Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 10:41   #2461
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Śniegowa przyjedź do mnie i mnie określ bo ja już kiedyś szukałam tego "mojego typu" i nie wiedziałam za nic co ja jestem...

(...)
Ja nie powiedziałam, że nie umiem pomalować paznokci... tylko, że nie operuję niczym innym niż stemplem. A wy manualnie potraficie takie cuda zrobić!!!!

Ojjj ojjj, konkurencja była mała
Heheh


A ja nie umiem stemplować....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 11:02   #2462
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3649521 2]Mnie już ostatnio dziewczyny naprostowały... Też mi zżółkły od tego nailteka, bez niego od ciemnych lakierów oczywiście też żółkły... Przerzuciłam się na evelinkę diamentową, nadal żółkną. Próbowałam cytryny, nie pomogła. Ale skoro i tak ciągle maluję to nie ma się co przejmować zażółceniem. Zawsze można przestać malować i poczekać aż odrosną nieżółte... ale niedoczekanie [/QUOTE]

Dobrze wiedzieć że prawidłowo zdiagnozowałam odżywkę odpowiedzialną za ten kolor...

A co do pogrubionego to prędzej piekło zamarznie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aaaa, daj spokój! Tutaj dziewczyny Ci zawsze doradzą lepiej niż niejedna kosmetyczka Tym bardziej, że wycina Ci skórki... A tak to zregenerujesz łapki i będą picuś glancuś
Hope so


Ten krem który poleciła mi koleżanka i który dzisiaj chcę kupić to Scandia Cosmetics, krem do rąk 20% masła shea:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...asla-shea.html
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 11:56   #2463
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Co taki zastój?
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 11:57   #2464
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A ja nie umiem stemplować....
za to malujesz świetnie
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:37   #2465
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Oesu... Za oknem taka pogoda, że aż się za przeproszeniem rzygać chce... Nienawidzę jesieni To powinno być zabronione...
Jeszcze się uczyć muszę, bo w środę mam poprawkę. Bosko.

Wy tak tu o tych porach roku, a ja nigdzie siebie wpasować nie mogę. W zeszłym roku jedna wizażystka powiedziała mi, że do mojej urody idealnie pasują chłodne kolory i że najchętniej widziałaby mnie w stalowo-szarym makijażu. Ja z kolei lubię tzw. kolory ziemi, czyli ciepłe brązy, zielenie, żółcie oraz pastele i złoto.

DMcia, kurcze, a ja nie mam chyba żadnego zdjęcia z tamtego okresu...

Opitoliłam pazury na zero.
Wypadałoby je pomalować, ale tak mi się nie chce...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:55   #2466
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
za to malujesz świetnie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Oesu... Za oknem taka pogoda, że aż się za przeproszeniem rzygać chce... Nienawidzę jesieni To powinno być zabronione...
Jeszcze się uczyć muszę, bo w środę mam poprawkę. Bosko.

Wy tak tu o tych porach roku, a ja nigdzie siebie wpasować nie mogę. W zeszłym roku jedna wizażystka powiedziała mi, że do mojej urody idealnie pasują chłodne kolory i że najchętniej widziałaby mnie w stalowo-szarym makijażu. Ja z kolei lubię tzw. kolory ziemi, czyli ciepłe brązy, zielenie, żółcie oraz pastele i złoto.
..

Ja też myślę, że jesteś zimą, ale pewności nie mam.

z zimami to w ogóle jest ciekawa sprawa, bo zimy lubia kontrasty. i jako jedyny typ urody moga sobie pozwolić na kontrast- ciepłe kolory do zimnego typu urody
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:00   #2467
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Bym zapomniała! Miałam koszmar, że ścięłam wszystkie paznokcie na okropnie krótkie, każdy inaczej, krzywo i ogóle be i fuj
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 14:25   #2468
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a te zaś o cyckach
Bo cycki sa fajne!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
heheheheh noooooo Rudziak mnie zabił cyckami
Muszę je ujarzmić w takim razie

Cytat:
Ruda - ty i twoje historie mnie rozbrajają
Czemu?

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
To samo powiedział
No widzisz

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3649304 5]

Zabiłaś mnie...


