L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 20:06   #631
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

witam chcialam sie zapytac czy ktoras z zw as miala farbe casting loreal z tych nowych blondow,chcialam sie zapytac czy ktos wie jaki jest sklad?bo skooro bez amoniaku to zapewne woda utleniona a tego nie wiiemwiec bardzo prosze o porade,bo nie wiem czy warto kupowac z gory dziekuje pozdrawiam wsyztstkie wizazanki
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:27   #632
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

proszę o pomoc- moje włosy naturalne to jasny brąz( zbliżony do jasnego brązu castinga). Chciałabym rozjaśnić włosy o dwa- trzy tony ale szamponem koloryzującym, czy mogę użyć castinga satynowy blond? proszę o odp.
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 14:32   #633
oliweczka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Moze któras z was mogłaby mi pomóc...Otóż zastanawiam się nad pofarbowaniem włosów -mam naturalny kolor jasny brąz i chciałabym je przyciemnic castingiem.I podobno farbuujac ciemnym brazem wychodzi czarny,a jasnym brązem zmywa sie na rudy i nie mam pojęcia jaki kolor castingu wybrać...Czarnych nie chce i rudych tez nie.Moj wymarzony kolor to ciemny brąz
oliweczka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 19:42   #634
benitka608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

witam dziewczyny, i ja się dołączę do pytan
mój aktualny kolor to :


zastanawiam się może podpowiecie jaki kolor mi wyjdzie po nałożeniu cating-a 713, mroźny beż?


efekt jaki chciałabym osiągnąć to na pewno zakryć rudzielca na chwile a najlepiej na zawsze to mój główny cel
pozdrawiam
benitka608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:59   #635
Cicca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Te L'oreal Casting to jest szampon koloryzujący,szamponetka czy farba?
Cicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:53   #636
Noel
Raczkowanie
 
Avatar Noel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez Cicca Pokaż wiadomość
Te L'oreal Casting to jest szampon koloryzujący,szamponetka czy farba?
Zależy jaki odcień i z jakiej serii. Np. Casting Creme Gloss to szampon do 28 myć (ale u mnie nigdy nie zmywał się do końca), ale już Casting Creme Gloss - Glossy Blonds to są farby trwałe. Trzeba sprawdzać na opakowaniu.

Przy okazji pytanie - czy Wellą Soft można delikatnie rozjaśnić włosy (tak o 2 tony)?
__________________
"Prosiłem o wszystko, by cieszyć się życiem, dostałem Życie po to, by cieszyć się wszystkim! (...)"

Edytowane przez Noel
Czas edycji: 2011-02-25 o 17:55
Noel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 10:07   #637
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Czy ktos kiedys farbował tym: L'Oreal Casting creme - słoneczny blond nr 930?? Czy chociaż to wychodzi jakieś jasniejsze w miarę czy znowu brąz albo co? Nie chodzi mi o to żeby było białe tylko takie bardziej złoty kolor? No po prostu czy to jest podobne do zdjęcia na pudełku w którym się znajduje?

Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2011-03-03 o 10:08
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 09:39   #638
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez benitka608 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny, i ja się dołączę do pytan
mój aktualny kolor to :


zastanawiam się może podpowiecie jaki kolor mi wyjdzie po nałożeniu cating-a 713, mroźny beż?


efekt jaki chciałabym osiągnąć to na pewno zakryć rudzielca na chwile a najlepiej na zawsze to mój główny cel
pozdrawiam
witam, ja robiłam włosy tym odcieniem o którym piszesz i wyszedł ciemny brązzczasem wiadomo farba się spłukuje i kolor robi się zbliżony do tego na pudełku
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 15:15   #639
LimiaSecret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Casting Jasny Lodowy Blond 10101

Skusiłam sie na w/w krem, kolor śliczny, jasny ( nie bardzo ) naturalny ciepły blond. Prosze sie nie sugerowac okresleniem "lodowy", nie oznacza iz odcien jest zimny, zdecydowanie to ciepły kolor blond.
Kolor wyjsciowy to blond na poziomie 9, odrosny 7.
Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z koloru jak i kremu, wlosy sa mieciutkie, nie sa szorstkie jak po farbie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg casting.jpg (57,0 KB, 128 załadowań)
LimiaSecret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:20   #640
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Limia ładny, bardzo naturalnie , naprawdę rewelacyjnie wygląda, a masz fotkę włosów przed farbowaniem? w sensie kolorku?

