Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 16:52   #31
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Nie farbuj sama bo Ci nie wyjdą platynowe! Później będziesz żałowała, że coś poszło nie tak Ja mam naturalny kolor włosów zbliżony do takiego jak Ty i fryzjerka mi rozjaśnia tak że wychodzą identyczne jak na fotce, którą załączyłaś. Potem tylko regenal aby kolorek nie wyblakł i już
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:52   #32
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomości: 420
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

najlepszym rozwiazaniem bedzie pojscie do fryzjerki :d
powiedz ze chcesz pasemka najpierw zrob--popielaty blond.
i fryzjerka nalozy ci rozjasniacz, ktory rozjasni twoje wloski do takiego kolorku
ja tez mialam taki kolor do czasu az sie pojawily okropne odrosty...przy platynowym kolorze sa bardzo widoczne
teraz mam platynowe pasemka i troche czekoladowych
malami21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:05   #33
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Smile Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Superjasny Popielaty Blond Garnier Color Naturals powinien ci zrobic takie wloski. Masz jasne naturalne, a ta farba chwyta bez potrzeby ówczesnego rozjasniania. Farbowalem wczoraj, wyszedl niemal jak na opakowaniu ( a ja mam wlosy koloru myszy i to raczej takiej myszy-szatynki) Z efektu jestem zadowolony i bardzo te farbe polecam Superjasny Popielaty Blond Garnier Color Naturals
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:13   #34
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Cytat:
Napisane przez keisha0
Drogie wizażanki mam do was ogromną prośbę,chciałabym zafarbować włosy na bardzo jasny popielaty blond albo paltynowy ale nie wiem czy mi wyjdzie mam włosy nie farbowane i chciałam sie dowiedziec czy powinnam najpierw rozjaśnić włosy i jaką farby byście mi zaproponowały. Dołaczam zdjęcie moich włosów i odcienia jaki bym chciala.
dwa sposoby: albo wizyta w dobrym salonie wraz ze zdjęciami, czego oczekujesz, albo farba rozjaśniająca, superjasny popielaty, czy platynowy blond. Takie farby ma naprzykład belle color z garniera. Mi przy naturalnych brązowych wychodził dość jasny blond
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:46   #35
aga.tamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Unhappy "białe Włosy"

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1142358432
http://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon5.gif
MA KTOS MOZE POJECIE JAK MAM UZYSKAC TAKI KOLOR (chodzi mi o ta jasna partie)? MECZE SIE Z NAJRÓŻNIEJSZYMI FARBAMI JUZ PONAD MIESIAC I NIE MOGE UZYSKAC TAKIEGO EFEKTU. MAM NATURALNIE RÓZNOKOLOROWE WŁOSY (od rudych po czarne). PASEMKA NIE WCHODZA W GRE,JUZ PRÓBOWAŁAM...
POMÓZCIE PROSZEhttp://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon9.gif
aga.tamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:41   #36
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: "białe Włosy"

no to masz problem z tego co wiem ten odcien jest niezwykle trudny do otrzymania i utrzymania z Twojego postu wynika ze masz włoski w odcieniach rudosci i brazów, tak wiec mają one naturalny CIEPŁY barwnik, takie wlosy można odbarwić do blondu, ale tez raczej ciepłego, piaskowego miodowego, słonecznego i tp... kolorek który jest na fotkach jest zdecydowanie ZIMNY, a wiec z gruntu latwiejszy do otrzymania dla sztynek lub blondynek. których włosy mają mało naturalnego barwnika znam jedną osobę, która miala biale włosy, uparła sie walczyła dobre 3 miesiące(odbarwianie koloryzacja, odbarwianieitd) byly biale przez miesiąc, potem sie zfilcowały i zaczeły wypadac... ale moze nie mam racji i znajdziesz fryzjerkę która podejmie się tego wyzwania powodzenia;*
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:31   #37
aga.tamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: "białe Włosy"

miałam nadzieje ze ktos mi konkretnie poradzi jak mam dojsc do jak najjasniejszego odciania blondu
włosy mam juz mocno wysuszone i zniszczone i boje sie ze bede musiała sobie wybic z głowy pomysł z "białymi włosami"
aga.tamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 12:42   #38
agatac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
Dot.: "białe Włosy"

mi kiedys wyszly przez przypadek biale wlosy choc planowalam raczej slonecznu blond. uzywalam zbyt mocnego rozjasniacza (5-6 tonow a powinnam 2-3) przez kilka miesiecy (odrosty robilam ale zawsze troche tez poszlo na juz rozjasnione wlosy) i w efekcie mi sie zrobily wlasnie biale.
agatac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:27   #39
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: "białe Włosy"

MOja kumpela przez 2 lata nosiła króciuteńkie BIAŁE wlosy...
Wyglądała naprawdę świetnie, ale miała do tego jasna karnacje i jasne oczy...