Powstałam i zabiłaś mnie znowu
Dobra jesteś...
[/QUOTE]

"To ja pójdę do tamtej policyjnej budki i się sama zaaresztuję"

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Rozwaliłaś mnie Rudziaczku:hahaha :
Wszyscy się ze mnie śmieją

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
To go dyskwalifikowało od samego początku

Nienawidzę jak ktoś mi przeszkadza gdy czytam. mam ochotę wydrapać oczy



Sikam
Piękna akcja Brawo, Ruda
A koleś jaki tekst w ogóle
ja to chyba za mało romantyczna jestem... No dobra, ja wcale nie jestem romantyczna. Takie teksty przyprawiają mnie o ataki niekontrolowanego śmiechu

A propos niedawaniu się poderwać. ja też bywam czasem niemiła. Ale to nie moja wina, po co zaczynają
Kumple zawsze mi wypominają jak szliśmy do kina i jak nam koleś sprawdzał bilety to mi sie tusz ukruszył i zaczęło mi oko łzawić i pocierałam cały czas. Koleś się pyta (tez maślanym głosem)
: co się stało pani stało?
to mu mówię,
- coś mi do oka wpadło.
ten zadowolony
- "mmm. Może ja"
kumple już czując akcję zaczynają się śmiać a ja z moim ulubionym tekstem
- mozliwe, bo strasznie mnie wkur*ia

Rurki są pedalskie. Gniotą w jaja. Ja też nie noszę

Mój romantyzm też zazwyczaj gdzieś pryska, kiedy ktoś mnie podrywa tekstem "Chyba spadłaś z nieba, bo wyglądasz jak anioł".
Cóż mam odpowiedzieć? "Ty chyba też i to twarzą w dół"

__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:30   #2469
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mój romantyzm też zazwyczaj gdzieś pryska, kiedy ktoś mnie podrywa tekstem "Chyba spadłaś z nieba, bo wyglądasz jak anioł".
Cóż mam odpowiedzieć? "Ty chyba też i to twarzą w dół"

Taaa to debilny tekst.... Baaardzo twórczy
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:39   #2470
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę... Właśnie przeczytałam maila od jednej ze znajomych blogerek, że jakaś pieprzona kretynka umieściła w internecie dane osób, z którymi robiła wymianki. W sensie, imiona, nazwiska, adresy. No ☠☠☠☠a ☠☠☠☠☠☠☠nięta jakaś.
Przepraszam za słownictwo, ale niech ja tylko się do znajomego adwokata dodzwonię, a się krowa nie wypłaci.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taaa to debilny tekst.... Baaardzo twórczy
Ewentualnie "wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam tędy przejść jeszcze raz?". Wierzcie lub nie, ale koleś w pubie kiedyś tak do mnie wystrzelił "mdleje:
Automatyczne "Z takim ryjem możesz przejść i dziesięć" podziałało skutecznie.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:03   #2471
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też myślę, że jesteś zimą, ale pewności nie mam.

z zimami to w ogóle jest ciekawa sprawa, bo zimy lubia kontrasty. i jako jedyny typ urody moga sobie pozwolić na kontrast- ciepłe kolory do zimnego typu urody
Wiesz Śnieguś, mnie to w sumie nie jest potrzebna wiedza o tym, jaką porą roku jestem Po prostu maluję się i ubieram tak, jak mi się podoba.


Ha, dobrze, że mnie nie podrywają, bo ja nie umiem być niemiła czy choćby asertywna dla kogoś obcego
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 15:35   #2472
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
z zimami to w ogóle jest ciekawa sprawa, bo zimy lubia kontrasty. i jako jedyny typ urody moga sobie pozwolić na kontrast- ciepłe kolory do zimnego typu urody
Serio? Myślałam, że zimne do zimnego, ciepłe do ciepłego. No ale ja dopiero od niedawna zaczęłam zwracać na to uwagę

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość


Wszyscy się ze mnie śmieją
Nie z Ciebie, tylko z sytuacji Ty jesteś debeściak

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę... Właśnie przeczytałam maila od jednej ze znajomych blogerek, że jakaś pieprzona kretynka umieściła w internecie dane osób, z którymi robiła wymianki. W sensie, imiona, nazwiska, adresy. No ☠☠☠☠a ☠☠☠☠☠☠☠nięta jakaś.
Przepraszam za słownictwo, ale niech ja tylko się do znajomego adwokata dodzwonię, a się krowa nie wypłaci.
A tej co do głowy strzeliło
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:38   #2473
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

