Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 22:35   #301
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Jak najlepiej uzyskac platynowy blond?

Rozjaśniacz Leo Silver Ja również miałam ciemny blond/ jasny brąz i uzyskałam nim platyne ale stopniowo poprzez dokładanie pasemek. Moje włosy dobrze sie rozjaśniają. W sumie troche wypadały ale nie były bardzo sianowate . Kolor był naprawde bardzo ładny bez brzydkiej żółci tylko naprawde wręcz białe włosy .
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:54   #302
Jassmine
Raczkowanie
 
Avatar Jassmine
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 158
GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine
Wink Dot.: Jak najlepiej uzyskac platynowy blond?

Dzięki, spróbuję
__________________
moje portfiolio
www.malujmnie.pl lub
www.jassmine.maxmodels.pl
Jassmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 11:21   #303
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Jak najlepiej uzyskac platynowy blond?

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Rozjaśniacz Leo Silver Ja również miałam ciemny blond/ jasny brąz i uzyskałam nim platyne ale stopniowo poprzez dokładanie pasemek. Moje włosy dobrze sie rozjaśniają. W sumie troche wypadały ale nie były bardzo sianowate . Kolor był naprawde bardzo ładny bez brzydkiej żółci tylko naprawde wręcz białe włosy .
hej,gdzie można kupić ten rozjaśniacz i jaka jest jego cena?ja wczoraj rozjaśniałam joanna i efekt nie jest zły,są bardzo jasne ale może kolejny raz rozjaśnie właśnie tym rozjaśniaczem,robiąc balejaz mam zamiar dojść do całości blond juz jeden zrobiłam za 4 tyg następny i potem nałoże farbe garniera 111,bardzo jasny popielaty blond.Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 23:37   #304
Jassmine
Raczkowanie
 
Avatar Jassmine
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 158
GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine
Dot.: Jak najlepiej uzyskac platynowy blond?

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej,gdzie można kupić ten rozjaśniacz i jaka jest jego cena?ja wczoraj rozjaśniałam joanna i efekt nie jest zły,są bardzo jasne ale może kolejny raz rozjaśnie właśnie tym rozjaśniaczem,robiąc balejaz mam zamiar dojść do całości blond juz jeden zrobiłam za 4 tyg następny i potem nałoże farbe garniera 111,bardzo jasny popielaty blond.Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam
Hej, widzialam na allegro do 45 zł, nawet taniej widzialam
__________________
moje portfiolio
www.malujmnie.pl lub
www.jassmine.maxmodels.pl
Jassmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 17:54   #305
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Białe włosy!

Witam, a czy wie ktoś jak utrzymac taki biały kolorek żeby nie zżółkł a był biały , ja używam płukanki i szamponu do tego ale one nadają fioletowawy kolor a nie biały ???? Proszę o odpowiedź z góry dziękuję
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 12:41   #306
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy!

kiedyś rozjaśniałam białą henną, ale miałam wtedy jasny brąz farbowany, myśle, że to jednak zalezy od wyjściowego koloru włosów. no i miałam piekne BIAŁE pasemka, naprawdę białe jak śnieg, szkoda,że zdjęć nie mam
ewelina, ja miałam platynowa płukankę, nie fioletową
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 01:12   #307
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Białe włosy!

kaguya ja używam płukanki illumfloor srebro i wychodzą mi włoski pod fiolet lekka platyna ale ja chcę całkiem białe i nie wiem czego mam używac żeby był ładny biały kolorek a nie zżółkł
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 11:21   #308
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy!

ewelinko, może po prostu twój naturalny kolor ma za dużo żółtego barwnika? kiedyś fryzjerka mi tak powiedziała ale ja i tak miałam przez pewien czas białe pasma, nie popielate, nie jasne, ale BIAŁE, co prawda, to szkodzi włosom okropnie, chyba najgorzej ze wszystkich możliwych zabiegów
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 10:39   #309
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Białe włosy!

kaguya dziękuję za odpowiedzi ja mam już białe ale miejscami są żółtawe i chodzi mi o to że jak już ściągnę ten kolor zółty to czego używac żeby się utrzymały białe i takie jeszcze jedno pytanie czy jak na rozjaśniacz nałożę jeszcze raz rozjaśniacz to wybieli je jeszcze bardziej?????? z góry dziękuję i pozdrawiam
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:29   #310
Margoosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Platyna na włosach.

