Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 21:55   #2251
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jestem Ci dozgonnie wdzięczna i podpisuję pod każdym słowem z Twej recenzji na KWC! Żel aloesowy, jaki miałam z Forever, nawet nie stał koło tego. Buziak mi pięknieje z dnia na dzień Bardzo Ci dziękuję!

I ogólnie wiele rzeczy z polecanych przez Ciebie mi służy. Twoje recenzje na KWC, czy tu, i recenzje Anuli czytam zawsze wnikliwie
Eee tam Bo ludzie dzielą się na dwa typy, 1 to taki, co się z nikim nie podzieli swoim cudownym odkryciem, czy trikiem kosmetycznym, tylko czeka aż go ktoś pochwali za ładne włosy, albo gładką skórę, a w odpowiedzi na pytanie, co robi, że ma taką skórę, udaje, że nie wie, o co chodzi i mówi np że może to geny
A drugi typ, to my, wszystkie wizażanki, które w trosce ogółu dzielimy się swoimi przemyśleniami, żebyśmy wiedziały, co i jak w trawie piszczy, ewentualnie nie popełniały błędów po kimś

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Właśnie przetestowałam płyn do demakijażu oczu Coslys (zakupiony dzięki promolci ) i już mogę powiedzieć, że jest dobry. Naprawdę dobry . Nie podrażnia oczu, nie jest tłusty i co najważniejsze świetnie zmywa. Mam nadzieję, że kolejne dni wypadną równie korzystnie, bo to chyba najlepszy płyn jaki miałam.
Mówisz, że taki delikatny? Ja mam od dawna Coslys na oku, miałam raz płyn micelarny, odlewkę od Klolci, ale byl alkoholowy i perfumowy za bardzo, natomiast chodzi mi po głowie wersja dziecięca od dawna i ogólnie myślę o ich dzieciaczkowych produktach też dla młodego Pomyślę o tym do oczu, chodzi o ten z lilią?

A ja testuję serum Phytemy i jest fajniutkie, tylko kurczę coś mnie dziś podszczypuje skóra, a dopiero drugi raz użyłam, ale tak ogólnie to jest mistrzuniu, bezbłędnie się wchłania, podobnie do Quenchinga, ale ciut bardziej glicerynowy jest. Rozpromienia buzię. Super pod makijaż. Te jego granulki się rozpuszczają, ale z tego co widzę, to tylko na rozgrzanej skórze rąk i twarzy trzeba go aplikować (zaraz po kąpieli, prysznicu), jakoś szybciej się wtedy topią. Mam nadzieję, że nie zacznie podrażniać, a jestem po peelingu z kwasem i może dlatego się tak dzieje.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja kończę już 2 butelkę. Jest super, nie zamieniam na nic innego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 22:04   #2252
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość








W takim razie stara wersja wciąż w obiegu Bez obaw, moja jest nowa, to ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-862287

a tutaj stara: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html i chyba właśnie ją widziałaś, a gdzie dorwałaś, patrzyłaś na datę ważności Bo w aptekach internetowych nie podają składów nigdzie i można się dać nabić w butelkę, skoro starej wersji jeszcze nie wycofali

i nieśmiało się przypominam z moim wczorajszym pytaniem do Ciebie: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2205

a to takie chocki klocki...dziękuję za info
starą wersję znalazłam w takim małym stacjonarnym eko sklepiku w poznaniu, nie sprawdzałam daty ważności bo skład mnie nie zainteresował
ten od Ciebie użyłam 2 razy zmieszany z granatem i bardzo mi się podoba to połączenie muszę jeszcze spróbować solo

przepraszam, że nie odpisałam na Twoje pytanie
odżywki giovani b/s nie używałam już sporo czasu bo zwyczajnie nie potrzebuję odkąd mam doktorowe arganki, trzymam ją jednak na wszelki wypadek gdy jakiś przypadkowy szampon mocno splącze mi włosy bo ta odżywka potrafi wyratować z takiej opresji, pytasz czy puszy - nie pamiętam , ale tak jak wspomniałaś na pewno w dużej mierze zależy to od tego, co wcześniej użyłyśmy

