Obgryzione paznokcie ze zdjęciami - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 11:15   #361
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Ja obgryzałam przez kilka lat, przestałam z dnia na dzień jakieś 5 lat temu. Na początku paznokcie nie wyglądały zbyt atrakcyjnie, widać było że obgryzałam przez to że wolny brzeg zaczynał się bardzo wcześnie, w połowie paznokcia przez obgryzanie latami, ale z czasem to się unormowało i teraz ta biała część pojawia się dopiero przy opuszku a nie tak jak wcześniej w połowie. Na to jednak trzeba poczekać. Jak pisałam nie obgryzam jakieś 5 lat, jak 2,5 roku temu byłam robić sobie u kosmetyczki manicure to powiedziała że mam bardzo ładne paznokcie i widać że nie obgryzam i że w życiu by nie powiedziała że kiedykolwiek obgryzałam Także cierpliwości, pazurki nie wyrównają się w kilka miesięcy ale w końcu na pewno do tego dojdzie
Nie obgryzam od paru miesięcy i właśnie się zastanawiałam czy ta biała końcówka kiedyś się jakby przesunie dalej. Muszę malować ciemnymi kryjącymi lakierami, bo jak przez kolor przebija się ta linia z białą końcówką t nie wygląda to dobrze..

A i życzę Wam wszystkim powodzenia
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 14:26   #362
tulimuli
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Do tulimuli :
Nie wydaje mi się żebym miała problemy z ortografią,ale dziękuje za troskę
Jest w tekście sporo literówek bo szybko pisałam ,ale błędów ortograficznych tam nie widzę
To ZLE ci sie wydaje... niestety
tulimuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 19:08   #363
nie mam mamby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
tez walcze

ja jeszcze codziennie wieczorem wsmarowuje w skorki olejek rycynowy podobno pomaga
To bardzo pomaga koleżanko )
Smaruj całe rączki po 2-3 razy dziennie. Efekt murowany.
Ja obgryzywałam skórki i paznokcie. Tragedia wręcz, krew i czerwone palce. Poradziłam sobie z tym, gdy skończyłam liceum. Do obgryzywania zmuszał mnie stres. Klasówki, nauka, znudzenie. Generalnie milion powodów.
Udało mi się przed studniówką na jakieś 2 miesiące zaprzestać, GIGANTYCZNA MOTYWACJA. Bal, piękne dłonie.
Zaczęłam się także wstydzić, przed chłopakmi z którymi się kiedyś spotykałam, bo jednak gdy gładzili moje palce, to czuć było, że skóra jest "poszarpana". Fuj.
Teraz gdy zaczęłam zapuszczać, czyli jakieś 2 miesiące temu, czuje, że juz do tego nie wrócę. Odbudowałam paznokcie właśnie olejkiem rycynowym, bo były tak łamliwe, że aż strach. Zainwestowałam w lakiery do paznokci i czuje się świetnie.

NIE OBGRYZUJCIE PAZNOKCI KOLEŻANKI.
WSTYD TO OGROMNY.
nie mam mamby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:56   #364
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez denis44a Pokaż wiadomość
dziewczyny,te wszystkie zdjęcia to pikuś przy moich!!!

Obgryzam 25 lat,cała płytka sie skróciła,tipsy pomagały ale po zdjeciu były jak papier.Nauczyłam się chować dłonie,tak chwytać przedmioty(np.kubek) by nie było widać paznokci,mojemu mężowi to nie przeszkadza ale ja codziennie sobie obiecuję,że przestanę.
Przywoluje ten stary post ,bo wstrząsnęły mną te paznokietki,bardzo przypominają moje sprzed roku... może dwóch.. i tez bardzo mocno sie tych rak wstydziłam... mojemu TŻtowi to przeszkadzało i to bardzo...chyba bardziej niz mnie