Hej. Chciałabym się was podpytać o waszą opinie na temat włosów. Mam 15 lat i chciałabym sobie zrobić platynę na włosach..Tylko mam jedno ale..Czy ogólnie nie jestem za młoda? (Wiem że rozjaśnianie strasznie niszczy włosy i czy teraz warto robić eksperymenty?) Z natury mam średni ciepły blond a mój typ skóry to lato. Z góry dziękuje za pomoc; >.
Margoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:52   #311
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Platyna na włosach.

Na pewno nie rób eksperymentów na włosach, jeszcze będziesz na to miała czas jak będziesz starsza gdybym była Twoją mamą to na pewno bym Ci nie pozwoliła. Jeżeli chcesz zmienić delikatnie odcień to możesz przecież stosować ziołowe płukanki, nie niszczą włosów a przy odrobinie cierpliwości efekt jest.
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 23:12   #312
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Platyna na włosach.

Powiem tak, na własną rękę sama lepiej nie eksperymentuj. Sama sobie takim sposobem strasznie zniszczyłam włosy. Jeśli już jakieś 'eksperymenty' to najlepiej u dobrego fryzjera.

Mój naturalny kolor włosów to średni blond, do platyny przechodziłam stopniowo, kilkukrotnie robiąc balejaż. Efekt bardzo fajny, ale kondycja włosa po takim zabiegu po prostu masakra. Oczywiście może też inny efekt by był jakby była bardzo dobra pielęgnacja, 0 prostownicy, 0 suszarki, no ale... włosy się kruszą, są słabe, cienkie, zapuszczam zapuszczam i nic... W końcu rozjaśnianie to chyba najgorsze co może być dla włosa z kwestii farbowania. Teraz żałuję, że tak wcześnie zaczęłam przygodę z farbowaniem włosów, bo miałam fajne długie i gęste włosy. I szczerze Ci radzę, jesteś młoda, 15 lat... Nie wojuj narazie z włosami Jak bardzo chcesz zmienić kolor włosów to kup sobie szamponetkę, która po paru razach się zmywa...
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 00:11   #313
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Platyna na włosach.

Hej ja tak samo odradzam Ci narazie platyne... Miałam 16 lat jak tak drastycznie rozjaśniłam sobie włosy, najpierw pasemka gęsto, później reszta i tak osoągnełam moją wymarzoną platynke. Oczywiście nawilżałam je odbałam jak tylko mogłam. Mimo że wizualnie nie wyglądały najgorzej to ich kondycja... masakra ... Wypadały garściami, kruszyły sie, nie dały rozczesać. Po 7 miesiącach odstawiłam rozjaśniacz, wrócilam do naturalnego koloru już są w lepszej kondycji. Naprawde żałuje że je tak bardzo rozjaśniłam. Także jeśli chcesz zmienić kolor to zrob kilka jaśniejszych pasemek albo reflesy, możesz też użyć szamponu koloryzującego który rozjaśni lekko Twoje włosy. Pozdrawiam
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 00:15   #314
agnieszka150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Platyna na włosach.

