U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 07:15   #4231
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
A Anessa to i tak jeden z bardziej plebejskich drogeryjnych filtrow



Biore Aqua Rich to raczej nie jest filtr na twarz pod makijaz. Raczej cos co smaruje sie na rece czy nogi. W sytuacjach z doskoku kiedy nie masz nic innego na twarz, bedzie w porzadku, ale na dluzsza mete moze wysuszyc. Na twarz zupelnie tego nie polecam!
Wszystkie filtry z Biore sa takie alkoholowe, wysuszające?
Uważam że w porównaniu z "naszymi" filtrami to nawet takie Biore do stosowania raz na parę dni w warunkach miejskich pod makijaż sprawdza sie genialnie, choć wydaje mi się że najlepiej sprawdzi się u osób z mega tłustą cerą i przy dużej wilgotności powietrza. Ja musiałam przerywać stosowanie co jakieś 4 dni bo robił mi suche skórki. Ale makijaż trzymał mi się na nim genialnie.

Filtry dostępne w Polsce dla Japonek to pewnie nawet na stopy to byłaby masakra

Też smutne jest że u nas kosmetyki zagraniczne np. Shiseido, Kanebo mają rangę luksusowych, selektywnych marek a w Japonii całkiem normalne ceny. Chyba że też są jakieś linie droższe, bardziej luksusowe?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 08:14   #4232
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Wszystkie filtry z Biore sa takie alkoholowe, wysuszające?
Maja tez nowa linie, cena taka sama, ale tubki mniejsze, te sa bardziej twarzowo-przyjazne. Jest ich chyba ze trzy, tych nowych, nawilzajacy, drugi z wlasciowosciami kremu BB (ten jest calkiem fajny, ale widze, ze zdziercy na ebayu sprzedaja go jako krem BB, co jest totalna bzdura), a trzeci nie pamietam.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Uważam że w porównaniu z "naszymi" filtrami to nawet takie Biore do stosowania raz na parę dni w warunkach miejskich pod makijaż sprawdza sie genialnie, choć wydaje mi się że najlepiej sprawdzi się u osób z mega tłustą cerą i przy dużej wilgotności powietrza. Ja musiałam przerywać stosowanie co jakieś 4 dni bo robił mi suche skórki. Ale makijaż trzymał mi się na nim genialnie.
Zgadzam sie calkowicie, dla tlustej cery da sie tego uzywac.


Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Też smutne jest że u nas kosmetyki zagraniczne np. Shiseido, Kanebo mają rangę luksusowych, selektywnych marek a w Japonii całkiem normalne ceny. Chyba że też są jakieś linie droższe, bardziej luksusowe?
Co jest najbardziej smutne, to to, ze supermarketowe linie Shiseido czy Kanebo sa sprzedawane za granica jako produkty ze sredniej lub wyzszej polki. Co oczywiscie jest smiechu warte. Sa oczywiscie i drogie Shiseido i Kanebo, ale zazwyczaj to co widze, to wlasnie te zwykle drogeryjne linie, ktore jada jako "ekskluzywne" kosmetyki do innych krajow, przez sama nazwe firmy.

Shiseido produkuje tez linie czysto eksportowe na wyzsza polke i niektore z nich nie sa nawet wcale dostepne w JP.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 08:52   #4233
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
A Anessa to i tak jeden z bardziej plebejskich drogeryjnych filtrow



Biore Aqua Rich to raczej nie jest filtr na twarz pod makijaz. Raczej cos co smaruje sie na rece czy nogi. W sytuacjach z doskoku kiedy nie masz nic innego na twarz, bedzie w porzadku, ale na dluzsza mete moze wysuszyc. Na twarz zupelnie tego nie polecam!
Ehh, no mam nadzieję, że jakoś da radę. Ale w porównaniu z tym, co u nas można dostać, chyba nie będzie tak źle. Ale na szczęście wzięłam tylko 15g opakowanie.
Czytałam również na Twoim blogu o Hadalabo, że Japonki go nie lubią, a na twarz za nic nie nałożyłyby, a u nas jest tyle zachwytów, ze masakra Wiec może i ja zachwycę sie nieszczęśnikiem Biore