Przyciąganie uwagi gwarantowane

Twierdzi, że w Polsce żadna farba nie daje takiego efektu

Męczyła każdego kto jechal lub wracal z USA o przywiezienie jakiegos tam specyfiku.
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:24   #40
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: "białe Włosy"

rozjasniacz do włosów i efekt na 100 % ja raz tak sobie machnełam pasemka i mialam trzymać 6min jak są cienkie włosy, a ja ambitna pomyślałam, ze skoro mam grube, długie i zdrowe to powinnam ciut ciut dłuzej trzymać na włoskach rozjaśniacz a jak popatrzyłam w pewnym momecie w lustro...AAAAaaaAAaaa białeeeeee a no fajnie =) a mam włoski brazowe dość ciemne
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 14:20   #41
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Białe włosy...

Cóż od pewnego czasu mam bzika na punkcie białych włosów. Chciałabym takie mieć, ale nie używając farb tylko szamponów koloryzujących. I tu pojawia się problem, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego odcienia..
Pomóżcie
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 14:24   #42
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Cóż od pewnego czasu mam bzika na punkcie białych włosów. Chciałabym takie mieć, ale nie używając farb tylko szamponów koloryzujących. I tu pojawia się problem, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego odcienia..
Pomóżcie
Ja tez od jakiegos czasu mam bizka na punkcie takich wlosow a nigdy wczesniej mi sie takie nieodobaly uwzalam ze s apaskudne a teraz to sama platyne robie W szmaponach koloryzujacych takiego koloru nie znajdziesz bo by uzyskac platyne albo perlowo bialy kolor tzreba wcezsniej odbarwic naturalny pigment wlosa by taki kolor chycil a szampony koloryzujace sa za slabe i rozjasniaja malo wloski;/tylko farba
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:15   #43
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Białe włosy...

Ale ja farby nie użyję, za bardzo niszczy włosy... A co z białą henną ? W innym wątku ktoś o niej wspominał ? Jakie jest jej działanie...
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 18:11   #44
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: Białe włosy...

Przyłączam się do pytania
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 18:57   #45
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Talking Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Ale ja farby nie użyję, za bardzo niszczy włosy... A co z białą henną ? W innym wątku ktoś o niej wspominał ? Jakie jest jej działanie...

Z tego co wiem ,to henna nie da sie az tak rozjasnic wlosow.Jakies dwa lata temu mialam jakiegos swira na punkcie bialych wlosow.Mialam biale ,ale spalone tak ze szok .Stanowczo odradzam farbowanie na "bialo" Ja osobiscie mam czarne i jestem zadowolona .To moze jak nie biale to czarne? Pozdrawiam
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 19:00   #46
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Białe włosy...

Ja powierzam swoje wloski fryzjerce i wiem ze mi wyjdzie to co bede chciala, a nie tak jak za danwych czasow sama sie farbami bawilam i niezawse wychodizl efekt na ktory czeklaam, zgodze sie ze frabownaie na platynowe kolory to zabawa dla profesjonalistow i jelsi sie samemu je maluje to lepiej byc bardzo ostroznym bo mozna latwo sobie spalic wlosy lepiej je powierzyc specjaliscie
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 21:47   #47
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Białe włosy...