użyłam też dziś micel nagietkowy so bio i już mówię, że nie lubię takich pieniaczy, denerwuje mnie to jak produkt się tak ślizga po twarzy (chociaż jestem przekonana, że dla wielu z Was to może być zaleta), zdecydowanie bardziej wolę od dawna używane p&r a ostatnio lubimy się z kupionym na wyprzedaży minejo płynem do demakijażu LN - dla mnie świetny
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 22:15   #2253
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a to takie chocki klocki...dziękuję za info
starą wersję znalazłam w takim małym stacjonarnym eko sklepiku w poznaniu, nie sprawdzałam daty ważności bo skład mnie nie zainteresował
ten od Ciebie użyłam 2 razy zmieszany z granatem i bardzo mi się podoba to połączenie muszę jeszcze spróbować solo

przepraszam, że nie odpisałam na Twoje pytanie
odżywki giovani b/s nie używałam już sporo czasu bo zwyczajnie nie potrzebuję odkąd mam doktorowe arganki, trzymam ją jednak na wszelki wypadek gdy jakiś przypadkowy szampon mocno splącze mi włosy bo ta odżywka potrafi wyratować z takiej opresji, pytasz czy puszy - nie pamiętam , ale tak jak wspomniałaś na pewno w dużej mierze zależy to od tego, co wcześniej użyłyśmy

użyłam też dziś micel nagietkowy so bio i już mówię, że nie lubię takich pieniaczy, denerwuje mnie to jak produkt się tak ślizga po twarzy (chociaż jestem przekonana, że dla wielu z Was to może być zaleta), zdecydowanie bardziej wolę od dawna używane p&r a ostatnio lubimy się z kupionym na wyprzedaży minejo płynem do demakijażu LN - dla mnie świetny
Czułam, że Ci się spodoba Solo sok się lepi, koniecznie trzeba spłukać, ale cera po nim, zwłaszcza po kilku dniach jest nie do opisania, u mnie wygląda jak nie moja, jak nowa

No właśnie mnie zaczął podrażniać pieniacz jeden Wolę jednak Alphanova Bebe. Zainteresuję się tymi, które lubisz

U mnie Giovanni też pięknie rozplątuje No zobaczymy jeszcze go sprawdzę w duecie z ulubieńcami. Wydajność powalająca

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-03-14 o 22:35
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 23:01   #2254
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziala już darmowa dostawa na zdrowych-kosmetykach, zamówiłam
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 23:20   #2255
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Dziala już darmowa dostawa na zdrowych-kosmetykach, zamówiłam
A co zamówiłaś? Co warto stamtąd brać - pytanie do wszystkich innych
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 23:26   #2256
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A co zamówiłaś? Co warto stamtąd brać - pytanie do wszystkich innych
Z kosmetyków zakupiłam tylko szampon Sylveco
Poza tym soda oczyszczona (duża pojemność w dobrej cenie), spray na plamy Sonett i płyn do prania wełny i jedwabiu Sonett.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 23:49   #2257
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Z kosmetyków zakupiłam tylko szampon Sylveco
Poza tym soda oczyszczona (duża pojemność w dobrej cenie), spray na plamy Sonett i płyn do prania wełny i jedwabiu Sonett.
Godzina nie minęła, a już szampon niedostępny Się namyślałam i nie zdążyłam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 06:56   #2258
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziś se dobrze zrobiłam..ale zapomniałam że TKMaxxa już otworzyli. Kupiłam ruskie, wiem, że nie lubicie hehe..ale myslę, że mogą być fajne. To duże to masełko muszakatołowe - pachnie ślicznie, kosztowało niecałe 20 zł. Dwa mniejsze to maski do ciała po 5.5 zł. Jedna rozgrzewająca, druga ściągająca. Na szczęście opakowania małe, to się szybko zużyje. Jutro day of SPA i pierwsze testy.
te produkty w miękkich opakowaniach od dawna mnie kuszą
zakupki fajne