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Wszystkie filtry z Biore sa takie alkoholowe, wysuszające?
Uważam że w porównaniu z "naszymi" filtrami to nawet takie Biore do stosowania raz na parę dni w warunkach miejskich pod makijaż sprawdza sie genialnie, choć wydaje mi się że najlepiej sprawdzi się u osób z mega tłustą cerą i przy dużej wilgotności powietrza. Ja musiałam przerywać stosowanie co jakieś 4 dni bo robił mi suche skórki. Ale makijaż trzymał mi się na nim genialnie.

Filtry dostępne w Polsce dla Japonek to pewnie nawet na stopy to byłaby masakra

Też smutne jest że u nas kosmetyki zagraniczne np. Shiseido, Kanebo mają rangę luksusowych, selektywnych marek a w Japonii całkiem normalne ceny. Chyba że też są jakieś linie droższe, bardziej luksusowe?
A czy stosowałaś coś pod ten filrt? A jeśli tak, to co? Ja wczoraj nałożyłam serum It's skin i różowego ślimaka mizona do tego pod żel-krem LRP a i tak przesuszyło, mało tego, bardzo brzydko [bardzo, bardzo] pozłaził mi minerał z twarzy, a byłam poza domem ok 2h tylko... Więc jak Biore nie da podobnego efektu [liczę, że nie da, mimo wszystko] to nie będzie najgorzej.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:03   #4234
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Jeśli chodzi o przebarwienia po pryszczach to najlepsze dla mnie było Uguisu no fun. Tak, tak słowicza kupka... Raz na twarzy wystarczył, żeby mi zmniejszyć czerwone plamy po pryszczach, ale miałam tylko odsypkę, więc na długo nie starczyło... Muszę w końcu się zebrać i zamówić całe opakowanie.

Kurczę pokazywałam wam listę zakupów, ale w sumie i tak co innego kupię ahahahah wygrała ciekawość nieznanego nad tym co znane

Edytowane przez reila_
Czas edycji: 2013-08-07 o 09:04
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:36   #4235
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Co do shiseido to miałam bibułki matujace ale zgubiłam kilka dni temu
I musialam kupic sklepowe

Moja opinia? NIE MA PORÓWNANIA
shiseido są super

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o przebarwienia po pryszczach to najlepsze dla mnie było Uguisu no fun. Tak, tak słowicza kupka... Raz na twarzy wystarczył, żeby mi zmniejszyć czerwone plamy po pryszczach, ale miałam tylko odsypkę, więc na długo nie starczyło... Muszę w końcu się zebrać i zamówić całe opakowanie.

Kurczę pokazywałam wam listę zakupów, ale w sumie i tak co innego kupię ahahahah wygrała ciekawość nieznanego nad tym co znane
Mówisz? Ja mam dużo słowiczek kupki ale stosuję jakoś raz na tydzień, nie wiem czy można częściej
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:52   #4236
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Hej, mam problem, może mi pomożecie.

Zakupiłam w kwietniu/maja krem mizon ze ślimaka za ebay. Zapłaciłam... i do tej pory nie dostałam kremu. Wysłałam im maila z reklamacją przez ebay, ale cisza. Orientujecie się co mogę zrobić w tej sytuacji i czy są jakiekolwiek szanse, że dostanę ten krem?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:56   #4237
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Hej, mam problem, może mi pomożecie.

Zakupiłam w kwietniu/maja krem mizon ze ślimaka za ebay. Zapłaciłam... i do tej pory nie dostałam kremu. Wysłałam im maila z reklamacją przez ebay, ale cisza. Orientujecie się co mogę zrobić w tej sytuacji i czy są jakiekolwiek szanse, że dostanę ten krem?
otworzylas spor?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 10:05   #4238
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
otworzylas spor?
co to jest?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:20   #4239
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
co to jest?
Przy aukcji masz taką opcję otwórz spór. Tam piszesz jaka jest sytuacja, nie ma problemu z odzyskaniem kasy.
Swoją drogą pisalas do sprzedawcy?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:26   #4240
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ehh, no mam nadzieję, że jakoś da radę. Ale w porównaniu z tym, co u nas można dostać, chyba nie będzie tak źle. Ale na szczęście wzięłam tylko 15g opakowanie.
Czytałam również na Twoim blogu o Hadalabo, że Japonki go nie lubią, a na twarz za nic nie nałożyłyby, a u nas jest tyle zachwytów, ze masakra Wiec może i ja zachwycę sie nieszczęśnikiem Biore