http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=11081

Z tego, co zrozumiałam, te farby są robione z naturalnych składników (poczytałam trochę w internecie, choć mogłam coś źle zrozumieć, mój angielski nie jest doskonały ).
Ale oczywiście, żeby ten biały kolor wyszedł, należy całkowicie odbarwic uprzednio włosy. I wydaje mi się, że innego sposobu nie ma. Białe włosy, to włosy bez pigmentu, więc nie da sie ich "pomalować" na biało, po prostu trzeba je odbarwic i wówczas nadać im odpowiedni ton np. taką farbą
Sama mam taką fantazję, żeby sobie kiedyś zrobić białe włosy, zawsze mi się coś takiego podobało, a odkąd kupiłam niebieskie soczewki kontaktowe, coraz bardziej mam chęć rozjasnic włosy (do mocih naturalnie ciemnych oczu i brwi białe włosy niezbyt pasują )
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 22:35   #48
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Talking Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez *Jadis* Pokaż wiadomość
http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=11081


a odkąd kupiłam niebieskie soczewki kontaktowe, coraz bardziej mam chęć rozjasnic włosy (do mocih naturalnie ciemnych oczu i brwi białe włosy niezbyt pasują )

A mi sie wlasnie strasznie podobaja niebieskie oczy i czarne wlosy a blond z ciemnymi oczami..Fajne kontrasty ;]
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 11:16   #49
koniczynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 245
Dot.: Białe włosy...

Ja kiedyś miałam białe włosy zamarzyły mi się żeby wyglądac inaczej niż wszyscy i tak oryginalnie zrobiłam to u fryzjera niestety wyszłam załamana bo wyglądałam jak ruska .. spod latarni.. ale włosy były prawie całkiem białe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biale.JPG (68,1 KB, 1908 załadowań)
koniczynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 11:35   #50
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Białe włosy...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=bia%B3e
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=bia%B3e
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=bia%B3e
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=bia%B3e
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=bia%B3e
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 14:40   #51
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Białe włosy...

Przeglądając różne strony, znalazłam
-Szampon koloryzujący Delia ColorTone, kolor 11 srebrny blond jest cudowny;
-Szamponetka EFFECTTONE Venita, kolor 10 platynowy blond;
Cóż z chęcią wypróbuję tych szamponów. Myślę, że będzie możliwe otrzymanie białego koloru [ albo zbliżonego ] nie używając farb. Pozostaje mi szukać tych produktów w sklepach ;]
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 14:50   #52
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez koniczynkaa Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam białe włosy zamarzyły mi się żeby wyglądac inaczej niż wszyscy i tak oryginalnie zrobiłam to u fryzjera niestety wyszłam załamana bo wyglądałam jak ruska .. spod latarni.. ale włosy były prawie całkiem białe...
To zdjęcie, co załączyłaś to Twoje, na którym piszesz, że "wyglądałaś jak ruska (...)"? Nie zgodzę się z Tobą w takim razie, bo moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz, tak...anielsko
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:17   #53
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
A mi sie wlasnie strasznie podobaja niebieskie oczy i czarne wlosy a blond z ciemnymi oczami..Fajne kontrasty ;]
W sumie tak moze byc ciekawie Ale ja mam taką wizję - białe włosy, jasne brwi i takie jasne, szare soczewki kontaktowe (względnie niebieskie). I oczywiscie jasna cera. Ale musialabym robic odrosty co dwa tygodnie, bo strasznie szybko mi włosy rosną. No i rozjasnianie po raz kolejny, nie wiem czy bym się zdecydowala
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:10   #54
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Białe włosy...

koniczynkaa zapomniałam dodać, że ślicznie wyglądasz w tych włoskach. Cudny odcień ! ;]
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:46   #55
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Białe włosy...

A ja odradzałabym takie eksperymenty. Niby tak się tylko mówi, ale można sobie spalić włosy, a po tym już nie będzie odwrotu, tylko płacz nad rozlanym mlekiem. Zresztą mnie się takie włosy zupełnie nie podobają, wyglądają nienaturalnie i postarzają. , Koniczynka wygląda o tyle dobrze, że ma jednak niezniszczone te włosy i bardzo jasne oczy, bo chyba ma naturalny jasny blond, ale wysuszona biała szopa wygląda strasznie . Jak taka właśnie "ruska", co w połączeniu z makijażem wygląda tandetnie i przekomicznie. Wiem, bo koleżanka mojej siostry tak wyglądała... I był to naprawdę przykry widok. Wystarczy spojrzeć na Aguilerę, która pomimo tego, że na pewno ma do swojej dyspozycji najlepszych fryzjerów i najlepsze preparaty do włosów, ma na głowie poplątane siano i jej włosy wyglądają bardzo niezdrowo. Widać to dokładnie w teledysku "hurt", szczególnie gdy wybiega przed namiot i upada.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:55   #56
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
To zdjęcie, co załączyłaś to Twoje, na którym piszesz, że "wyglądałaś jak ruska (...)"? Nie zgodzę się z Tobą w takim razie, bo moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz, tak...anielsko
slicznie dokladnie tak anielsko
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:09   #57
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Talking Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez *Jadis* Pokaż wiadomość
W sumie tak moze byc ciekawie Ale ja mam taką wizję - białe włosy, jasne brwi i takie jasne, szare soczewki kontaktowe (względnie niebieskie). I oczywiscie jasna cera. Ale musialabym robic odrosty co dwa tygodnie, bo strasznie szybko mi włosy rosną. No i rozjasnianie po raz kolejny, nie wiem czy bym się zdecydowala