Jestem w stanie zrozumiec Cie, ze wlasnie teraz chcesz zaczac farbowac wlosy, gdyz ja sama mialam tyle lat co Ty jak sie zdecydowalam na pasemka. Wlasciwie to przez kolezanke, na ktorej wlosach pasemka wyszly slicznie. Nie liczylam sie jednak z tym, ze ladne beda przez jakies 2 miesiace, pozniej trzeba bedzie farbowac odrosty, to kosztuje, a sam efekt nie jest juz taki jak za pierwszym razem (po uzupelnieniu, pasemka wypelniaja wieksza powierzchnie Twoich naturalnych wlosow) a co za tym idzie, sa coraz bardziej zniszczone i ciezej wrocic do naturalnego kolory. Ja juz na wlosach mialam prawie wszystko (a wiele starsza od Ciebie nie jestem), mialam pasemka, pozniej brazowe (gdyz chcialam wrocic jak najszybciej do naturalnego koloru), pozniej czarne. Po tym wszystkim dochodze do wniosku, ze najladniej mi w naturalnych ewentualnie zmienionych o ton jakas szampontetka. Jezeli jendak mocno Ci zalezy to popors fryzjerke o promyczki a nie pasemka (to takie cieniutkie i nie tak geste pasemka, i nie jestem pewna czy tak to sie fachowo nazywa). To jakby naturalne refleksy... Moja kolezanka miala cos takiego na glowie, naprawde delikatne, takie ktore po 2 miesiacach byly ledwo widoczne i z tego wzgledu nie miala trudnosci z powrotem do swojego naturalnego koloru. Moze to bedzie dla Ciebie jakias alternatywa
agnieszka150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:37   #315
Legendarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Białe włosy!

Ja mam wielki problem.
1.Rozjasnilam wlosy dzien pozniej pofarbowalam na bardzo jasny blond. wyszly mi zoltawe.
Co mam zrobic zeby wyszly biale?
Jakie farby i rozjasniacze sa dobre na bialy kolor?
Z Góry Dziekuje

Edytowane przez Legendarka
Czas edycji: 2010-01-16 o 13:46
Legendarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:20   #316
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Platyna na włosach.

wyglądasz na rozsądną dziewczynę, bo mimo młodego wieku, jednak pytasz co o tym sądzimy. Ja jestem starsza od Ciebie o 15 lat i niejedno robiłam z włosami, co prawda nie rozjaśniałam, ale około 21 roku zycia zaczełam farbowac na czarno i żałuję, ze nie doceniałam naturalnego koloru blond, teraz o takim marze, ale juz ściemniały.. Kazda dziewczyna, co rozjaśniała drastycznie, też Ci to odradzi, bo wie, jak trudno jest potem utrzymac włosy w dobrej kondycji. Teraz to wiem, bo jestem po dekoloryzacji, kilku rozjaśnianiach i wielu farbach blond i moje włosy chłoną setki odzywek, zeby wyglądac ładnie. Szkoda włosów, choc pewnie nie posłuchasz :P

Za to mozesz do woli rozjaśniac włosy rumiankiem, cytryną i tp naturalnymi sposobami, ewentualnie zrobic drobny balejaz, zeby rozświetlic włosy jasniutkimi pasmami oraz wszelkie szampony ton w ton nadające ciekawy odcień.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 23:11   #317
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Platyna na włosach.

stanowcze nie! tylko nie platyna. bedziesz żałowała, ale to Twój wybór
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:08   #318
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Exclamation Jak uzyskać Białe, srebrzyste włosy!!??

Witajcie.
Chciałam wiedzieć jakiej farby użyć aby uzyskać na włosach kolor taki jaki ma Lady GaGa [tak wiem że ona ma peruki] lub CANDY GIRL lub jaki kiedys miała Marysia Sadowska lub obecnie taki ma Sylwia Gliwa. Taki bardzo jasny srebrzysty blond. Już próbowałam różnych farb, nie wychodził mi pożądany kolor, nawet z serii Palette "srebrzysty blond" wyszedł mi jakis żółty. Obecnie mam włosy jasny blond, ale chciałam własnie taki wręcz biały, srebrzysty. Może poradzicie co mam zrobić, jakiej farby użyć i jakiego oxydantu do tego.

http://userserve-ak.last.fm/serve/50...Candy+Girl.png
http://e.egoisci.pl/eg1656/53aff66d001a60ae46afb8c2
http://www.plotkara.pl/images/2578/r...lwia-gliwa.jpg
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:34   #319
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jak uzyskać Białe, srebrzyste włosy!!??