A czy stosowałaś coś pod ten filrt? A jeśli tak, to co? Ja wczoraj nałożyłam serum It's skin i różowego ślimaka mizona do tego pod żel-krem LRP a i tak przesuszyło, mało tego, bardzo brzydko [bardzo, bardzo] pozłaził mi minerał z twarzy, a byłam poza domem ok 2h tylko... Więc jak Biore nie da podobnego efektu [liczę, że nie da, mimo wszystko] to nie będzie najgorzej.
Nic nie stosowałam latem ograniczam jak mogę to co nakładam. Mam cerę mieszaną z momentami normalnej, latem bardziej mi się przetłuszcza a jednak ten Perfect Milk UV(uczucie przy nakładania jakby to był taki suchy olejek silikonowy) okazał się zbyt mocne do stosowania dzień w dzień. Ale może i moja wina że nic nie nakładałam pod niego. Jak dla mnie różowy ślimak Mizona pod makijaż się nie nadawał- podkład i krem bb się łuszczył/rolował Niestety żelo -kremu z LRP nie miałam przyjemności wypróbować więc nie porównam. Ale Aqua Rich powinien mieć inną konsystencję(niż perfect milk) i nie być tak wysuszający

ja jestem ostatnio zdegustowana jakością w stosunku do ceny i wyglądem na twarzy podkładu YSL Teint Resist Isadora i Maybelline 24h robią mi lepiej niż podkład za 200zł tak samo bebiki po 25-35zł wyglądały cudnie w przeciwieństwie do YSL
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:27   #4241
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Kurcze, ślimaka to kładę, ale kupki jakoś tak no... A moja mama ma opory przed żmiją. To co jak jej o słowiku powiem
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Nic nie stosowałam latem ograniczam jak mogę to co nakładam. Mam cerę mieszaną z momentami normalnej, latem bardziej mi się przetłuszcza a jednak ten Perfect Milk UV(uczucie przy nakładania jakby to był taki suchy olejek silikonowy) okazał się zbyt mocne do stosowania dzień w dzień. Ale może i moja wina że nic nie nakładałam pod niego. Jak dla mnie różowy ślimak Mizona pod makijaż się nie nadawał- podkład i krem bb się łuszczył/rolował Niestety żelo -kremu z LRP nie miałam przyjemności wypróbować więc nie porównam. Ale Aqua Rich powinien mieć inną konsystencję(niż perfect milk) i nie być tak wysuszający

ja jestem ostatnio zdegustowana jakością w stosunku do ceny i wyglądem na twarzy podkładu YSL Teint Resist Isadora i Maybelline 24h robią mi lepiej niż podkład za 200zł tak samo bebiki po 25-35zł wyglądały cudnie w przeciwieństwie do YSL
To może tu problem tkwi, ze sam za mocno działa..? Jęsli masz go jeszcze, to może spróbuj nawet jakieś lekkie serum?
A gdzież tam przyjemność, jak masakrę robi! :p Coś na tym europejskim rynku próbują wskórać, ale marnie im wychodzi...
A ja mieszaną w tendencją do przesuszeń I akurat ten loreal nie potrzebował nic pod spód, ale LRP jest solo zabójcze dla mnie.
Mam nadzieję, że tak będzie Ale nie maluję się codziennie, wiec może jakoś pociągnie.
Eh, wcześniej używałam tylko bb z wysokim filtrem i miałam mniej problemów, eh... Zachciało mi się idealnego dopasowania koloru i minimalizmu

Niestety nie zawsze droższe rozwiązania okazują się lepsze... Mi naprawdę dobrze zbroiło przejście na naturalną pielęgnację, półprodukty nie raz kosztują grosze. Niestety, tarczyca postanowiła dostarczyć mi rozrywki. No i moje wydrapywanie dołów na twarzy, wrr. A nic ciekawego przecież tam nie znajduję.