(Nie żeby coś, ale ja jestem gotowa na dzień dobry Ci cycki obmacać, tak że dobrze to przemyśl )
noł problem, Ruda, spokojnie, ja też lubię tyle że u mnie mało do macania chociaż chyba przytyłam bo i cycki większe się zrobiły


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
W ogóle... chyba nie umiem "dać się poderwać"
Bo dzisiaj siedzę w pociągu i czytam. Co ważne, Pottera czwartą część po angielskiemu.
Przysiada się naprzeciwko mnie chłopak. W rurkach.
Pyta, co czytam. No to podnoszę książkę do góry, żeby sobie sam zobaczył. Na co chłopię tonem znawcy: "Ooo, po angielsku. To chyba musisz dobrze znać ten język".
Na co Ruda, z kulturą, gracją i wyczuciem typowymi dla swej osoby, gdy jej ktoś w czytaniu przeszkadza, odpowiedziała:
"No nie, ☠☠☠☠a, tak sobie czytam i nie rozumiem."
Jakoś się chłopak speszył. Zarumienił, przesiadł.

Nie będzie hipster w czytaniu kuRtuRaRnemu człowiekowi przeszkadzał

oglądam literki


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ja jakoś jestem kiepska w... Czymś takim.
Jak mi sie facet podoba, to go sama poderwę, a jak jakiś wyskakuję z inicjatywą, to zaraz wychodzi ze mnie... cholerstwo
Jak słynne już wśród moich znajomych... od poczatku może
Tez w pociągu (ja to mam szczęście...), koleś patrzy się na mnie, jak sobie siedzę oderwana od rzeczywistości i nagle mówi namiętnym głosem: "Jak kobieta uśmiecha się do swoich myśli, to z pewnością myśli o czymś miłym".
Reakcja natychmiastowa?
"Albo jest obłąkana".
Do tej pory mi to przypominają, koleżanka, która ze mną wtedy jechała, musiała wyjść z przedziału, tak się chichrała
też dobrze



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam równie dobrą sytuację..
Ide sobie kulturalnie chodnikiem aż nagle zaczepia mnie jakiś chłopak tekstem 'ładny masz kolor bluzki, pasuje do mojego samochodu'
Baran nie pamiętał jak 3 dni wcześniej zajechał mi droge jak eLką jechałam to mu odpowiedziałam jedynie 'uważaj żeby jakaś eLka Ci kiedyś nie wjechałą w '.
Słuchajcie automatycznie sobie przypomniał, zrobił się czerwony jak burak i wydusił z siebie oczywiście 'aa.. to Ty..'
Jego mina - bezcenna.
i dobrze mu tak!
to i ja miałam dobrą sytuację kiedyś, jak siedziałam przed egzaminem na certyfikat z angielskiego, zatruta, głodna, z bolącym żołądkiem, zestresowana, z ciągłymi nudnościami. podjadałam sobie wafle ryżowe i dla chwili oderwania się kupiłam pierwszą lepszą gazetę jaka mi wpadła w ręce - chyba JOY.
siedzę, przeglądam, zerkam, podjadam.. podchodzi do ławki na której siedziałam chłopak - ,,cześć, mogę się przysiąść?''. odpowiedziałam ok, co mi szkodzi i tak sobie siedzę i chrupię. czuję się obserwowana a on że tak słodko chrupałam wafle i nie mógł się oprzeć żeby nie podejśc i czy go nie poczęstuję zlewałam go ile sie dało, poczęstowałam i zerkam w gazetę. kolejna jego próba - czy czytasz? to coś takigo jak brawo girl?




Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Większość Polek to typy letnie, zimowe, lub zimowo/ letnie.
Ja jestem zimowym latem (Ty chyba także)- Pasują do mnie chłodne barrwy, ale nie pastelowe. W pastelach wyglądam mdło (typowe lato nie) KLIK

LATO

ZIMA

WIOSNA

JESIEŃ
oo, Śniegowa, a będziesz potrafiła określić jaki ja mam typ urody? też kiedyś próbowałam się sama sklasyfikować i nic z tego
niby coś jak lato, niby coś jak wiosna, ale jakby się przyjrzeć to i z zimy coś się znajdzie. przynajmniej jak sama na siebie patrzę



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
wczoraj przed 22 już spałam starość jak nic
to tak jak ja
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:48   #2474
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Cóż mam odpowiedzieć? "Ty chyba też i to twarzą w dół"
Hahaha, zapamiętam

Koleżanka opowiadała, że była kiedyś na dyskotece i jakiś dżolero tanecznym krokiem do niej podchodzi z hasłem "przydensisz bejbe?"
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:49   #2475
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A koleś jaki tekst w ogóle
ja to chyba za mało romantyczna jestem... No dobra, ja wcale nie jestem romantyczna. Takie teksty przyprawiają mnie o ataki niekontrolowanego śmiechu

A propos niedawaniu się poderwać. ja też bywam czasem niemiła. Ale to nie moja wina, po co zaczynają
Kumple zawsze mi wypominają jak szliśmy do kina i jak nam koleś sprawdzał bilety to mi sie tusz ukruszył i zaczęło mi oko łzawić i pocierałam cały czas. Koleś się pyta (tez maślanym głosem)
: co się stało pani stało?
to mu mówię,
- coś mi do oka wpadło.
ten zadowolony
- "mmm. Może ja"
kumple już czując akcję zaczynają się śmiać a ja z moim ulubionym tekstem
- mozliwe, bo strasznie mnie wkur*ia


I akcja z moją kumpelą. Podchodzimy do przejścia dla pieszych, czekamy na zielone a jakis typ do nas:
- oh, królewny. W którym zamku mozna was znaleźć?
na co przyjaciółka:
- co cię to obchodzi? I tak masz za małego konia żeby dojechać
Kocham ją
ja pierdziele, ale wene macie ...



Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jeszcze się uczyć muszę, bo w środę mam poprawkę. Bosko.
uuu, współczuję. chociaż i ja przeżyłam szok, kiedy we wtorek zaczęła nas na anatomii pytać po jednych zajęciach. i w sumie się zaczęło.. pytają normalnie, dobrze że jeszcze nie ma pełnej listy więc i ocen nie wstawiają, ale będzie kolorowo..




Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bym zapomniała! Miałam koszmar, że ścięłam wszystkie paznokcie na okropnie krótkie, każdy inaczej, krzywo i ogóle be i fuj
o, a Ty mi przypomniałaś że wczoraj miałam piękny sen.. chyba Wam nie mówiłam, nie?
śniły mi się lakiery do paznokci... dużo lakierów. i mogłam przebierać, wybierać, malować i w ogóle...




Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę... Właśnie przeczytałam maila od jednej ze znajomych blogerek, że jakaś pieprzona kretynka umieściła w internecie dane osób, z którymi robiła wymianki. W sensie, imiona, nazwiska, adresy. No ☠☠☠☠a ☠☠☠☠☠☠☠nięta jakaś.
Przepraszam za słownictwo, ale niech ja tylko się do znajomego adwokata dodzwonię, a się krowa nie wypłaci.
o kurczaki, jak tak można?
i że niby co napisała przy tych danych? ,,macie adresy i namiary na dziewczyny z którymi przeprowadziłam wymianę? ''
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:58   #2476
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Koleżanka opowiadała, że była kiedyś na dyskotece i jakiś dżolero tanecznym krokiem do niej podchodzi z hasłem "przydensisz bejbe?"
Padłam Zabiłabym go śmiechem: hahaha:

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

o, a Ty mi przypomniałaś że wczoraj miałam piękny sen.. chyba Wam nie mówiłam, nie?
śniły mi się lakiery do paznokci... dużo lakierów. i mogłam przebierać, wybierać, malować i w ogóle...
Etap lakierowych snów już mam za sobą Ale notorycznie śni mi się, że jestem Panną Młodą
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 16:04   #2477
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Etap lakierowych snów już mam za sobą Ale notorycznie śni mi się, że jestem Panną Młodą
ooooooooooooooo będzie ślub?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 16:09   #2478
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ooooooooooooooo będzie ślub?
Sennik mówi, że spotkam wielką miłość swojego życia Freud miałby zgoła inną koncepcję
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 16:18   #2479
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Sennik mówi, że spotkam wielką miłość swojego życia Freud miałby zgoła inną koncepcję
to co to znaczy jak śnią mi sie lakiery?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 16:34   #2480
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jutro mam kartkówkę z fizyki,błagam trzymajcie kciuki nie chce,aby powtórzyła sie sytuacja sprzed roku.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 16:36   #2481
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36504979]Jutro mam kartkówkę z fizyki,błagam trzymajcie kciuki nie chce,aby powtórzyła sie sytuacja sprzed roku.[/QUOTE]

trzymam mocno!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 17:23   #2482
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:20
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 17:50   #2483
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

wróciłam z Politechniki i ze Złotych, rany, jestem taka umęczona, że nadrobię potem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 17:57   #2484
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to co to znaczy jak śnią mi sie lakiery?
Że musisz jakiś kupić Twoja podświadomość się tego domaga

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36504979]Jutro mam kartkówkę z fizyki,błagam trzymajcie kciuki nie chce,aby powtórzyła sie sytuacja sprzed roku.[/QUOTE]

Dasz radę
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:00   #2485
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:20
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:15   #2486
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

O f**k,ja jutro też piszę recenzje artykułu z geografii turystycznej...
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:15   #2487
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A to moje wypociny które noszę od 3/4 dni jakoś.

Jednak lepiej czuje się w migdałkach, jedynie środkowy to złamasek.
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Ten z shimmerową zakrętką jest ciut jaśniejszy?
Bo trzymałam go dzisiaj w ręce i się zastanawiałam, czy to wina rozwarstwienia i zepsucia się lakieru, czy po prostu sam z siebie jest jaśniejszy.
no dokładnie nie jest to kolosalna różnica, ale widoczna troszkę. Nie wiem jakby to na paznokciach wyszlo

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
żeby kusić to wstawiam moich faworytów 1 2 3 4


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Olejek rycynowy cudownie wzmacnia paznokcie ale skórki wysusza
ale to chyba nie u każdego, bo u mnie to absolutnie nie miało miejsca nigdy

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Kumple zawsze mi wypominają jak szliśmy do kina i jak nam koleś sprawdzał bilety to mi sie tusz ukruszył i zaczęło mi oko łzawić i pocierałam cały czas. Koleś się pyta (tez maślanym głosem)
: co się stało pani stało?
to mu mówię,
- coś mi do oka wpadło.
ten zadowolony
- "mmm. Może ja"
kumple już czując akcję zaczynają się śmiać a ja z moim ulubionym tekstem
- mozliwe, bo strasznie mnie wkur*ia


I akcja z moją kumpelą. Podchodzimy do przejścia dla pieszych, czekamy na zielone a jakis typ do nas:
- oh, królewny. W którym zamku mozna was znaleźć?
na co przyjaciółka:
- co cię to obchodzi? I tak masz za małego konia żeby dojechać
Kocham ją



nadrobiłam szybciutko, bo dopiero siadłam od rana.. kąpiel i wyrko
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:17   #2488
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Że musisz jakiś kupić Twoja podświadomość się tego domaga



Dasz radę
chciaaaaaaaaaaaaaaaaaałam dzisiaj, nawet bardzo... a nie było nic

jejku, dopiero sie z lozka podniosłam, chyba mnie coś rozkładać zaczyna
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:20   #2489
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jejku, dopiero sie z lozka podniosłam, chyba mnie coś rozkładać zaczyna

mnie to samo


za mnie też trzymajcie kciuki, za mój egzamin i sprawdzian z zacnej matematyki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:34   #2490
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale wiatr dzisiaj po wątku hula...

Chucky, Lan, Meeow- dacie radę!

Smoothly, zdrówka życzę.

Meeow, a skąd Ty jesteś? I co robiłaś na Polibudzie?
Jak tam polowania na lakiery?
Dobrze zrozumiałam, że Ty jutro na prawko zdajesz?
Czemu ja Cię tak przesłuchuję?


A u mnie w domu dzisiaj jakieś paranormal activity się dzieje...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.