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co w przypadku JMO oznacza taki kod ważności: 2k14?
Pani twierdzi, że kosmetyk ważny do lipca 2015, a tu widzę 14.
napisz do dystrybutora (bioka) bo z tego kodu nie zgadniesz
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Właśnie przetestowałam płyn do demakijażu oczu Coslys (zakupiony dzięki promolci ) i już mogę powiedzieć, że jest dobry. Naprawdę dobry . Nie podrażnia oczu, nie jest tłusty i co najważniejsze świetnie zmywa. Mam nadzieję, że kolejne dni wypadną równie korzystnie, bo to chyba najlepszy płyn jaki miałam.
mam takie samo zdanie o coslys
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 07:29   #2259
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Też zamówienie złożyłam, malutkie. Dwie pasty do zębów, mini proszek do prania i mini płyn do naczyń.
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-DO-ZEBOW.html
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...z-fluorem.html
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-2-x-60-g.html
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...owy-120ml.html
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 07:58   #2260
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
też mam ich płyn do naczyń - zapomniałam o nim
wysłałaś mi może próbki? bo zastanawiam się nad zamówieniem tych produktów w związku z darmową dostawą i mogłabym poprosić męża żeby wracając dowiedział się, czy nie dotarły w nocy do placówki pocztowej i może czekają do poniedziałku, bo w soboty nie roznoszą poczty
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:09   #2261
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
też mam ich płyn do naczyń - zapomniałam o nim
wysłałaś mi może próbki? bo zastanawiam się nad zamówieniem tych produktów w związku z darmową dostawą i mogłabym poprosić męża żeby wracając dowiedział się, czy nie dotarły w nocy do placówki pocztowej i może czekają do poniedziałku, bo w soboty nie roznoszą poczty
Dobry jest? Używam Domola tego z certyfikatem, chcę czegoś innego spróbować.
Dopiero dziś po pracy będę mogła na spokojnie z domu wyjść i coś załatwić, przepraszam Kończyłam pracę tak, że poczta niedaleko mnie już była zamknięta, a musiałabym iść do centrum na pocztę dłużej otwartą, na co czasu nie miałam.
Także we wtorek pewnie będziesz miała. Wczoraj bym dała radę wysłać, ale nie wzięłam z domu tych rzeczy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 08:42   #2262
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

ostatnio mam urwanie głowy, to prawie zero czasu na wątek
Testuję i testuję i szampon sylveco jest naprawdę fajny
nic nie kupiłam w ostatnich dniach, w tk maxx pustka z naturalnych
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:45   #2263
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, a inne kosmetyki Coslys do mycia ciała, czy włosów są coś warte? Nigdy nie miałam, a płyn do oczu jest fenomenalny i bije na głowę wszystkie chemiczne, więc może coś by popróbował...

Mydło marsylskie w płynie mnie kusi i jakiś szampon Coslys.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-03-15 o 08:54
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 09:24   #2264
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dobry jest? Używam Domola tego z certyfikatem, chcę czegoś innego spróbować.
Dopiero dziś po pracy będę mogła na spokojnie z domu wyjść i coś załatwić, przepraszam Kończyłam pracę tak, że poczta niedaleko mnie już była zamknięta, a musiałabym iść do centrum na pocztę dłużej otwartą, na co czasu nie miałam.
Także we wtorek pewnie będziesz miała. Wczoraj bym dała radę wysłać, ale nie wzięłam z domu tych rzeczy
nie uzywałam go jeszcze
daj sobie spokój z tymi próbkami, myślałam, że to żaden kłopot dla Ciebie, ale nie ma sensu żebym Ci robiła problem takim drobiazgiem a przecież ani pracy wczesniej kończyć nie będziesz, ani poczta nie będzie dłużej otwarta a ja raczej bez problemu załatwię sobie próbki z innego źródła.
sory za zawracanie głowy

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a inne kosmetyki Coslys do mycia ciała, czy włosów są coś warte? Nigdy nie miałam, a płyn do oczu jest fenomenalny i bije na głowę wszystkie chemiczne, więc może coś by popróbował...