Asmenaa, A które te bibułki? Są na ebayu? Bo widzę kilka rodzajów...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-08-07 o 10:37
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 10:40   #4242
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Kurcze, ślimaka to kładę, ale kupki jakoś tak no... A moja mama ma opory przed żmiją. To co jak jej o słowiku powiem
mnie by brzydził tylko prawdziwy ślimak puszczony po facjacie. To i tak są wyizolowane substancje w laboratorium. Chyba że ktoś ma bujną wyobraźnię i obraz zebranych z chodnika gołębich kup jak ma używać Uguisu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:47   #4243
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość

[/COLOR]Asmenaa, A które te bibułki? Są na ebayu? Bo widzę kilka rodzajów...
http://www.ebay.co.uk/itm/SHISEIDO-B...item519b0a2964

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mnie by brzydził tylko prawdziwy ślimak puszczony po facjacie. To i tak są wyizolowane substancje w laboratorium. Chyba że ktoś ma bujną wyobraźnię i obraz zebranych z chodnika gołębich kup jak ma używać Uguisu
ble, mnie też by brzydzil taki slimak,
no coz, kupa tez
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:06   #4244
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Co do shiseido to miałam bibułki matujace ale zgubiłam kilka dni temu
I musialam kupic sklepowe

Moja opinia? NIE MA PORÓWNANIA
shiseido są super



Mówisz? Ja mam dużo słowiczek kupki ale stosuję jakoś raz na tydzień, nie wiem czy można częściej
Można maksymalnie 2 razy na tydzień. P.S. nie chcesz mi sprzedać odsypki?


P.S. 2 Ma ktoś swtache Holika Holika Petit BB Cream #Clearing ? Bo w Internetach patrząc wydaje się być ciemna....
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:36   #4245
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Przy aukcji masz taką opcję otwórz spór. Tam piszesz jaka jest sytuacja, nie ma problemu z odzyskaniem kasy.
Swoją drogą pisalas do sprzedawcy?

TŻ mi kupował ten krem ze swojego konta, ja jestem zielona jeśli chodzi o ebay.

Czy taka opcja jest również dostępna w ebay.com czy tylko w ebay.pl?

Tak, pisałam wyżej, że na konto w ebay została wysłana wiadomość.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:51   #4246
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mnie by brzydził tylko prawdziwy ślimak puszczony po facjacie. To i tak są wyizolowane substancje w laboratorium. Chyba że ktoś ma bujną wyobraźnię i obraz zebranych z chodnika gołębich kup jak ma używać Uguisu
Powiedzmy, że mnie potrafią obrzydzać rzeczy, które zdziwiłyby większość ludzi Taka blokada nie raz mną rządzi.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
http://www.ebay.co.uk/itm/SHISEIDO-B...item519b0a2964

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------



ble, mnie też by brzydzil taki slimak,
no coz, kupa tez
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:16   #4247
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Hej, mam problem, może mi pomożecie.

Zakupiłam w kwietniu/maja krem mizon ze ślimaka za ebay. Zapłaciłam... i do tej pory nie dostałam kremu. Wysłałam im maila z reklamacją przez ebay, ale cisza. Orientujecie się co mogę zrobić w tej sytuacji i czy są jakiekolwiek szanse, że dostanę ten krem?
na spór już za późno, do 60 dni
co to za sprzedający? to Ci powiem czy paczka tylko zaginęła, czy sprzedający jest "zagadkowy".
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ble, mnie też by brzydzil taki slimak,
no coz, kupa tez
a mnie nic nie brzydziło. no i kupa słowicza dla mnie nie śmierdzi znaczy czuć ptasią kupę, ale ten zapach w ogóle mi nie przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
P.S. 2 Ma ktoś swtache Holika Holika Petit BB Cream #Clearing ? Bo w Internetach patrząc wydaje się być ciemna....
jest ciemny i okropny! tyle Ci powiem. ciemniejszy od Skin79 Hot Pink.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:19   #4248
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
TŻ mi kupował ten krem ze swojego konta, ja jestem zielona jeśli chodzi o ebay.

