dziewica sie przestaje byc jak blona dziewicza zostanie przebita... jak znasz juz inne poieszczoty to nie znaczy wdg mnie ze nie jestes dziewica...aczkolwiek po co byc "taka" dziewica... niepelna.. dotknieta jak juz zaczeliscie to bez sensu moim zdaniem jest czekac do slubu.. co innego gdybyscie poprzestali na calowaniu i przytulaniu... ale to Wasza sprawa i nie mi o tym decydowac...
moim zdaniem dziewica jestes tylko technicznie
jeszcze jedno.. pierwszy raz nie jest cudowny wiekszosc z moim kolezanek i ja tez ja cierpialysmu z bolu... lala sie krew i nie bylo rzadnej przyjemnosci...
ja uwazam, ze nie warto czekac do slubu ale to sprawa indywidualna i jak ktos chce to prosze bardzo...
a jak juz sie czeka to calkowice nalezy wytrwac w czystosci na nie do polowy..
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:13   #56
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks po ślubie

ogladalam program katolicki i bylo tam o parze,gdzie panstwo byli dla siebie pierwszymi majac za soba doswiadczenie.Ale postanowili z tym zaczekac
Wiec w kazdym momencie zycia mozna przezyc ten akt zjednoczenia i byc dla siebie pierwszymi czyz nie?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:13   #57
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

Dla mnie seks oralny jest wyższym stopniem wtajemniczenia w seksie niż zwykły stosunek
ano... bo lezy sie rozwalonym w pozycji (niemal) ginekologicznej, trzeba przelamac nie tylko wstyd ale takze fakt 'brzydliwosci' ..wiec jesli ktos dorosl do tego to na prawde nie wiem co moze byc wstydliwego w pelnym stosunku...


Bess - ja widzialam kiedys jakis program o parce i powtornym dziewictwie. Jakas parka poznala sie, uznala, ze seks w przeszlosci byl bledem i ze zaluja wiec sami w tym ich nowym zwiazku powstrzymywali sie od seksu i chyba rowniez innych form pieszczot az do slubu.

To dopiero bylo dla mnie dziwne...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:15   #58
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Seks po ślubie

calkiem-spoko - się ciesz, ze mam poczucie humoru

Dobra, mi już tam nie chodzi o czekanie do ślubu! Bo kurdę jak już ktoś napsiał (i ja sama powyzej też) - jakąż dziewicą, czy też prawoczkiem do jasnej ciasnej jest jest osoba, która uprawia petting. Której części intymne, były dotykane, czy też inaczej nazywając pieszczone przez partnera?

Jak już pisałam - dla mnie to jak zjeść jabłko i wciąż je mieć. Bo w końcu jakieś doświadczenia się zdobywa. Czegoś się dowiaduje, przeżywa uniesienia. Więc jak można się spowiadać przed Bogiem (biorę aspekt duchowy), że jest się dziewicą i przysięga się czekać do ślubu i że dopiero w noc poślubną, jak się swojego partnera już 15 razy do orgazmu doprowadziło.
To albo się obiera wersję - zero sexu, pieszczot, dotykania i widzimy się co najwyżej w stroju kompielowym. Albo nie gada bzdur, że się jest czystym.

A w noc poślubną to najczęściej się odsypia stres i imprezę
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 23:57   #59
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Seks po ślubie

Mężczyzna im dłużej czeka tym bardziej kocha i szanuje wiec gratuluje postanowienia , naprawdę myśle że Wasz zwiazek małżenski bedzie naprawde udany tak jak i życie sexualne
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 08:40   #60
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Seks po ślubie

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Mężczyzna im dłużej czeka tym bardziej kocha i szanuje
wiesz, z taka filozofia to i cale zycie mozna mu dac czekac, bo bedzie wtedy bardziej kochal i szanowal... dla mnie wierutna bzdura...

z reszta TZ kitosy czeka juz tylko na wprowadzenie penisa do pochwy... wszystko inne zostalo juz zrobione...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 08:51:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.