Mydło marsylskie w płynie mnie kusi i jakiś szampon Coslys.
miałamy tylko próbki szamponu do tłustych i zapowiadał się ciekawie
zużyłam ich dużą butle płynu do intymnej i był bardzo fajny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 09:32   #2265
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie uzywałam go jeszcze
daj sobie spokój z tymi próbkami, myślałam, że to żaden kłopot dla Ciebie, ale nie ma sensu żebym Ci robiła problem takim drobiazgiem a przecież ani pracy wczesniej kończyć nie będziesz, ani poczta nie będzie dłużej otwarta a ja raczej bez problemu załatwię sobie próbki z innego źródła.
sory za zawracanie głowy

Też myślałam, że to nie problem dla mnie, niestety w tym miesiącu zapierdziel jak cholera jest, nie spodziewałam się
W sumie to z 3 razy z domu wyszłam przed 19 I tak Ci wyślę, już mam przygotowane wszystko od dawna, co najwyżej będziesz miała więcej
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 09:34   #2266
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie uzywałam go jeszcze
daj sobie spokój z tymi próbkami, myślałam, że to żaden kłopot dla Ciebie, ale nie ma sensu żebym Ci robiła problem takim drobiazgiem a przecież ani pracy wczesniej kończyć nie będziesz, ani poczta nie będzie dłużej otwarta a ja raczej bez problemu załatwię sobie próbki z innego źródła.
sory za zawracanie głowy


miałamy tylko próbki szamponu do tłustych i zapowiadał się ciekawie
zużyłam ich dużą butle płynu do intymnej i był bardzo fajny
Anuś pienił się dobrze, bo nie lubię tępych szamponów? Wolałabym ten do częstego stosowania (z myślą o wrażliwej skórze głowy), ale boję się, że nie będzie domywał i zostanę z litrową butlą
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 09:56   #2267
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anuś pienił się dobrze, bo nie lubię tępych szamponów? Wolałabym ten do częstego stosowania (z myślą o wrażliwej skórze głowy), ale boję się, że nie będzie domywał i zostanę z litrową butlą
tak dokładnie to nie pamiętam,miałam tylko 2 saszetki, ale gdyby się kiepsko pienił to bym zapamiętała a nie pamiętam, więc było w normie.
to może weź na razie mniejszą pojemność?


na lawendowej szafie na kod weekend wszystkie zamówienie powyżej 30zł 15% taniej.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-03-15 o 09:57
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:19   #2268
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak dokładnie to nie pamiętam,miałam tylko 2 saszetki, ale gdyby się kiepsko pienił to bym zapamiętała a nie pamiętam, więc było w normie.
to może weź na razie mniejszą pojemność?


na lawendowej szafie na kod weekend wszystkie zamówienie powyżej 30zł 15% taniej.
Ania, litr to najmniejsza jaką mają, bo jedyna
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:21   #2269
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ania, litr to najmniejsza jaką mają, bo jedyna
Zawsze będzie go można do mycia ciała wykorzystać, on chyba uniwersalny jest?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 10:34   #2270
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zawsze będzie go można do mycia ciała wykorzystać, on chyba uniwersalny jest?
Nie, to nie jest ten uniwersalny, to szampon do częstego mycia, ale myślę, że do ciała tez pewno by był dobry Strona co jakiś czas mi się nie odpala, jakieś kłopoty chyba mają.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:38   #2271
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest ten uniwersalny, to szampon do częstego mycia, ale myślę, że do ciała tez pewno by był dobry Strona co jakiś czas mi się nie odpala, jakieś kłopoty chyba mają.
Składy i tak wszystkie mają podobne, czy to szampon, czy żel Chociaż przyznam, że ja bym na litrową butlę się nie porywała, bo to się w połowie znudzi. Z moim myciem 2-3 razy w tygodniu bym chyba rok zużywała
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:49   #2272
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Składy i tak wszystkie mają podobne, czy to szampon, czy żel Chociaż przyznam, że ja bym na litrową butlę się nie porywała, bo to się w połowie znudzi. Z moim myciem 2-3 razy w tygodniu bym chyba rok zużywała
Mój mąż lubi powylewać na się, czy to żel, czy szampon w ilościach ogromnych - to się nie zmarnuje
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:19   #2273
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ania, litr to najmniejsza jaką mają, bo jedyna
to zmienia postac rzeczy
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mój mąż lubi powylewać na się, czy to żel, czy szampon w ilościach ogromnych - to się nie zmarnuje
i co? wzięłaś? który?
na zdrowych kosmetykach rozumiem buszujesz?