Eee no jasne wlosy , jasna cera , jasna oprawa oczu..ZA jasno!Mozna oslepnac Nie no mi sie osobiscie nie podoba za bardzo , ja to przy jasny bardzo wlosach lubie wlasnie ciemna karnacje Jestem zwolenniczka kontrastow po prostu Ale fakt ,to bardzo sztucznie wyglada
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:13   #58
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
A ja odradzałabym takie eksperymenty. Niby tak się tylko mówi, ale można sobie spalić włosy, a po tym już nie będzie odwrotu, tylko płacz nad rozlanym mlekiem. Zresztą mnie się takie włosy zupełnie nie podobają, wyglądają nienaturalnie i postarzają. , Koniczynka wygląda o tyle dobrze, że ma jednak niezniszczone te włosy i bardzo jasne oczy, bo chyba ma naturalny jasny blond, ale wysuszona biała szopa wygląda strasznie . Jak taka właśnie "ruska", co w połączeniu z makijażem wygląda tandetnie i przekomicznie. Wiem, bo koleżanka mojej siostry tak wyglądała... I był to naprawdę przykry widok. Wystarczy spojrzeć na Aguilerę, która pomimo tego, że na pewno ma do swojej dyspozycji najlepszych fryzjerów i najlepsze preparaty do włosów, ma na głowie poplątane siano i jej włosy wyglądają bardzo niezdrowo. Widać to dokładnie w teledysku "hurt", szczególnie gdy wybiega przed namiot i upada.


Dookladnie , jestem tego samego zdania!
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 11:53   #59
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Białe włosy...

A mi sie marzą takie biale włosy jakie ma Aguilera....Ale fakt niszcza sie i trzeba sie bardzo namęczyć zeby były jako takie :/ Kiedyś,raz w zyciu wyszly mi białe włoski farbą Londa arktyczny blond,niestety nie ma juz tej farby w sprzadazy( a moze to był rozjaśniacz)-i po niej wcale nie mialam zniszczonych włosow( bo jeszcze wtedy wogóle miałam ladne włosy ;p).
mniej wiecej dobry efekt białych włosów można uzyskac farbą Palette XXL kolor :mroźny blond niestety mi sie dosc szybko wymywa i po 2 tygodniach niektore pasma żółkną:/
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:05   #60
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez izzie_lady Pokaż wiadomość
A mi sie marzą takie biale włosy jakie ma Aguilera....Ale fakt niszcza sie i trzeba sie bardzo namęczyć zeby były jako takie :/ Kiedyś,raz w zyciu wyszly mi białe włoski farbą Londa arktyczny blond,niestety nie ma juz tej farby w sprzadazy( a moze to był rozjaśniacz)-i po niej wcale nie mialam zniszczonych włosow( bo jeszcze wtedy wogóle miałam ladne włosy ;p).
mniej wiecej dobry efekt białych włosów można uzyskac farbą Palette XXL kolor :mroźny blond niestety mi sie dosc szybko wymywa i po 2 tygodniach niektore pasma żółkną:/
Tak taki srebrzysty platynowy blond jest przesliczny ale trzeba przy takim rozjasnieniu nakladac tony maseczek i odzywek by podzywic wlosy co do twoejj wypowiedzi to plecam szampon welli regenal dla wlosow siwych i blond nadaje wlosom taka srebrzysta poswiate i niewidac tego paskudnego zoltego utleniacza po jakims czasie
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.