Ja mam takie włosy już od dłuższego czasu
Najlepiej u fryzjera,ale ktoregos z lepszych gdzie nie dzialaja na tych tanszych produktach ... Polecam rozjasniacz Silver,i wode 12stke . mozesz dostac w dobrym sklepie fryzjerkim nawet w saszetkach - koszt niewielki , albo duza bulte za ok 150 zł jezeli masz kogos kto dobrze Ci nalozy Jezei masz cienkie wlosy to nie polecam bo przy dluzszym stosowaniu mozesz stracic polowe wlosow :P Dla efektu srebrnych wlosow polecam plukanke albo szampon popielizujacy
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 15:25   #320
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Jak uzyskać Białe, srebrzyste włosy!!??

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Ja mam takie włosy już od dłuższego czasu
Najlepiej u fryzjera,ale ktoregos z lepszych gdzie nie dzialaja na tych tanszych produktach ... Polecam rozjasniacz Silver,i wode 12stke . mozesz dostac w dobrym sklepie fryzjerkim nawet w saszetkach - koszt niewielki , albo duza bulte za ok 150 zł jezeli masz kogos kto dobrze Ci nalozy Jezei masz cienkie wlosy to nie polecam bo przy dluzszym stosowaniu mozesz stracic polowe wlosow :P Dla efektu srebrnych wlosow polecam plukanke albo szampon popielizujacy
tez mam takie wlosy i w pelni sie zgadzam. Polecam proszek i wode 12% firmy Scandic.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:49   #321
pannavera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
białe włosy

hej kobietki
mam pytanie, jak większość pewnie tu zresztą. Mam farbowane blond włosy, ostro przesuszone. Moje naturalne są odcienia raczej ciemnego blondu bądź jasnego brązu. Chodzę od lat do tej samej fryzjerki, która farbuje mnie rozjaśniaczem, bo podobno "blond farba tego nie weźmie", więc stąd pytanie do Was, czy to faktycznie prawda ? czy nie ma sposobu żeby mieć bardzo jasne włosy blond za pomocą farby ?
Ostatnio zamarzyły mi się krótkie włoski, ale wręcz wpadające w biel. Boję się jednak, że wyłysieję przez rozjaśniacz zanim dożyję 40. Prosze o pomoc
Pozdrawiam!
pannavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 06:51   #322
MARIZA
Przyczajenie
 
Avatar MARIZA
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: białe włosy

No ja ci kochana powiem, ze też słyszałam taką opinię i męczę włosy rozjaśniaczem....a potem jeszcze dowalam farbę....
Kupiłam nawet lepszy rozjaśniacz.....z myślą o moich wypadających włosach......
Ja odpuszczam.....biel )-: Mam jeszcze troche włosów....i chce je mieć... Każdy kolejny zabieg będę robić u fryzjera i czuje, że tą będą cieplejsze odcienie blondu...być może je damy rade uzyskać farbą.
Mogę polecić jeszcze tobie z mojego doświadczenia,ale to mordownia jest dla włosa.....abyś po rozjasnianiu użyła farby schwarzkopfa natural&easy 522 srebrzysty jasny blond (wybiela włosy nie dając im przy tym mocnego fioletu) bo garnier o którym mowa we wcześniejszych wątkach....jest ładny ale jak się zmyje ten niebieski odcien........
MARIZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:45   #323
unforeseeable
Przyczajenie
 
Avatar unforeseeable
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
GG do unforeseeable
platynowy blond

Witam ;] chcialabym uzyskac kolor platynowego blondu. Moj naturalny kolor to ciemny blond, lecz teraz mam pofarbowane na dosyc ciemny braz. Ile razy musiałabym zafarbować włosy, aby uzyskać platynę (bez żółtego odcienia) i w jakich odstępach czasu? Czy taki proces bardzo zniszczy moje włosy? Jakiej farby użyć? (chciałabym to zrobić w domu, a nie isć do fryzjera)
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
unforeseeable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:18   #324
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: platynowy blond

Wiesz jak mogłabym radzić to Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme C10 Platynowy Blond,bo ja eksperymentuje i robilam garnierem ale nie wyszło a tą tak tylko że jest mocna i trochę zniszczy włosy ale efekt murowany ,ja już mam teraz papryke 5 z firmy venita bo tamten mi się znudził ,ciekawe kiedy wystapie w peruce he he
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:30   #325
unforeseeable
Przyczajenie
 