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Tatoonka - poprzenosili kosmetyki w rossie
Chusteczki są
Jeśli stoisz w wejściu to to jest 2 alejka licząc od ulicy, po prawej stronie na samym końcu regału, dolne półki. W sekcji miniaturek teraz je wyłożyli.
Widziałam też sporo nowego żarcia i całą masę herbat ichniejszych, sypanych.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:29   #2274
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to zmienia postac rzeczy


i co? wzięłaś? który?
na zdrowych kosmetykach rozumiem buszujesz?

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Tatoonka - poprzenosili kosmetyki w rossie
Chusteczki są
Jeśli stoisz w wejściu to to jest 2 alejka licząc od ulicy, po prawej stronie na samym końcu regału, dolne półki. W sekcji miniaturek teraz je wyłożyli.
Widziałam też sporo nowego żarcia i całą masę herbat ichniejszych, sypanych.
co nowego widzialas?
wlacze ze soba zeby nie zamowic nic na zdrowych wczoraj przyszla 1 z 2 paczek z iherb wieczorem wstawie zdjecia moich ostatnich lowow
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:41   #2275
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest tu ktoś po 30? Bo chciałabym kupić sobie krem pod oczy i nie mogę się zdecydować. Myślałam o AMB System Absolute albo MG avokado, ale wciąż się waham. Mam już zmarszczki pod oczami (te największe to mimiczne, bo mam z natury luźną skórę), rano podpuchnięte, a ostatnio od makijażu/pudru bardzo mi wyschła skóra pod oczami. W moim odczuciu wyglądam, jakbym się nagle postarzała :-( Mogłybyście mi doradzić jakiś krem, który u was się sprawdził?
Dobry jest też krem The Organic Pharmacy http://www.theorganicpharmacy.com/he..._-eye-cream/72 . Swój kupiłam na feelunique w promocji, ale od jakiegoś czasu nie widzę go w sprzedaży. Najbardziej zadowolona jestem z używania płatków pod oczy Reviva Labs http://www.iherb.com/Reviva-Labs-Col...4&sr=null&ic=2, pięknie wygładzają zmarszczki, szczególnie jeśli stosuje się kilka dni pod rząd to efekt wygładzenia jest na dłużej. Płatki są duże, więc można jeden przeciąć na pół.


promolcia
Sklep ze zdrową żywnościa na Kraszewskiego od jakiegoś czasu otwarty, wchodzi się przez zielarnię (też działa od niedawna). Daj znać co mają ciekawego, jeśli akurat będziesz w pobliżu .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:07   #2276
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Przyszedł iherb, przetestowałam:
- szampon Andalou - jest super, dobrze oczyszcza bez wysuszania włosów;
- balsam do ciała Andalou ma zapach podobny do balsamu JMO , choć nie jest tak trwały, nawilża ok.
- odżywka Avalon - słabo rozplątuje włosy, nie zauważyłam też jakiegoś większego błysku na włosach, ale to nic - będę mieszać z inną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01738.jpg (99,2 KB, 26 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:23   #2277
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
co nowego widzialas?
wlacze ze soba zeby nie zamowic nic na zdrowych wczoraj przyszla 1 z 2 paczek z iherb wieczorem wstawie zdjecia moich ostatnich lowow
przeleciałam wczoraj dość szybko po półkach, nie pamiętam konkretów, ale różnica w ilości była spora.
na pewno jest wiecej pasztetów niz do tej pory - czyli więcej niż dwa, ale nie macałam.
było dużo rodzajów musli i sosów pomidorowych do makaronu.
jakies czekolady sie pojawiły i nowe słodycze (ale w słodyczach nie jestem najlepsza ) i sa soki - granat, brzoza, burak i chyba coś jeszcze... i przyprawy są.
następnym razem dokładniej skataloguje