Ktos kiedys powiedzial ze jedno przyzwyczajenie trzeba zwalczać innym.Nie potrafiłam przestać obgryzać paznokci.. obgryzałam je od tak dawna ,ze jak pierwszy raz kupilam pilnik ,to nie wiedziałam jak go użyć,i poszłam do kosmetyczki(takiej bardziej medycznej a nie od tipsów) żeby mi pokazała jak to sie robi. Później chodziłam co 3-4 tygodnie.
Kopiłam mnóstwo kolorowych lakierów do paznokci ,jeszcze więcej odzywek.. nie było mi zal dac 1/10 mojej pensji na mały pojemniczek z logiem sally hansen. I za każdym razem jak miałam ochotę poogryzać , to albo te ogryzki po paznokciach malowałam,albo wyciągałam krem do skorek i wcierałam. Weszło mi to w nawyk... moje paznokcie nadal nie sa idealne-za miekie ,nieforemne , łamliwe...ale juz używam pilniczka do paznokci a nie zebow...i przesadnie dalej o te paznokcie dbam.
Wiec taka porada ,i jedyny powód by napisać ten post- szukajcie jakiejs swojej metody na zwalczanie tej choroby-bo nałogiem obgryzania nie nazwe. Jak widac po tych wszystkich postach ,jest to naprawdę poważny problem..
I sprawdźcie moja metodę .. za każdym razem jak ci palec do buzi wedruje..to albo krem do skorek ,albo lakier w dłoń i malować dluuugo , dokladnie i z pietyzmem. Oczywiście trzeba miec potem gdzieś ze te paznokcie pomalowane wyglądają jeszcze gorzej. Przynajmniej cos z tym robicie ,staracie sie i próbujecie.. A to i tak więcej niż robi niejedna z nas ))

zaraz znajdę i wstawię jakieś zdjęcie tych moich ,zapuszczonych )))
__________________
Prezentuje raczej nietypowe poglady na zycie . Z gory przepraszam jezeli kogokolwiek przypadkiem zranie. Zadnego ciekawego cytatu nie potrafie sobie w chwili obecnej przypomniec bo czytam tylko i wylacznie brukowce i to z wielkim trudem
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:00   #365
harcereczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Walczymy z obgryzaniem paznokci - zdjęcia

Witajcie.
Wpadłam na pomysł stworzenia wątku, w którym dzielimy się postępami w zapuszczaniu pazurków.
Na początek moje [foto z zeszłego tygodnia, bodajże środa]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 775d6e2fa5d2c9b3522dcc124b3aa405,62,37.jpg (18,2 KB, 419 załadowań)
harcereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:45   #366
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Walczymy z obgryzaniem paznokci - zdjęcia

Podobny wątek już jest - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503916
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:55   #367
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Dołączam się do obgryzaczy.
Od czasów podstawówki aż do 3 gimnazjum obgryzałam pazurki.
Było to spowodowane wieloma sytuacjami stresowymi, niemożnością wyładowania swojego napięcia nerwowego. Obgryzać przestałam, kiedy uświadomiłam sobie, że nie mam czego pomalować na imprezę sylwestrową. Miałam bezkształtne, postrzępione i nieestetyczne paznokcie.
Od tamtego czasu zaczęłam je zapuszczać.
Z pozytywnym skutkiem.
Z czasem miałam długie i kształtne pazurki- robienie pryz nich stało się wręcz moją manią. 2 razy przed 100dniówka zalałam sobie je w żelu, żeby mi się utwardziły.
Niestety, czar pięknych paznokci całkiem niedawno prysł.
Zaczęło się od tego, że połamały mi się one na wakacjach. Z braku pilnika zaczęłam obgryzać brzegi. Do tego doszły stresowe sytuacje i się znowu zaczęło.
Znowu wpadłam w ten paskudny nawyk
Próbuję z tym walczyć, myślę nad tym czy nie iść i nie założyć sobie tipsów. Może się wtedy odzwyczaję, bo mi będzie szkoda wywalonej kasy....
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 18:36   #368
juliette_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

witam ja także dołaczam do obgryzaczek paznokciowych ;D JAK DO TEJ PORY NIE PRAKTYKUJE TEGO NAWYKU OD...przeszlo 2 miesiecy. zaczelam dbac o nie,stosowac odzywki te w lakierze i do wcierania. urosło mi juz ok 0,5 cm ponadto staram sie zawsze miec je pomalowane odzywka,lakierem i utwardzaczem. powiem Wam; warto! nie dosc,ze wcale mi sie nie rozdwajaja to od tamtej pory nie zlamal mi sie ANI JEDEN paznokiec ! Dziewczyny wytrwalosci Wam zycze w dazeniu do celu! cierpliwosci,a Wasze paznokietki na pewno wroca do normy! pozdrawiam i trzymam kciuki,aby Wam tez sie udalo!
juliette_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 21:09   #369
izolda26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

.