Czy taka opcja jest również dostępna w ebay.com czy tylko w ebay.pl?

Tak, pisałam wyżej, że na konto w ebay została wysłana wiadomość.
taka opcja dostępna jest dla każdego użytkownika paypala. Pisanie wiadomości prywatnych na ebayu odpuść bo to potem nic nie da od czasu zakupu masz do 45dni żeby otworzyć spór i wtedy prowadzisz korespondencję ze sprzedającym poprzez paypal. jeśli w ciągu kolejnych 20dni od otwarcia tego sporu nie odda kasy i nie będzie odpisywać na wiadomości spór przekształcasz w roszczenie.

http://mllou.blogspot.com/2011/12/po...#axzz2bHUnrviO

edit. doczytałam jak dawno temu to było- to już po ptokach, no ale info na przyszłość

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-08-07 o 12:21
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:26   #4249
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
na spór już za późno, do 60 dni
co to za sprzedający? to Ci powiem czy paczka tylko zaginęła, czy sprzedający jest "zagadkowy".

a mnie nic nie brzydziło. no i kupa słowicza dla mnie nie śmierdzi znaczy czuć ptasią kupę, ale ten zapach w ogóle mi nie przeszkadza.
jest ciemny i okropny! tyle Ci powiem. ciemniejszy od Skin79 Hot Pink.
O dzięki! To już mi się odechciało tego BB... A słowicza kupka jest promieniowana UV, żeby bakterie zabić i w sumie pachnie siankiem/słomą
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 12:35   #4250
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
O dzięki! To już mi się odechciało tego BB... A słowicza kupka jest promieniowana UV, żeby bakterie zabić i w sumie pachnie siankiem/słomą
to nie jest stricte zapach sianka ani słomy
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:46   #4251
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
to nie jest stricte zapach sianka ani słomy
....
to jest zapach klatki z kanarkiem poprostu
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:50   #4252
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
to jest zapach klatki z kanarkiem poprostu
dla mnie gołębnika ale nigdy nie miałam okazji "wąchać kanarka"
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:05   #4253
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Czytałam również na Twoim blogu o Hadalabo, że Japonki go nie lubią, a na twarz za nic nie nałożyłyby, a u nas jest tyle zachwytów, ze masakra Wiec może i ja zachwycę sie nieszczęśnikiem Biore

Bo Hadalabo jest bardzo ciezka w porownaniu do innych filtrow japonskich. Ja juz wolalabym Biore na twarzy smarowac.

A 15g opakowanie mnie ciekawi, bo u nas takie nie sa dostepne.
Skad to kupowalas? Mam nadzieje, ze nie nadzialas sie na wersje na rynek nie-japonski, bo wtedy sklad bedzie inny.


dziewczyny, ktore byly zainteresowane cenami Kaminomoto, bardzo prosze o kontakt na priwa, bo nie chce tu zasmiecac watku.
Jedno powiem, tych Kaminomotow to jest tutaj jak gnoju, do wyboru do koloru. Ale zeby nie bylo nieporozumien, jest to raczej obciachowy produkt dla starszych pan i panow.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog

Edytowane przez DwaKoty
Czas edycji: 2013-08-07 o 13:06
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:40   #4254
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
to jest zapach klatki z kanarkiem poprostu
Cicho. Zostaję przy wersji sianko/słoma...