a moje coś mi zaczęły wypadać i nie wiem czy to wina farby czy po prostu sobie wmówiłam bo się naczytałam takich komentarzy
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:23   #641
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Zamierzam pofarbowac włosy castingiem ,ale boje sie ,że spierze się na brzydki rudawy kolor... Chciałabym uzyskać ładny brąz ,nie za ciemny taką czekoladę ,jakiego odcienia najlepiej użyć? Moje włosy to bardzo jasny brąz.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 22:07   #642
oliwia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Halucynogenna: Jeśli chcesz uzyskac kolor czekoladowy,a nie ciemny brąz to kup kolor "jasny brąz" i potrzymaj go na włosach 25 min.Myslę,iż wtedy uzyskasz oczekiwany efekt! Pozdrawiam
oliwia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 16:04   #643
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

A czy po wypłukaniu nie będzie za jasny? Sama już nie wiem,czy kupić jakaś trwałą farbę ,czy bawić się castingiem/
Mam nieciekawe doświadczenia z farbowaniem ,bo kiedyś zafarbowałam wella i po wypłukaniu miałam okropne rudo-zółte włosy;/ czy po castingu też zostaje sprany kolor? Czy jakiś minimalny odcień tylko?

Edytowane przez halucynogenna
Czas edycji: 2011-11-09 o 16:32
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 10:11   #644
pistacjowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar pistacjowa_dama
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

tydzień temu robiłam jasnym brązem Castinga i efekt następujący:
oczywiście na początku ciemny, szczególnie, że robiłam na lekko rozjaśnionych słońcem włosach, ale po 2-3 myciach jest super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17122011755.jpg (127,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17122011756.jpg (120,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17122011758.jpg (92,6 KB, 34 załadowań)
__________________
"Tworzysz swój własny wszechświat każdego dnia"
-------------------------------------






pistacjowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 12:58   #645
aik79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
tak jak w temacie co byście poradziły? czytałam recenzje na KWC i jednego i drugiego produktu... Ale chciałam usłyszeć odpowiedz osoby która i jednego i drugiego specyfiku używała.
Najbardziej zależy mi na tym żeby sie dowiedzieć czy kolor wyszedł taki jak miał wyjść, po ilu myciach sie zmył, czy były jakieś trudności z farbowaniem itd... wszystko co moze mi pomoc. Musze sie zdecydować do czwartku. Błagam Was Wizażanki o pomoc. Licze na Was
witajja farbowałam 13.02 włosy castingiem jasny brąz-miałam włosy koloru ciemny blond-jestem załamana kolor wyszedł bardzo ciemny prawie czarny!!!na razie myję głowę codziennie ale kolor ciągle bardzo ciemny!!!mam nadzieję że chociaż trochę wyjaśnieje!!!ogólnie farba fantastyczna nie niszczy włosów!!ale trzeba uważać kolor na opakowaniu dużo jaśniejszy!!!!

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pistacjowa_dama Pokaż wiadomość
tydzień temu robiłam jasnym brązem Castinga i efekt następujący:
oczywiście na początku ciemny, szczególnie, że robiłam na lekko rozjaśnionych słońcem włosach, ale po 2-3 myciach jest super
kolor pięknie wyszedł!!!ja farbowałam też jasnym brązem castinga-miałam kolor ciemny blond-niestety mi wyszedł prawie czarny!!!(((
aik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:25   #646
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cześć dziewczyny ja jestem zagorzałą Castingomaniaczką ale mam wrażenie, ze coś się ostatnio porobiło z kolorami, dawniej wychodził bardzo zbliżony do tego na opakowaniu, właściwie nigdy nie bałam się że wyjdzie bardzo "rozjechany" od deklarowanego, ale ostatnio zrobiłam "mroźne trufle" no i byłam załamana kolor wyszedł prawie czarny, a jeszcze co dla mnie było zaskoczeniem farbowałam na włosy z pasemkami i miałam nadzieję że jakieś refleksy będą przebijać, a tutaj nic z tego wyszedł bardzo jednolity kolor a pasemka za nic wyleźć nie chciały, teraz farbowałam kolorem "mroźne moccacino" i troszkę jest jaśniejszy ale też nie taki jak na opakowaniu, no z pasemkami się pożegnałam już bo za nic wyleźć nie chcą, siwe wyłażą a pasemka nie a podobno to zmywalna farba. Aha mój kolor podstawowy to ciemny blond z rudymi refleksami.
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 14:09   #647
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

może troszkę nie na temat, ale jak można uzyskać taki kolor
https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...rzebiatowskiej

cudowny mam teraz coś tego typu złoty brąz(włosy były rozjaśniane z brązu o jeden ton jaśniej)
z góry dzięki za odp
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.