Edytowane przez izolda26
Czas edycji: 2011-09-23 o 08:18
izolda26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:13   #370
one_smile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cześć wszystkim!
Niedawno postanowiłam sobie: PRZESTAJĘ OBGRYZAĆ! Jak do tej pory nawet trzymam się tego postanowienia, chociaż byłoby mi łatwiej gdyby od razu było widać efekty :P Obgryzam paznokcie odkąd pamiętam a mam już prawie 22 lata. Kocham lakiery do paznokci i mam bzika na punkcie przemalowywania ich pod kolor pasujący do nastroju, niestety do tej pory mogłam malować tylko te u stóp, czego mam serdecznie dość! Mam nadzieję, że wszystkie sposoby i porady przez które przebrnęłam w tym wątku pomogą mi w zapuszczaniu. A jutro rano biegnę po odżywkę
one_smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:44   #371
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Wątek edytowany

Edytowane przez pranknature
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:55
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:37   #372
juliette_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

gratzy! ;D POKAŻ KONIECZNIE ps. a u mnie leci 3 miesiac )
juliette_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 16:17   #373
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Mam problem z odrzywka, urzywalam sally hansen miracle,kupilam ja jakos w maju przez internet,jakiś miesiac temu ostatni raz ja urzywalam,zostało mi około połowy odrzywki, stala cały czas dobrze zakrecona,teraz ja otworzyłam,ale wg nie da się malowac,jak zamaczam pędzelek i wyciagam to ciagna sie takie nitki i konsystencja strasznie zgestniała ,czy da się cos z tym jescze zrobic czy juz do wyrzucenia?
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 16:27   #374
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Mam problem z odrzywka, urzywalam sally hansen miracle,kupilam ja jakos w maju przez internet,jakiś miesiac temu ostatni raz ja urzywalam,zostało mi około połowy odrzywki, stala cały czas dobrze zakrecona,teraz ja otworzyłam,ale wg nie da się malowac,jak zamaczam pędzelek i wyciagam to ciagna sie takie nitki i konsystencja strasznie zgestniała ,czy da się cos z tym jescze zrobic czy juz do wyrzucenia?
Nadaje się do wyrzucenia.
To znaczy możesz rozcieńczyć zmywaczem czy rozcieńczalnikiem, ale licz się z tym, że odżywka straci swoje właściwości.
Trzy-cztery miesiące to standardowy czas przydatności odżywek od SH, później gęstnieją. Co wcale mi nie przeszkadzała, bo przez ten czas z powodzeniem zużywałam większość preparatu No a efekty, które dawały mi odżywki - świetne, więc nie narzekam
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:02   #375
harcereczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Nie obgryzam od ok. 5 miesięcy. Pomiędzy poprzednimi fotkami, a dniem dzisiejszym raczej jest różnica.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P220911_15_57_[01]_zmniejszacz-pl_901535.jpg (15,4 KB, 308 załadowań)
harcereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 06:17   #376
juliette_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

suuper harcereczko ! ładne masz paznokietki. zazdroszcze tego,ze u Ciebie praktycznie cala plytka jest przyrośnieta do opuszka,bo u mnie ona konczy sie w polowie.;p co robisz,ze masz takie ladne??? stosujesz jakies odzywki?
juliette_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:52   #377
harcereczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Odżywki? Tylko jedna i to nie za często - miss sporty na szybszy wzrost. Paznokcie rosną zdecydowanie szybciej, odżywka nadaje im lekko mleczny odcień.
Raz na jakiś czas piłuje praktycznie 'na zero'.
Pazurki się wzmacniają, nie łamią się.
Aby nie obgryzać, zawsze mam na nich jakiś lakier. Przeważnie nudziaki, bo chodzę do szkoły.
Coś jeszcze? Chyba to tyle.
harcereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:51   #378
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Wątek edytowany

Edytowane przez pranknature
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:56
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 06:29   #379
juliette_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

piękne są.jakie zdbane gratzy!;D
juliette_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 15:04   #380
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Wątek edytowany