Ale jak to Kaminomoto jest obciachowe? Ech Azjaci
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:51   #4255
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[QUOTE=DwaKoty;42149936]Bo Hadalabo jest bardzo ciezka w porownaniu do innych filtrow japonskich. Ja juz wolalabym Biore na twarzy smarowac.
....
a co byś poleciła od siebie,50,żeby była lekka i niealkoholowa...<pewnie juz o tym pisałas,ale nie mogę się doszukać>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:59   #4256
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Ale jak to Kaminomoto jest obciachowe? Ech Azjaci
Mnie to akurat w ogóle nie dziwi - przypomnij sobie, kto był targetem wody brzozowej przed erą blogerstwa, vlogerstwa, szału włosomaniactwa, etc.? Starsi panowie, którzy kupowali ją w kioskach Ruchu, by dodać animuszu swoim smętnym zaczeskom. A śmierdzące wcierki z rzepy? Przecież to stosowali tylko desperaci albo osoby z jednostkami chorobowymi.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 15:01   #4257
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
a co byś poleciła od siebie,50,żeby była lekka i niealkoholowa...<pewnie juz o tym pisałas,ale nie mogę się doszukać>
Prawie wszystkie Anessy sa lzejsze (za wyjatkiem tej woodopornej). Allie tez sa lzejsze (nawet ten long lasting gel od Allie). To z tych tanszych.
50 i PA+++ to tutaj standard, wiec spoko.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 15:05   #4258
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
na spór już za późno, do 60 dni
co to za sprzedający? to Ci powiem czy paczka tylko zaginęła, czy sprzedający jest "zagadkowy".

Tż mi napisał, że mu jednak odpowiedział, ale odpowiedź wpadła do spamu.

Kopiuję:

The seller has provided the shipping information for your item. You can view the shipping information in the Resolution Center. If you receive the item, you can close the case in the Resolution Center.

Seller's message to you:
"Hi, As I reviewed your order detail, you ordered this item with economy shipping - no tracking / no insurance. Without tracking number, I can't check where it is / what problem during shipping. If the parcel is returned to me, I can make refund except shipping cost. In this case, I will update you immediately. Thanks, Matt"

You can view the details of this case in the Resolution Center.


MIZON Snail Recovery Gel Cream 45mL / Containing of SNAIL SECRETION FILTRATE 74% Item # : 390514765166 Sale price: $6.44 Quantity: 1 Sale date: Apr-07-13 09:52:35 PDT Seller: ideaseller_kr Case #: 5033782092 Case opened: Aug-03-13 03:49:21 PDT


Czyli muszę wybrać jakieś ubezpieczenie przesyłki tak?
Pamiętam, że w tej akcji wysyłka była za darmo.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 23:53   #4259
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Bo Hadalabo jest bardzo ciezka w porownaniu do innych filtrow japonskich. Ja juz wolalabym Biore na twarzy smarowac.

A 15g opakowanie mnie ciekawi, bo u nas takie nie sa dostepne.
Skad to kupowalas? Mam nadzieje, ze nie nadzialas sie na wersje na rynek nie-japonski, bo wtedy sklad bedzie inny.


dziewczyny, ktore byly zainteresowane cenami Kaminomoto, bardzo prosze o kontakt na priwa, bo nie chce tu zasmiecac watku.
Jedno powiem, tych Kaminomotow to jest tutaj jak gnoju, do wyboru do koloru. Ale zeby nie bylo nieporozumien, jest to raczej obciachowy produkt dla starszych pan i panow.
Mimo wszystko mam nadzieję, że źle nie będzie, zważając na znajomość filtrów dostępnych u nas

Tu
hmm, nie wiem, na aukcji jest napisane made in Japan; mam nadzieję, ze to nie podróbka będzie
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 00:22   #4260
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mimo wszystko mam nadzieję, że źle nie będzie, zważając na znajomość filtrów dostępnych u nas

Tu
hmm, nie wiem, na aukcji jest napisane made in Japan; mam nadzieję, ze to nie podróbka będzie

To miniaturka (nie wiem czy robiona w Japonii), ale na rynek nie-japonski.
Ostrzegam, sklad moze byc ZUPELNIE inny niz Biore na rynek japonski (ta sama historia co z Kaminomoto).

Generalnie, jesli kupujesz z Hong Kongu, to bedzie to produkt na rynek nie-japonski, albo zeszloroczny produkt na rynek japonski, ktory po przeterminowanej waznosci jest sprzedawany super tanio w innych krajach Azji.
Albo, niestety, podrobka.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.