Avatar unforeseeable
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
GG do unforeseeable
Dot.: platynowy blond

a jaki masz kolor wlosow? i wyszla ci platyna po pierwszym farbowaniu? ;d
unforeseeable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 16:53   #326
karolina170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
platynowy blond na calych wlosach

witam, jestem tu nowa, ze tak powiem od razu powiem ze chodzi mi wlasnie o uzyskanie platynowych jasnych wlosow ale calosci nie zadnych pasemek czy balejazu. mam wlosy naturalne ciemny blond. dluuugie nawet mam teraz rozjanione pasemka geste i cieniutkie wiec prawie zlewaja sie z naturalnymi ale wkurzaja mnie moje naturalne ciemniejsze pasemka i cala czuprynka nie jest taka jaka chcialam zeby byla cala. robila mi to fryzjerka. nie mam zniszczonych az tak strasznie wlosow na pewnosa w slabszej kondycji niz byly, i sa dosc suche ale maseczki, odzywki itd troche pomagaja. pasemka mialam robione poltora tygodnia temu i juz widze przesmyki zolci mimo ze uzywam szamponu fioletowego do jasnego blondu z rossamana. pasemka juz nie sa tak jasne jak byly na poczatku. poza tym za jakis czas bede szla malowac odrosty wiec pomyslalam sobie ze moze powiedziec fryzjerce zeby mi takze pomalowala te pasemka moje naturalne i wtedy bedzie wygladalo jasniej bardziej jak calosc na blondzik jasny. choc tez wydatek 100zl i pozniej moje niezadowolenie nie jest fajne;/ takze zastanawiam sie czy sama sobie nie rozjasnic czy nie pomalowac wlosow... ale boje sie skutkow. czytalam o srebrnym pyle, ze najpierw rozjasnic a pozniej nalozyc farbe srebrny pyl joanny. co mi radzicie prosze o pomoc...niedlugo wesele na ktore jestem zaproszona wiec chcialabym byc jasniutenka blondyneczka nie z balejazem czy pasemkami ale caloscia wlosow prosze o odpowiedz

pozdrawiam karolina
karolina170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:51   #327
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: platynowy blond na calych wlosach

mysle ze sama farba wystarczy , po co chcesz rozjasniac skoro masz platynowe pasemka a naturalny ciemny blond farba da rade. a ten szampon to jaki jest? z joanny jest dobry
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:36   #328
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: platynowy blond

Cytat:
Napisane przez unforeseeable Pokaż wiadomość
Witam ;] chcialabym uzyskac kolor platynowego blondu. Moj naturalny kolor to ciemny blond, lecz teraz mam pofarbowane na dosyc ciemny braz. Ile razy musiałabym zafarbować włosy, aby uzyskać platynę (bez żółtego odcienia) i w jakich odstępach czasu? Czy taki proces bardzo zniszczy moje włosy? Jakiej farby użyć? (chciałabym to zrobić w domu, a nie isć do fryzjera)
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Jeśli masz farbowane to tylko rozjaśniacz/dekoloryzator bo farba farby niestety nie rozjaśni (chwyci tylko odrost)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:18   #329
difficult_live
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

witam wszystkich skoro mowa o białych włosach to chciałam się poradzić.
czy może mi ktoś napisać tak dokładnie jak mam to zrobić? w chwili obecnej mam dredy ale planuje ich ścięcie chce mieć na krótkich włosach takiego irokeza co prawda nie jest to prawdziwy irokez ale zawsze. mam bladą cere i zielone oczy, także ten kolorek mi odpowiada
zamieszczę fotki żeby było łatwiej . nie chce żeby to był typowy biały kolor tylko szaro biały. z góry dziękuje za odpowiedzi
difficult_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 15:32   #330
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Thumbs down Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja mam takie.
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0410/beztytulu6274.jpg
ale chciałabym jeszcze bielsze - wręcz białe... a nie popielate...
Najgorsze jest to ze u fryzjera mi mwoia ze nie ma szans na bielsze...
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.