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Przyszedł iherb, przetestowałam:
- szampon Andalou - jest super, dobrze oczyszcza bez wysuszania włosów;
- balsam do ciała Andalou ma zapach podobny do balsamu JMO , choć nie jest tak trwały, nawilża ok.
- odżywka Avalon - słabo rozplątuje włosy, nie zauważyłam też jakiegoś większego błysku na włosach, ale to nic - będę mieszać z inną.
piękności
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:37   #2278
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

effa_j
Odebrałam Pata, dziękuję bardzo
Dołączyli 2 próbeczki męskiego kremu po goleniu I toniku w małej buteleczce.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:09   #2279
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
fajne


podoba Ci się? też ładnie pachnie?
dla sklepu...lubimy takie

Korah trzymałam dziś w ręce żel aloesowy equlibry a tam w składzie glikol i dwa parabeny...czy Ty mi właśnie ten wysłałaś czy jest jakaś inna wersja żelu aloesowego tej firmy?



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
te produkty w miękkich opakowaniach od dawna mnie kuszą
zakupki fajne



napisz do dystrybutora (bioka) bo z tego kodu nie zgadniesz

mam takie samo zdanie o coslys
Jak chcesz, to podeślę Ci połowę Użyłam dziś tej rozgrzewającej..hehe..mys lałam, że UMRĘ!!! Najpierw zrobiłam mega peeling, później golenie i na koniec tą maskę...piszą, żeby trzymać 10 min..a ja nie wytrzymałam nawet minuty Piekło mnie wszystko!!!! To jest maseczka z ogni piekielnych!!! Miałam wrażenie że spaliłam skórę. O ludzie, mówię Ci Anulka masakra jakaś. Ja myślę, że ona byłaby ok, ale nie na ogoloną skórę Chesz? Bo ja już się jej boję P.S. Po jakimś czasie skóra przestała piec, i jest gładka

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Przyszedł iherb, przetestowałam:
- szampon Andalou - jest super, dobrze oczyszcza bez wysuszania włosów;
- balsam do ciała Andalou ma zapach podobny do balsamu JMO , choć nie jest tak trwały, nawilża ok.
- odżywka Avalon - słabo rozplątuje włosy, nie zauważyłam też jakiegoś większego błysku na włosach, ale to nic - będę mieszać z inną.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:20   #2280
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość




Jak chcesz, to podeślę Ci połowę Użyłam dziś tej rozgrzewającej..hehe..mys lałam, że UMRĘ!!! Najpierw zrobiłam mega peeling, później golenie i na koniec tą maskę...piszą, żeby trzymać 10 min..a ja nie wytrzymałam nawet minuty Piekło mnie wszystko!!!! To jest maseczka z ogni piekielnych!!! Miałam wrażenie że spaliłam skórę. O ludzie, mówię Ci Anulka masakra jakaś. Ja myślę, że ona byłaby ok, ale nie na ogoloną skórę Chesz? Bo ja już się jej boję P.S. Po jakimś czasie skóra przestała piec, i jest gładka


to jest rozgrzewająca maska do ciała????
rzucisz linkiem?????
na gwałt jest mi potrzebne coś rozgrzewającego do ciała!
nie trzeba jej zmywać? zostawia się na skórze?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.