Edytowane przez pranknature
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:56
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:31   #381
juliette_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

naturalnych obecnie nie pokaze,bo sa zapuszczone po zeywaniu malin i nie chce ich obcinac ;p moge pomalowanie,ale to pojutrze
juliette_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:32   #382
ruda_susie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 13
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Hej, można dołączyć? Z obgryzaniem walczę całe ponad 20-letnie życie Kilka razy udawało mi się nie obgryzać przez krótszy lub dłuższy czas, ale zawsze pojawiały się jakieś stresy, szkoła itp. i wracałam do tego wstrętnego nałogu Obecnie jestem na etapie nieobgryzania, dlatego właśnie dołączam do wątku - żeby wytrwać w moim postanowieniu Jak wyglądają moje paznokcie w chwili obecnej- możecie "podziwiać" (hahaha) za zdjęciach. Staram się je mieć zawsze pomalowane przynajmniej odżywką, żeby były twardsze i się tak nie haczyły, bo bo tylu latach obgryzania są strasznie osłabione.Mój największy problem to paznokieć na kciuku prawej ręki - po pobycie w szpitalu, złamał mi się prawie w połowie, od tego czasu (ponad rok temu!) nie mogę go zapuścić, jest strasznie pofałdowany i nierówny Staram się go nie męczyć i liczę na poprawę jego stanu wkrótce Jak pisałam dołączam zdjęcia - dla mobilizacji w nieobgryzaniu postaram się dodawać jakieś chociaż raz w tygodniu - jak ktoś będzie patrzył na moje pazury z bliska będzie mi je wstyd mieć obżarte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000477.jpg (43,6 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000481.jpg (43,2 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000484.jpg (44,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000485.jpg (58,3 KB, 119 załadowań)
ruda_susie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:49   #383
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

ruda_susie, jasne że można dołączyć po Twoim opisie spodziewałam się paznokci w niezbyt dobrym stanie, krótko mówiąc - ogryzek. Moim zdaniem Twoje paznokcie są w całkiem niezłym stanie, jaka szkoda, że moje tak nie wyglądają... Ostatnio działam na zmianę, raz obgryzę, raz zapuszczę, moją silna wolę szlag trafił
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 14:15   #384
Madzialenka__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Witajcie ! Mam na imię Magda i też mam problem z obgryzaniem paznokci :/
I postanowiłam przestać !!! Czy słyszeliście o odżywce na szybszy porost paznokci ???
Z góry dziękuję *
Madzialenka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 09:06   #385
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Witam,

ujawnię swoje niedoskonałe pazurki.Więcej jak rok temu wysłałam też jakoś w 50 dniu zapuszczania.Wiem że płytka jest bardzo szeroka ale z czasem jakoś się naprawi może.Dalej ćwiczę silną wolę

Pierwsze zdjęcie- paznokcie bez odżywki
Drugie zdjęcie- z odżywką

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 025.jpg (97,9 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 026.jpg (97,8 KB, 178 załadowań)
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 21:29   #386
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

temat dotyczy także mnie, od jakiegoś czasu nie obgryzane już i aktualnie są po ściągnięciu tipsów.
chciałabym,aby moja płytka byla juuuż dużo większa,no,ale niestety..

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6001164.jpg (38,1 KB, 483 załadowań)
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:49   #387
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

tu już chyba nikt nie zagląda...
__________________
*zapuszczam włosy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:55   #388
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Asitsu Pokaż wiadomość
tu już chyba nikt nie zagląda...
Zaglądamy, zaglądamy, ale nie zawsze ktoś od razu odpowie

Z Twoją płytką nie jest tak źle, naprawdę Trzeba trochę cierpliwości i pielęgnacji (na Wizażu polecana jest np. odżywka Eveline 8w1 - dla mnie cudo, do tego często krem do rąk do nawilżania skórek i coś wewnętrznie, np. drożdże do picia albo w tabletkach) i za dwa miesiące będziesz mieć już bardzo ładne pazurki, a już na sylwestra powinny być w niezłej kondycji
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 12:22   #389
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

ogólnie to używam oliwki do skórek i kremuje łapki :P a z tabletek to jem capivit do paznokci i włosów.;P
__________________
*zapuszczam włosy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:09   #390
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Asitsu Pokaż wiadomość
temat dotyczy także mnie, od jakiegoś czasu nie obgryzane już i aktualnie są po ściągnięciu tipsów.
chciałabym,aby moja płytka byla juuuż dużo większa,no,ale niestety..
też ubolewam nad krótką płytką, ale jeśli się przy niej nie grzebie to naprawdę może się trochę wydłużyć parę milimetrów (u mnie max ok 3 mm)
Powodzenia!
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 00:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.